"

Notluk

" araması için 4960 sonuç listeleniyor

Notluk

Notluk

Notluk kullanımı gündelik hayatın sıradan, kimi zaman da eğlenceli bir parçası oluyor. İş hayatında, derste, toplu taşımada ya da gündelik hayatta sıklıkla güzel bir sözü, bir deyişi, ihtiyaç duyulan bir malzemeyi, iş için gerekli olan bir telefon numarasını akılda tutmanın zor olduğu durumlarda not alma yöntemine başvuruluyor. Bilgi kaynaklarının sıra dışı boyutlarda arttığı günümüzde ise söz yerine yazıya güvenmek, herkesin işini kolaylaştırıyor. Notluk üretimi de bu ihtiyaçlara göre tasarlanıyor. Duvara asılabilen metal notluk panolarının yanı sıra, ahşap üretimi notluklar da satışa sunulan ürünler arasında yerini alıyor. Genelde ev, ofis gibi mekanlarda yer alan bu modellerin alternatifi ise taşınabilir, deri kaplı notluklar oluyor.

İhtiyacın yanı sıra görsel zevklere de hitap eden notluk tasarımları, pek çok farklı renkte ve şekilde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Notluklar son modanın minimal ve modern yapısı, şık ürün tasarımı ve yüksek malzeme kalitesi ile birlikte satışa sunuluyor. Geniş ürün çeşitliliği, sevdikleriniz için makul bir hediyelik seçiminde de ön plana çıkıyor.

Kolay kullanım imkanı sağlayan notluklar, günün her anında nerede olursanız olun, aklınızdan dökülen kelimeleri ölümsüzleştirmenin en basit yolu oluyor. Otobüste, metroda, iş görüşmesi sırasında, markette, söyleşide, kısacası her nerede olursanız olun, rahatlıkla taşıyabileceğini bu ürünlerle not almak çok kolay hale geliyor. Kalem, telefonluk, kartlık ile birlikte set olarak da satışa sunulabilen notluk çeşitleri ile iş yaşamında son derece önemli olan prestijli ve kaliteli bir çalışma ortamı oluşturulabiliyor. Benzer şekilde manyetli ve yapışkanlı notluk modelleri ile de arzuladığınız her eşyanın üzerine kısa notlar yapıştırmak, unutkanlığın önüne geçiyor. Sevdiklerine özel günlerinde göze hoş gelen bir hediye almak isteyenler için ise biblo şeklinde, farklı karakter özellikleriyle tasarlanmış notluklar da satışa sunuluyor. Duvar askılı, masa üstü ve deri kaplı ofis konsepti tasarımları ile kağıda alınan notların yanı sıra sizin için özel bir fotoğrafı arzulanan yere asmak da mümkün oluyor. Işıklı pano tasarımları notlarınızı ön plana çıkarırken, odanızın en güzel köşesinde kendinize has bir görüntünün oluşmasına katkıda bulunuyor. Cafe, restoran, bar gibi mekanlarda da sıklıkla karşılaşılan bu ürünler, konsept ve stil oluşturmak konusunda işverenler için büyük bir kolaylık sağlıyor.

Notlukla Söz Uçar, Yazı Kalır

Zaman zaman telefon numarası, alışveriş listesi, ders notu, formül, şiir gibi detaylı bilgi ve cümleleri akılda tutmak oldukça zor oluyor. Öğrenciler işlerine yarayan bir formülü, ev kadınları alınacaklar listesini, sekreterler ise ulaşmak istedikleri müşterinin telefon numarasını, günün karmaşası ve telaşı içerisinde unutabiliyor. Bu unutkanlığın üstesinden gelmek için ise notluk kullanımı bir hayli önemli hale geliyor. Gün içinde, gerek profesyonel yaşamda gerekse de ev yaşamında yapılması gereken pek çok farklı iş ve görev arasında sözel ifadeleri akılda tutmaya çalışmak, çoğu zaman zihni zorlayıcı bir hal alıyor. Bu yüzden buzdolabı, duvar, masa üstü notluk kullanımı, sözün uçtuğu, yazının kalıcı olduğu bir dönemde işinizi kolaylaştırıyor. Teknolojinin gelişmesiyle dijital ortama aktarılan not tutma alışkanlığı ise zamanla kafa karıştırıcı bir hale geliyor. Telefon, tablet yada bilgisayarda tutulan notlar, çoğu zaman dikkat dağıtıcı ve karışık bir görüntü oluşturuyor. Profesyonel anlamda sık sık not tutmaya ihtiyaç duyan çalışanların yanı sıra, öğrenciler için de bu dijital aygıtlar sıklıkla dikkatin dağılmasına sebep oluyor. Not tutmak isterken kendisini dijital oyun dünyasının derin dehlizlerinde bulan kişiler için kağıt notluk kullanımı son derece ideal bir kullanım alışkanlığı haline geliyor.

Sözün unutulup gittiği, yazının ise kalıcı olduğu bu devirde, ihtiyaca ve kullanım alışkanlıklarına uygun notluk modelleri satışa sunuluyor. Odanızın duvarında, masanızın üzerinde, yapışkan kullanımı ile buzdolabınızda, kutu içerisinde, takvim ve kalem gibi aksesuarlarla birlikte satılan notluk çeşitleri aynı zamanda hem kullanışlı bir ev eşyası hem de şık bir masa üstü aksesuarı olarak işlev görüyor. Bu setler toplu olarak benzer renk, malzeme ve özelliklerde satışa sunulduğu için kullanıcıya büyük bir kolaylık da sunuyor. İsim, firma arması, çizim gibi kişiliğinizi kolaylıkla yansıtabileceğiniz bu modelleri farklı konsept özellikleri ile satın almak ve hediyelik olarak kullanmak da mümkün oluyor. Anılarınızı fotoğraf askısı olarak duvara monte edilebilen tel notluk ile görünür kılabilir, nişan, düğün, doğum günü, anneler günü gibi özel günlerde duygu yüklü cümlelerinizi ayaklı notluk ile ise sevdikleriniz için ölümsüz hale getirebilirsiniz.

Odanız İçin Modaya Uygun Notluk Modelleri

Odanız için modaya uygun notluklar, pek çok farklı konsept, renk ve tasarım özellikleri ile satışa sunuluyor. Bu notluk çeşitleri ile ister modern, ister klasik, isterseniz de çeşitli tasarımlarla retro renkli görüntüler elde etmek mümkün oluyor. Gerek iş yerinizde gerekse de çalışma masanızda sizi çalışmaya teşvik eden modeller ile masanızı modaya uygun şekilde dizayn ederek güzel bir görüntüye sahip olmak mümkün hale geliyor. Siyah, kahverengi, metalik gri, gökkuşağı gibi pek çok farklı renk ve dokuda ürün, tasarımınızı yüzlerce farklı konsept içerisinde dizayn edebileceğiniz anlamına geliyor. Geniş renk skalasının yanı sıra notluklar pek çok farklı şekilsel tasarıma sahip olarak da satışa sunuluyor. Kare, dikdörtgen gibi geometrik biçimlerin yanı sıra, ahşap pano ve kalp figürü şeklinde duvara asılabilen modeller de modaya uygun bir çevre konsepti oluşturmanızda sizlere yardımcı oluyor.

Kişiliğinizi ve estetik anlayışınızı yansıtabileceğiniz ahşap notluk pano özelliği ile kolaylıkla duvara monte edilebiliyor. Kıskaçlı notluk çeşitleri ise notunuzun masa üzerinde görünür kalmasına yardımcı olurken, aynı zamanda da farklı ve yaratıcı bir stilin tamamlayıcısı haline geliyor. Askeri, bebek notluk desenleri gibi farklı şekil ve konsepte sahip ürünlerden kişiliğinize en uygun notluk tasarımlarından satın alarak masa üzerinde hoş bir görüntü oluşturabiliyorsunuz. Kalemli, klipsli ve renkli yapışkanlı notluk çeşitleri de modaya uygun ve aynı zamanda da işlevsel bir masa görüntüsü oluşturmak isteyen tüketiciler için tercih edilen modellerin başında geliyor. Aklınıza gelen güzel bir söz, en yakın arkadaşınızla birlikte çektirdiğiniz güzel bir fotoğraf, hayalini kurduğunuz aktivite, gidip görmek istediğiniz manzaranın fotoğrafı, bu notluklar sayesinde odanızın en güzel yerinde yer alıyor. Modaya ve estetik beğeninize uygun notlukları seçmeden önce odanıza hakim olan renk tonuna benzer renklerde ürünleri tercih etmek gerekiyor.

İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızda

Gündelik hayat sırasında uğradığınız her durakta, kolay taşınabilir notluk modelleri de kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. İş toplantısı sırasında, bilgisayar başında, markette, buzdolabı üzerinde, okulda, derste rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller satışa sunuluyor. Otobüs, metro gibi toplu taşımada yolculuk yaparken aklınıza güzel bir fikir geldiğinde cebinize sığabilecek boyutlarda satışa sunulan deri kaplamalı şık notluklara not alabiliyor, iş toplantısında oldukça önemli bir bilgiyi yapışkanlı notluklara yazarak daha sonra masanıza ya da klavyeniz üzerine yerleştirebiliyorsunuz. Derste hocanın önemli bulduğu bir bilgiyi daha sonra masanızın hemen karşısına metalden yapılma, sağlam notluklar üzerine yapıştırılabiliyor, ihtiyaç gördüğünüzde bilgisayarınızın monitörüne bu notları ekleyebiliyorsunuz. Yine benzer şekilde ders çalışırken birbirinden renkli yapışkanlı post-it notluklar ile gerek kitap, gerekse de defter aralarında not almak mümkün hale geliyor. Böylece güzel görüntünün yanı sıra, alınan notların konu bütünlüğü, renk uyumu ile birlikte sınıflandırılabiliyor.

Magnetli notluk ile kağıda aktardığınız bilgileri buzdolabı, çamaşır makinesi gibi arzu ettiğiniz metal yüzeyli alanlara yapıştırma şansınız oluyor. Yapışkanlı notluk sayesinde ise istediğiniz her türlü yüzeye notlarınızı görünür kılmanız mümkün hale geliyor. Buzdolabı notluk üzerinde aldığınız notlarla eksik olan besin maddelerine dikkat çekmek mümkün olurken, mandallı notluk çeşitleri ile odanızda yer alan pano üzerine istediğiniz bilgiyi ve objeyi, göze hoş görünür bir şekilde saklamanız mümkün hale geliyor. Duvar notluk kullanımı ise gençler arasında bir hayli sık görülüyor. Sevilen ünlülerin, güzel sözlerin ve unutulmaz anıların yer aldığı dolap üstü, masa takvimi, duvar panosu, telli, mıknatıslı, klavye önü, monitör kenarı, mıknatıslı ve dik notluk çeşitleri de yine gençlerin tercihleri arasında ön sıralarda yer alıyor. Mıknatıslı buzdolabı notluğu ise ev kadınlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Özel Günlerin Özel Hediyesi: Notluk

Anneler günü, sevgililer günü, doğum günleri gibi sevdiklerinizin en mutlu günlerinde ise birbirinden özel olarak tasarlanmış, farklı konsept ve çizgilerle üretilmiş biblo notluklar da satışa sunuluyor. En yakın arkadaşınızla ya da eşinizle birlikte çektirmiş olduğunuz o özel gezinin fotoğrafını biblo notluk ile birlikte hediye etmek, şık bir sunum oluşturmak konusunda oldukça estetik bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Modellerin farklı renk, malzeme ve şekil özelliklerinden faydalanarak, özel gün ve kutlamalar için satın aldığınız hediyeleri çeşitli konseptler içerisinde sunmak da mümkün oluyor. Bunun yanı sıra satın almış olduğunuz hediyeleri hoşlandığınız söz ve resimler ile renklendirmeniz de mümkün oluyor. Doğum günü pastası, hediye paketi, sevgililer günü gibi mutlu ve özel günlerde hediyeler üzerine yapıştırılan notlar ile hediyenizin sunumunda farklı bir hissiyat oluşturma şansını yakalıyorsunuz.

Bunun yanı sıra notluk pano üzerinde yer alan hediyeler de sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Küp notluk, sıklıkla satın alınan hediyelik notluk ürünleri arasında yer alırken, unutulmaz roman kahramanı küçük prens notluk çeşitleri de tüketicinin hediyelik eşya beğenisine sunuluyor. Nikah şekeri notluk biçiminde genç çiftlerin mutlu gününden kalan güzel bir hatıra haline gelirken, karakter konseptli tasarımlarıyla mini notluk çeşitleri de sevdiklerine hediyelik eşya satın almak isteyen tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Timsah ağızlı, mektup ve kaktüs notluklar ise yeni işe başlamış ya da iş hayatında terfi kazanmış olan sevdikleriniz için oldukça şık bir hediye seçeneği olarak göze çarpıyor. Sürpriz kutusu içerisinde sunabileceğiniz modeller arasında ahşap, bebek şekeri, deri cep gibi kişiye özel notluk çeşitleri de sıklıkla satın alınan ürünler arasında bulunuyor. Sevdiklerinize hediyelik olarak satın almak istediğiniz pek çok farklı notluk modelini Trendyol’dan seçebilir, siparişinizi hemen verebilirsiniz.

İş Dünyasında Prestiji Yakalayın

Dış görünüşün oldukça büyük önem taşıdığı iş dünyasında modaya uygun bir görüntü elde etmek adına masa notluğu, görüntüyü tamamlayan, şık bir malzeme olarak iş dünyasında faaliyet gösteren profesyoneller tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Deri, metal ve ahşap gibi kaliteli malzemelerden elde edilen ürünlerin arzulandığı takdirde kişiselleştirilmesi de mümkün oluyor. Daha çok kurumsal firmalarda karşılaşılan bu şık ve modern görüntünün bir alternatifi ise retro notluklar oluyor. Çoğunlukla çeşitli alanlarda faaliyet gösteren ajanslar, el üretimi, renkli ve yaratıcılık yönü ağır basan ürünleri tercih ediyorlar. Göze hoş gelen bu ürünler, firmalar için konsept oluşturmanın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Roman ve çizgi film karakterlerinin tasarlandığı ürünler üzerine motive edici sözler ya da sevilen kişilerin fotoğrafları yer alabiliyor.

Masaüstü deri kalemlik notluk kartvizitlik olarak da kullanılan bu ürünlere set halinde sahip olmak da mümkün oluyor. Sekreter notluk tercihleri ise siyah, gri gibi koyu renkler arasından seçilirken, bu ürünlerin şık tasarımları sayesinde müşteriler için göze hoş gelen bir görüntü oluşturmak da mümkün hale geliyor. Deri notluk çeşitleri yine iş dünyasında sıklıkla tercih edilirken, dayanıklılık ve güzel görünüm bir arada elde edilmiş oluyor. Ofis notluk ürünleri arasında yer alan metal, harfli, iğneli, masa üstü mandallı, takvimli, kıskaçlı notluk çeşitleri de, iş hayatında aktif görev alan çalışanların, kişiye ve estetik beğenilerine uygun seçimler arasında yerini alıyor. Dış görünüşün yanı sıra işlevsel ürünler de iş hayatında yer alan profesyonellerin dikkatini çekiyor. Kalemlerin, not kağıtlarının,telefon tutucuların ve post-itlerin bir arada yer aldığı notluk setleri, fazla yer kaplamayacak şekilde minimal ve şık bir şekilde tasarlanıyor. Böylece iş dünyasında sahip olmanız gereken prestije bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz.

Notluk Özellik, Model ve Fiyatları

Model ve özelliklerine göre çeşitlilik gösteren notluklar, ihtiyaca ve estetik biçimlerine göre satışa sunuluyor. Kare, küp, tel ve kalp gibi çeşitli geometrik şekil ve biblo gibi karakter tasarımına uygun olarak satılan ürünler de, notluk modelleri arasında sıklıkla tercih ediliyor. Notluk fiyatları ise yapıldıkları malzeme ve estetik beğeni oranında şekilleniyor. İş hayatında sıklıkla tercih edilen deri ve metal malzemelerden yapılan ürünler fiyat skalasında üst noktalarda yer alırken, gündelik kullanım için üretilmiş olan modeller fiyat skalasında daha alt noktalarda yer alıyor. Yine benzer şekilde duvara monte edilmek üzere tasarlanan metalik tel panolar ile ahşap panolar arasında da malzeme kaynaklı fiyat farkları söz konusu olabiliyor. Fiyat skalasında değişikliğe neden olan bir diğer etmen ise notluk modellerinin üretim şekli oluyor. El üretimi ile toplu üretimler arasında gerek maddi gerekse de manevi açıdan fark meydana geliyor. Kişiye özel olarak tasarlanan el üretimleri daha çok hediyelik eşya olarak satışa sunulurken, toplu üretimler ise gündelik kullanımda ve iş hayatında tercih edilen modeller arasında yerini alıyor.

Birbirinden farklı büyüklükte ve renk özelliğinde notluk kağıtlarından satın almak ve arzulanan biçimde bu kağıtları sergilemek de mümkün oluyor. A5 ve a4 notluk kağıt malzemeleri dikey, tel askılık gibi notluk aparatı yardımıyla masa üzerinde görünümü kolay bir şekilde masa üzerinde konumlandırılabiliyor. Küçük notluk tutacağı ile arzulanan kağıtlar bilgisayar masa üstü, buzdolabı üzeri ve duvara asılan notluk ile birlikte tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Işıklı ve tel notluk pano sayesinde fotoğraflar, afişler ve tablolar oldukça hoş ve şık bir görünüme kavuşuyor. Keçeden, mantar, araç içi, çalışma masası notluk çeşitleri de hem işinizi hem de gündelik hayatınızı kolaylaştırıyor. Duvara asılan ve fotoğraf tutacağı olarak kullanılan geri dönüşümlü notluk ürünleri de gençlerin sık kullandığı modeller arasında yer alıyor. Deri notluk kalemlik ile beraber satışa sunulurken, sekreter notluk kapaklı olarak set halinde satışa sunuluyor. Siz de notluk fiyatları, ürün ve modelleri hakkında detaylı bilgi almak için Trendyol’u inceleyebilir, dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek, kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.