Cinsiyet
Çerçeve Formu
Çerçeve Renk
Renk
Ekartman
Çerçeve Materyali
Fiyat
Cam Tipi
Cam Renk
Cam Materyali
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Numaralı Gözlük Çerçevesi

" araması için 6520 sonuç listeleniyor

Numaralı Gözlük Çerçevesi Modelleri ile Şık Outfitler

İnsan sağlığı, yaşam standardını belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Belirli yaşlara veya belirli şekil bozukluklarına tepki olarak fiziksel sağlıkta değişiklikler gözlemlenebilir. Bu değişikliklerden en yaygın varyantları gözde görülebilir. Pek çok insanda ve her yaş grubunda görülen göz hastalıkları için gözlüklere ihtiyaç duyulmaktadır. Numaralı gözlük çerçevesi modelleri sürekli gözlük kullananlar için oldukça önemlidir. Numaralı gözlük çerçevesi, dünyadaki birçok insan için gözlük kadar önemlidir. Yüz şekline göre seçilen gözlükler oldukça şık bir izlenim bırakmaktadır. Üretici tarafından tasarlanan ve kullanıcı ile birlikte getirilen numaralı gözlük için çerçeve modelleri, ortodontik gözlüklere göre tasarlanmaktadır. Farklı ölçü, model ve tasarımlarda gözlük çerçeveleri seçmek zor olabilir. Birçok marka ürün arasından doğru seçimi yapabilmek için yüz şeklinize uygun olanı seçmek oldukça önemlidir. Bu ürünler arasından birçok stile uygun dikdörtgen, daire ve şeffaf numaralı gözlük çerçevesi modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Çerçeve, optiğin parçası olan gözlükler kadar önemlidir. Birçok farklı versiyonda satılan gözlük çerçevelerinin fiyatları da farklılık göstermektedir. Numaralı gözlük çerçevesi fiyatları kullanılan malzemeye bağlıdır. Metal, plastik ve titanyum gibi çeşitli malzemelerden yapılabilen ürün grubundan bütçenize uygun ürünü seçebilirsiniz. Birçok optik markanın ürünleri uygun fiyatlarla mevcuttur. Her markanın kalite anlayışı farklı olabilir. Bu sayede ürünler arasında belirli fiyat farkları belirleyebilirsiniz. Ürünler raf ömrü ve kalite oranına göre çeşitlendirilir. Fiyat bakımından ele alındığında gözlük modellerindeki modern ya da vintage gibi görünümler belirleyici bir unsur olarak görülmektedir. Gün boyu yüzünüze takabileceğiniz bir numaralı gözlük çerçevesi modeli seçerken bu gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Bu gibi farklılarla beraber bütçeniz adına en uygun modeli tercih etmek artık çok kolay.

Son Trendlere Uygun Numaralı Gözlük Çerçeveleri

Son Trendlere Uygun Numaralı Gözlük Çerçeveleri

Sürekli gözlük takanlar için numaralı gözlük çerçeve seçimi çok önemlidir. Gözlükleriniz için günün her saatinde kullanabileceğiniz bir çerçeve seçmek konforunuz için gereklidir. Gün boyu rahat olmak ve ufkunuzu genişletmek en az gözlüğünüzün çerçevesi kadar önemlidir. Pek çok modeli yer alan gözlük markaları içerisinden kendiniz için uygun bir ürünü seçmek bazı durumlarda zor olabilir. Bu açıdan yuvarlak numaralı gözlük çerçevesi modellerinden modern vurgulara, kedi gözü çerçevelerden klipsli çerçevelere kadar çok çeşitli gözlük çerçeveleri bulabilirsiniz. Sürekli kullandığınız gözlük çerçevesi yüzünüzün şekli ile uyumluysa size oldukça şık bir izlenim verir. Her yüz şekline uygun gözlük bulabilirsiniz. Tüm gözlük markaları, tüm yüz şekilleri için çerçeveler sunar. Bu tasarımlar arasından seçim yapabilmek için öncelikle yüzünüzün şeklini belirlemeniz gerekir. Yüz şeklinizi belirlemenize ve cilt tonunuz ve yüz şeklinize en uygun çerçeveyi seçmenize yardımcı olacak çeşitli yüz tanıma uygulamaları mevcuttur. Yüzün şekli de ağırlık oranına bağlıdır. Optik cam olarak tanımlanan numaralı gözlükler, kullanım sıklığı açısından en yaygın ürün grubudur. Gün boyu kullanılan gözlüklerin özelliklerinden dolayı gün içerisinde rahatlıkla takılabilirler. Oval, dairesel, dikdörtgen ve klipsli numaralı gözlük çerçevesi gibi çeşitli şekillerdeki gözlük çerçeveleri plastik ve metal gibi malzemelerden yapılmaktadır. Bu malzemelerden günlük kullanım için en uygun çerçeve modelini seçmeniz önemlidir. Tüm modellerde üretilen çerçeveler arasında numaralı yuvarlak çerçeve modern bir görünümü garanti eder. Birçok beden seçeneği bulunan titanyum numaralı gözlük çerçevesi modellerinden yüzünüze en uygun ürünü seçebilirsiniz. Ayrıca gözlük çerçevelerini kullanırken temizlik ve saklama konularına dikkat etmeniz gerekir. Gözlükler kullanılmadığında belirli bir yerde saklanmalıdır. Bu önlem camların ve çerçevenin deforme olmasını önler.

Tarzınıza Uyum Sağlayan Numaralı Gözlük Çerçevesi Çeşitleri

Tarzınıza Uyum Sağlayan Numaralı Gözlük Çerçevesi Çeşitleri

Optik gözlük kullanım sıklığı açısından en yaygın üründür. Optik gözlük alırken gün içerisinde her zaman görüntülenen bazı detaylara yer bırakmak çok önemlidir. Bu aşamada gözlüğün yüz ile tam bir uyum içinde ve rahat kullanımlı olması gerekmektedir. Optik gözlük çerçevesi satın alırken çerçeve malzemesi seçimine de dikkat etmelisiniz. Bu, kemik, plastik, metal ve titanyum gözlük çerçeveleri gibi hazırlık seçeneklerinden seçim yaparken unutulmaması gereken bir detaydır. Metallere veya plastiklere karşı alerjiler, kullanımlarında sorunlara neden olur. Bu nedenle sadece görselliği değil, kullanım kolaylığını da göz önünde bulundurmak gerekir. Gerekli çerçeveye sahip bir optik çerçeve alerjik reaksiyona neden olmaz. Aynı zamanda cam ağırlığı ve çevresi de dikkate alınması gereken seçeneklerden biridir. Bu yüzden optik gözlük çerçevesi satın alırken daha doğru sonuçlar elde etmek için bazı faktörleri aklınızda bulundurmanız önemlidir. Optik gözlük çerçevesi satın alırken burundan uzaklık kullanım rahatlığı açısından önemlidir. Ancak dar seçimler bu bölgede aşınma ve tahrişe neden olabilir. İstenilen burun boşluğu uzun süreli kullanım için oldukça avantajlıdır. Gözlük çerçevesinin yüzle tam uyumlu olması için burun üzerinde olması ve kulakları zorlamaması önemlidir. Öte yandan ince camlar da yanlardaki izleri etkiler. Gözlük çerçevesi satın alırken, optik özellikler içerse bile uzun süre fark edilecek olan ürünün parlaklığına dikkat edilmesi burun ve kulak problemlerinin çözümü için tavsiye edilir. Hafif malzemelerden yapılan gözlük çerçeveleri, sürekli kullanım avantajına sahiptir ve ayrıca sağlık için gerekli olan kullanım ayrıcalığını kazanmaya yardımcı olur. Ayrıca bir çerçeve alırken lens ve çerçeve uyumu da oldukça önemli bir konudur. Bu aşamada ise numaralı gözlük çerçevesi erkek ve kadın ürünleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bunun için optik gözlük çerçevesi fiyatları skalasını inceleyebilirsiniz.

Numaralı Gözlük Çerçevesi Modelleri ve Fiyatları

Numaralı Gözlük Çerçevesi Modelleri ve Fiyatları

Günlük kullanımın vazgeçilmezi olan gözlükler için numaralı gözlük çerçeveleri kadın ve erkek modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bu nedenle rahatlıkla kullanırken kullanım sıklığına göre rahatlıkla seçebilirsiniz. Bu ürünler farklı tarzlarda oluşturulabilir. İhtiyaçlarınızı karşılayan ve diğer özelliklerle uyumlu çerçevelerin satın alınması için klasik veya lüks modellerin yanı sıra sportif modeller de mevcuttur. Bu ürünlerden tarzınıza ve yüzünüze uygun olanı seçebilirsiniz. Optik gözlük çerçevesi satın alırken detaylara dikkat ederek kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Tarzınıza uygun, kullanımı kolay bir gözlük çerçevesi satın alırsanız, uzun süre kullanmaya devam edeceğiniz bir ürünü satın alabilirsiniz. Bu bağlamda gözlük çerçevesi satın alınmadan önce birtakım kriterlere dikkat etmeniz gerekir. İlk göze çarpan özellik, ürün çerçevesinin imalatında sağlanan malzemedir. Üretime uygun çeşitli fonksiyonel çerçeveler arasından yüz şeklinize uygun ürünü seçmeniz gerekir. Bu seçeneklerden seçim yaparken gözlüğümün ölçü özellikleri çok önemlidir. Yüz şeklinize uygun bir model tercih etmeniz gözlük çerçevesi arayışında oldukça önemli bir durumdur. Gözlük çerçevesinin ağırlığı ve genişliği seçim yaparken gözden kaçırılmaması gereken bir diğer detaydır. Ağır bir çerçeve veya yüzünüze uymayan bir şekil ile rahat hareket edemezsiniz. Bu nedenle seçiminizi yapmadan önce çerçevenin ağırlık ve ölçü uyumluluğunu test etmelisiniz. Buna ek olarak yüzünüz için doğru orantı ve boyutta bir ürün satın almanız gerekir. Kemikler, metaller ve çeşitli malzemelerden yapılmış ürünlerden yüz şeklinize uygun olanı bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu maddelere alerjiniz olup olmadığı da önemli bir detaydır. Bu ürünlere ulaşmak için ise numaralı gözlük çerçevesi satın al seçeneğini kullanmanız yeterlidir. Bunun için Trendyol.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ardından bu adres üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde beğendiğiniz gözlük çerçevesi modelinin siparişini oluşturabilirsiniz.

Numaralı Gözlük Çerçevesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Numaralı gözlük modellerinin uzun süreli kullanıma uygun olması gerekir. Numaralı oldukları için çerçevelerin de uzun kullanım vadetmesi de son derece önemlidir. Rahat olması ile birlikte kafa şekline de uygun bir gözlük son derece uygundur. Yüze tam oturan bir çerçeve seçilmediği zaman rahatsız olma durumu meydana gelebilir. Bu nedenle uygun boyutlarda olan bir gözlük çerçevesi tercih etmek önemlidir. Gözlük çerçevesinin sapları da kulakları rahatsız etmeyecek şekilde olmalıdır. Gözlerin büyüklüğüne göre de şeklinin seçilmesi gerekir. Gözlük çerçevesi görüş açısını engellemeyecek kadar geniş olmalıdır.

Numaralı Gözlük Çerçevesi Nerede Satılır?

Farklı model, boyut ve renklere sahip olan gözlük çerçevesi modellerinin tamamına Trendyol ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hem kombinlere uyum sağlayan hem şık hem de rahat pek çok farklı numaralı gözlük çerçevesi bulunur. Günlük kullanımında rahatlığı önemli olan ve her kombine de uyum sağlayabilecek çeşitli seçenekler söz konusudur. Bu noktada son derece geniş bir skala bulunur. Saydam ya da opak şekilde olan renklerde pek çok model vardır. Çerçeve şekli, renkleri ve malzemeleri farklı olan modeller bulunur. Renkleri ve şık tasarımları ile dikkat çeken numaralı gözlük çerçevelerinin tamamını incelemek için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Numaralı Gözlük Çerçevesi Modelleri Nelerdir?

Metal ve çelik malzemeden yapılmış olan gözlük çerçeveleri birden fazla renk seçeneği ile bulunur. Saydam ve renksiz olan numaralı gözlük çerçeveleri de vardır. Siyah renkli parlak veya mat olan numaralı gözlük çerçeveleri de uygun seçenekler arasında yer alır. Gri renkli ve metal olan çerçevelerin yanı sıra leopar desenli ya da plastik malzemeden üretilmiş tasarımlar dahi bulunur. Saydam, pembe, kahverengi, koyu gri, su yeşili gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan modeller vardır. Altın, gümüş ve rose gold renklerine sahip çelik gözlük çerçevesi de var olan seçenekler arasındadır. Yuvarlak ya da altıgen cam şekline uygun olan şekillerdeki çerçeveler her dönem dikkat çeker. Küçük ve büyük boyutlardaki çerçeveler de yoğun rağbet görür.