Fiyat
Aydınlatma
Touchpad
Numerik Tuşlar
Multimedya Tuşları
Klavye Dili
Garanti Süresi
Bağlantılar
Garanti Tipi
Tuş Düzeni
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Numpad

" araması için 74 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Numpad Çeşitleri Trendyol’da!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgisayar kullanımı ve cihazlara olan ilgi artar. Bilgisayar klavyelerinde sayısal tuş takımı bölümleri bulunur. Fakat bazılarında bu alan olmadan üretim yapılabilir. Oyuncu klavyeleri ve tabletler bu şekilde tasarlanan ürünlerdir. Böyle durumlarda bu sayısal alan haricen temin edilebilir. Bu teknolojik aparatın ismi ise numpaddir. Bu ürünler sayesinde klavyelerin sağ tarafında yer alan rakamlardan oluşan kısım kullanılabilir. Cihazlar devlet memurlarının, muhasebecilerin ve rakamların çok sık kullanıldığı işlerle uğraşan kişilerin, işlerini rahat ve pratik yapmasını sağlar. Kablosuz numpad çeşitleri, bu cihazı sonradan temin etmek isteyenler için üretilir. Harici satın aldığınız cihazları, sahip olduğunuz klavyelere ek olarak kullanabilirsiniz. Sayısal tuş takımı içeren kompakt tasarımlı bu ürünler, rahat kullanımı ve kolay taşınması ile avantajlıdır. Cihazların çalışması için herhangi bir sürücü yükleme gereksinimi yoktur. Takıp direkt kullanabileceğiniz ürünler, özellikle mini dijital klavyeler için idealdir. 10 metrelik uzaklığa kadar çalışan ürünler, hızlı ve hassas sayı tuşları sayesinde iyi bir kullanım deneyimi sunar. Sinyal kesintisi olmadan uzaktan da ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Pratik ve kolay taşıyabileceğiniz bu ürünle hiç zorlanmadan işlerinizi halledebilirsiniz. Sahip olduğunuz bilgisayar klavyesinde bu sayısal tuşlar varsa Num Lock tuşu ile kullanımı aktif hale getirebilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda ise yine aynı tuş ile ürünü devre dışı bırakabilirsiniz. Birçok farklı özellikte çeşitleri bulunan bu ürünü Trendyol’dan kolayca bulabilir, alışverişinizi keyifle tamamlayabilirsiniz.

Dijital Kolaylık Sağlayan Numpad Modelleri

Dijital Kolaylık Sağlayan Numpad Modelleri

Numpad nedir birçok müşterinin aklındaki sorulardan biridir. Bu cihazlar, sayısal işlemleri kolay yürütmeyi sağlayan klavye bölmesi olarak tanımlanır. Özellikle mini bilgisayar ve tablet gibi cihazlarda sabit olarak bulunmayan bu ürünü haricen temin edebilirsiniz. Numpad klavye çeşitleri birçok farklı modelde üretilir. Kablolu veya kablosuz modeller, ürünleri kullanım amacınıza bağlı olarak seçmenize olanak tanır. Mekanik numpad çeşitleri, sesli bir tuş takımına sahiptir. İşlem sırasında basılan numaradan emin olmanızı sağlayan klavyeler, özellikle çalışanlar için avantaj yaratır. Art arda çok hızlı sayısal işlemler yapması gereken kişilerin işini kolaylaştırır. Teknolojik cihazların çeşitleri ve özellikleri arttıkça seçim yapmak ve doğru ürüne odaklanmak zor hale gelir. Çok farklı modellerle karşılaşmak kafanızı karıştırabilir. Böyle durumlarda arama kriterleri bölümünden, isteğinize uygun filtrelemeler yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde aradığınız modelleri sıralamada görebilirsiniz. USB arayüz özelliği ile çalışan bir numpad arayışınız varsa kablolu olarak filtreleme yaparak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aradığınız üründe ışıklı gösterge olsun isterseniz, numpad RGB tercih edebilirsiniz. Bu modeller, yatay yüzeyi ve kolay kullanımıyla öne çıkar. Işıklı arka plan tasarımı ile dijital konfor sağlar. Hızlı ve hassas RGB modelleri, çoğunlukla amatör ve profesyonel gamerlar tarafından tercih edilir. Oyuncu klavyelerinde ve bilgisayarlarında genellikle sayı tuşları olmadığı için bu tür materyaller ile cihaz desteklenir. Numpad3 denildiğinde bu bölümdeki 3 rakamına basılır. Modeller, bu anlamda bilgisayar dilinin numaralandırılmış halidir. Bankacıların veya muhasebe işleriyle uğraşanların klavyede çok sık kullandıkları bir bölümdür. Toplama çıkarma gibi matematiksel işlemlerin çok pratik ve kolay olarak yürütülmesini sağlar. Klavye üzerinde sağ bölümde yer alan bu numaralar zamanla silinebilir veya yüzeyde aşınma meydana gelebilir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda, kablolu veya kablosuz harici ürünleri tercih edebilirsiniz. Ürün alternatiflerinin çok fazla olduğu Trendyol üzerinden birçok modeli inceleyebilirsiniz. Farklı müşterilerin deneyimlerini ve fiyat aralığını gözlemlemek size avantajlı seçim yapabilme imkanı tanır. Trendyol sayesinde bu cihazları satın alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Pratik Kullanım İmkanı Sunan Numpad Çeşitleri

Pratik Kullanım İmkanı Sunan Numpad Çeşitleri

Harici numpad modelleri sayısal işlemleri kolay ve pratik şekilde yapabilme avantajı sağlar. Klavye çeşitlerine ek olarak kullanılabilen bu ürünler, sonradan bilgisayara bağlanabilir. Tek bir alandan hızlı kullanım sağlayan bu cihazlarla işler çok seri hale gelir. Bu modellerin her biri özel plastik malzeme ile üretilir. Kablolu veya kablosuz olarak seçim yapma şansınız vardır. Dijital olarak rakamları kullananların çok sıklıkla tercih ettiği bu ürünler, sıralı işlem yapma hızınızı artırır. USB numpad modelleri, kablosuz ürünlerden biridir. USB bağlantı sayesinde cihazla eşleştirilen modeller, sorunsuz ve rahat bir kullanım deneyimi sunar. Bluetooth numpad çeşitleri ise kablosuz Wireless özelliğine sahiptir. Çoğu model, Windows ve MAC gibi çok kullanılan işletim sistemlerini destekler. Her üründe olduğu gibi dijital cihaz alırken de dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bunun için ürün özelliklerini iyi araştırmanız, size kolaylık sağlar. İnceleme yaparken ürünleri önceden alan ve deneyen müşterilerin tavsiye ve yorumlarına da göz atabilirsiniz. Bu sayede cihazın bilmediğiniz bir özelliğini ya da kullanımdaki pratik noktaları keşfedebilirsiniz. Bir de ürün fiyatlandırmasına bakmadan önceliğiniz, aradığınız özellikleri size sunması olmalıdır. Fiyat konusu her bütçe için önemlidir. Ama dijital ve teknolojik ürün gruplarında performans ve hız ön planda tutulmalıdır. Sonrasında artan sıralama filtresi yaparak her fiyat aralığını görme şansınız da vardır. Bu şekilde bir yol izlerseniz, her zaman iyi ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz. Alışveriş deneyiminiz sorunsuz bir şekilde ilerler ve amaca yönelik sonlanır. Trendyol’ dan avantajlı fırsatlarla, tüm ürün çeşitlerini inceleyebilir, keyifli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sevdikleriniz ve kendiniz için seçimler yaparak, güzel bir tecrübe edinebilirsiniz.

Kullanışlı Numpad Çeşitleri Trendyol’da!

Kullanışlı Numpad Çeşitleri Trendyol’da!

Son yıllarda her türlü işlemin teknoloji ile yürütüldüğü bir gerçektir. Bankacılık işlemleri, alışveriş deneyimleri gibi tüm işler için bilgisayar gereksinimi duyulur. Çalışma hayatı içindeki insanların bu teknolojik aletleri kullanma oranı ise çok yüksektir. Bazı klavyelerde sayısal bölümlerin olmaması bir sorun göstergesi değildir. Haricen alınabilir ve kolay kullanımlı bir ürün olması işinizi yürütebilmeniz için size avantaj sağlar. Tak çıkar olarak temin edebileceğiniz numpad fiyat seçenekleri, geniş bütçe aralığına sahiptir. Siz kendi cebinize uygun olan rakama göre filtreleme yaparak, aradığınız ürüne ve fiyat aralığına kolaylıkla ve hızlıca ulaşabilirsiniz. Daha önce hiç bilmediğiniz ve ilk defa araştırdığınız bir ürün ise, farklı alışveriş deneyimlerini numpad yorum bölümünden inceleyebilirsiniz. Bu yorumlardan fikir edinerek, alışverişinizi avantajlı olarak tamamlayabilirsiniz. Bu tarz dijital ürünleri alırken; çok araştırma yapmak size seçim konusunda hız kazandırır ve ayrıntılı bilgi sahibi olma fırsatı sunar. Yorumlardan ürünlerin özelliklerinden, pratik kullanım detaylarına kadar birçok ayrıntıyı görebilirsiniz. Numpadler, sayısal işlem kolaylığını sağlayan, farklı özellikleri ve ürün alternatifiyle size seçim şansı sunan ürünlerdir. Bir oyuncu klavyesine sahipseniz ve sayısal tuş takımına ihtiyacınız varsa numpad alarak bu durumu çözebilirsiniz. Kablolu veya kablosuz özelliklerini detaylı olarak araştırabilir, ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Oyuncu klavyelerinde RGB sık tercih edilen bir özelliktir. Işıklı ve aydınlatma efektli donanımlar, heyecanlı bir deneyim sağlar. Numpad alırken RGB özelliğine sahip olan modellerini seçerek var olan klavyenizle uyumlu hale getirebilirsiniz. Bunun gibi birçok farklı ürünü, Trendyol’un ayrıcalıklı alışveriş seçeneklerini inceleyerek bulabilir, sevdikleriniz ve kendiniz için güzel seçimler yapabilirsiniz. İş hayatınızı kolaylaştıracak olan bu ürünü bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilir, keyifli ve faydalı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.