Ekran Kartı
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Hafızası
İşlemci Tipi
Fiyat
İşlemci Modeli
Hard Disk Kapasitesi
Ekran Yenileme Hızı
Garanti Süresi
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Ekran Boyutu
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Panel Tipi
Renk
SSD Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nvidia Geforce Rtx 3050

" araması için 5950 sonuç listeleniyor

Kaliteli Nvidia Geforce RTX 3050 Modelleri Trendyol’da!

Ekran kartı dendiği zaman akla gelen markalardan biri olan Nvidia, özellikle oyuncuların favorileri arasında yer alır. Nvidia Geforce RTX 3050 ile iyi bir oyun deneyimi elde edilir. Hızlı bir GPU’ya sahip ekran kartı ile oldukça gerçekçi grafikler yakalanır. Laptop modellerinin içerisinde yer alan bu kullanışlı tasarımlar, oldukça sevilir. Nvidia Geforce RTX 3050 kullananlar olumlu yorumlar yaparak tavsiyelerde bulunur. Oyun bilgisayarı olarak da bilinen bu laptoplar, Nvidia Geforce RTX 3050 ekran kartı sayesinde maksimum grafik ve verim sağlar. Oyun bilgisayarı toplamak ya da verimi anında alabileceğiniz bir laptop tercih etmek istiyorsanız, uygun Nvidia Geforce RTX 3050 fiyat seçeneklerine Trendyol’dan bakabilirsiniz.

Beğenilen Nvidia Geforce RTX 3050 İndirim Fırsatları

Beğenilen Nvidia Geforce RTX 3050 İndirim Fırsatları

Nvidia Geforce RTX 3050 4 GB ile yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilir ve oyununuza kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz. Nvidia Geforce RTX 3050 tavsiye edenlerin gaming alanında sıklıkla tercih ettiği bir ekran kartıdır. Büyük boyutlu ve yüksek FPS’e sahip oyunlar üzerinde denenen ekran kartı, yüksek performansa sahip donanım ürünlerindendir. Numerik tuşlu aydınlatmalı klavyeye sahip olan laptop çeşitleriyle yüksek piksellerde bile donmadan oyun oynayabilirsiniz. Sadece masaüstü değil, özellikle de dizüstü bilgisayarlarda kullanılmaya başlanan ekran kartı, bünyesinde ışın izleme özellikli grafikler ve son teknoloji yapay zeka bulundurur. Yüksek performanslı dizüstü oyun bilgisayarlarını iyileştirmek için yeni nesil sistem iyileştirmelerini kullanılır. Geforce 3050 ekran kartını bünyesine dahil eden yeni nesil laptop seçenekleri de mevcuttur. Bu seçenekler sayesinde dilediğiniz oyunu kaliteli bir şekilde oynayabilirsiniz. Maksimum verim sağlayan Nvidia Geforce RTX 3050 indirim fırsatlarından yararlanarak çeşitli deneyimler yaşayabilirsiniz. Trendyol’dan kampanyalar sayesinde uygun fiyatlarla Nvidia Geforce RTX 3050 satın alabilirsiniz.

Kesintisiz Oyunlar İçin Nvidia Geforce RTX 3050 Modelleri

Kesintisiz Oyunlar İçin Nvidia Geforce RTX 3050 Modelleri

Markanın popüler ekran kartı modellerinden olan Geforce RTX 3050, 2. nesil ışın izleme çekirdeklerine sahiptir. Sistem gereksinimi sağlandıktan sonra oyun keyfine başlamanız mümkündür. Dijital çözünürlüğü 7680x4320 olan ürün, yüksek çözünürlüğe sahip oyunlar için ideal bir ekran kartıdır. Nvidia Geforce RTX 3050 özellikleri arasında yer alan Geforce Experience özelliği sayesinde tam çözünürlüklü video, ekran görüntüsü ve canlı yayın kaydetmeniz mümkündür. Ekran kartını ham olarak alabileceğiniz gibi laptop içerisinde hazır kurulu olarak da tercih edebilirsiniz. Uygun monitör gereksinimlerini sağladıktan sonra ekran kartı takılarak kullanılır. Masaüstü bilgisayarınızın grafik performansını artırmak için son teknoloji ile üretilen ekran kartını kullanabilirsiniz. Oyununuzu takılma olmadan oynayabilmek için Nvidia Geforce RTX 3050 yorum kısmını okuyabilirsiniz. Trendyol sayesinde Nvidia Geforce RTX 3050 60 W hakkında bilgi edinebilir ve ürünleri satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Nvidia Geforce RTX 3050 Fiyat Seçenekleri

Her Bütçeye Uygun Nvidia Geforce RTX 3050 Fiyat Seçenekleri

Ekran kartı seçerken bilgisayarın ihtiyacı olan ekran sistemini doğru belirlemeniz çok önemlidir. Ekran kartı belleği de seçim yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alır. Bellek miktarı ne kadar fazla olursa, yüksek çözünürlükteki oyunları oynamak o kadar kolay olur. yeni nesil teknoloji ile üretilmesi, bir ürünü öne çıkaran özellikler arasındadır. Eski nesil işlemciye sahip olan ekran kartları sistem gereksinimlerine cevap vermekte güçlük çekebilir. 3050 Nvidia, son teknoloji ile üretilen ve oyuncuların her türlü sistem gereksinimine olumlu tepkiler veren ekran kartı modellerinden biridir. Nvidia Geforce RTX 3050 modelleri notebook ise masaüstü bilgisayarlar kadar yer kaplamayarak eşdeğer performans gösterir. Oyun oynarken ya da yüksek çözünürlükte video seyrederken takılma yaşamayacağınız ürünleri uygun Nvidia geforce RTX 3050 online seçenekleriyle Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Nvidia Geforce Rtx 3050 Kaç GB'dir?

NVIDIA GeForce RTX 3050, sahip olduğu NVIDIA Ampere mimarisi ile oyuncular ve grafik tasarımcılar için güçlü bir performans sunar. 8 GB olan bu bellek, oyun oynarken veya yüksek performans gerektiren bir programda çalışırken akıcı bir deneyim yaşatmayı vadeder. Sahip olduğu 8 GB bellek sayesinde, yüksek çözünürlüklü oyunlar ve görsel tasarım projeleri gibi işlemler için yeterli bir kapasite sağlar. Grafik belleğinin hızlı GDDR6 teknolojisi, daha hızlı veri aktarım hızına ve akıcı bir grafik deneyimine olanak tanır. NVIDIA GeForce RTX 3050, 2. nesil ışın izleme, yapay zeka desteği özellikleri ve canlı yayın yapmak isteyen kullanıcılara sunduğu kolaylıklar ile dikkat çeker. Bu özellikler sayesinde, gerçekçi görseller ve akıllı grafik işlemlerine erişim sunar. Böylece oyunlarda veya çeşitli programlarda yüksek performanslı bir deneyim sağlamış olur.

Nvidia Geforce Rtx 3050 Ne İşe Yarar?

NVIDIA GeForce RTX 3050, yüksek performanslı bir grafik kartıdır ve pek çok görev için kullanıma uygundur. İlk olarak, oyunculara yüksek performansta oyun deneyimi fırsatı sunar. Bu grafik kartı, oyunlarda yüksek çözünürlük sağlar. Güncel oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırır ve görsel olarak zengin bir oyun deneyimi sunar. Ayrıca 2. nesil ışın izleme ve yapay zeka destekli özellikleri sayesinde görsel detayları öne çıkarak görüntü gerçekçiliğini artırır. NVIDIA GeForce RTX 3050 ile grafik tasarımı ve video düzenleme işleri yapmak da mümkündür. Bu grafik kartı ile; 3D Modelleme, video renderı alma ve yoğun işlemler için gerekli olan güçlü performans elde edilir. Yüksek bellek kapasitesi ve hızlı veri işleme özellikleri, profesyonel kullanıcıların iş akışlarını daha verimli hale getirir. Pek çok meslek branşı çalışanları ve oyuncular bu ekran kartını tercih edebilir.

Nvidia Geforce Rtx 3050 Hangi Cihazlarla Uyumludur?

NVIDIA GeForce RTX 3050, birçok farklı cihazla uyumlu olarak çalışabilir. Bu grafik kartı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara entegre olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Öncelikle NVIDIA GeForce RTX 3050, masaüstü bilgisayarlarda sıkça kullanılır. Oyun tutkunları ve profesyonel kullanıcılar, bu ekran kartı ile arzu ettikleri güçlü performansı yakalayabilir. Bu grafik kartının, güçlü işlemcilere ve diğer bileşenlere sahip masaüstü bilgisayarlarla uyumlu çalıştığını söylemek mümkündür. Dizüstü bilgisayarlarda da sahip olduğu teknik özelliklerle sıklıkla tercih edilir. Üreticiler, NVIDIA GeForce RTX 3050'yi dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilir hale getiren modeller sunar. Bu dizüstü bilgisayarlar; genellikle oyun, grafik tasarımı ve video düzenleme gibi yoğun grafik işlemlerine odaklanan modellerdir. Bu noktada cihazın uyumluluğunun, üreticinin tasarımına ve yapılandırmalarına bağlı olarak değişebileceğini unutmamak gerekir. Satın alırken GeForce RTX 3050'yi kullanacağınız cihazın özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.