İlgili Kategoriler
Araç Marka ve Model
"

opel astra g arka tampon eki

" araması için 1 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Opel Astra G Arka Tampon Eki Trendyol’da!

Aracın olası bir kazada, durumu minimum hasarla atlatılması güvenlik için önemlidir. Aslında ön ve arkaya takılan tampon ekleri tam olarak bunu amaçlar. Tampon, kazalara karşı hasarı azaltmak için kullanılan bir üründür. Astra g arka tampon, aracınızın arka kısımdan aldığı darbeyi minimum seviyeye indirir. Ön kısmındaki tampon eki ise aracın kaput, far ve radyatör panjuru gibi bölümlerinin güvenliğini hedefler. Aracın bir diğer araçtan hasar almasını önlerken, yayaların da kaza esnasında yaralanmalarını engeller. Opel Astra G arka tampon kaliteli malzemesi sayesinde çarpmaya karşı dayanıklıdır. Kazalara karşı koruma sağlayan Astra G tampon eki için Trendyol’u ziyaret edebilir, hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hasar Önleyen Opel Astra G Arka Tampon Eki

Hasar Önleyen Opel Astra G Arka Tampon Eki

Tampon ekleri, aracınızın her anlamda alacağı hasarı minimum seviyeye indirmeyi hedefler. Bu hasar bir kaza sonucu oluşabilir veya rüzgar ile sarsıntı sonucu da olabilir. Opel Astra G arka tampon eki kullananlar, kaza durumunda içerisindeki yolcuları ve aracın kendisini koruması amacıyla satın aldıklarını belirtirler. Tecrübelerini paylaşan müşteriler, arka tampon ekinin kaliteli malzemesinden memnun kalır. Aracın yüksekliğinin belirlenmesine katkıda bulunan tampon eki, yere sürtünmesini engeller. Böylece ağırlık artarken, kalitesinin yüksekliği sayesinde tampon dayanıklı bir duruş sergiler. Opel Astra G arka tampon eki içerisindeki fiberglas malzemesi ile güçlendirici etki sunar. Esnek Astra G tampon eki polyester malzeme içerir. opel astra arka tampon eki zahmetsiz ve kolay bir şekilde monte edilir. Arka tampon ile birleştirilir, üzerine yapıştırılır ve çamurluk içlerinden vidalanır. Montajı kolay olan ürün, pratik ve kullanışlı yapıya sahiptir. Koruma sunan Opel Astra G arka tampon eki online satış platformu olan Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Sağlam Opel Astra G Arka Tampon Eki Yorum

Sağlam Opel Astra G Arka Tampon Eki Yorum

Astra G arka tampon, fiberglas ve polyester malzeme içerir. Bu iki ürün, tamponun esnek bir yapıya sahip olmasını ve dayanıklılığının artmasına katkıda bulunur. Tamponların kullanım amaçlarına doğru bir şekilde hizmet eder. Araca alınan hasarın emilmesini sağlayan Astra G arka tampon eki, araç ölçülerine uygun olarak üretilir. Monte edilirken işlemin doğruluğundan emin olabilmek için uzman ekipten destek alınır. Renk seçenekleri mevcut olan ürünün, aracınızla tam anlamıyla uyum sağlaması için boyanabilmesi mümkündür. Astra G arka tampon boya gibi kimyasal içeren maddelerden etkilenmez. Sağlam malzemelerden yapılan arka tampon ekinin kullanımı alınan hasarın azaltılmasına katkı sağlar. Maliyeti azaltan arka tampon eki dayanıklı yapısıyla, tasarruf etmenizi sağlar ve güvenliğinizi artırır. Opel Astra G arka tampon eki satın almak için Trendyol’u ziyaret ederek, özellik ve fiyat bilgisine erişebilirsiniz.

Kaliteli Opel Astra G Arka Tampon Eki Fiyatları

Kaliteli Opel Astra G Arka Tampon Eki Fiyatları

Opel Astra G arka tampon eki tavsiye edenler, ürünün yüksek performans gösteren özelliklerinden bahseder. Yıpranan bir arka tampon güvenliğinizin azalmasına yol açar. Rüzgarın iç kısımdan girmesi sonucu ile, aracınızın hızlanmasını engeller. Opel Astra G kasa arka tampon eki tüm bu sorunların önüne geçer. Kaliteli malzeme yapısı ile beğeni toplar. Esnek malzemelerden üretilir ve uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Opel Astra G arka tampon eki yorum detayında, müşteriler üründen hoşnutluklarını belirtir. Tecrübe edenlerin, olumlu yöndeki fikirleri ürünün oldukça fazla tavsiye edilmesine olanak sağlar. Opel Astra G arka tampon eki kampanya zamanlarını takip ederek fiyat değişimlerinden haberdar olabilirsiniz. Fiyatına göre beklenilen değerde olan ürün, müşterilerce tavsiye edilir. Opel Astra G arka tampon eki indirim haberlerini yakalamak için Trendyol’u takip edebilirsiniz.