Son Teknolojik Özellikleri ile Oppo A31 Trendyol'da!

Akıllı telefonlar, özellikle son dönemde insanların ayrılmaz bir parçası olur. Herkesin sürekli olarak yanında taşıdığı ve her işini halletmek için kullandığı bu telefonlar, teknolojisi ve özellikleri bakımından birbirinden ayrılır. Günümüzde yeni nesil telefonları üreten ve üstün kalitesi ile adından sıklıkla bahsedilen Oppo, A serisiyle müşterilerin sıklıkla tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Özellikle markanın A31 modeli oldukça beğeni toplar. Cihaz V7 6.21 inç ekran boyutuna sahiptir. Geniş ekran kapasitesine sahip olduğu için videoları daha geniş ekranda izleme fırsatı tanır. Oppo A31 LCD ekran teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeker. Ekran içinde sizlere sunulan her görüntü yüksek netlik ayarı ile ortaya çıkar. 771 piksel yoğunluğu vardır. Böylece her uygulama ve içerik yüksek bir kalite ile izlenir. Ekran alanının genişlik ölçümü ise 95.36 cm’dir. Multi touch dokunmatik yapısına sahip bir ekranı vardır. Küçük dokunuşlarla ekran içinde gezinebilirsiniz. Dokunmatik olduğu için hafif bir parmak teması ile işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Şarj işlemleri USB kablo aracılığıyla gerçekleştirilir. Batarya kapasitesi 4050 mAh’tır. Aynı şekilde yüksek kamera çözünürlüğü de vardır. 13 MP olan çözünürlüğü ile netlik ayarı anında sabitlenir. Fotoğraf çekerken donuk ya da sisli çekme durumu yaşanmaz. Oppo A31 64 GB desteği ile orta çaplı serilerde öne çıkar. Cihazın geniş GB kapasitesi sayesinde birçok içeriği rahatlıkla indirebilirsiniz. Telefonun radyosu geniş frekansı ile her yerde kusursuz şekilde çeker. Radyoda mevcut olan ve genel olarak zor çeken kanallar bile ürünün işletim desteği sayesinde netlik sorunu yaşamadan dinlenir. Ses çıkış alanı 3.5 mm’lik bir hıza sahiptir. Sesin pürüzsüz ve net bir şekilde çıkması işletim sisteminin genel yapısı ile alakalıdır. Seste kesinti meydana gelmez. Cihaz, üzerinde leke bırakmaz ve üzeri kirlense bile kolaylıkla temizlenir. Birbirinden cazip birçok özelliğe sahip olan ürünlerin yanı sıra bu ürünlerle kullanabileceğiniz aksesuarlar da sizlere sunulur. Telefonunuzun kırılmalara ve çizilmelere karşı korunması için Oppo A31 kılıf ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz. Oldukça şık ve ilgi çekici renkler etrafında silikonlu kılıflar öne çıkar. Bu kılıflar telefonunuz aniden yere düşse bile koruyucu özelliği sayesinde herhangi bir sorun ortaya çıkmaz ve cihazınız korunur. Trendyol ile markanın cihazlarına ve kılıflarına uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Oppo A31 Fiyat Seçenekleri

Bütçenize Uygun Oppo A31 Fiyat Seçenekleri

Teknik özelliklerin yanı sıra fiyatlar da bir ürünün satın alma sürecinde belirleyici rol oynar. Üstün kaliteye sahip olan Oppo A31 fiyat açısından da kullananları zorlamaz. Kalite performans bakımından oldukça ideal olan ürünler, bütçenizi korur. Bu yüzden isteyen herkes markanın ürünleri arasından kendi bütçesine uygun olan modeli kolaylıkla satın alabilir. Yapay zekaya sahip olan bu ürün, akıllı bir çalışma modu bulundurur. Böylece ısındığı zaman ürün kendini soğutur ve uzun süre kullanıldığında dahi kullanım gücünü artırır. Modelde bulunan yapay zekanın zamanla işlevini kaybetmesi gibi bir durum da yaşanmaz. Cihaz büyük bir darbeyle karşı karşıya kalmadığı müddetçe bozulma ihtimali oldukça düşük olur. Ürünün flaş özelliği LED teknolojisine sahiptir. Video kayıt çözünürlüğü ise 1080p olarak karşınıza çıkar. Bu sayede videoları saatlerce çekseniz de görüntünün bozulma ihtimali yoktur. Videonun ne kadar çekileceği konusunda herhangi bir süre kısıtlaması da mevcut değildir. Sahip olacağınız bu tasarımla kullanışlı ve donanımlı bir ürün elde edebilirsiniz. Oppo A31 işlemci RAM yani bellek aralığı minimum 4 GB olacak şekilde çeşitlenir. Geniş RAM seçeneğine sahip olduğu için birçok dosyayı ve müziği cihazınıza kaydedebilirsiniz. Dahili modeme de sahiptir. Dokunmatik ekran yapısı ele anında entegre olur. Sadece hafif bir dokunma işlemi ile ekran içinde gezinmeye başlayabilirsiniz. Şeffaf olan dokunmatik cam yapısı darbelere karşı kırılmama özelliğine yer verir. Ekran boyut aralığı da oldukça geniştir. Bu aralık 6 inç ve üzeri olacak şekilde düzenlenir. Oppo A31 modelleri markanın geniş teknik özelliklerini sunar. Ayarlama seçenekleri geniş olan cihazın işletim sistemi ise güçlüdür. Uzun süreli batarya kullanımına imkan sağlayan bu ürün, bireylerin sürekli olarak şarj aleti taşımasını gerektirmeden telefon kullanmasını sağlar. Günde sadece bir kez şarj edildiği zaman tüm gün aktif kullanım sağlanır ve şarj tükenmesi sorunu yaşanmaz. Pil gücü aralığı tam olarak 5000 mAh ve üzeri olacak şekilde tasarlanan ürünün pil türü ise Li-lon olur. Cihazın radyo özelliği de vardır. Sıkıldığınız zaman radyoyu açıp şarkı dinleyebilirsiniz. Radyoyu da hem kulaklıkla hem de kulaklık olmadan dinlemeniz mümkündür. Cihaz her açıdan donanımlı özelliklerini müşterisine sunar. Ses sistemi açısından da yüksek bir niteliğe sahiptir. Karşı tarafın sesi net olacak şekilde gelir. Seste bir bozulma ya da kesinti meydana gelmez. Oldukça akışkan bir ses sistemi devreye girer. Teknolojik açıdan ses kanalları birinci sınıf aktarım sağlar. Ön selfie kamera aralığı ise 8-13,9 MP’dir. Parmak izi okuyucu sistemi de vardır. Şifrelemeye gerek bile duymadan sadece kendi parmak iziniz ile ürünü açıp kullanabilirsiniz. Markanın tüm ürünlerine Trendyol ayrıcalığıyla ulaşabilir ve sizin için uygun olan modellerini inceleyebilirsiniz.

İlgi Çeken Oppo A31 Yorumları

İlgi Çeken Oppo A31 Yorumları

Cihazı kullanan müşteriler tarafından yapılan yorumlara bakarak modelle ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Oppo A31 yorumları ile birçok bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yorumlar herkese açık bir özelliğe sahiptir. Genellikle cihazı almak isteyenler öncelikle yorumlara göz atar. Çünkü yorumlar kullananların kişisel düşüncelerini ve deneyimlerini içerir. Bu da satın alma sürecinde size ürünlerle ilgili detaylı bilgi verir. Tutarlı ve nesnel olarak görülen bu yorumlarda hem olumsuz hem de olumlu olan tüm düşüncelere yer verilir. Siz de yorumlara göz atıp ürünün sizin için oluşturacağı avantajlara ve dezavantajlara göre kararınızı verebilirsiniz. Müşteri yorumlarına ve taleplerine göre tasarımlarını geliştiren markanın ürünleri çoğu zaman olumlu yorumlara sahiptir. Klasikten vazgeçemeyenler için oldukça ideal olan Oppo A31 siyah, beyaz, mavi, yeşil renk seçeneği, müşterilerin sık sık tercih ettiği modellerden biridir. Siyahın fazlasıyla can alıcı olan tonunu tasarımlarında kullanan marka, büyük beğeni toplar. Zamanla rengin aşınmaya uğraması ya da kaybolması durumu yaşanmaz. Cihazın rengi uzun süre ilk günkü halini muhafaza eder ve cihazın ömrü boyunca doğallığını korur. Siyahın yanı sıra cihazın tasarımlarında öne çıkan diğer renk seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Oppo A31 kulaklık ürün paketi içinde yer alır. Satın aldığınız zaman size sunulan orijinal kulaklık, uzun ömürlüdür ve üstün kalitede ses deneyimi sunar. Kulağa takılan kısım yatay bir yapıya sahiptir. Böylece saatlerce kulakta kalsa bile ağrıya ya da rahatsızlığa neden olmaz. Kulaklığın rengi ve tasarımı cihazla bütünleşir. Ürün ile aynı renkte olan kulaklıklar oldukça şık bir görünüme sahiptir. Kulaklığın kablosu 1 metre ve üzerinde olacak şekilde tasarlanır. Orta kısmında mandal şeklinde olan bir aparatı vardır. Böylece kullanım aşamasında bu aparatı elbisenize takarak kablonun sarkmasını önleyebilirsiniz. Kulaklık üzerinde şarkıları değiştirecek düğmeler de bulunur. Böylece cihaza dokunmadan kulaklık üzerindeki bu düğmeler sayesinde ses kısma veya yükseltme, bir sonraki şarkıya geçme gibi işlemler gerçekleştirilir. Markanın cihazıyla oldukça donanımlı bir kulaklık sizi bekler. Trendyol üzerinden markanın ürünlerine anında ulaşabilirsiniz.

Beğeni Kazanan Oppo A31 Özellikleri

Beğeni Kazanan Oppo A31 Özellikleri

Marka akıllı telefon alanında geniş teknolojik özelliklere sahip olan birçok ürünü beğeninize sunar. Oppo A31 özellikleri açısından sektörde ön plana çıkar. Entegre olan çift kamera özelliği vardır. Kameralar hem ön çekim hem de arka çekim olacak şekilde çeşitlenir. Görüntülü konuşma özelliğini netlik ayarı yüksek olacak şekilde sizlere sunan cihaz, konuşurken görüntüyü iyi olacak şekilde aktarır. Konuşma sırasında sesin kesilmesi ya da görüntünün gitmesi gibi bir durum yaşanmaz. Özellikle saatlerce yapılan konuşmalar için etkin bir şekilde kullanılır. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği şekilde dizayn edilen bir yapıya sahiptir. Kullanım aşamasında zorluk çekilecek hiçbir uygulamaya yer verilmez. Oppo A31 indirimli 5G teknolojisi için de idealdir. Oldukça düşük bir ağırlığa sahip olduğu için taşıma sürecinde elinizi yormaz. Saatlerce elinizde yer alsa da terleme ve yorulma gibi durumlara neden olmaz. Dış duvarında hafif plastik kullanılır. Böylece kullanım kolaylığının yanı sıra şık ve modern bir duruş sergiler. Oppo A31 beyaz renkli tasarımı ile de beğeni toplar. Bu tasarımlarda beyazın göz alıcı bir tonu kullanılır. Bazı modeller sade beyaz renge sahip iken bazıları üzerinde şık desenler olan beyaz renktedir. Şık tasarımıyla ilgi çeken ürün, yüz tanıma özelliğiyle kullanım rahatlığı sunar. Sadece kullanan kişinin yüzünü tanıyarak açılır ve telefon içinde saklı tutulan veriler korunur. Yüz tanıma ayarını telefonu aldıktan sonra kendiniz aktif hale getirebilirsiniz. Yüzünüzü bir kere ürüne tanıttıktan sonra bu ayarı aktifleştirebilirsiniz. Bu işlemi yaparsanız cihaz kapandığı zaman sadece sizin yüzünüzü okuyarak açılır. Markanın sizlere sunduğu her ürün, güçlü işletim sistemi ile ön plana çıkar. Gündelik hayatın içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan ürün, ihtiyacınıza eksiksiz cevap verir. Siz de Trendyol üzerinden markanın ürünlerini inceleyebilir ve beğendiğiniz modele anında sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Yapısıyla Oppo A31 İncelemesi

Kaliteli Yapısıyla Oppo A31 İncelemesi

Oppo A31 tavsiyeleri incelendiği zaman teknolojik açıdan çok donanımlı olduğu fark edilir. Markanın dikkat çekici özelliklerinin başında ince tasarımı gelir. Oldukça ince bir yapıya sahip olan ürün, zarif ve şık bir görünüm sunar. İnce olduğu için elde kolaylıkla tutulan cihaz, çantada ve cepte rahatlıkla taşınır. Bu tür akıllı telefonlar için internet bağlantı hızı da büyük önem taşır. Mobil cihaz üzerinden internet kullanımının seri olması için internet bağlantı hızı devreye girer. Cihazın mobil bağlantı hızı 4.5G’dir. Bu yüzden kısa sürede istenilen cihaza anında bağlanır. MP3 çalma sistemi de vardır ve bunun için kulaklığa da gerek yoktur. Hem kulaklıkla hem de kulaklık olmadan müzik keyfi yapma imkanı sunar. Oppo A31 online alım imkanları ile ulaşılan bu ürünlerin renkleri de kadınlara, erkeklere ve çocuklara hitap edecek şekilde geniş bir dağılım ortaya koyar. İstediğiniz renge rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Ayrıca ürün polifonik zil tipine de sahiptir. Zil sesleri genel geçer seslerden farklıdır. Daha sıra dışı ve ilgi çekici zil sesleri burada devreye girer. Oppo A31 batarya çok fazla kullanılsa bile şişme ya da patlama gibi durumlara neden olmaz. Cihaz anında kendini soğuttuğu için bataryanın çok fazla kullanımdan kaynaklı ısınması önlenir. Uzun süre bataryayı değiştirmeden cihazınızı aktif olarak kullanabilirsiniz. Cihazın kutusunda yer alan her parça orijinal özellikte olduğu için üstün performans gösterir ve kolay kolay arızalara neden olmaz. Birinci sınıf kaliteyi yansıtan kulaklık, batarya ve şarj aleti gibi aksesuarları uzun süre herhangi bir problem olmadan keyifle kullanabilirsiniz. Trendyol ile bu donanımlı cihaza tek bir adımla ulaşabilirsiniz.

Teknolojiye Uyum Sağlayan Oppo A31 Ürünleri

Teknolojiye Uyum Sağlayan Oppo A31 Ürünleri

Teknolojik gelişimi yakından takip eden marka, tasarladığı son model cihazlarla ihtiyacınızı eksiksiz şekilde karşılar. Oppo A31 kullananlar arasına katılarak bu ürünün tüm özelliklerini yakından keşfedebilirsiniz. Cihazı kullanan müşterilerin birçoğu ürünün basit bir kullanıma sahip olduğunun altını çizer. İç uygulama kısmı oldukça basittir. Önceden bu cihazı hiç kullanmayan müşteriler bile rahatlıkla alete alışabilir. Online Oppo A31 satın alma imkanları ile alabileceğiniz bu ürünler, kırılmaz cam yapısına sahip olduğu için aniden yere düştüğü zaman bile kırılma ya da çatlak gibi sorunlar yaşanmaz. Cam yapısı çift katlı olacak şekilde tasarlanan cihazın kalınlığı fazla olduğu için kırılma problemi kolaylıkla ortaya çıkmaz. Cihaz hızlı Wi-Fi ayarına da sahiptir. 802.11 hız ayarına sahip olan Wi-Fi ayarı, anında bağlantı kurulmasında etkili olur. Oppo A31 şarj aleti de batarya gibi fazla kullanıma elverişli bir yapıya sahiptir. Akıllı şarj cihazına sahip olduğu için telefonu anında şarj eder. Çok fazla prizde kaldığı zaman bile ısınma durumu yaşanmaz. Cihaz şık ve estetik açıdan göze hitap eden bir görünüme sahiptir. Giriş seviyesi önceden ayarlanmış olan bu cihazı satın aldıktan sonra çok fazla ayarlama işlemi yapma durumunda kalmazsınız. Kaliteli detaylarla bezenmiş olan bu ürün, sizlere günlük hayatta her açıdan yardımcı olur. Sahip olduğu sonsuz U ekran teknolojisi ile ön plana çıkar. Aynı anda birden fazla uygulamayı açıp kullanabilirsiniz. Çok sayıda gelişmiş özelliğe sahip olan bu eşsiz cihaza Trendyol vasıtasıyla sahip olabilir ve modern teknolojinin benzersiz dünyasına yolculuk yapabilirsiniz.

Avantajlı Oppo A31 Cep Telefonları

Avantajlı Oppo A31 Cep Telefonları

Sahip olmak istediğiniz markanın tüm ürünleri kalitesi ile sizi bekler. Oppo A31 arka kapak, cep telefonu, kırılmaz cam gibi ürünler sayesinde yıllara varan bir kullanım sağlayabilirsiniz. Günlük hayatta sıkça kullanılan ürünlerden birini oluşturan akıllı telefonlar, teknik özelliklerinin yanı sıra dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Bu nedenle markanın sunduğu bu cihazlar kullanım ve dayanıklılık açısından gelişmiş bir sisteme sahiptir. Şarj girişi Type-C özelliktedir. Böylece günde sadece bir kez şarj ettiğiniz cihazı tüm gün tekrar şarj etmeden kullanabilirsiniz. Sim kart alanı nano teknolojisine sahip olan bu cihaz herhangi bir darbe alsa bile akıllı bir teknolojik alanda saklanan sim zarar görmez. Ayrıca indirme hızı yüksek olan bu cihazla sadece birkaç dakika içinde istediğiniz uygulamayı yükleyebilirsiniz. Cihazın gövde çerçevesi plastik bir malzemeden yapıldığı için oldukça hafiftir ve kolay kullanım sağlar. Kanserojen madde içermeyen bu plastik sağlıklı kullanım imkanı sunar. Oppo A31 kampanyalı fiyatlara sahip olan aksesuar alanında da beğeni toplar. Kılıftan bataryaya ve ekran koruyucusuna kadar birçok içerik sizlere sunulur. Bu aksesuarlar markanın kalitesiyle karşınıza çıkar ve tasarımlarından taviz verilmez. Oppo A31 ekran koruyucu, cihazın camı için büyük önem taşır. Aniden yere düşen cihazın camı bu ekran koruyucu ile korunur. Yapay bir silikondan yapılan bu koruyucu, cam üzerine oturacak şekilde yapıştırılır. Üstün kalitesi sayesinde görüntüde bozulma meydana gelmez ve videoları keyifle izleyebilirsiniz. Silikon yapı cama ve görüntüye entegre olacak şekilde dizayn edilir. Marka serisi alanında aradığınız her ne varsa hepsi online satış imkanları sayesinde mevcuttur. Trendyol ile markanın tüm modellerini inceleyip ihtiyacınızı son teknolojik ürünlerle anında giderebilirsiniz.