"

örgü sepeti

" araması için 405 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Örgü Sepeti Modelleri Trendyol’da!

Sade ve şık olarak tasarlanan ürünler dekoratif olarak kullanılır. Mekanlarda ve evlerde sıklıkla kullanılan model farklı renklerde satılır. Dikdörtgen, kare ve yuvarlak olarak üretilen bebek örgü sepeti yuvarlak hasır şeklinde çok amaçlı olarak üretilir. Çok amaçlı kullanılan bu ürün ideal bir depolama alanı olabilir. Kapaklı veya kapaksız olarak tasarlanan ürün şık tasarımıyla dikkat çeker. Çamaşır kutusu olarak da tercih edilen ürün farklı renk modelleriyle satışa sunulur. Örgü sepeti özel yapısı sayesinde uzun süreli kullanım için uygundur. Dekorasyon amacıyla üretilen bu çeşit kullanım amacına göre şekillenir. Doğal görünüme sahip olan model minimal boyutlarda satılır. Farklı renklerde ve modellerde tasarlanan ürünü Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Farklı Boyutlara Sahip Örgü Sepeti Fiyatları

Farklı Boyutlara Sahip Örgü Sepeti Fiyatları

Yapısına ve modellerine göre farklı boylarda satışa sunulan ürün kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Bu tür modellerde tasarlanan çeşit avantajlı fiyatlarla satılır. Ürün fiyatları doğal görünümü ile her bütçeye hitap eder. Ürünün fiyatı özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kar tanesi örgü sepeti farklı tasarımıyla satışa sunulur. Farklı boyutlara sahip ürün indirimlerine göz atarak istediğiniz zaman ürünü satın alabilirsiniz. Dolapların ya da evin düzenli gözükmesine yardımcı olan modeli her alanda tercih edebilirsiniz. Örgü çamaşır sepetini banyoda dekor amaçlı ya da çamaşır gereci olarak kullanabilirsiniz. Örgü oyuncak sepeti çocukların ilgisini çekmek için üretilir. Çocukların yaratıcılığını artırmak için tasarlanan model çocukların beyin gelişimi ve hayal gücü için önemlidir. Ayrıca çocuk odalarında fazla oyuncakları saklamaya yarayan örgü sepeti online olarak satın alabilirsiniz. Evin dağınıklığına çözüm bulan çeşit toplama kutusu olarak kullanılır. Evin düzenini sağlayan çeşidi çocuklu aileler rahatlıkla tercih edebilir. Ortama hoş bir görüntü kazandıran ürün desenli olarak satılır. Siz de örgü kirli sepeti Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Ürün Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Ürün Modelleri

Ev içerisinde düzeni sağlayan ürünler farklı boylarda satılır. Küçük boy, orta boy ve büyük boy gibi seçeneklerde üretilen model ortamdaki dağınıklığı ortadan kaldırır. Farklı boyutlarda tasarlanan çeşitler kişisel tercihlere göre kullanılır. Kirli çamaşır ve oyuncak kutusu olarak kullanılan çeşit doğal görünümüyle dikkat çeker. Bu tür modeller katlanabilir, ince saplı ve küçük ebatlı olarak satılır. Penye örgü sepet doğal malzemelerden tasarlanır. Hoş renk seçenekleriyle satışa sunulan modeller ortama estetik görüntü kazandırır. Düzenleyici ve toparlayıcı olarak kullanılan ürünler sıra dışı tasarımlarıyla dikkat çeker. Örgü meyve sepeti mutfakta tercih edilen kullanışlı bir üründür. Örgü piknik sepeti denizde, kampta ve balıkta kullanılır. Yiyecekleri ve içecekleri dış etkenlerden korumaya yardımcı olan modelin kullanımı oldukça basittir. Siz de örgü banyo sepetini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Modern Tasarımıyla Öne Çıkan Ürün Seçenekleri

Modern Tasarımıyla Öne Çıkan Ürün Seçenekleri

Örgü sepeti kullananlar yorumlarında ürünle ilgili detaylı bilgileri paylaşır. Örgü sepeti modelleri, fiyatları, tavsiye, yorum, kampanya, indirim seçenekleri gibi detayları Trendyol’dan öğrenebilirsiniz. Örgü kedi sepeti farklı boylarda satışa sunulur. Ahşap örgü sepetler kesim ve tasarımları açısından farklı görünümlere sahiptir. Üçlü sepet örgü farklı boylarda satışa sunulur. Oval sepet örgü oval şekilde ve kapaksız olarak tasarlanır. Örgü desenli sepet birçok alanda kullanılabilir. Örgü havlu sepeti banyolarda küçük boy ve büyük boy havluları saklamak için tasarlanır. Örgü makyaj sepeti kişisel eşyaları ve bakım ürünlerini koymak için üretilir. Örgü mandal sepeti mandalları saklamak için kullanılan dekoratif ürünlerdir. Örgü sepet plastik her türlü ihtiyaçları karşılamak için tasarlanır. Örgü sepet satın alarak ürünü istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ürün yorumlarına bakarak ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürün tavsiyelerine göz atarak ürünü Trendyol’dan satın alabilirsiniz.