İlgili Kategoriler
Fiyat
Ek Özellik
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Orkid Ultra

" araması için 442 sonuç listeleniyor

Kaliteli Orkid Ultra Çeşitleri Trendyol’da!

Kadınlar, her ayın belirli günlerinde regl dönemi geçirir. Regl dönemini konforlu hale getiren Orkid ultra ürünleri üstün kalitede yapısıyla beğeni toplar. Sızdırmaz özellikleriyle öne çıkar. Senelerdir sürdürdüğü benzersiz performansıyla oldukça popülerdir. Kalitesi ve etkileyici performansıyla bilinen bu ürünler, müşterilerin ihtiyacına göre geniş ebat seçeneklerine sahiptir. Regl periyotlarında hijyenik ve sağlıklı bir kullanım sunar. Kullanım esnasında cildi rahatsız etmeyen özellikleriyle öne çıkar. Cilde uyumlu malzeme içeriğiyle tahriş etmez. Etkileyici bir koruma sağlamasıyla her yaştan müşteriye hitap eder. İnce formuyla birlikte günlük yaşamda konfor sağlar. Ürün çeşitleri arasında yer alan gece modelleri, ekstra sızdırmaz özelliğe sahiptir. Ayrıcalıklar sunan bu ped ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Orkid Ultra Modelleri

Kullanışlı Orkid Ultra Modelleri

Regl dönemlerinde, iç çamaşırda sızıntı çok olur. İç çamaşırına yerleştirilen bu ürünler, güçlü kanatlarıyla sızdırmayı önler. İçerisindeki süngeri koku oluşturmaz. Cilde uyum sağlayan yüzeyi kullanım sonrası tahriş yapmaz. Günlük kullanımda rahatlık sunan bu ürünler, senelerdir popülerdir. Üstün korumaya sahip bu ped ürünleri, kullanışlı formuyla öne çıkar. Orkid ultra normal çeşitleri normal seviyede kanaması olan müşterilere hitap eder. Önden arkaya genişleyen yapısıyla üstün koruma sağlar. Kullanım sırasında ses oluşturmaz. Rahat ve güvenli bir şekilde günü geçirmeye yardımcı olur. İstediğiniz her kıyafetle kullanabilirsiniz. Orkid ultra gece çeşitleri sıvı hapsedici sünger özelliği ile dikkatleri üstünde toplar. Yoğun kanaması olan müşteriler için ideal tercihtir. Ürün arkası normal çeşitlerine göre daha geniştir. Böylelikle gece vakti uyku sırasında sızdırmaz özellik gösterir. İç çamaşırında kaymaz tasarıma sahip bu ürünler, yapışkanlı kanatlara sahiptir. İç çamaşırına yapıştırılan kanatlar sayesinde yerinden oynamaz. Orkid ultra extra daha geniş ve emici özellikleriyle öne çıkar. Dikkat çeken fırsatlara sahip Trendyol’dan bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çekici Orkid Ultra Özellikleri

Dikkat Çekici Orkid Ultra Özellikleri

Cildin yumuşak yapısına uyum gösteren bu ürünler, deri üzerinde tahriş ve alerjik reaksiyon oluşturmaz. Birinci sınıf kalitede materyal içeriği ve tasarımıyla öne çıkar. Özgün bir teknolojiyle üretilen bu ürünler, benzersiz sızdırmaz özelliklere sahiptir. Yapışkanlı kanatlarıyla yerinden oynamasını önler. Gün içinde ve gece vakti rahatlıkla hareket etmeye yardımcı olur. Orkid ultra uzun ped boyunun uzun ve geniş olmasıyla avantaj sağlar. Üstün konforuyla birlikte yoğun ilgiye sahiptir. Sıvı hapseden jeliyle saniyeler içinde emici yapısı bulunur. Etkileyici performans gösteren bu ürünleri, regl döneminizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda popüler olan Orkid ultra platinum çeşitleri hoş kokusu ve kaliteli özellikleriyle dikkat çeker. Daha yumuşak ve emici detaylarıyla öne çıkar. Kötü koku hapseden özellikleriyle yoğun ilgiye sahiptir. Güvenilir ve hızlı online alışveriş sunan Trendyol’dan Orkid ultra çeşitlerine pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Bütçelere Uyumlu Orkid Ultra Fiyatları

Bütçelere Uyumlu Orkid Ultra Fiyatları

Tüm cilt tiplerine hitap eden bu ürünler, dermatolojik olarak uyumlu ürünlerdir. Gece, normal ve platinum çeşitleriyle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar. Geniş ürün seçenekleriyle memnuniyeti yüksek tutar. Senelerdir sürdürdüğü benzersiz kalitesiyle popülerliğini korumayı başarır. Orkid ultra ped ürünleri kuru tutması ve sızdırmaz özelliğiyle çok sevilir. Güvenli ve rahat olmayı sağlayan detaylarıyla öne çıkar. Ürün performansından memnun kalan müşteriler beğenilerini yorumlarına yansıtır. Orkid ultra yorum ve değerlendirmeleri başarılı geri dönüşler içerir. Yapılan olumlu yorumlar sayesinde ürün özellikleri çevreye kanıtlanır. Gelişmiş teknolojiyle üretilen bu ürünler, kaymaz ve sızdırmaz özelliğiyle dikkat çeker. Ürün özelliklerine göre fiyatlar belirlenir. Ekonomik ve hesaplı olan Orkid ultra fiyatları geniş müşteri kitlesine hitap eder. Tam bir fiyat ve kalite ürünüdür. Trendyol’dan ürün yorumlarını okuyabilirsiniz. Trendyol’dan beğendiğiniz bu ped çeşitlerini favorilerinize ekleyebilir ve daha sonra hızlı şekilde satın alabilirsiniz.