"

Parmaksız Eldiven

" araması için 1019 sonuç listeleniyor

Parmaksız Eldiven

Herkese Uygun Parmaksız Çeşitler

Elleri, soğuk ve rüzgardan koruyan eldivenlerin kullanım alanları oldukça yaygındır. Kadın, erkek ve çocuklar için üretilen bu ürün farklı tasarımlarda çeşitli kumaşlardan üretilir. Kış aylarının vazgeçilmezi olan ürünler aynı zamanda çeşitli spor dallarını yaparken de kullanılır. Avuç içini ve parmakları korumak için tasarlanan spor ürünleri, esnek ve dayanıklı malzemelerden yapılır. Spor için üretilen aksesuarlar dört mevsim kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. Hava alan kumaşlardan üretilen bu ürünler, kullanıcılarına maksimum rahatlık sunar. Esnek yapısıyla her el tipine kolayca uyum sağlayan bu parçalar, farklı numara seçeneklerine sahiptir. Her yaştan kullanıcıya hitap eden bu ürünler, şık tasarımlarıyla göze hitap eder. Tasarımına göre ve kullanım amacına göre modeller parmaklı ve parmaksız olarak ikiye ayrılır. Parmaksız eldiven çeşitleri kadın, erkek ve çocuklara hitap eden seçenekler sunar. Farklı alanlarda kullanabileceğiniz bu aksesuarlar zengin renk seçeneğiyle her alanda sizlere eşlik eder. Pamuk, yün, polyester ve deri gibi farklı kumaşlardan üretilen parçaları her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Parmaksız ürünlerin kullanımı spor faaliyetleri kadar özel günlerde de yaygındır. Dantel, tül, saten ve organze gibi kumaşlardan üretilenler özel günlerde kadınların sıklıkla tercih ettiği aksesuarlar arasında yer alır. Gelinlik ve abiye elbiselerle kombinlenen bu ürünler, şık tasarımlara sahiptir. Taş, pul ve işleme detaylarıyla süslenen ürünler, zengin renk seçeneğiyle her stile uyum sağlar. Siyah, beyaz ve kırmızı gibi klasik renklerin yanı sıra neon ve soft renkli seçeneklerde yer alır. Beyaz ve kırmızı renkli tasarımlar genellikle parmaksız gelin eldiveni olarak bilinir. Gelin tasarımları düğün, nişan ve kına gecesi gib farklı zamanlarda kullanım için çeşitli modeller içerir. Kına geceleri için kırmızı ve taşlı parçalar tercih edilirken düğünler için dantel ve tül detaylarının kullanıldığı beyaz renkli ürünler tercih edilir. Ayrıca, nikah törenleri için beyaz renkli minimal tasarımlı ürünler ideal bir seçenek olabilir. Taşlı parmaksız eldiven çeşitleri zengin renk seçeneğiyle her zaman kullanım için uygundur. Özel gün ve davetlerde tercih edebileceğiniz bu ürünler, zarif tasarımlarıyla tarzınızı tamamlamaya yardımcı olur. Hafif taş detaylarının kullanıldığı ürünler, tasarımlarına göre bilek boy veya daha uzun olabilir. Kullanım alışkanlığına ve zevkinize göre uzun ve kısa parçaları tercih edebilirsiniz. Dört mevsim kullanabileceğiniz bu parçalar, esnek yapıları ve rahat kalıplarıyla konforlu bir kullanım deneyimi sunar. İnce yapılı tasarımlarıyla kullanıcılarını memnun eden eşyalar, şık tasarımlarıyla her zevke hitap eder. Yarım parmak olması sayesinde hareket alanını kısıtlamayan parçaları her zaman kullanabilirsiniz. Kaliteli yapısıyla uzun süreli kullanım deneyimi sunan ürünlere Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Herkese Uygun Parmaksız Çeşitler

Eldiven çeşitleri, herkesin ihtiyaç duyduğu eşyalar arasında yer alır. Kış aylarında elleri soğuktan korumaya yardımcı olan bu ürünler, farklı kumaşlardan üretilir. Yün, pamuk ve polyester gibi kumaşlardan üretilen yarım tasarımları kış ve bahar aylarında kullanım için tercih edebilirsiniz. Soğuk kadar rüzgarda elleri olumsuz etkiler. Elleri rüzgarın olumsuz etkilerinden korumak içinde parmaksız eldiven kadın ve erkek çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Her yaştan kullanıcıya hitap eden bu aksesuarları dört mevsim kullanabilirsiniz. Bu parçalar kış ve bahar aylarında ellerin soğuktan çatlamasını önlemek için kullanılır. Parmakların hareket alanını kısıtlamayan modelleri dışarda çalışırken de tercih edebilirsiniz. Sınırsız hareket imkanı sunan bu ürünlerle tablet ve telefon kullanırken pratiklik kazanabilirsiniz. Kapalı çeşitlerle dokunmatik ekranlı cihazları kullanmak güç olabilir. Günlük hayata pratiklik kazandırmak için parmaksız eldiven erkek ve kadın çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Çocuklar içinde renkli ve desenli modeller sunan bu ürünler, kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yün ve polar kumaşlardan üretilen modeller yumuşak dokusuyla konforlu bir kullanım sunar. Hafif ve esnek yapısıyla kullanıcılara rahatsız hissi vermeyen parçalar, çeşitli tasarımlarla her zevke hitap eder. Günlük kullanım için ideal bir ürün olan bu aksesuarlar bebekler için de sıklıkla kullanılır. Bebekler için oldukça kullanışlı olan bu ürün, parmaksız yapısıyla ebeveynlere pratiklik sağlar. Farklı kumaşlardan üretilen parmaksız bebek eldiveni modelleri rahat kalıbıyla bebeklerin elleri için uygundur. Bebekler elleri ve tırnakları ile yüzüne zarar vermemesi için belirli bir yaşa gelene kadar bu parçalar kullanılır. Yaz ve kış aylarına uygun olacak şekilde farklı kumaşlardan üretilen bebek modelleri, sağlığa uygun malzemelerle tasarlanır. Genellikle nakış detaylarıyla süslenen tasarımlarda boncuk ve pul gibi detaylar görülmez. Bebekler için sağlıklı bir kullanım alanı oluşturan bu modeller, esnek yapılara sahiptir. Geniş ve esnek yapıları sayesinde maksimum konfor sağlar. Bebek eldiveni çeşitlerinde toz tutmayan kumaşların kullanımı daha uygundur. Yünlü alternatifler sıcak tutsa bile alerjik bünyeye sahip bebekler için uygun olmayabilir. Çamaşır makinesinde yüksek sıcaklıkta yıkanabilen bu ürünler maksimum hijyen sağlar. Açık renkli kumaşların kullanıldığı aksesuarlar, desenli ve düz tasarımlar sunar. Bebeklerden yetişkinlere kadar farklı seçenekler sunan ürünler, kaliteli kumaşlarıyla beğeni toplar. Trendyol sayfalarını kullanarak aradığınız çeşitleri kolayca bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kullanışlı tasarımları bir araya toplayan Trendyol kategorilerinde, filtreleme özelliklerini kullanarak aradığınız modele hızlıca ulaşabilirsiniz.

Parmaksız Eldiven Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Parmaksız Eldiven Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eldivenler, her yaştan kullanıcının ihtiyaç duyduğu işlevsel özelliklere sahip aksesuar çeşitleri arasında yer alır. Bebeklerden yetişkinlere kadar herkese uygun seçenekler sunan bu ürünler, tasarımlarına göre farklı alanlarda kullanılır. Günlük kullanım, özel günler ve spor için kullanılan çeşitler tasarım olarak birbirinden ayrılır. Çeşitli kumaşlardan üretilen bu ürünler, esnek yapısı ve rahat kalıplarıyla kullanıcılarını memnun eder. Tül, saten ve organze gibi kumaşlardan üretilenler, özel günlerde kullanım için tercih edilir. Nişan, kına ve düğün elbiselerinin tamamlayıcı parçalarından olan bu aksesuarlar; taş, dantel ve nakış gibi farklı detaylarla süslenir. Elbiseleriniz ile aynı renkte veya uyumlu renkleri olanları tercih ederek, tarzınızda uyum yakalayabilirsiniz. Günlük kullanımda şıklık yaratmak için kürklü parmaksız eldiven modelleri tercih edebilirsiniz. Kış aylarının klasik ve spor kombinlerini kürklü tasarımlarla tamamlayabilirsiniz. Kadife, deri ve yün gibi kumaşlardan üretilen tasarımlar kürk detayları ile süslenir. Gece ve gündüz kombinlerinde kullanabileceğiniz bu ürünlerle rahatlıktan ödün vermeden şıklık oluşturabilirsiniz. Parmaksız ürünler hareket alanını kısıtlamadığı için sıklıkla tercih edilir. Kullanışlı özellikleriyle herkese hitap eden bu modeller kadın ve erkekler için farklı tasarımlar sunar. Herkesin el yapısı ve büyüklüğü aynı olmadığı için ürünler çeşitli ölçülerde üretilir. Genişlik ve boy açısından farklılık gösteren bu ürünler, kadın ve erkek kullanıcılar için çeşitli ölçüler sunar. Elin ölçüsüne uygun olacak numaralara sahip modeller sizler için uygun bir tercih olacaktır. Ayrıca, esneyen kumaşlardan üretilen parmaksız eldiven modelleri standart ölçüleriyle farklı el yapılarıyla uyumluluk gösterir. Spor yaparken kullanmak için tercih yaparken özenli davranmanız gerekir. Farklı spor dallarına uygun olacak şekilde üretilen parçaların özellikleri ve kumaş türleri farklılık gösterir. Bazı modeller ellerin zarar görmesini önlerken bazı modeller yüzeylerde sağlam bir tutuş sağlar. Motosiklet ve bisiklet kullanırken tercih edilecek modellerin elleri terletmeyen hava alan kumaşlardan yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca, hareket alanını kısıtlamayacak esnekliğe sahip olması güvenli bir sürüş deneyimi için önemlidir. Parmaksız ve parmaklı eldiven modelleri rahat kalıplarıyla kadın ve erkek kullanıcıların beklentilerini karşılar. Trendyol’da aradığınız modele kolayca ulaşabilir, tek tıkla ürünleri kolayca inceleyebilirsiniz.

Kış Aylarının Vazgeçilmezi: Polar Parmaksız Eldivenler

Kış Aylarının Vazgeçilmezi: Polar Parmaksız Eldivenler

Dört mevsim kullanılabilen çeşitlere en çok ihtiyaç kış aylarında duyulur. Sert hava şartlarından elleri koruyan bu ürünler, farklı kumaşlardan üretilir. Kış aylarında kullanım için polar, yün ve kadife kumaşlı modeller ideal bir kullanım sunar. Yumuşak dokusu ve sıcak tutma özelliğiyle bu kumaşlar her yaştan kullanıcıya hitap eder. Polar parmaksız eldiven çeşitleri kadın, erkek ve çocuklar için farklı seçenekler sunar. Siyah, pembe, beyaz, krem ve bej gibi zengin renk seçeneği sunan modeller, esnek kalıplarıyla kullanıcılarını memnun eder. Elden kaymayan yapısıyla gün içinde konforlu bir kullanım alanı sağlar. Gece ve gündüz için kullanabileceğiniz modeller şık tasarımlarıyla farklı zevklere hitap eder. Çocuklar için tasarlanan ürünler taş, boncuk ve ipliklerle süslenir. Çocukların ilgisini çekecek tasarımlara sahip bu ürünler, kolay giyilmesi sebebiyle ebeveynlere pratiklik kazandırıyor. Polar ürünler kadar örgü tasarımlarda sıklıkla tercih edilir. Zarif tasarımlarıyla dikkat çeken örgü parmaksız eldiven çeşitleri yumuşak dokusuyla dikkat çeker. Elleri sıcak tutan özelliğiyle kış aylarının vazgeçilmezi örgü modeller, canlı renkleriyle göze hitap eder. Kırmızı, siyah ve beyaz parmaksız eldiven çeşitleri unisex tasarımlarıyla herkese hitap eder. Marka özelliklerine göre farklı tasarımlar ve özellikler sunan çeşitler, dolgulu tasarımlarla maksimum konfor sunar. Kışlık parmaksız eldiven çeşitlerinin polyester kumaşlı modelleri suya karşı dayanıklılık gösterir. Dışarıda çalışırken ve günlük olarak kullanabileceğiniz bu ürünler, kullanışlı özellikleriyle ilgi çeker. Telefon ve tablet kullanımı için parmaksız modelleri tercih etmek sizler için daha uygun olabilir. Yüzeyi dokunmatik ekranların algılamasını güçleştirebilir. Bu yüzden kış aylarında iki parçalı çeşitleri kullanabilirsiniz. Parmak uçlarını açılıp kapanan iki parçalı modeller yün ve polyester malzemeleriyle kış aylarında ellerinizin üşümesini önler. Kaliteli ve zengin model seçeneği bir araya toplayan Trendyol’da zevkinize uygun kısa ve uzun parmaksız eldiven çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz.

Spor İçin Parmaksız Eldiven Modelleri

Spor İçin Parmaksız Eldiven Modelleri

Eldivenlerin kullanımı kış ayları kadar outdoor spor faaliyetlerinde de oldukça yaygındır. Sağlam bir tutuş sağlamak ve ellerin zarar görmemesi için spor yaparken çeşitli ürünler kullanılır. Spor markalarının sık sık ürün yelpazesinde yerdiği bu eşyalar, şık ve kullanışlı tasarımlarıyla dikkat çeker. Farklı kumaşların kullanıldığı spor ürünler, sağlıklı malzemelerden üretilir. Spor sırasında hareketleri kısıtlamayan bu eşyalar, nefes alan yapısıyla ön plana çıkar. Kadın, erkek ve unisex tasarımlarla üretilen bu eşyalar, farklı el tiplerine uyum sağlayacak beden aralığına sahiptir. Özellikle fitness yaparken bu eşyaların kullanımı sporculara avantaj sağlar. Ellerin ağırlığı sıkıca kavramasını sağlayan parmaksız ve parmaklı fitness eldiveni çeşitleri farklı ihtiyaçları karşılayan seçenekler sunar. Avuç içinin ağırlıkları kaydırmaması için özel kauçuk ve silikon malzemelerin kullanıldığı tasarımlar esnek yapısıyla konfor sağlar. Kadın ve erkekler için farklı modeller sunan markalar, farklı boydaki modelleriyle her ihtiyacı karşılar. Doğa ve ekstrem sporlar için gereklilik olan parçalar, sporcu güvenliği ve konforu için oldukça önemlidir. Parmaksız bisiklet eldiveni çeşitleri, bisikletçilerin ellerinin yıpranmasını önlemek için kullanılır. Uzun süreli bisiklet yolculuklarında eller yıpranabilir ve cilt zarar görebilir. Sert gidon yüzeyine uzun süre tutmak ve ellerin yorulması sürüş güvenliğini tehlikeye sokabilir. Ayrıca, yaz aylarında ellerin terlemesi gidonun konforlu bir şekilde kullanılmamasına neden olabilir. Dört mevsim kullanılabilen bisiklet alternatifleri, kullanışlı tasarımlarıyla gün boyu sporculara eşlik eder. Dövüş sporları için parmaksız boks eldiveni çeşitleri maksimum konfor ve güvenlik sunar. İçi dolgulu ve jel destekli olan modeller sporcular için ideal bir kullanım sunar. Elle uygulanan baskıyı hafifleyen destekli yastıkları sporcuların kendilerini güvende hissetmesini sağlar. Birçok spor markası ürün yelpazesinde herkese hitap eden çeşitli parmaksız ve parmaklı spor eldiveni modelleri sunar. Trendyol’u kullanarak ihtiyacınıza uygun ürün çeşidini kolayca bulabilirsiniz.

Parmaksız Eldiven Fiyatları

Parmaksız Eldiven Fiyatları

Kadın, erkek ve çocukların her zaman ihtiyaç duyduğu eşyalar arasında yer alan bu parçalar, dört mevsim kullanılabilir. Özel günler, spor ve günlük kullanım için farklı formlarda tasarlanan bu ürünler, uygun fiyatlarıyla her bütçeye hitap eder. Tasarım özelliklerine, markalarına ve kumaşlarına göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Ayrıca, tasarımlarına göre kullanım alanları farklılık gösterir. Jel dolgulu, kalın kumaşlı modeller genellikle sporcuların tercih ettiği modeller arasında yer alır. Hareket alanını kısıtlamayan parmaksız motosiklet eldiveni fiyatları, markalarına ve malzeme özelliklerine göre değişiklik gösterir. Dört mevsim kullanılabilen bu ürünler, motosiklet ve bisiklet gibi araçların konforlu ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Genellikle koyu renklerin kullanıldığı tasarımlarda son yıllarda neon ve beyaz renklerde tercih edilmeye başlandı. Konforlu tasarımı ve nefes aldıran yapısıyla beğeni toplar. Sporcu ürünleri kadar kış aylarında günlük kullanım için eldivenler vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alır. Elleri soğuk ve rüzgardan koruyan polar ve yün parçalar, kadın ve erkekler için farklı tasarımlar sunar. Parmaksız yün eldiven çeşitleri yün kalınlıklarına ve süsleme detaylarına göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Yüzlerce markayı bir araya toplayan Trendyol, farklı ihtiyaçları karşılayan modelleri sizlerin tercihine sunar. Bebekten yetişkin modellerine kadar farklı çeşitleri uygun fiyatlarla buluşturur. Kullanışlı tasarımlarıyla ön plana çıkan parmaksız eldiven fiyatları uygunluğuyla bütçeleri sarmaz. Her bütçeye hitap eden modelleri tek tıkla Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Trendyol’da Parmaksız Eldiven Çeşitleri

Trendyol’da Parmaksız Eldiven Çeşitleri

Yaygın kullanım alanına sahip eldiven çeşitlerini kolayca Trendyol’da bulabilirsiniz. Bebek, çocuk, sporcu ve günlük kullanım için farklı formlara sahip çeşitlere Trendyol sayfalarını kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz. Tek tıkla ürünleri inceleyebilir, aradığınız modellerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Dört mevsim kullanıma uygun seçenekler arasından zevkinize ve tarzınıza göre olanları filtreleyerek, hızlı bir seçim yapabilirsiniz. Beyaz, kırmızı ve siyah parmaksız eldiven gibi arama filtreleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel günlerde giysilerinizi tamamlaması için tül ve dantel detaylı modelleri inceleyebilirsiniz. Kına gecesi etkinlikleri için parmaklı ve parmaksız kırmızı eldiven seçenekleri uygun bir alternatif olabilir. Taş ve pul detaylı işlemlere sahip tasarımlar, geniş beden aralığı ile farklı kullanıcılara hitap eder. Uygun fiyatlarıyla yüzleri güldüren Trendyol, kaliteli markaları bir araya toplar. Binlerce model arasından kullanım ihtiyacınıza uygun çeşitlere Trendyol kategorileri üzerinde ulaşabilirsiniz. Kadın ve erkeklere hitap eden deri parmaksız eldiven çeşitleri her zevke hitap eden renk seçeneği sunar. Deri, yün ve pamuklu kumaşlardan elde edilen modelleri tasarım özelliklerine göre dört mevsim kullanabilirsiniz. Kış aylarında dışarıda çalışırken parmaksız kapaklı eldiven modelleri pratik bir seçenek olabilir. Açılıp kapanan parmak uçları sayesinde parmaklarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikle, dokunmatik ekranlı cihazları kullanırken avantaj sağlayan bu ürünler, kadın ve erkeklere hitap eden tasarımlar sunar. Yün ve polar kumaşların sıklıkla tercih edildiği bu model, renkli tasarımlarıyla beğeni toplar. Trendyol’u kullanarak aradığınız eldiven modellerini kolayca bulabilir, fiyatları inceleyebilirsiniz.