"

Peluş Ayı

" araması için 15948 sonuç listeleniyor

Yumuşak Dokuya Sahip Peluş Ayı Çeşitleri Trendyol'da!

Peluş ayı, içi doldurularak üretilen oyuncaklardır. Oyuncak peluş ayı çeşitli doku ve renklerde üretilir. Kumaşın kalitesi yapılan oyuncağın tasarımı belirler. Tüylü, kadife ya da pamuklu kumaşlardan kaplanan ürünler yıkanabilir yapıya sahiptir. İçini doldurmak için pamuk, sünger veya elyaf gibi yumuşak malzemeler kullanılır. İplik, iğne ve makas tasarım yaparken şekillendirmede ve biçimlendirmede kullanılan önemli gereçlerdendir. Resimli peluş ayı özelliğinde oyuncaklar ise ilgi alana göre resim konularak ayrıca dikilir. Kazaklı peluş ayı üzerinde örgüden kıyafetler bulunan bir çeşit olarak tasarlanır. Süsleme ve oyuncağın yüzünü belirginleştirmek için ise siyah düğme veya boncuk benzeri ürünler kullanılır. Peluş ayı; 120 cm, 200 cm aralıklarında farklı boyutlarda olabilir. Farklı boyutlara göre oyuncakların dikim işlemleri yapılır. Oyuncağın dikilmesi için önce kalıpları çıkarılır ve dikiş paylarına dikkat edilerek dikilir. Tüm çalışmalar tamamlandıktan sonra dolgu malzemesinin dışarıya çıkmasını önleyen bir biçimde, sağlam iplikle dikilmek üzere birleştirilir. Kaliteli peluş ayı oyuncağı farklı renklerde de üretilir. Siyah, mor, kahverengi peluş ayılar farklı kumaş renk seçeneklerinde üretilerek çeşitli renk skalası yaratılır. Kalıbın çıkarılması ve içinin doldurulması işlemlerinden sonra vücut şekli belirlenen 100 cm, 130 cm, 140 cm, 170 cm peluş ayı süslemesinde keçe benzeri ürünlerden burun belirginleştirilir ve siyah boncuklardan oyuncakların gözleri dikilerek yüzü tamamlanır. Tüm peluş ayı tavsiye ve yorumlarını Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Sınırsız Renk Seçeneğine Sahip Peluş Ayı Modelleri

Sınırsız Renk Seçeneğine Sahip Peluş Ayı Modelleri

Müşteriler farklı boyutlarda peluş ayı modellerine göre seçimler yapabilir. Farklı boyut ve parlak renklerde olan modeller çocukların ve kadınların ilgisini çeker. Yumuşak dokusu ve eğlenceli yüz ifadesiyle müşterilerin beğenisini toplar. Turuncu, gri, sarı, kırmızı, mavi peluş ayı seçenekleri ile farklı renklerle üretim sağlanarak çeşitlilik yaratılır. Özellikle çocuk gelişimi üzerine olan etkileri oldukça yüksektir. Küçük peluş ayıların çocukların küçükken yalnız uyumamaları için bir arkadaş ve dost görevi gören özelliği vardır. Çocuklar için duygusal olarak pozitif bağ kurması yanında küçük veya büyük peluş ayı seçimlerinde kumaş yapılarında herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmayan tercihlerin yapılması gerekir. Alerjik reaksiyonun çocukların sağlığını olumsuz etkilediği için çeşitli sağlık sorunlarını da beraberinde getirir. Bu gibi durumlarla karşılaşmadan çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmesini sağlamak için oyuncağın yapısıyla ve içeriğiyle eğlence ve sağlık imkanı tanıyan modellere öncelik verilmesi gerekir. Oyuncak boyutları farklı olabilir. Tercihe göre 160 cm peluş ayı da vardır. Büyük boyut tercih etmek isteyenler için 2 metre peluş ayı çeşitleri bulunur. Birçok farklı boyutta tasarımlar müşterilerin seçim yapma imkanını kolay hale getirir. Bunun yanında orta boyutta 30 cm, 50 cm, 70 cm, 90 cm peluş ayı çeşitleri de üretilerek geniş skalada seçim yapılabilir. Çocukların yaşı göz önünde bulundurularak seçim yapılması önerilir. Sağlığa karşı zararlı madde içermez. Çeşitli aksesuarları bulunur. Peluş ayı anahtarlık ürünleri de Trendyol’da mevcuttur. Ürünlerin farklı boyut ve renklerde üretiliyor olması müşteriye aradığını bulması konusunda kolaylık ve rahatlık sağlar. Sağlığa zarar vermeyen yumuşak ve kaliteli malzemelerden üretilmesi de ekstra güven verir. Oyuncakların bir diğer özelliği dayanıklı olmalarıdır. Dayanıklı yapıları sayesinde çocukların dilediği gibi oyun oynayabilmesi kolay bir hal alır. Klasik görünümü ile çocukların büyük simgesi olarak bilinen modeller, çocukların yanı sıra yetişkinler için de bir hediye alternatifi olur. Özel günlerde, hediye edilen ürünler olarak tercihler arasında yer alır. Sevdiğiniz kişiler ya da çocuklarınız için farklı boyutlarda ve modellerde peluş ayı online kampanyalarını Trendyol’da bulabilirsiniz.

Dikkat Çeken Peluş Ayı Yorumları

Dikkat Çeken Peluş Ayı Yorumları

Peluş ayı kullananların yorumları doğrultusunda ürün alımı yapılabilir. Müşteri kendi deneyimlerine göre oyuncak ayı seçimine de karar verebilir. Üretilen oyuncak modelleri arasında konuşan peluş ayı ürünleri de vardır. Konuşan modeller, çocukların iletişim becerilerine olan katkısı ile etrafındaki olayları ve dünyayı keşfedebilmelerine olanak sağlar. Gelişim döneminde olan çocukların konuşmayı pratik yönde yapabilmesi ve konuşurken iyi bir şekilde kelimeleri çıkarabilmesi için sürekli aynı kelimeleri duyması ya da pratik yapması gerekir. Bu durumda konuşan oyuncak ile kelimeleri öğrenme ve tekrarlama yapan çocuklar konuşmayı kolay ve rahat öğrenebilir. Konuşan ürün seçenekleri yalnızca çocuklar için değil aynı zamanda yetişkinler için de tercih edilen bir model olur. Kalpli peluş ayı ürünü sevdiğinize hitap edebilir. Birden fazla cümle ile sevdiğiniz kişiye istenilen kelimeyi söylemesi sağlanabilir. Aynı zamanda panda peluş ayı da tercih edilen diğer modellerden biridir. Farklı tarz ve ebatlarda yumuşak dokulu oyuncaklar; yün, pamuk, ipek, keçi kılı malzemelerden yapılır. Bir yüzü, çok uzun tüylü kadifeye benzeyen yumuşak ve parlak kumaşlardır. Ürünler çocukların ve kadınların ilgisine hitap eden dikkat çeken hediye ürünleridir. 250 cm, 300 cm peluş ayı ebat olarak büyüktür. Özel günlerde büyük ebatlarda oyuncaklar tercih edilebilir. Hem renk hem görüntü açısından ilgi görür. Canlı renklere sahip olması ve oda içinde dekorasyonel olarak bir hava katması kişiye iyi hissettirir. Çocuk odalarında ve yatak odalarında arzu edilen görünümde oyuncak alternatifleri kolay yıkanabilmeleri sayesinde müşteriye yarar da sağlar. Dilediğiniz renkte ve boyutta ürünü, özel günlerde sevdiklerinize veya çocuklarınıza almak için peluş ayı yorumlarını Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Peluş Ayı Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Peluş Ayı Fiyatları

Müşterinin bütçesine göre hitap eden peluş ayı fiyatları ebat ve kullanılan malzemeye göre farklıdır. Ebeveynlerin çok tercih ettiği ürünlerden biri olan modeller, yumuşak yapısı sayesinde çocukların herhangi bir kazaya maruz kalmadan güvenli bir şekilde oyun oynayabilmesini sağlar. Markalar tarafından üretilen birden fazla oyuncak, yumuşak yapısı ve güvenli kullanım fırsatıyla çocukların sert ve kırılmaya müsait oyuncaklar yerine yumuşak ve dayanıklı seçeneklerle vakit geçirmesine olanak sağlanabilir. Müşteri, peluş ayı indirimlerine bakarak uygun fiyatta seçimler yapabilir. İndirim dönemlerini takip ederek avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Hediyelik peluş ayılar özel günlerde tercih edilen güzel seçeneklerden birisidir. Kucağında kırmızı kalp tutan kalpli modeller yıl dönümü, sevgililer günü benzeri romantik günler için iyi bir hediye olabilir. Özür dileme, barışma, tebrik hediyesi olarak da uygundur. Üzerine giydirilen mottolu tişörtler, hislerini ve düşüncelerini oyuncaklar aracılığıyla sevdiklerine ifade etmek isteyenlerin seçimidir. Peluş ayı kampanyalarında ürünlerin kalitesine, malzemesine ve dayanıklılığa göre farklı fiyatlar yer alabilir. Boyutları büyüdükçe fiyatında artış gözlemlenen bir oyuncaktır. Kullanılan dolgu materyali miktarı artınca büyük, küçük ürün fiyatları birbirinden farklı olur. Bunun yanı sıra, markası ve kalitesi, oyuncağın üzerinde yer alan aksesuarlar, ürünün dayanıklılığı peluş ayı fiyatları üzerinde etkisini net bir şekilde gösterir. Ürünlerde bütçeye uygun hareket edilerek istenilen ebat ve tarza göre bir alım yapılabilir. Oda içerisinde, yatak üzerinde oyuncağın sabit durması için büyük boyutlarda tasarlanan modellere göz atabilirsiniz. Hediye olarak kişinin yaşına, cinsiyetine, zevk ve ilgi alanlarında göre hareket edilebilir. Dönemsel hediye veya genel ihtiyaca göre Trendyol üzerinden dilediğiniz şekilde peluş ayı satın alabilirsiniz.

Peluş Ayı Nerede Satılır?

Peluş ayı modelleri birbirinden eğlenceli figürler, farklı tasarımlar ve boyutları ile Trendyol'dan satın alınır. İsterseniz kendinize isterseniz çocuklarınıza ya da hediye almak istediğiniz sevdikleriniz için alternatif olarak düşünür. Satın alırken kaliteli ve en iyi ürünleri kolay şekilde tercih edebilmek için birbirinden farklı çeşit arasından istediğiniz peluş ayıyı beğenmeniz mümkündür. Satın alma için sadece istediğiniz ürüne karar vermeniz yeterli olur. Farklı ebatlarda olan ayıcıklar için kolay biçimde satın alma gerçekleştirebilirsiniz. 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanan modeller vardır. Kusursuz ve güvenli alışveriş için peluş ayıları Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Peluş Ayı Çeşitleri Nelerdir?

Her kesime ve yaşa hitap eden peluş ayı modellerinin öncelikle farklı boyutları olmakla beraber çeşitli özellikler de eklenir. Çocuklar için antialerjik kumaşlardan üretilen yeni nesil peluş çeşidi iyi bir alternatiftir. Aynı zamanda çocukların gelişiminde destekte bulunmak için konuşan peluş ayı çeşitleri müzik söyleyip ışıkları ile yönlendirerek çocuklarınızın daha keyifli ve verimli zaman geçirmesini sağlar. Bir diğer model ise evlilik teklifi ya da sevgililer günü için tercih edilen beyaz peluş ayıcık seçeneğidir. Bu çeşitler; oldukça tercih edilen modeller arasında yer alır. Ev dekorasyonu için kullanılan normal peluş ayıcık modelleri de mevcuttur. Yatak odalarına farklı bir hava katmak için tercih edilen modellerdir. Doğru renk ve boyutu tercih edip sempatik bir görüntü yakalayabilirsiniz. Her yaş grubuna ve herkese hitap edebilme özelliği taşıyan bir üründür.

Peluş Ayı Boyutları Nelerdir?

Peluş ayılar pek çok farklı boyutta yer alır. 15 cm'den başlayarak 100 cm’e kadar birçok model mevcuttur. Hareket edebilen müzik çalan modeller ortalama 50 cm civarında iken çok daha büyük ebatlı peluş ayı modelleri de vardır. Ürünün farklı boyutlarda olması her kesime hitap edebilme özelliğini de korur. Çocuklar için daha küçük boyutlar tercih edilirken evlenme tekliflerinde ya da sevgililer günü hediyesinde daha büyük boyutlar kullanılır. Dekorasyon için seçilen modellerin ebatları, dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Çok büyük bir peluş ayı odanızda daha küçük göstereceğinden abartılı durabilir. Bu noktada daha küçük ürünler tercih edilmesi önemlidir.