"

Peluş Civciv

" araması için 2034 sonuç listeleniyor
Aras Oyuncak Aras Kurmalı Civciv
Aras OyuncakAras Kurmalı Civciv
(13)
69 TL
Sepete Git
El Emeği Amigurumi Civciv
El EmeğiAmigurumi Civciv
89,99 TL
Sepete Git
İMERZ Belalı Civciv Şekilli Yastık
İMERZBelalı Civciv Şekilli Yastık
79 TL
Sepete Git

Peluş Civciv Modelleri Trendyol'da!

Büyüme ve gelişme çağında olan çocukların beslenme, giyinme ve barınma gibi temel ihtiyaçlarının yanı sıra aktivite ihtiyaçları da bulunuyor. Bu ihtiyaçların giderilmesi noktasında ise birbirinden çeşitli özelliklere sahip pek çok üründen yararlanılıyor. Oyuncak olarak da isimlendirilen bu ürünler çocukların hem kaliteli vakit geçirmesini hem de eğlenirken öğrenmesini sağlıyor. Gerek eğitici özellikler taşıyan gerekse çocuklar için ideal vakitler sunan oyuncak modelleri arasında yumuşak dolgulu peluş oyuncaklar da büyük bir yer kaplıyor. Birbirinden çeşitli hayvanların ve karakterlerin birebir aynısının peluş dolgu ile meydana getirilmesinden oluşan bu oyuncaklar çocukların hem oyun arkadaşı, hem yemek arkadaşı hem de uyku arkadaşı olmayı başarıyor. Peluş oyuncak çeşitleri arasında canlı sarı rengi ve esprili özellikleri ile ön plana çıkan peluş civciv modelleri, tüm beklentileri karşılıyor.

Sevimli Peluş Civciv Çeşitleri

Sevimli Peluş Civciv Çeşitleri

Peluş civciv çeşitleri birbirinden farklı özellikler ve birbirinden farklı boyutlar ile sizlere sunuluyor. Pek çok oyuncak markası tarafından sizlerin beğenisine geniş bir yelpazede sunulan bu çeşitler hem çocuklarınız için bir arkadaş hem sevdikleriniz için bir hediye hem de dekorasyona katkıda bulunan bir aksesuar olarak tüm beklentileri karşılamayı başarıyor. Peluş civciv büyük modelleri diğer modellere oranla çok daha büyük boyutlara sahip olmaları ve çocuklarınızın arkadaşı görevini tam anlamı ile başarmaları sayesinde büyük ilgi görüyor. Bu modelden daha büyük ölçülere sahip olan dev peluş civciv modelleri ise sizleri hem şaşırtıyor hem de çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bir yastık formunda olan ve uyuma esnasında hiçbir şekilde rahatsızlık vermeyen peluş civciv yastık modelleri ise ideal bir hediye seçeneği görevini başarı ile tamamlayarak yaşam alanlarında kendine yer ediniyor.

Peluş Civciv Özellikleri

Peluş Civciv Özellikleri

Peluş sarı civciv modellerinin farklı boyutlara, farklı fonksiyonlara ve farklı amaçlara hizmet etmelerinin yanı sıra pek çok özelliği de bulunuyor. Bu modellerin üretilme aşamasında çocukların sağlığını tehdit edecek herhangi zararlı bir bileşen kullanılmaması, gönül rahatlığı ile modelleri tercih etmeye yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra modeller tamamı ile yumuşak dolgudan meydana geldikleri için çocukların adeta sarılıp uyuduğu bir arkadaş, gün içerisinde oyunlara eşlik eden yumuşak bir araç olarak çocukların beğenisini kazanıyor. Üstelik bu modeller canlı renk tasarımları sayesinde de hediye seçeneği olarak çok sık tercih ediliyor. Sevgiliye, yakın arkadaşa veya çocuklarınıza bu modeller arasından seçimler yaparak canlı ve özgün bir hediye sunmanın keyfini sizler de sürebilirsiniz. Modellerin özellikleri arasında pelüş ve welsoft kumaş kullanılması, CE standartlarına uygunluk, EN71 Avrupa oyuncak güvenlik testlerinden başarılı bir şekilde geçmiş olma gibi özelliklerin de bulunuyor olması, özellikle de anne ve babaların çocuklarına uygun ve güvenli hediyeler sunabilmesine katkıda bulunuyor.

Peluş Civciv Fiyatları

Peluş Civciv Fiyatları

Peluş civciv fiyatları belirlenirken de pek çok faktör belirleyici etkin rol oynuyor. Peluş civciv oyuncak modelinin boyutları, dolgu malzemesi, üretim aşamaları ve dış tasarımı fiyat noktasındaki belirleyici faktörlerden bazılarıdır. Bunun yanı sıra bu modeller pek çok marka tarafından geliştirilmiş oldukları için ve sizlere geniş bir yelpazede sunuldukları için markalar da belirleyici faktörler arasında bulunuyor. Modeller yalnızca bir oyuncak değil, yastık ve koltuk gibi diğer nesneler de içermekte olduğundan nesneye göre de fiyat değişiklikleri söz konusu olabiliyor. Sizler de modeller arasından çocuklarınızın ilgisini çekecek boyutlara, dış tasarıma ve renklere sahip olan modele karar verebilirsiniz. Karar verdiğiniz modele Trendyol güvencesi ile kısa süreler içerisinde sahip olabilirsiniz.