Peluş Ponpon

75+ Ürün
Prestij Boncuk Karışık Renkli Ponpon Peluş Ponpon 2 cm 50 Adet
En Çok Satan 8. Ürün

Prestij Boncuk Karışık Renkli Ponpon Peluş Ponpon 2 cm 50 Adet

4.4
(29)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
75 TL
MİR Karışık Renkli (20mm) Peluş Ponpon (50 Adet)
Başarılı Satıcı

MİRResmi satıcı rozeti Karışık Renkli (20mm) Peluş Ponpon (50 Adet)

4.0
(29)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
49,51 TL
DUCK HOBY Renkli Karışık Peluş Ponpon 1000 adet (1,5 mm)
Başarılı Satıcı

DUCK HOBYResmi satıcı rozeti Renkli Karışık Peluş Ponpon 1000 adet (1,5 mm)

4.0
(4)
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
290 TL
Genel Markalar 20mm Renkli Karışık Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet
En Çok Favorilenen 2. Ürün

Genel Markalar 20mm Renkli Karışık Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet

4.5
(316)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
74,90 TL
Genel Markalar Toz Pembe Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet 2cm
Başarılı Satıcı

Genel MarkalarResmi satıcı rozeti Toz Pembe Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet 2cm

4.4
(31)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
155 TL
Genel Markalar 100'lü 2 cm Kırmızı Pompom Yumuşak Ponpon Peluş
Başarılı Satıcı

Genel MarkalarResmi satıcı rozeti 100'lü 2 cm Kırmızı Pompom Yumuşak Ponpon Peluş

4.7
(48)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
74,90 TL
Genel Markalar 100 Adet 2cm Beyaz Pompom Yumuşak Ponpon Peluş
Başarılı Satıcı

Genel Markalar 100 Adet 2cm Beyaz Pompom Yumuşak Ponpon Peluş

4.7
(110)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%37

74,40 TL
119,90 TL
MİR Karışık Renkli (10mm) Peluş Ponpon (100 Adet)
Hızlı Teslimat

MİR Karışık Renkli (10mm) Peluş Ponpon (100 Adet)

4.3
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
67 TL
Hayalperest boncuk Peluş Ponpon
Hızlı Teslimat

Hayalperest boncukResmi satıcı rozeti Peluş Ponpon

39,88 TL
Prestij Boncuk Karışık Renkli Ponpon Peluş 1.5 cm Ponpon 100 Adet
Hızlı Teslimat

Prestij Boncuk Karışık Renkli Ponpon Peluş 1.5 cm Ponpon 100 Adet

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
67,90 TL
Prestij Boncuk Karışık Renkli Ponpon Mini Boy Peluş Ponpon 10 mm 100 Adet
Hızlı Teslimat

Prestij Boncuk Karışık Renkli Ponpon Mini Boy Peluş Ponpon 10 mm 100 Adet

67 TL
Yumuşakkeçe El Yapımı Rengarenk Peluş Ponpon Papatyalar - 2 Cm Dekoratif Çiçe...
Hızlı Teslimat

Yumuşakkeçe El Yapımı Rengarenk Peluş Ponpon Papatyalar - 2 Cm Dekoratif Çiçekler 10 Adet

1.0
(1)
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
338,53 TL349 TL
Bia Peluş Ponpon 2cm Beyaz 100 Adet
Başarılı Satıcı

Bia Peluş Ponpon 2cm Beyaz 100 Adet

5.0
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
129,90 TL
Bia Peluş Ponpon 2cm Kırmızı 100 Adet
Başarılı Satıcı

Bia Peluş Ponpon 2cm Kırmızı 100 Adet

4.9
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
129,90 TL
Yumuşakkeçe Peluş Ponpon Bebe Mavisi 2 Cm 100 Adet
Hızlı Teslimat

Yumuşakkeçe Peluş Ponpon Bebe Mavisi 2 Cm 100 Adet

4.0
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
130,95 TL135 TL
Bia Peluş Ponpon 2cm Kapicino Rengi 100 Adet
Başarılı Satıcı

Bia Peluş Ponpon 2cm Kapicino Rengi 100 Adet

4.3
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
129,90 TL
Prestij Boncuk Karışık Renkli Ponpon Peluş Ponpon 2.5 cm 50 Adet
Hızlı Teslimat

Prestij Boncuk Karışık Renkli Ponpon Peluş Ponpon 2.5 cm 50 Adet

1.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
64,90 TL
Bia Saks Mavi Peluş Ponpon 2cm  100 Adet
Başarılı Satıcı

Bia Saks Mavi Peluş Ponpon 2cm 100 Adet

5.0
(1)
129,90 TL
Bia Peluş Ponpon 2cm Mavi 100 Adet
Başarılı Satıcı

Bia Peluş Ponpon 2cm Mavi 100 Adet

5.0
(2)
129,90 TL
Genel Markalar 100 Adet 2cm Sarı Pompom Yumuşak Ponpon Peluş
Başarılı Satıcı

Genel MarkalarResmi satıcı rozeti 100 Adet 2cm Sarı Pompom Yumuşak Ponpon Peluş

4.8
(25)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
155 TL
Yumuşakkeçe Peluş Ponpon 2 Cm 100 Adet Kapiçino
Hızlı Teslimat

Yumuşakkeçe Peluş Ponpon 2 Cm 100 Adet Kapiçino

4.8
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
169,75 TL175 TL
Hobialem 50 Adet - Ponpon, 20 Mm, Renkli Ponpon, Peluş Ponpon
Hızlı Teslimat

Hobialem 50 Adet - Ponpon, 20 Mm, Renkli Ponpon, Peluş Ponpon

4.0
(2)
119 TL
SHEKER HOME Renkli Karışık Yumuşak Ponpon Peluş 50 Adet - 2 cm
Hızlı Teslimat

SHEKER HOMEResmi satıcı rozeti Renkli Karışık Yumuşak Ponpon Peluş 50 Adet - 2 cm

Kupon Fırsatı
65,15 TL
Yumuşakkeçe Siyah Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet 2cm

Yumuşakkeçe Siyah Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet 2cm

4.5
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
169,75 TL175 TL
kalben accessories Açık Kahve Peluş Yumuşak Ponpon 2 Cm 100 Adet,
Hızlı Teslimat

kalben accessories Açık Kahve Peluş Yumuşak Ponpon 2 Cm 100 Adet,

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
169,75 TL175 TL
BİGÜMEX RENKLİ KARIŞIK YUMUŞAK PONPON PELUŞ 2CM 1OO ADET
Hızlı Teslimat

BİGÜMEX RENKLİ KARIŞIK YUMUŞAK PONPON PELUŞ 2CM 1OO ADET

5.0
(2)
130,80 TL
Yumuşakkeçe 1,5 cm Kırmızı Peluş Ponpon 100 Adet – Yumuşak Dekoratif Süsleme ...
Hızlı Teslimat

Yumuşakkeçe 1,5 cm Kırmızı Peluş Ponpon 100 Adet – Yumuşak Dekoratif Süsleme Malzemesi

Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
169,75 TL175 TL
W-Design 2000 Adet 1 cm Karışık renk Pompom Yumuşak Ponpon Peluş
Hızlı Teslimat

W-Design 2000 Adet 1 cm Karışık renk Pompom Yumuşak Ponpon Peluş

5.0
(1)
5 Al 4 Öde
299,90 TL
Yumuşakkeçe Bej Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet 2 cm
Hızlı Teslimat

Yumuşakkeçe Bej Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet 2 cm

4.4
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
169,75 TL175 TL
Yumuşakkeçe Peluş Ponpon 50 Adet 2 Cm Beyaz
Hızlı Teslimat

Yumuşakkeçe Peluş Ponpon 50 Adet 2 Cm Beyaz

4.8
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
145,50 TL150 TL
Yumuşakkeçe Koyu Yeşil Peluş Ponpon 2 Cm 100 Adet
Hızlı Teslimat

Yumuşakkeçe Koyu Yeşil Peluş Ponpon 2 Cm 100 Adet

4.9
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
169,75 TL175 TL
Yumuşakkeçe Ponpon  Yumuşak Peluş  ŞEKER PEMBE 100 Adet 2CM
Hızlı Teslimat

Yumuşakkeçe Ponpon Yumuşak Peluş ŞEKER PEMBE 100 Adet 2CM

4.7
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
169,75 TL175 TL
damlakids 5 Cm Peluş Suni Ital Ponpon Kırmızı 10 Lu
Hızlı Teslimat

damlakids 5 Cm Peluş Suni Ital Ponpon Kırmızı 10 Lu

3.5
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
2 Adede %2
159,99 TL
SHEKER HOME Renkli Karışık Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet - 2 cm
Hızlı Teslimat

SHEKER HOMEResmi satıcı rozeti Renkli Karışık Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet - 2 cm

2.0
(1)
Kupon Fırsatı
3 Adede %5
Kupon Fırsatı
135,83 TL
Arthobi Karışık Renkli Peluş Ponpon , El Işi Malzemeleri, Hobi
Hızlı Teslimat

Arthobi Karışık Renkli Peluş Ponpon , El Işi Malzemeleri, Hobi

3.8
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kupon Fırsatı
75 TL
Yumuşakkeçe Yavruağzı Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet 2cm
Hızlı Teslimat

Yumuşakkeçe Yavruağzı Yumuşak Ponpon Peluş 100 Adet 2cm

3.7
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
169,75 TL175 TL

Kategori

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Peluş Ponpon

Peluş Ponpon

Peluş ponponlar, hem sevimli görünümleri hem de çok yönlü kullanımlarıyla dikkat çeken aksesuarlar arasında yer almaktadır. Günümüzde farklı renk, boyut ve tasarımlarda bulabileceğiniz bu ürünler, hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekmektedir. Peluş ponponlar, çantalarınızı süslemekten anahtarlarınızı taşımaya kadar pek çok alanda kullanabileceğiniz eğlenceli ve işlevsel aksesuarlar olarak öne çıkıyor.

  • Peluş Ponpon Nedir?
  • Peluş Ponponların Özellikleri
  • Kullanım Alanları
  • Popüler Ürünler
  • Sıkça Sorulan Sorular

Peluş Ponpon Nedir?

Peluş ponpon, genellikle yumuşak ve kabarık bir yapıya sahip olan, polyester veya pamuk gibi hafif ve konforlu malzemelerden üretilen bir tür aksesuardır. Çeşitli renk ve boyut seçenekleriyle karşımıza çıkan peluş ponponlar, genellikle 7.5 cm gibi küçük boyutlarda bulunur ve sevimli görünümünden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilir. Bu sevimli aksesuarlar, hem çocukların hem de yetişkinlerin günlük yaşamında yer bulur.

Peluş ponponların en güzel yanlarından biri, farklı tasarım ve stillerde sunulmasıdır. Karakter temalı, renkli veya sade tasarımlar arasından herkesin zevkine hitap eden bir seçenek bulmak mümkündür. Bu çeşitlilik, kullanıcıların kendi tarzlarını yansıtmasına olanak tanır.

Peluş Ponponların Özellikleri

Peluş ponponlar alırken dikkat edilmesi gereken bazı temel özellikler bulunmaktadır:

  • Malzeme: Genellikle yumuşak polyester veya pamuk malzemeden üretilir. Bu sayede hem hafif hem de rahat bir kullanım sunar.
  • Boyut ve Şekil: Çoğu zaman küçük boyutlarda olup, çanta veya anahtarlık gibi alanlara kolayca eklenebilir.
  • Tasarım ve Stil: Basit ya da karmaşık tasarımlarda, çeşitli karakter ve renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.
  • Kullanım Alanları: Anahtar zinciri, çanta aksesuarı veya dekoratif öğe olarak kullanılabilir.

Bu özellikler, peluş ponponların çok yönlü kullanımını ve popülaritesini artırmaktadır. Kullanıcılar, bu sevimli aksesuarları farklı şekillerde kullanarak kişisel tarzlarını oluşturabilirler.

Kullanım Alanları

Peluş ponponlar, geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. İşte en yaygın kullanım alanları:

  • Anahtarlık: Peluş ponponlar, anahtar zincirlerinde şık bir dokunuş sağlar. Kullanıcılar, anahtarlarını kaybetmeden taşımanın yanı sıra, ponponun sevimliliği ile tarzlarını da yansıtabilirler.
  • Çanta Aksesuarı: Çantalara eklenen peluş ponponlar, çantanın görünümünü zenginleştirir. Farklı renk ve tasarımlarıyla çantalarınızı kişiselleştirmenin eğlenceli bir yoludur.
  • Dekorasyon: Peluş ponponlar, ev dekorasyonunda da kullanılabilir. Özellikle çocuk odalarında, peluş oyuncaklar ile bir araya getirilerek şirin bir atmosfer oluşturabilir.

Bu kullanım alanları, peluş ponponların günlük yaşamda nasıl işlevsel hale geldiğini göstermektedir. Eğlenceli ve dekoratif bir dokunuş arayan herkes için ideal bir seçenek olmaktadır.

Popüler Ürünler

Piyasada pek çok peluş ponpon modeli bulunmaktadır. Ancak bazıları, sevimli tasarımları ve kullanışlılıkları ile öne çıkmaktadır. Popüler ve yüksek puan alan ürünler şunlardır:

  • Renkli Karışık Yumuşak Ponpon: 100 adet peluş ponpon içeren set, çeşitli renk seçenekleri ile dikkat çekiyor. El yapımı projeler için idealdir.
  • Mavi-Beyaz Peluş Ponpon: 1.5 cm boyutunda ve 50 adet içeren set, çocuklar için harika bir aksesuar olarak öne çıkıyor.
  • Karışık Renkli Peluş Ponpon: 20mm boyutunda 50 adet çeşitli renk seçenekleri ile hem eğlenceli hem de şık bir seçimdir.

Bu ürünler, kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmekte ve sevimlilikleri ile dikkat çekmektedir. Trendyol’da bu tür peluş ponponları bulmak oldukça kolaydır.

Sıkça Sorulan Sorular

Peluş ponponlar hangi malzemelerden yapılmaktadır?

Peluş ponponlar genellikle polyester veya pamuk gibi yumuşak ve hafif malzemelerden yapılmaktadır. Bu malzemeler, hem konforlu bir kullanım sunmakta hem de uzun süre dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Peluş ponponları nasıl kullanabilirim?

Peluş ponponlar, anahtarlık, çanta süsü veya dekoratif öğe olarak kullanılabilir. Kullanıcılar, kendi zevklerine göre bu aksesuarları farklı şekillerde değerlendirebilirler.

Peluş ponponların temizliği nasıl yapılmalıdır?

Peluş ponponların temizliği oldukça kolaydır. Gerekirse nazik bir sabunlu su ile yıkanabilir veya hafif bir nemli bezle silinebilir. Ancak, aşırı kimyasal kullanmaktan kaçınılması önerilir.

Peluş ponponlar çocuklar için uygun mudur?

Evet, peluş ponponlar genellikle çocuklar için de uygundur. Ancak, küçük parçalar içerebileceği için küçük çocukların denetim altında kullanması tavsiye edilmektedir.

Peluş ponponları nerelerde bulabilirim?

Peluş ponponlar, birçok e-ticaret platformunda ve mağazada bulmak mümkündür. Trendyol gibi online alışveriş sitelerinde geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.