Beden
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Ortam
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Kapasite
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Renk
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Pijamaskeliler Çanta

" araması için 20 sonuç listeleniyor

Pijamaskeliler Çanta

Pijamaskeliler Çanta

Çocuklar için çizgi filmler çok önemli bir yere sahiptir. Çizgi film izleyerek büyüyen çocuklar, severek izledikleri çizgi filmlerden ve o çizgi filmlerin kahramanlarından dikkatleriyle ve yaşlarıyla paralel olacak şekilde birçok kazanım elde eder, her bir bölümden ya da her bir kahramandan farklı şeyler öğrenir. Her çocuğun ilk eğitim yuvası evidir, bu sebeple çocukluk döneminde izlenen çizgi filmler, çocuğun hayal ve düşünsel dünyasını şekillendirip zenginleştirebilmesi açısından çok önemlidir. Doğru seçilmiş çizgi filmleri dengeli ve kontrollü bir şekilde izleyen çocuk, hayal dünyasında eğlenceli maceralara atılabilir, yeni şarkılar öğrenebilir, arkadaşlık, sevgi, adalet, paylaşma ve iyi bir insan olma gibi temel duygu ve durumları özümseyebilir. Bu bakımdan çocukların çizgi filmlerle ve çizgi film kahramanlarıyla ilişkisi çok önemlidir. Çocuklar sevdikleri çizgi film kahramanlarına adeta en yakın arkadaşları gözüyle bakarlar. Favori çizgi film karakterlerini, çizgi filmleri bitse dahi görmek, onlarla oyunlar oynamak, arkadaşlık etmek isterler. Bu sebeple favori çizgi film karakterlerinin oyuncakları onları çok mutlu eder hatta o karakterleri okul çantalarında bile görmekten büyük keyif duyarlar.

Son dönemde çocukların en çok sevdiği çizgi filmlerden biri ise Pijamaskeliler’dir. Pijamaskeliler, İngiliz-Fransız ortak yapımı, tüm dünya genelinde çocukların çok sevdiği bir çizgi dizidir. Fransız yazar Romuald Racioppo'nun yazdığı bir çocuk kitap serisine dayanan çizgi dizi, 6 yaşındaki üç sınıf arkadaşının eğlenceli maceralarını anlatır. Gündüzleri her çocuk gibi okullarına giden, derslerine çalışan, hep birlikte oyunlar oynayan bu üç yakın arkadaş, geceleri ise Kedi Çocuk, Baykuş Kız ve Kertenkele Pijamaskeliler'e dönüşür. Türkiye’de 2016 yılında yayınlanmaya başlayan Pijamaskeliler, ülkemizde de çocuklar arasında kısa sürede büyük bir şöhrete kavuşmuştur. Yıllar içinde karakterlerin oyuncakları ve kostümleri üretilmiş, okulların açılmasıyla birlikte de Pijamaskeliler okul çantaları yeniden çocukların gözdesi haline gelmiştir. Yeni eğitim ve öğretim döneminde de pek çok çocuğun hayali haline gelen Pijamaskeliler çanta, onlarca modeliyle, Trendyol’da çocukların hayalini gerçekleştirmek isteyen anne babaları bekliyor.

Pijamaskeliler ile Çocuklar Bir Süper Kahraman

Macera dolu bölümleriyle çocuklara iyiliğin önemini anlatan, iyiliği seçmenin, iyi tarafta kalmanın önemini vurgulayarak Pijamaskeliler, şimdi okul çantalarını da süsleyerek, okula başlayan çocuklarınızla birlikte okullarda da yerini alıyor. Son zamanlarda çocukların izlemeye doyamadıkları, bir araya geldiklerinde oyunlarını oynadıkları Pijamaskeliler, okul çantası olarak da çocukların severek kullanacağı, okul materyallerini rahatlıkla taşıyabileceği bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Son derece kaliteli materyallerle üretilen Pijamaskeliler okul çantası, ilgi çekici tasarımları, birbirinden eğlenceli modelleri ve rengarenk çeşitleriyle çocuklar tarafından; ergonomik tasarımları, ortopedik yapıları ve dayanıklılığı ile ise ebeveynler tarafından çok beğeniliyor. Birbirinden farklı modelleri bulunan çantalar arasında Pijamaskeliler çanta seti, Pijamaskeliler çekçekli çanta modelleri ve Pijamaskeliler anaokulu çantası ön plana çıkıyor. Pijamaskeliler okul çantalarının kimi modellerinde karakterlerin figürleriyle bezeli özel tasarım maskeler de bulunuyor. Pijamaskeliler okul çantalarının bazı modellerinden çıkan bu maskeler, çocuklarda büyük bir sevinç ve mutluluk yaratıyor Çok sayıda renk ve modeli olan maskeler çocuklarınızı hem virüslerden koruyor hem de çocuğunuzun maske içerisinde bile eğlenebilmesini sağlıyor. Pijamaskeliler çanta içinden çıkan maskeler koruyucu özelliğinin yanı sıra özenli tasarımı ve çocuk suratına göre tasarlanan lastik detaylarıyla da ön plana çıkıyor. Çocuklara maske takmayı ve güvende kalmayı sevdiren Pijamaskeliler çanta çeşitleri, bazı modelleri içerisinden çıkan sürprizleriyle de son dönemin en favori okul çantalarından biri olarak öne çıkıyor. İçerisinde kolonya, su matarası gibi okula giden çocukların sağlığı için hayati önem taşıyan antiseptik ürünlere ve suyu sevdiren eğlenceli hediyelere de yer veren modeller, içinde bulunulan bu dönemde velilerin ve öğretmenlerin de ayrıca takdirini kazanıyor. Çocuklar eğlenceli Pijamaskeliler çantalarından çıkan maskeleri severek takıyor, kolonyalarını sürmeyi ihmal etmiyor, böylece kendilerini, arkadaşlarını ve ailelerini virüsten koruyarak adeta bir süper kahramana dönüşüyor.

Ailelerin Tercihi de Pijamaskeliler Okul Çantası

Çocukların yeni okul döneminde daha mutlu ve daha motive bir şekilde başlamasını isteyen anne babalar, okul çantası ihtiyacını Pijamaskeliler okul çantası seti ile en doğru şekilde gideriyor. Pijamaskeliler çantaları ile okula giden çocuklar sanki en yakın arkadaşlarıyla birlikte okula gidiyormuşçasına seviniyor. Okula yeni başlayan birinci sınıf öğrencileri, bu çantalar aracılığıyla evde Pijamaskeliler’i ailesiyle birlikte izlediği günlerin sıcaklığını kalbinde taşıyabiliyor. Bu durumda okula adaptasyon sürecini bir hayli hızlandırıyor. Pijamaskeliler karakterlerini çok seven anaokulu ve ilkokul çağındaki çocuklar için tasarlanmış, Pijamaskeliler karakterlerinin birbirinden eğlenceli tasarımlarıyla süslenmiş bu okul çantaları geniş iç hacimleriyle çocuğunuzun günlük götüreceği kitap, defter, kalem kutusu ve suluğu için ideal bir alan yaratıyor. Pijamaskeliler okul çantalarının ergonomik tasarımları sayesinde çocuklar çantalarını yorulmadan, herhangi bir sırt ya da omuz ağrısı çekmeden keyifle kullanabiliyor. Sağlıklı kumaşlarla, doğru üretim koşulları ile üretilen çantalarda zararlı madde ve boyalara yer verilmiyor. Fermuarlı bölümleri ile kullanılabilirliği artan Pijamaskeliler okul çantalarının büyük çoğunluğunda ise öğrencilerin mataralarını, suluklarını ya da su şişelerini koyabilecekleri ayrı bir file cep bulunuyor. Böylece mataraların kapakları açılması halinde çanta içerisindeki kitap ve defterlerin ıslanma riski ortadan kalkıyor, çocuklar susadıklarında çanlarını açmaya gerek duymadan mataralarına kolayca ulaşabiliyor. Çantaların çocuklara özel tasarlanan yastıklamalı sırt askıları, kullanım kolaylığı sağlıyor. Pijamaskeliler okul çanta seti içerisinde yer alan beslenme çantaları ise ısı yalıtımlı tasarımı sayesinde içerisine konan yiyecekleri bozulmadan muhafaza ediyor, çocuğunuz okulda da ellerinizle hazırladığınız sağlıklı yiyeceklerle beslenme şansı yakalıyor. Çocuğunuzun sağlığı düşünülerek üretilen Pijamaskeliler çanta seti çeşitlerinde beslenme çantasına ek olarak su mataraları da yer alıyor.

Çocuklar Pijamaskeliler Çantalarını Çok Seviyor

Pijamaskeliler çekçekli çanta özellikle anaokulu ve ilkokul birinci sınıf öğrencileri tarafından çok severek kullanılıyor. Çantaların çekçek mekanizması sayesinde çocukların dilediğinde el bagajı olarak kullanabilecekleri, tekerlekleri ve tutuş kolaylığı çekçekli mekanizmaları ile diledikleri her yere kolayca taşıyabildikleri bu çantaları, çocuklarınız dilediğinde klasik sırt çantası olarak da kullanabiliyor. Çekçekli çantaların kaliteli malzemelerle üretilmiş yapısı, oluşabilecek herhangi bir darbe esnasında kırılma ve burkulmaya karşı dayanıklı olmasını ve çantanın yıllarca güvenle kullanılabilmesini sağlıyor. Pijamaskeliler çekçekli çanta modellerinin tekerlekli yapısı sayesinde çocuklar ister tek başlarına isterse aileleriyle birlikte olsun çantalarını kendileri taşımak için can atıyor. Pijamasker çekçekli çanta seti ile okula gitme yolu bile çocuklar için apayrı bir eğlenceye, çok keyifli bir oyuna dönüşüyor. Çekçekli çantanın sırt kısmı da yine klasik modellerde olduğu gibi çocuklarınızın beden sağlığı düşünülerek ortopedik olarak üretilmiştir. Sektöründe deneyimli markalar tarafından üretilen Pijamaskeliler okul çantaları anasınıfına başlayacak çocuklarınız için de ideal bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Kreş çantası olarak da bilinen Pijamaskeliler anasınıfı çantası, okul hayatına yeni başlayacak çocukları eğlenceli tasarımlarıyla, oynayarak öğrenecekleri anaokuluna daha kolay bir şekilde adapte olmalarını sağlıyor. Pijamaskeliler anaokulu çantası ile de okula yeni başlayan minikleriniz yorulmadan okula gidiyor, okul malzemelerini şimdiden çok sevmeyi öğreniyor.

Çocukların okulda ve sokakta diledikleri gibi hareket edebilmelerinin ve kirlenerek öğrenebildiklerinin bilinciyle kolayca temizlenebilen kumaştan üretilen Pijamaskeliler çantalarını kolayca temizleyerek sizin ve çocuğunuzun zamanından tasarruf yapabilirsiniz. Çocuğunuzun sağlığını tehdit eden hiçbir kanserojen madde ve zararlı boya içermeyen özel kumaştan üretilen bu çantalar en kıymetli varlığınız olan çocuklarınızın sağlığı için hiçbir tehdit oluşturmaz. Su geçirmez kumaştan üretilen sırt çantaları, tamamen astarlı şekilde tasarlanmıştır. Pijamaskeliler çantalar ortopedik yapıları, kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri, ağırlığa dayanıklı dikişleri, darbelere, düşmeye karşı dayanıklı yapısı ve su geçirmez kumaş yapısıyla bir çantadan beklenenleri fazlasıyla karşılıyor, üstüne eğlenceli Pijamaskeliler tasarımlarıyla çocuğunuzu çok mutlu ediyor.

Pijamaskeliler, t-shirt şort ve çantalı 3'lü takım seti de çocukların ve ebeveynlerin çok sevdiği ürünler arasındadır. Çocuklarınızın cildine nefes aldıran sağlıklı kumaşlarla üretilen t-shirt şort ve çantalı 3’lü takımlar da kalitesiyle olduğu kadar eğlenceli tasarımlarıyla da çok seviliyor. Pijamaskeliler okul çantalarının hangi modelini seçerseniz seçin, çocuklarınız okula giderken hem eğleniyor hem de hayal dünyaları zenginleşiyor. Erkek ve kız çocukları için ayrı tasarımlara sahip Pijamaskeliler okul çantaları hem kız hem de erkek çocukları tarafından severek kullanılıyor.

Pijamaskeliler Çanta Kullanıcıları da Aileleri de Çok Mutlu

Pijamaskeliler çanta modelleri ile ilgili yapılan yorumlara bakıldığında kullanıcıların çantaları rahat, kullanışlı ve eğlenceli buldukları ön plana çıkıyor. Çantayı her gün kullanan çocukların aileleri tarafından yapılan olumlu yorumlar, çocukların Pijamaskeliler okul çantaları ile eğlenerek okula gittiği, akşamları çantalarını hazırlama konusunda daha istekli davrandıkları ve çanta taşıma sorumluluğunu büyük bir keyifle aldıklarını konusunda da birleşiyor. Anne babalar ayrıca, Pijamaskeliler’den önce okuldan eve gelince bir köşeye fırlatılan çantaların artık yakın bir arkadaşa ya da en sevilen oyuncağa gösterilen özene dönüştüğünü ve bu çantalar sayesinde çocuklarının okula daha istekli bir biçimde gittiklerini belirtiyor.

Çocukların Sağlığına da Dost Pijamaskeliler Çanta Modelleri

Çocukların hassas sırt, bel, boyun ve omuz bölgelerine zarar gelmemesi açısından okul çantası seçimi çok büyük önem taşıyor. Yanlış okul çantası kullanımı başta kollarda, bel ve sırt bölgesinde olmak üzere vücudun çeşitli yerlerinde ağrılara veya uyuşmalara neden olabiliyor. Bu sebeple Pijamaskeliler çanta modellerinin çocukların iskelet ve kas sistemlerine uygun tasarlanmış olması, aynı zamanda sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesi büyük önem taşıyor. Pijamaskeliler çantalarının zararlı kimyasallar içermeyen yapısı çocukların cilt sağlığını da olumsuz etkilerden koruyor. Çantaların sırt bölgesinin ve askı kısımlarının yumuşak bir materyalden imal edilmiş olması, çocukların okul çantalarını kolaylıkla taşımalarını sağlıyor. Pijamaskeliler çantalarının bel bölgesinde de olan yumuşak pedler, gelişme çağındaki çocuğunuzun sağlığına dost bir yapıda olmasına katkıda bulunuyor.

Bir çantanın en önemli kısımlarından biri de fermuar kısmıdır. Pijamaskeliler okul çantalarının fermuar yapısı da çantaların kalitesini gözler önüne seriyor. Çok çabuk bozulan, takılan, açılan, yırtılan fermuarlı çantaların aksine Pijamaskeliler çantalarının dayanıklı fermuar yapısı fermuar bozulmalarının, yere düşüp kaybolan okul eşyalarını, terzi masraflarının ya da yeni çanta alma ihtiyaçlarının önüne geçiyor. Bir çocuğun rahatlıkla açıp kapayabileceği güçlü fermuarlara sahip olması ve fermuarların kolay bozulmayacak yapıda olması, eşyaların çantadan düşerek kaybolmasını önlüyor. Pijamaskeliler çanta modellerinin farklı boyutlarda olan işlevsel bölümleri ve küçük cepleri çocuklarınıza rahat ve pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Sektörün deneyimli çanta üreticileri tarafından anaokulu ve ilkokul çağındaki çocukların vücut yapıları, ihtiyaçları, beklentileri ve kullanım şekilleri göz önüne alınarak tasarlanan Pijamaskeliler okul çantaları, kullanışlı bölümleri, ergonomik yapısı, su geçirmez özelliği ve kolayca temizlenebilir kumaşıyla çocukları olduğu kadar, çocukları için hep en iyisini isteyen ailelerini de çok mutlu ediyor.

Okul Çantası Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Etmeli?

Sevgiyle büyüttüğünüz çocuğunuz artık okul çağına geldiğinde okul alışverişleri başlar. Okul alışverişlerinde ilk sıralarda yer alan okul çantası seçimi yaparken de dikkat etmeniz gereken bazı önemli detaylar bulunur. Çanta seçimlerinizi özellikle çocuğunuzun fiziksel yapılarına, yaşlarına ve gelişim özelliklerini dikkate alarak yapmaya özen göstermelisiniz. Çocuğunuzun sırtına tam oturan, omzuna ve boyuna göre ayarlanabilen yumuşak askılı okul çantalarının çocuğunuza daha rahat bir kullanım deneyimi sunar. Aynı şekilde çekçekli modeller de çocuğunuzun dilediğinde tekerlekler yardımıyla çekerek kullanması dilediğinde sırt çantası olarak kullanabilmesi bakımından büyük avantaj sağlar. Çanta seçimlerinizde ayrıca çantanın sırt panelinin çocuğunuzun bel ve sırt bölgesini terletmeyecek yapıda olup olmadığına dikkat edilmelidir. Okula yeni başlayan minik öğrenciler için tasarlanan çizgi film ya da masal kahraman baskılı çantalar çocuğunuzun okulu ve okul eşyalarını sevmesine, okul sürecine daha çabuk adapte olmasına katkı sağlar. Bu tarz çantalarda ham maddeye ve çanta içeriğine dikkat edilmeli, çantanın kanserojen maddeler içermeyen sağlık açısından tehdit oluşturmayan güvenilir kumaş ve boyalarla üretildiğine emin olunmalıdır. Çocuklar için okul çantası seçimi yaparken çantanın ağırlığı da dikkate alınmalı, okul eşyalarıyla zaten ağırlaşacak çantanın boş halinin hafif yapıda olmasına özen gösterilmelidir. Çocukların çantalarına yerleştirecekleri defter ve kitap gibi malzemelerin tek bir bölgeye baskı yapıp, ağrıya neden olmasını engellemek için çanta içine konan ağırlığın dengeli bir şekilde çantanın her yerine dağılabilen özellikte olmasına dikkat edilmelidir. Çift askılı çanta modelleri, okul eşyalarının daha rahat ve kolay taşınmasına yardımcı olması sebebiyle önerilirken, çift askı sistemi de çocukların omuz bölgesini destekleyerek oluşabilecek sırt ve bel ağrılarının önüne geçer, aynı zamanda çocukların hareket kabiliyetini hiçbir şekilde sınırlandırmaz. Okul çantalarının su geçirmeyen malzemelerden üretilmiş olması da özellikle yağmurlu ve karlı havalarda öğrencilere çok büyük kolaylık sağlar. Su geçirmeyen çanta modelleri, çantanın ıslanarak yıpranmasını ve kirlenmesini önlediği gibi içerisindeki kitap, defter ve kalemlerin ıslanarak yıpranmasını önler; beslenme çantası içerisindeki yiyeceklerin de bozulmadan güvenle muhafaza edilmesinde yardımcı olur.

Pijamaskeliler Okul Çantaları Trendyol’da

Okula başlayan çocuklarınız için okul çantasının hem miniklerinizin kişisel zevklerini arkadaşlarına tanıdan hem de minik bedenlerini zorlamayacak bir yapıda olmasını isteyen ebeveynlerin seçimi Pijamaskeliler çanta modellerinden yana oluyor. Ergonomik tasarımları ile her yere kolaylıkla taşınabilen Pijamaskeliler çanta modelleri, eğlenceli tasarımları ile çocuğunuzun okulun ilk günlerinde yalnız hissetmemesinde yardımcı oluyor. Çocukların sevdiği çizgi film karakterleri Pijamaskeliler şimdi Trendyol’da okul çantaları üzerinde öğrencileri bekliyor. Pijamaskeliler okul çantaları fiyatları, marka model, boyut, donanım ve özelliklerine göre çeşitlilik gösterse de Trendyol’da genel olarak her bütçe aralığına uygun bir Pijamaskeliler okul çantası bulmak mümkün oluyor. Okul çağındaki çocukların severek ve rahatlıkla kullanabilecekleri Pijamaskeliler okul çantaları, hem eğlenceli tasarımları hem de çocuk sağlığına uygun yapıları ile okulların açıldığı bu dönemde hem kendi çocuğunuza hem de okula başlayan yeğenlerinize, arkadaşlarınızın çocuklarına veya sevdiğiniz tüm miniklere hediye edebileceğiniz muhteşem bir alternatif olarak ön plana çıkıyor. Çocuklarınızın severek kullanabileceği, hiçbir sıkıntı çekmeden taşıyabilecekleri bu eğlenceli çantalara Trendyol aracılığı ile uygun fiyatlarla ulaşabilir, Trendyol’un hızlı ve güvenli alışveriş özelliği sayesinde yalnızca birkaç gün içerisinde çocuğunuzu hayalindeki çantasıyla birlikte okuluna yolcu edebilirsiniz.