Pipetli Bardak

1227+ Ürün
Mağazaya Git
Berdina Home 6’lı Borosilikat Cam Pipetli Sunum Bardağı 400 ML Isıya Dayanıkl...
Yetkili Satıcı

Berdina Home 6’lı Borosilikat Cam Pipetli Sunum Bardağı 400 ML Isıya Dayanıklı Şık Tasarım Bardak Seti

Meşrubat Bardağı
6
3.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
644,21 TL
(107,37 TL/adet)
Delvos 50 Adet Klips Kapaklı Pipetli 400 Cc Plastik Pet Soğuk Kahve Limonata ...
Hızlı Teslimat

Delvos 50 Adet Klips Kapaklı Pipetli 400 Cc Plastik Pet Soğuk Kahve Limonata Milkshake Bardağı

Meşrubat Bardağı
Belirtilmemiş
3.9
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
499,90 TL
(10 TL/adet)
Emofom Lively 600 ml Pipetli ve Çift Katmanlı Çocuk Bardağı
Hızlı Teslimat

Emofom Lively 600 ml Pipetli ve Çift Katmanlı Çocuk Bardağı

1
Çift Çidarlı Bardak
4.7
(23)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
199,90 TL
(333,17 TL/lt)
İnterlife Sıcak Soğuk Tutan Termos Bardak Çiçek Desenli Çelik Termos Pipetli ...
Hızlı Teslimat

İnterlife Sıcak Soğuk Tutan Termos Bardak Çiçek Desenli Çelik Termos Pipetli Kulplu Termos Mug

4.5
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
787,70 TL
Ezupack 350 cc Kapaklı Pipetli SERT Plastik Bardak Pet Bardak Limonata Soğuk ...
Yetkili Satıcı

EzupackResmi satıcı rozeti 350 cc Kapaklı Pipetli SERT Plastik Bardak Pet Bardak Limonata Soğuk İçecek Milkshake Bardağı 50Li

4.7
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349,90 TL
Maloria Origami Pipetli Borosilikat Kahve Bardağı | 300ml - 6'lı
Yetkili Satıcı

Maloria Origami Pipetli Borosilikat Kahve Bardağı | 300ml - 6'lı

Belirtilmemiş
1
3.2
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
4 Al 3 Öde
Kargo Bedava
489,78 TL
(1.632,60 TL/lt)
tommee tippee Isı Yalıtımlı Pipetli Bardak 260 Ml - Pembe
Hızlı Teslimat

Tommee Tippee Isı Yalıtımlı Pipetli Bardak 260 Ml - Pembe

260 ml
Polipropilen
3.8
(62)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%12

349,99 TL
399,99 TL
Yenigeldi 1Adet 40 oz Termos Bardak Yedek Kapak - Pipetli ve Katlanabilir Baş...
Hızlı Teslimat

YenigeldiResmi satıcı rozeti 1Adet 40 oz Termos Bardak Yedek Kapak - Pipetli ve Katlanabilir Başlıklı - Sızdırmaz Şeffaf Kapak

3.9
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349 TL
Mamajoo Antikolik Akıtmaz Pipetli Bardak 270 ml Mavi, 12 Ay+
Yetkili Satıcı

MamajooResmi satıcı rozeti Antikolik Akıtmaz Pipetli Bardak 270 ml Mavi, 12 Ay+

270 ml
Polipropilen
4.5
(160)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette595,92 TL744,90 TL
Wee Baby Pipetli Bardak 350 ml Mavi
Hızlı Teslimat

Wee Baby Pipetli Bardak 350 ml Mavi

350 ml
Polipropilen
3.8
(78)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
385 TL
Bebedor Sportif Pipetli Bardak/alıştırma Bardağı 330ml - Turuncu
Hızlı Teslimat

Bebedor Sportif Pipetli Bardak/alıştırma Bardağı 330ml - Turuncu

300 ml ve üzeri
Polipropilen
4.4
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
15 TL Kupon
280,77 TL
Tantitoni 1.2 Litre Kulplu, Mug, Kalpli, Pipetli, Çelik Termos Bardak
Yetkili Satıcı

Tantitoni 1.2 Litre Kulplu, Mug, Kalpli, Pipetli, Çelik Termos Bardak

5.0
(1)
Kargo Bedava
1.299 TL
MİMOZA PARK 3 Adet MİKA 600 Ml Mika Kapaklı Pipetli Origami Stil Mika Bardak ...
Yetkili Satıcı

MİMOZA PARK 3 Adet MİKA 600 Ml Mika Kapaklı Pipetli Origami Stil Mika Bardak | Sunum Bardağı Meşrubat Bardağı

Belirtilmemiş
9
4.5
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
199,90 TL
(111,06 TL/lt)
Bella Maison Jolly Pipetli Borosilikat Bardak (500 cc)

Bella MaisonResmi satıcı rozeti Jolly Pipetli Borosilikat Bardak (500 cc)

1 Parça
Meşrubat Bardağı
4.8
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
189,89 TL
(379,78 TL/lt)
dunyazuccaciye 2Li Pipetli Cam Bombeli Bardak
Birlikte Al Kazan

dunyazuccaciye 2Li Pipetli Cam Bombeli Bardak

2
Meşrubat Bardağı
3.7
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
999 TL
(499,50 TL/adet)
Trendyol Plus ile949 TL
Poomy Pipetli Mika Bardak 750 ml - Kapaklı ve Pipetli İçecek ve Meşrubat Bardağı
Yetkili Satıcı

PoomyResmi satıcı rozeti Pipetli Mika Bardak 750 ml - Kapaklı ve Pipetli İçecek ve Meşrubat Bardağı

Kokteyl Bardağı
3
4.3
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
199,90 TL
(266,53 TL/lt)
Trendyol Plus ile184,56 TL
Munchkin Tıklama Kilitli Uçlu Pipetli Alıştırma Bardağı, 6ay , 207ml, Pembe,&...
Yetkili Satıcı

Munchkin Tıklama Kilitli Uçlu Pipetli Alıştırma Bardağı, 6ay , 207ml, Pembe,& Yedek Pipet 1 Adet

250 - 499 ml
Polipropilen
5.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %28 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %28 İndirim
Sepette647,93 TL899,90 TL
Heda Porselen 2'li 420 ml Pipetli Isıya Dayanıklı Cam Bardak - Kum Saati Şeki...
Hızlı Teslimat

Heda Porselen 2'li 420 ml Pipetli Isıya Dayanıklı Cam Bardak - Kum Saati Şekilli Kahve Sunum Ve Meşrubat Bardağı

Meşrubat Bardağı
4
4.7
(68)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
2. Ürün %2
237 TL
(118,50 TL/adet)
Tantitoni MOVE BEJ PASLANMAZ ÇELİK PİPETLİ TERMOS BARDAK 1.2L
Hızlı Teslimat

Tantitoni MOVE BEJ PASLANMAZ ÇELİK PİPETLİ TERMOS BARDAK 1.2L

4.5
(307)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
999 TL
Caga Home Caga Pinterest Bambu Kapaklı Çilek ve Çiçek Desenli Çelik Pipetli B...
Başarılı Satıcı

Caga Home Caga Pinterest Bambu Kapaklı Çilek ve Çiçek Desenli Çelik Pipetli Bardak Cam Termos Big Mug 1000 ml

5.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.000 TL
Trendyol Plus ile715,47 TL
Skip Hop Zoo Paslanmaz Çelik Pipetli Suluk Kelebek

Skip Hop Zoo Paslanmaz Çelik Pipetli Suluk Kelebek

300 ml
4.4
(62)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
36 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette1.810,71 TL1.829 TL
Mutfiko 350 ML Cam Pipetli Bardak 2'li Set | Soğuk İçecek Bardağı | Şeffaf Mo...
Hızlı Teslimat

Mutfiko 350 ML Cam Pipetli Bardak 2'li Set | Soğuk İçecek Bardağı | Şeffaf Modern Tasarım

2
Meşrubat Bardağı
4.8
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
599,90 TL
(1.714 TL/lt)
Munchkin Tıklama Kilitli Uçlu Pipetli Alıştırma Bardağı, 6ay , 207ml, Yeşil,&...
Yetkili Satıcı

Munchkin Tıklama Kilitli Uçlu Pipetli Alıştırma Bardağı, 6ay , 207ml, Yeşil,&yedek Pipet 1 Adet

250 - 499 ml
Polipropilen
4.6
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette719,92 TL899,90 TL
ERKUGO Borosilikat Sunum Bardağı, Kapaklı Pipetli Bardak, Kahve Bardağı, Isı ...
Hızlı Teslimat

ERKUGO Borosilikat Sunum Bardağı, Kapaklı Pipetli Bardak, Kahve Bardağı, Isı Dayanıklı (600 ML) Macchiato

3
Meşrubat Bardağı
4.3
(295)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349,90 TL
(583,17 TL/lt)
123456...29...52

Fiyat

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?