İlgili Kategoriler
Masa Ölçüsü
Renk
Fiyat
Materyal
Şekil
Masa Fonksiyonu
Tema / Stil
Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Plastik Bahçe Masası

" araması için 763 sonuç listeleniyor

Uzun Yaz Sohbetleri İçin Plastik Bahçe Masası Modelleri Trendyol'da!

Özellikle sıcak yaz dönemlerinde dinlenmek ya da sevilen aktiviteleri gerçekleştirmek için açık alanlarda vakit geçirmek sevilen aktivitelerden biridir. Bu mükemmel fırsat için zevkinize özel tasarlanmış bahçenizde kendiniz için özel alan oluşturabilirsiniz. Bahçede konforlu ve rahat bir ortam oluşturmak için bazı eşyalara gereksinim duyulur. Bu eşyalar içerisinde olan plastik bahçe masası farklı boyut seçenekleri ile üretilir. İstediğiniz kişi sayısına uygun olacak şekilde üretilen bu ürün, büyük ve geniş modellerde yer alabilir. Bu sayede sevdikleriniz ya da ailenizle vakit geçirebileceğiniz eşsiz alanlar inşa edebilirsiniz. Evde zaman geçirmek yaz dönemlerinde bunaltıcı bir hal alabiliyor. Yemyeşil ve serin bir bahçede bu sıcaklığın atlatılmasını harika bir fırsattır. Plastik bahçe masası takımı akşam ve gündüz vakitlerinde kullanılabilmektedir. Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan bu ürün, çok sayıda avantajı da kullanıcılarına sunar. Aynı zamanda üretiminde kullanılan hammadde çeşitliliği sayesinde hayal ettiğiniz ve aradığınız ürüne ulaşmanız çok kolay.

Kendiniz ve Sevdikleriniz için Plastik Bahçe Masası ile Özel Ambiyans Oluşturun

Kendiniz ve Sevdikleriniz için Plastik Bahçe Masası ile Özel Ambiyans Oluşturun

Büyük plastik bahçe masası farklı renk tonları ile üretilerek geniş ölçekli ailelerin kullanımı için uygundur. Eğer bahçenizde özel davet vermek ya da kalabalık arkadaş gruplarınızı ağırlamak isterseniz bu ürün tam size göre. Bahçede istenilen her bölgeye kolay taşınabilir olması kullanıcılar için en büyük avantajlardan biridir. Sağlam ve dayanıklı yapısı malzemesinde ki hammaddesinden kaynaklanmaktadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca ilk gün ki hali ile kullanıma devam edebilirsiniz. Plastik ürünler hem hafif hem de çizilme ya da darbe gibi durumlara karşı üstün dayanıklılık gösterir. Temizliğinin kolay olması da tercih nedenlerinden birisidir. Katlanır plastik bahçe masası modelleri ile işiniz bittiğinde alandan tasarruf edebilirsiniz. Aracınızın bagajının ölçülerine uygun modellere erişebileceğiniz gibi dilediğiniz alana kolayca taşıyabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde kendiniz ve sevdikleriniz için güzel bir ambiyans oluşturmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bu ürün yer alır.

Dayanıklı ve Sağlam Yapısı ile Plastik Bahçe Masası

Dayanıklı ve Sağlam Yapısı ile Plastik Bahçe Masası

Yuvarlak plastik bahçe masası farklı modelleri ile marka özelinde değişiklik göstermektedir. Bahçe kullanımda rahatlık sunan bu ürün, uygun sandalye seçenekleri ile beraber konforlu ve kullanışlı bir alan oluşturur. Şık ve estetik bir görünüm sunan bu ürün, kullanılacak alana göre ya da tamamen kullanıcıların zevklerine göre tercih unsurudur. Plastik yapısı sayesinde dış ortamlarda kolayca yıkama gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda nemli bez ile kısa sürede temizlenebilen bu ürün zahmetsiz bakım ihtiyacınız karşılamaktadır. Eşsiz bir deneyim elde etmek için bu ürün satın alımlarında dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar vardır. Bahçe masaları ölçüleri, ilk dikkat edilmesi gereken unsurdur. Bahçenize uygun boyutlara tercih de bulunmanız halinde sizlere hareket özgürlüğü sunan alanlar ortaya çıkar. Ayrıca masanın kullanım amacı ve ortalama kişi sayısının da belirlenmiş olması gerekmektedir.

Plastik Bahçe Masası Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Plastik Bahçe Masası Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

8 kişilik plastik bahçe masası ortama uyum sağlayan yapısı sayesinde orta ölçekli bir ailenin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir. Eğer kalabalık bir aile yapısına sahipseniz sizler için en uygun seçenek 12 kişilik plastik bahçe masası modelleri olacaktır. Plastik bahçe masası fiyatları genel anlamda makul seçeneklerde sunulur. Herkesin bütçesine uygunluk sağlayan bu ürünlerde fiyatları belirleyen en önemli kriter üretim malzemesi, marka, boyut ve renk gibi faktörlerdir. Beklentilerinizi karşılayacak ihtiyacınıza yönelik ürün ve ürün gruplarını görüntülemek için Trendyol'u ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz modele vakit kaybetmeden erişmenizi sağlayan bu online platform üzerinden marka, fiyat gibi seçeneklerde filtreleme uygulamanız mümkün.