Plastik Telli Dosya

33+ Ürün
Esselte Telli Dosya Plastik A-4 Açık Mavi 50 Li 4199 (1 PAKET 50 ADET)
Hızlı Teslimat

Esselte Telli Dosya Plastik A-4 Açık Mavi 50 Li 4199 (1 PAKET 50 ADET)

4.8
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
211,62 TL
Cassa Telli Dosya Plastik Eco A4 Mavi 7730 50 Li
Hızlı Teslimat

Cassa Telli Dosya Plastik Eco A4 Mavi 7730 50 Li

4.6
(282)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
295 TL
(5,90 TL/adet)
Umur Umix Telli Plastik Dosya Mavi 50 Li 1 Paket
En Çok Değerlendirilen 10. Ürün

Umur Umix Telli Plastik Dosya Mavi 50 Li 1 Paket

4.7
(681)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
350 TL
(7 TL/adet)
ANI OFİS KIRTASİYE A K Telli Dosya Mavi A4 – 50'li Paket Plastik Klasör Delikli

ANI OFİS KIRTASİYE A K Telli Dosya Mavi A4 – 50'li Paket Plastik Klasör Delikli

5.0
(5)
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
429 TL479 TL
Trendyol Plus ile379 TL
Noki Telli Dosya Plastik 50'Li Paket
Hızlı Teslimat

Noki Telli Dosya Plastik 50'Li Paket

4.6
(49)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
344,42 TL358 TL
ANI OFİS KIRTASİYE A K Telli Dosya Mavi A4 – 50'li - 5 Paket Plastik Klasör D...

ANI OFİS KIRTASİYE A K Telli Dosya Mavi A4 – 50'li - 5 Paket Plastik Klasör Delikli

Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
1.871,45 TL1.929,33 TL
Trendyol Plus ile1.777,88 TL
ANI OFİS KIRTASİYE A K Telli Dosya Mavi A4 – 50'li - 2 Paket Plastik Klasör D...

ANI OFİS KIRTASİYE A K Telli Dosya Mavi A4 – 50'li - 2 Paket Plastik Klasör Delikli

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
789 TL839 TL
Trendyol Plus ile739 TL
Noki 48288 Telli Dosya Plastik 50 Adet - Beyaz
Hızlı Teslimat

Noki 48288 Telli Dosya Plastik 50 Adet - Beyaz

4.9
(34)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349 TL
(6,98 TL/adet)
Noki A4 Mavi 10'lu Telli Plastik Dosya
Hızlı Teslimat

Noki A4 Mavi 10'lu Telli Plastik Dosya

4.1
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
124 TL
(12,40 TL/adet)
Noki 48288 Telli Dosya Plastik 50 Adet - Turuncu
Başarılı Satıcı

Noki 48288 Telli Dosya Plastik 50 Adet - Turuncu

5.0
(31)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349,30 TL
(6,99 TL/adet)
Noki Telli Dosya Plastik Ekonomik A4 Mavi 48288-130
Hızlı Teslimat

Noki Telli Dosya Plastik Ekonomik A4 Mavi 48288-130

275 TL
Exxo Telli Dosya Plastik A4 Mavi (50 Li) Tt100
Hızlı Teslimat

Exxo Telli Dosya Plastik A4 Mavi (50 Li) Tt100

4.6
(33)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
289,61 TL
(5,79 TL/adet)
Cassa A4 Telli Dosya Plastik Standart (50 Li Paket) Mavi 7735
Hızlı Teslimat

Cassa A4 Telli Dosya Plastik Standart (50 Li Paket) Mavi 7735

Çok Al Az Öde
349,90 TL
(7 TL/adet)
sert kırtasiye büro malzemeleri Sert Kırtasiye Plastik Yoyo 10LU Paket Beyaz
Hızlı Teslimat

sert kırtasiye büro malzemeleri Sert Kırtasiye Plastik Yoyo 10LU Paket Beyaz

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
220 TL
(22 TL/adet)
Noki Siyah Plastik Telli Dosya 10'lu
Hızlı Teslimat

Noki Siyah Plastik Telli Dosya 10'lu

4.9
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
124 TL
(12,40 TL/adet)
Leitz Plastik Telli Dosya 50'li Paket
Hızlı Teslimat

Leitz Plastik Telli Dosya 50'li Paket

5.0
(1)
Kargo Bedava
451,24 TL
(9,02 TL/adet)
Mahi Max Ufen Plastik Telli Dosya Mavi 50'li
Hızlı Teslimat

Mahi Max Ufen Plastik Telli Dosya Mavi 50'li

5.0
(7)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
377 TL
(7,54 TL/adet)
Noki Eco Mavi Plastik Telli Dosya 10 Adet

Noki Eco Mavi Plastik Telli Dosya 10 Adet

4.4
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
137,74 TL142 TL
Noki Eco Mavi Telli Dosya 500"lü Paket Plastik Kapak
Hızlı Teslimat

Noki Eco Mavi Telli Dosya 500"lü Paket Plastik Kapak

5.0
(1)
Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
3.199 TL
(6,40 TL/adet)
Genel Markalar 4189 Telli Dosya Plastik 50 Adet - Mavi
Hızlı Teslimat

Genel Markalar 4189 Telli Dosya Plastik 50 Adet - Mavi

4.1
(9)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
479 TL
(9,58 TL/adet)
HOBBYRONS Telli Dosya 10 Adet Plastik Ekonomik A4 Mavi
Hızlı Teslimat

HOBBYRONS Telli Dosya 10 Adet Plastik Ekonomik A4 Mavi

5.0
(2)
109 TL
(10,90 TL/adet)
Genel Markalar Telli Dosya Plastik Lacivert L-4189 (50 Lİ PAKET)
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Telli Dosya Plastik Lacivert L-4189 (50 Lİ PAKET)

Kargo Bedava
451,24 TL
(9,02 TL/adet)
Leitz 4189 Telli Dosya A4 Plastik Turuncu (50 Li Paket)
Hızlı Teslimat

Leitz 4189 Telli Dosya A4 Plastik Turuncu (50 Li Paket)

Kargo Bedava
451,24 TL
Noki Telli Dosya Plastik Ekonomik A4 Sarı Plastik Telli Dosya (50 Lİ PAKET)
Hızlı Teslimat

Noki Telli Dosya Plastik Ekonomik A4 Sarı Plastik Telli Dosya (50 Lİ PAKET)

349 TL
(6,98 TL/adet)
SEYFİKİRTASİYE 50 ADET MAVİ TELLİ DOSYA **TÜRK MALI** 1.KALİTE PLASTİK MALZEME
Hızlı Teslimat

SEYFİKİRTASİYEResmi satıcı rozeti 50 ADET MAVİ TELLİ DOSYA **TÜRK MALI** 1.KALİTE PLASTİK MALZEME

4.8
(134)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
398 TL
Noki Telli Dosya Plastik Ekonomik A4 Beyaz 4828-010 (50 Li Paket)
Hızlı Teslimat

Noki Telli Dosya Plastik Ekonomik A4 Beyaz 4828-010 (50 Li Paket)

349 TL
(6,98 TL/adet)
Globox 10 Lu Plastik Telli Dpsya
Hızlı Teslimat

Globox 10 Lu Plastik Telli Dpsya

5.0
(2)
118 TL
(11,80 TL/adet)
Leitz Telli Dosya Plastik Beyaz L-4189 (50 Lİ PAKET)
Hızlı Teslimat

Leitz Telli Dosya Plastik Beyaz L-4189 (50 Lİ PAKET)

4.3
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
507 TL
(10,14 TL/adet)
Bafix Telli A4 Için Plastik Dosya 50'li - Mor (50 Lİ PAKET)
Hızlı Teslimat

Bafix Telli A4 Için Plastik Dosya 50'li - Mor (50 Lİ PAKET)

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
485 TL
(9,70 TL/adet)
Leitz Telli Dosya Plastik Sarı L-4189 - 50'li Paket
Hızlı Teslimat

Leitz Telli Dosya Plastik Sarı L-4189 - 50'li Paket

5.0
(1)
Kargo Bedava
451,24 TL
(9,02 TL/adet)
SEAROCK Noki Eco A4 Telli Dosya Mavi Renk Plastik Evrak Dosyası 100'lü
Hızlı Teslimat

SEAROCK Noki Eco A4 Telli Dosya Mavi Renk Plastik Evrak Dosyası 100'lü

Kargo Bedava
2. Ürün %5
Kargo Bedava
969 TL
Leitz A4 Plastik Telli Dosya 50'li Pk Kırmızı
Hızlı Teslimat

Leitz A4 Plastik Telli Dosya 50'li Pk Kırmızı

Kargo Bedava
495 TL
(9,90 TL/adet)
Esselte 4199 Siyah Plastik Telli Dosya (50 li Paket)
Hızlı Teslimat

Esselte 4199 Siyah Plastik Telli Dosya (50 li Paket)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

590 TL
598 TL
1

Kategori

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Plastik Telli Dosya: Çeşitli Seçenekler ve Avantajlar

Plastik telli dosyalar, ofis ve okul malzemeleri arasında büyük bir popülariteye sahip. Bu dosyalar, günlük organizasyon ve belge düzenleme ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili bir çözüm sunar. Plastik materyal, telli mekanizmayla birleştiğinde, belgelerinizin güvenli ve düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Aynı zamanda, şeffaf kapakları sayesinde içindeki belgeleri kolayca görüntülemenize de olanak tanır.

Yoğun iş temposu ve karmaşık okul projeleri arasında kaybolmamak için plastik telli dosyalardan faydalanmak oldukça avantajlıdır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları, bu dosyaların tercih edilme sebeplerinden sadece birkaçıdır. Peki, plastik telli dosyaların diğer avantajları nelerdir?

Üniversite öğrencileri, öğretmenler, iş insanları ve ev hanımları; herkesin ihtiyacına yönelik bir plastik telli dosya bulunur. İşyerinde, önemli belgelerinizi ve raporlarınızı düzenlemek için kullanabilirsiniz. Kısacası, plastik telli dosyalar, hayatın her alanında işleri kolaylaştırır ve düzeni sağlar.

Evde çocuklarınızın el işi ve resim çalışmalarını düzenli bir şekilde saklamak için ideal bir çözüm sunar. Okullarda, ödevler ve projeleri organize etmek adına kullanılabilir. İşte plastik telli dosyaların kullanıldığı bazı alanlar:

  • İşyerleri: Toplantı tutanakları, önemli belgeler, müşteri dosyaları.
  • Okullar: Ödevler, projeler, ders notları.
  • Ev: Kişisel belgeler, faturalar, çocukların sanat çalışmaları.
  • Üniversiteler: Ders notları, araştırma projeleri, makaleler.

Plastik telli dosyalar, sadece belgeleri düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda birçok avantaja da sahiptir. Dayanıklı plastik malzemesi ile belgelerinizi her türlü dış etkene karşı korur. Ayrıca, şeffaf olması sayesinde içeride ne olduğunu görmek için dosyayı açmak zorunda kalmazsınız.

Uygun fiyatlı ve indirimli seçenekler sunmaları, plastik telli dosyaları cazip hale getirir. Trendyol üzerinden yapılan alışverişlerde, çeşitli kampanyalı ürünleri yakalama fırsatınız da vardır. Öne çıkan bazı avantajları ise şunlardır:

  • Dayanıklılık: Plastik malzemesi ile uzun ömürlü kullanım.
  • Şeffaflık: İçerideki belgelerin kolayca görülebilmesi.
  • Düzen: Belgelerinizi hızlı ve etkili bir şekilde düzenleme.
  • Taşınabilirlik: Hafif ve taşınabilir olması sayesinde her yerde kullanabilme.
  • Ekonomik: Uygun fiyatlı ve kampanyalı seçenekler.

Plastik telli dosya arayışındaysanız, Trendyol’un geniş ürün yelpazesi tam size göre. Farklı renkler, boyutlar ve tasarımlar arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca, Trendyol üzerinden alışveriş yaparken indirimli ve kampanyalı ürünleri de bulmanız mümkün.

Trendyol’daki kullanıcı yorumlarını okuyarak en çok tercih edilen plastik telli dosyaları kolayca belirleyebilirsiniz. Güvenilir satıcılar ve hızlı kargo avantajı ile ürünlerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun plastik telli dosya seçeneklerini hemen keşfedin ve belgelerinizi düzenli bir şekilde saklamanın keyfini çıkarın.

Plastik telli dosya seçerken birkaç önemli noktaya dikkat etmeniz, uzun vadeli kullanım ve memnuniyet sağlar. Kaliteli plastik malzemeden üretilmiş dosyalar, belgelerinizin güvenliği açısından önemlidir. Ayrıca, dosyanın boyutu ve renk seçimi de kişisel ve profesyonel ihtiyaçlarınıza göre belirlenmelidir.

Renk seçimi, dosyaların kategorize edilmesi adına önemli bir faktör olabilir. Örneğin, farklı renklerdeki dosyalarla, farklı projeleri veya belgeleri ayırt edebilirsiniz. Boyut seçimi ise saklayacağınız belgelerin boyutu ve miktarına göre belirlenmelidir. Plastik telli dosya seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar:

  • Kaliteli malzeme: Dayanıklı ve uzun ömürlü plastik kullanımı.
  • Renk ve tasarım: İhtiyacınıza göre farklı renk ve tasarım seçenekleri.
  • Boyut: Belgelerinizin boyutu ve miktarına uygun dosya seçimi.
  • Kullanım kolaylığı: Şeffaf ve kolay açılabilir kapaklar.

Plastik telli dosya arayışında, uygun fiyatlı ve kampanyalı seçenekler bulmak her zaman bir avantajdır. Trendyol üzerinden alışveriş yaparak, kaliteli plastik telli dosyalara indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kampanyalar ve özel indirimler sayesinde, bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere ulaşmanız mümkün.

Kampanyalı plastik telli dosya seçenekleri sayesinde, ihtiyacınıza uygun dosyaları daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Trendyol’da düzenlenen özel indirim günlerini takip ederek, cazip fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kampanyalı plastik telli dosya seçenekleri için Trendyol’u hemen ziyaret edin.

Plastik telli dosya kullanımında, sektördeki güncel trendleri takip etmek önemlidir. Renkli ve desenli dosyalar, özellikle gençler ve öğrenciler arasında popülerdir. Ayrıca, çevre dostu malzemelerden üretilmiş dosyalar da son dönemde daha fazla tercih edilmektedir.

Modaya uygun ve estetik dosya seçenekleri ile belgelerinizi daha şık ve düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Teknolojik gelişmelere paralel olarak, plastik telli dosya tasarımları da daha kullanıcı dostu hale gelmektedir. Ürünlerin pratik ve estetik olması, hem ev hem de iş ortamında keyifli bir kullanım sunar.

Plastik Telli Dosya nedir?

Plastik telli dosyalar, belgeleri güvenli ve düzenli bir şekilde saklamak için kullanılan, plastik malzemeden üretilmiş dosyalardır. Telli mekanizması sayesinde belgeler kolayca yerleştirilir ve çıkartılır.

Plastik Telli Dosya nasıl kullanılır?

Plastik telli dosyalar, içerisindeki telli mekanizma sayesinde belgelerinizi rahatça yerleştirme ve çıkarma imkanı sağlar. Şeffaf kapakları sayesinde içeriği kolayca görebilirsiniz.

Plastik Telli Dosya nereden satın alınır?

Plastik telli dosyaları Trendyol üzerinden uygun fiyatlı ve kampanyalı seçeneklerle satın alabilirsiniz. Trendyol’un geniş ürün yelpazesi ve kullanıcı yorumları sayesinde ihtiyacınıza uygun dosyayı kolayca bulabilirsiniz.

Plastik Telli Dosya fiyatları ne kadar?

Plastik telli dosya fiyatları, markası, boyutu ve malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Trendyol üzerinde indirimli ve kampanyalı seçenekleri bulmanız mümkündür.

Plastik Telli Dosya dayanıklı mı?

Evet, plastik telli dosyalar dayanıklı plastik malzemelerden üretilmiştir ve uzun süreli kullanım sağlar. Harici etkilerden koruma ve şeffaf kapakları ile belgelerinizin güvenliğini sağlar.

Plastik Telli Dosya renk seçenekleri nelerdir?

Plastik telli dosyalar, farklı renk seçenekleri ile sunulur. Mavi, kırmızı, yeşil, sarı gibi çeşitli renklerde dosyalar arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.