"

Plazma Pen

" araması için 123 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Plazma Pen Ürünleri Trendyol’da!

Plazma pen cilt üzerinde meydana gelen çil, ben, siğil ve lekeleri çıkartma özelliğine sahiptir. Uygulama yapılacak bölgenin yaklaşık olarak 15-20 dakika öncesinden uyuşturulması gerekir. Sonrasında gönül rahatlığı ile işleme başlayabilirsiniz. Göz altı, göz çevresi ve göz kapağı üzerinde uygulama sağlanabilir. Bunun yanı sıra akne ve lekeler üzerinde de etkisi büyüktür. Vücudunuzda rahatsız olduğunuz et benlerinizi ve çillerinizi yok etme özelliği vardır. Aynı zamanda gençleşmek ve sıkılaşmak için de tercih edebilirsiniz. Yüzünüzde botoks etkisi oluşmasına yardımcı olur. Çatlak tedavisinde de tercih edilen bir seçenek olması ile bilinir. Ürün elektrik ile çalışarak ortamdaki havayı plazma enerjisine dönüştürür. Bu enerji ciltteki problemi buharlaşma yoluyla tespit eder ve anında çözüme kavuşturur. Dokuların yenilenmesini ve tekrar oluşmasını sağlar. Plazma pen cihazı dudak üzerindeki çizgi ve kırışıklıkları yok eder. Doğru ve düzenli kullanım sonucu etkisini net bir şekilde görebilirsiniz. Cildinizi tahriş etmeden ya da zarar vermeden yüksek performanslı bir temizlik olanağı sunar. USB kablosu, iğne ve başlıkları ile birlikte müşterinin eline ulaşır. Tüm cilt tipleri için kullanım seçeneği bulunur. Geçmeyen ameliyat ya da yara izleriniz üzerinde de uygulama sağlayabilirsiniz. Vücudunuzda kurtulmak istediğiniz benler için tercih edebilirsiniz. Püskürtme yöntemi ile kullanılan bir cihazdır. Laser plazma pen aletine Trendyol adresi üzerinden siz de kolay bir şekilde bu kullanışlı ürüne erişim sağlayabilirsiniz.

Plazma Pen Aleti Özellikleri

Plazma Pen Aleti Özellikleri

Plazma Pen aleti ürünün müşteri için birçok kullanışlı özellikleri mevcuttur. Müşteri hayatını kolaylaştırmak ve konforlu bir hale getirmek için özenli bir şekilde üretilir. Yalnızca profesyonel amaçlı kullanım için uygundur. Ürün içeriğinde 5 adet iğnesi mevcuttur. Uzun süreli kullanıma uygun bir cihazdır. Toplam olarak 3 adet ayarı bulunur. Sahip olduğunuz probleme göre ayarlamayı pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Plexr cihazı göz çevresinde meydana gelen kırışıklıklar üzerinde de etkilidir. Bu cihaz sayesinde yaşa bağlı olarak meydana gelen problemlerinizden de kurtulabilirsiniz. Uygulama sırasında tuşa basılı olarak kalmanız gerekir. Yalnızca kablo ile bağlı olduğu durumlarda çalışır. Uygulama öncesi anestezi kremi kullanıldığı takdirde acısız bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kalite ve özenle üretilerek müşteri beğenisine sunulur. Plexr plazma pen cihazı altın rengi seçeneği ile de ön plana çıkar. Mat bir görünüme sahiptir. Tüm cilt tipine sahip müşteriler kullanabilir. Toplam olarak 9 aşamalı bir cihazdır. İçeriğinde 13 adet paslanmaz çelik uçlu iğneleri mevcuttur. Cihaz 5.5 W gücünde ve 3.7 V değerinde gerilime sahiptir. 100 gr ağırlığa sahip olması nedeniyle kolay bir tutuş sağlar. Yüksek teknolojiler ile tasarlanan bu cihazı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Fibroblast plazma pen müşteriye güvenli ve konforlu bir seçenek sunar. Ben yok etme aşamasında güçlü seviyeyi uygulayabilirsiniz. Cilt lekelerini çıkarırken kanama ya da yara problemi ile karşılaşılmaz. Uygulama sırasında ortamın ve ellerinizin temiz olması hijyenik bir deneyim yaşamanızı sağlar. Plazma kalemi çelik uçları sayesinde oldukça güvenli bir opsiyon sunar. LCD ekran vasıtası ile elektrik ve yoğunluk seviyelerini kolay bir şekilde görebilirsiniz. USB kablosu ile pratik bir şekilde şarj ederek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Ortalama boyutu ve ağırlığı ile taşırken zorluk yaşamazsınız. Bir defa şarj edildiğinde uzun süre işinizi görecek bir düzeye gelir. Dilerseniz mini plazma pen seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Trendyol’un size sunduğu online alışveriş imkanından yararlanarak bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Plazma Pen Makinesi

Plazma Pen Makinesi

Plazma Pen makinesi birçok cilt sorunu için tasarlanan bir cihaz olması ile bilinir. Gelişmiş özellikleri ve seçenekleri ile ön plana çıkar. Profesyonel bir şekilde uygulama yapmanıza olanak verir. Plazma Pen kalemi yüksek düzeyde bir pil kapasitesine sahiptir. Şarj ettikten sonra 5 saatten fazla bir süre boyunca kullanabilirsiniz. Bu cihazı güvenlik ve tedbir açısından çocukların erişemeyeceği bir yerde muhafaza etmeniz önerilir. Kabuk bağlayan bölge belirli bir süre sonra müdahele etmenize gerek kalmadan kendi kendine düşer. Yaklaşık 3 ay sonra bölge tamamen iyileşir. Cihazınızın ömrünü uzatmak için kullanmadığınız zamanlarda şarj etmenize gerek yoktur. Paslanmaz çelik uçlu cihaz leke çıakrma kalemi, ince ve kalın iğne, kullanım kılavuzu ile birlikte müşterinin eline ulaşır. Fibroblast cihazı dokuları onaran ve cildi yenilemeye yarayan bir yöntemdir. Bu yöntem yaşlanmayı büyük bir ölçüde geciktirerek bu belirtileri ortadan kaldırır. Sarkmaları toparlar ve yüzde gerginlik oluşmasını sağlar. Yüzeydeki hasarları gidererek iyi ve genç bir görünüme sahip olmanıza olanak verir. Yaraların iyileşmesinde de görev alır. Kırışıklıklar üzerindeki etkisi gözle görülür bir düzeydedir. Plazma Pen aleti kullanışlı ve konforlu özellikleri ile kısa zamanda tercih haline gelir. Ürünü kullandıktan sonra hayat kalitenizin ve özgüveninizin yükseldiğini kolay bir şekilde fark edebilirsiniz. Plazma Pen cihazı fiyat aralığı cihazın kalite düzeyine göre belirlenir. Yüksek kalite ve teknoloji ile tasarlanır ve tüm detayları düşünülür. Plexr plazma kalemi modeline sahip olmak istiyorsanız Trendyol adresini ziyaret edebilirsiniz.

Plazma Pen Aleti Fiyatları

Plazma Pen Aleti Fiyatları

Lazer plazma kalemi seçimi yapılırken ihtiyacınıza uygun olup olmadığına dikkat etmeniz oldukça büyük bir önem taşır. Cihazların farklı kullanım alanları ve şekilleri mevcuttur. Öncelikle cilt probleminizi iyi bir şekilde tespit etmeniz gerekir. Bu modeller pembe renk seçeneği ile de karşınıza çıkar. Soğuk plazma seçeneği cilt üzerindeki bakteri ve mantar oluşumunu büyük bir ölçüde yok eder. Sildirmek istediğiniz dövmeleriniz için de bu cihazı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve özel üretim ozon başlıkları ile tüm cilt sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Mevcut olan probleme göre yoğunluk ayarını yapmanız tavsiye edilir. Cihaz üzerinde toplam 8 seviyeli geniş bir seçenek mevcuttur. LCD ekran uygulama sırasında size oldukça büyük bir kolaylık sağlar. Dayanıklı ve kolay kırılmaya karşı dirençli özel iğneler kullanılarak tasarlanır. Hafif düzeydeki ağırlıkları sayesinde hafif ve konforlu bir tutuş deneyimi yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunu düşündüğünüz durumlarda kullanım kılavuzundan yardım alabilirsiniz. Lazer plazma pen modelinde uygulama için başlangıç olarak uygun iğneyi cihaza yerleştirmeniz gerekir. Sonrasında cihaz açılarak seviye ayarlanır ve kullanıma hazır bir hale gelir. Dilerseniz cildinize uygulama yapmadan önce limon üzerinde deneyerek test edebilirsiniz. Uygulama sonrası belirli bir süre mutlaka güneş ışığından uzak durmanız gerekir. Cilt gençleştirme konusunda büyük etkisi olan bir cihazdır. Plazma Pen fiyat belirlenirken ürünün kalitesi, tedarik aşaması ve işçiliği göz önünde bulundurulur. Üretim ve tasarım aşamasındaki diğer süreçler de bu noktada önemlidir. Uzun süreli kullanıma uygun olduğu için bu modeller bütçe dostu olması ile bilinir. Avantajlı özellikleri ve fiyatları ile karşınıza çıkar. Plazma Pen kullananlar da yorumlar bölümünde bu cihazlar hakkındaki memnuniyeti ve deneyiminden söz eder. Bu değerlendirmelere Plazma Pen yorum bölümünden ulaşabilir ve cihazlar hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz siz de ürün hakkında yorum ve değerlendirmede bulunabilirsiniz. Plazma pen satın al seçeneği ile Trendyol aracılığıyla bu cihazlara göz atabilirsiniz.