"

Polis Kostümü

" araması için 400 sonuç listeleniyor

Kaliteli Polis Kostümü Modelleri Trendyol'da!

Kostümler doğum günü partisi gibi çeşitli etkinliklerde tercih edilebilir. Farklı yaş grupları ya da yetişkinler için de pek çok kostüm bulunur. Tiyatro gibi farklı etkinlikler için de tercih edilebilen bu kıyafetler oldukça çeşitlidir. Polis kostümü de bu çeşitler arasında yer alır. Özellikle çocuklar tarafından dikkat çeken bu kostümler farklı yaş grupları için farklı modelleriyle öne çıkar. Polis görevleri de oldukça çeşitlidir. Trafik polisi, özel harekat, çocuk polisi ve deniz polisi gibi birçok görev alanı bulunur. Bu görevlere göre de polisler farklı kıyafetler giyer. Bu neden polis kostümlerin farklı modelleri bulunur. Örneğin motosikletli polisler olarak da bilinen yunus polislerin görünümüne ulaşabilmek için yunus polis kostümü tercih edilebilir. Siyah ve kırmızı renklerden oluşan bu polis kostümü 5 yaş ya da 10 yaş gibi farklı yaş grupları için kullanılabilir.

Polis Kostümü Çeşitleri

Polis Kostümü Çeşitleri

Polis kostümleri erkekler ve kadınlar için de farklı çeşitler de bulunabilir. Kadın polis kostümü modellerinde klasik polis kıyafetlerinin yanı sıra şortlu ya da etekli tasarımlara ulaşılabilir. Kullanım alanlarına ve isteklere göre tercih edilmesi mümkündür. Özel harekat polis kostümü gibi farklı kostümler de bulunur. Bu kostümlerinde kendi aralarında farklı modelleri bulunabilir. Kamuflaj desenli özel harekat polis kostümü farklı seçenekler arasında yer alır. Şapka ve kemeriyle de satışa sunulan bu modeller erkek çocuklar tarafından ilgi görür. Tamamen siyah ve yelekli şekilde tasarlanmış özel harekat kostümleri de seçeneklerden biridir. Erkek polis kostümü çeşitleri arasında tercih edilen modeller arasında yer alır. Tulum ya da iki parça olarak tasarlanan özel harekat kostümleri arasında da seçim yapılabilir. Bu modellerde göğüs ve kol bölümlerinde armalara yer verilmiştir.

Yaş Gruplarına Göre Polis Kostümü Çeşitleri

Yaş Gruplarına Göre Polis Kostümü Çeşitleri

Polis kostümü çeşitleri bebeklerden başlayarak yetişkinlere kadar uygun beden seçeneklerine sahiptir. Ancak yaş gruplarına göre farklı ürün modelleri ile de karşılaşılabilir. Bebek polis kostümü doğum günü ya da fotoğraf çekimleri için tercih edilebilir. Yeni doğan fotoğraf çekimlerinde kullanılabilen şapkalı kostümler bulabilmek mümkündür. Bunun dışında tulum şeklinde tasarlanan bebeklere uygun kumaşlarda üretilen mavi tasarımlı bebek polis kostümleri de bulunur. Çocukların ilgisini çeken ve onlar için üretilen modeller çok daha çeşitlidir. Polis kostümü 4 yaş, 6 yaş ya da 8-9 yaş gibi farklı beden seçenekleriyle satışa sunulur. Neredeyse tüm modelleri farklı yaş grupları seçenekleriyle üretilir. Polis kıyafeti 12 yaş ya da 13 yaş gibi daha büyük yaş grupları için de uygun olan modellere sahiptir.

Polis Kostümü Fiyatları

Polis Kostümü Fiyatları

Polis kostümü yetişkin ve çocuklar için tasarlanan modeller oldukça gerçekçi tasarımlara sahiptir. Buna ek olarak birbirlerine de oldukça benzer. Ancak bu çeşitlerin farklı fiyatlara sahip olması mümkündür. Çocuk kıyafetleri arasında görülen farklılıklar da farklı fiyat aralıklarının görülmesine neden olabilir. Özel harekat polis kostümü ile normal polis kostümleri arasında fiyat farklı olabilir. Kostümlerin yapımında kullanılan kumaş türü ya da ürün içerikleri de fiyatlar üzerinde etkili olur. Bazı kostümler kemeri ve silahı ile satışa sunulurken bazı ürün içeriklerinde bu parçalar yer almaz. Bu da fiyatların farklı olmasına neden olur. Polis kostümü fantezi modelleri de farklı fiyatlar da görülebilir. Polis kostümü modellerini detaylı bir şekilde incelemek ve polis kıyafeti satın almak için Trendyol'dan araştırmanızı yapabilirsiniz.