placeholder
"

Polis Rozeti

" araması için 39 sonuç listeleniyor

Polis Rozeti Modelleri ile Aksiyon Dolu Oyunlar

Toplumun huzur ve güvenliğini sağlamakla mükellef, görevli devlet memurları polislerdir. Kamuda sağladıkları bu güvenin yanında birçok insan tarafından da gerçek halk kahramanı olarak ilan edilirler. Edindikleri koruyuculuk görevi ile ilişkili olarak özenilen bir meslek grubunda yer alırlar. Bu durumdan kaynaklı ise çocukların oyuncaklarında, tiyatro kostümlerinde, telefon kılıflarında, çeşitli kıyafetlerde ve daha birçok üründe polis rozeti simgesi görülür. 1845 yılında kurulan kuruluşun yıldız, Türk bayrağı ve kartal desenlerine sahip olan rozeti, belli bir asalete sahiptir. Polisliğin havalı duruşuna özenen genç, çocuk herkesin günlük hayatta kullandığı eşyalar üzerinde bu Türk polis rozeti deseninini tercih edebilirler. Orijinal polis rozeti, gerçek polislik mesleğini yapan devlet memurlarına verilir. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından rozet temin edilir. Görevli polisler ise rozetlerini uygun koşullarda saklamakla mükelleftir. Orijinali gümüşten olan rozet ise oldukça ağır ve kıymetli olmasından kaynaklı belli bir kılıfta korunmasına ihtiyaç hissedilir. Polislerin kemelererine takarak kullanabileceği rozet kılıfı, sağlam ve korunaklı olmasına dikkat edilir. Hakiki deri seçenekleriyle karşınıza çıkan koruma kılıfı, maşalı bel kemerine takılabilir. Kemerde asılı olan rozet, polis kıyafeti ile bütünlük sağlar. Orijinal ürünün dışında benzerleri de üretilerek film, tiyatro yada mesleği seven kullanıcılar tarafından da kullanılabilir. Cüzdan, kemer, kıyafet, kılıf ve birçok farklı ürün üzerine simge işlenir. Hayranlık besleyen kişilerin Trendyol üzerinde rahatlıkla bulabileceği polis rozeti, çeşitli büyüklüklerde karşınıza çıkar.

Aksesuar Kullanımında Polis Rozeti Farklılığı

Aksesuar Kullanımında Polis Rozeti Farklılığı

Aksesuarlar, giyimde farklılığını belirleyen en önemli ürünleridir. Çeşitli özellikleri ile öne çıkmayı başaran parçalar, stilinizde benzersiz olmayı sağlar. Görünüşünüzü tamamen etkileyebilecek parçaların başında yer alan aksesuarları ise hayranı olduğunuz bir unsurla birleştirebilirsiniz. Bu durum, kişisel görünüşünüze katkı sunar. Polislik mesleğine hayranlık duyanların ya da polislik temalı hediyeler sunmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen aksesuarlar, geleneksel deseni bünyesinde barındırır. Kişiye özel hediyeler arasında özgünlüğünü koruyan polislik aksesuar ürünleri, vazgeçilmez özelliklere sahiptir. Kıyafetlerinize, çantanıza takabileceğiniz rozetler, kendinize has bir görüntünün oluşmasına imkan tanır. Polis yaka rozeti, gömleklerinizde kullanabileceğiniz minimal boyutları ile ilgi çeker. Lacivert, kırmızı ve gümüş renklerin uyumu ile ortaya çıkan bu aksesuar, bütün bir görünüm kazanmanıza da yardım eder. Polis ceket rozeti de yuvarlak bir desene sahiptir. Üzerinde polisliğe dair bir simgeyi taşıyan milli rozetler, polislik sevdasını da canlı tutmaya yardımcıdır. Polislerin özel ve önemli günler için bu rozetleri taşıması duygularını da yansıtılmasında etkilidir. Emniyet teşkilatına duyulan saygıyı da ortaya çıkartır. Milli değerlerin taşıyıcısı ürünler arasında yer alan bu modellerden polis yaka, kemer, anahtarlık, ceket rozeti, renkliliği ile kullanıcı karşısına çıkar. Farklı boyutlara sahip olan modeller ise Trendyol bünyesinde rahatlıkla bulunur. Set halinde bulunabilecek ürünler arasında yer alan polis anahtarlık rozeti, uzun ömürlü bir kullanım için döküm tercih edilir. Ağır bir özelliği olsa da döküm olan modeller kullanımında dayanıklılığı ilk göze çarpan detaylarındandır. Ancak döküm malzemenin ağırlığını yaşamak istemeyen kullanıcılar çelik maddesinden de yararlanır. Sağlam ve dayanıklılık konusunda kendini kanıtlamayı başaran polis rozeti kolye, birçok farklı alanda kullanılabilir. Klasik rozetin deseni, dökümü yapılan malzemeden etkilense de orijinal şeklin dışında bir görünüm meydana gelmez. Kurumsal kullanım dışında kişisel tercih halinde kullanılabilen rozetlerin, aksesuarların üzerinde sadece desen şeklinde görmek de mümkündür. Telefon kılıflarının arkasında tercih edilen rozet şekli, kişiye özel bir üretime sahiptir. Trendyol’un ürün çeşitliliğine göz atarak birbirinden benzersiz modelleri uygun fiyat seçenekleri ile elde edinebilirsiniz. Akıllı alışverişin avantajlarını yaşarken kendinizi ya da sevdiklerinizi de sevindirebilirsiniz.

Dayanıklı Polis Rozeti Cüzdan Modelleri

Dayanıklı Polis Rozeti Cüzdan Modelleri

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan polislik, mesleğe ait birçok farklı ürünü de kostüm veya aksesuar formunda görmemizi sağlar. Polislerin üniformasından kullandıkları cüzdana kadar şekilsel özellikler, mesleğin hayranları tarafından tercih edilir. Hayranların seçtikleri bu ürün yelpazesinde yer alan polis rozeti cüzdanı birçok farklı modele sahiptir. Boyut olarak çeşitli şekillerde karşımıza çıkan cüzdan modellerinin deri malzemesi öne çıkar. Tasarım ve özel stilin dayanıklı malzemelerle birleşmesi kullanım ömrünün artmasına vesile olur. Kart, nakit para, önemli makbuzlar ve birçok cüzdanda taşınabilecek değerli eşyaları koyabileceğiniz bölmelere sahip olan polis rozeti cüzdan modelleri, ihtiyaçlarınıza yönelik beklentinizi tamamen karşılar. Geleneksel yapı ile buluşan polislik rozet deseni stilinizin de ortaya çıkartır. Birçok sayıda bölmesi bulunan cüzdanların yanında kartlık modelleri ilgi çekici özelliklere sahiptir. Sizi kullanılabilirliği ile rahatlığa eriştirecek dayanıklı deri malzemeden üretilen cüzdan, kartlık çeşitleri, metal renkte polis rozetinin simgesini üzerinde bulundurur. Yıldız deseninin kabartma halinde vurgulayan polis rozeti, kenarında yer alan desenleri de farklı renklerde bulundurabilir. Tamamen metal renkte bir rozet deseni ortaya çıkarken lacivert, sarı ve gümüş renklerin de baskın olduğu rozet simgesi de cüzdan üzerinde yer alır. Ortasında konumlanan ay ve yıldız, Türk bayrağı renklerinden kopmadan sabit rengini korur. Polis rozeti fiyatları simgelerin baskısına göre çeşitlenir. Silinmez baskının uygulandığı ürünler, hayranı olduğunuz rozetin uzun yıllar boyunca sizinle beraber olmasını sağlar. İsteğiniz baskı ve desen seçenekleri ürün yelpazesi geniş Trendyol üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Oyunlarda Görülen Polis Rozeti Zenginliği

Oyunlarda Görülen Polis Rozeti Zenginliği

Oyunlar çocukların hayal dünyalarını genişletmesi için büyük bir öneme sahiptir. Oyuncaklarla zenginlik kazanan oyunlar ise çocukların hayallerini de daha çok üretebilmesini sağlar. Çocukların gözünde bir kahraman olarak görülen polislerin oyuncaklarda etkisi ise kaçınılmayacak bir gerçektir. Gerçek polis rozeti desenini üzerinde bulunduran oyuncaklar, çocukların vazgeçemediği eşyalar arasında yerini alır. Çocuk oyuncakları arasında bulunan rozet, gerçekçi bir oyunun sergilenmesinde yardımcı olur. Çocuklar için özel hazırlanan bu parçalar, provalar ya da tiyatrolarda da sıklıkla kullanılır. Çocukların drama yeteneklerini geliştirmede bir araç özelliği gösterir. Renkli bir görünümün ortaya çıkmasına şans tanır. Polis kostümü ile beraber bütün bir görüntüyü meydana getirir. Ayrıca özel partilerde de giyilen kostümlerle beraber bu rozetler kullanılabilir. Set halinde bulunan polis oyuncakları arasında rozet bulunur. Özenle paketlenmiş bu oyuncakların içerisinde polislik mesleğine ait silah, kelepçe, telsiz, rozet gibi eşyaları bulabilmek mümkündür. Çocukların beraber oyun oynama yeteneklerini geliştiren bu setler, oyuncak “Polis rozeti nerede satılır?” sorusunun cevabını da bulmaya yardımcı olur. Oldukça çeşitli ve fonksiyonel parçalardan birleşmiş olan setler, özellikle erkek çocuklarının vazgeçilmezleri arasındadır. Kullanıcıların dikkatini çekecek tasarımlarla birleşmiş ve satışa sunulmuştur. Gerekli güvenlik önlemleri alınarak oynanılması gereken polisçilik oyunu, bu parçalarla zenginlik kazanır. Gerçek polis malzemelerinden esinlenerek yapılan bu set içerisinde parçalar, çocuklar için son derece eğlenceli anların oluşmasına zemin hazırlar. Kullanıcıların olumlu geri dönüşlerle döndüğü bu polis setleri, belli bir yaş grubu içerisinde olan çocuklar tarafından seçilmelidir. Kontrollü ve dikkatli bir şekilde oynanmasına izin verilen polislik oyuncakları, gelişimlerine destek olur. Çeşitli yaş grubuna uygun olarak bulunabilecek bu ürünler, dikkat ve yoğunlaşma güçlendirici özelliklerini öne çıkartır. Trendyol bünyesinde farklı ve zengin çeşitliliği bulabileceğiniz gibi bu modellere de bütçeye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.