Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Polisaj Süngeri

" araması için 330 sonuç listeleniyor

İşlevsel Polisaj Süngeri Çeşitleri Trendyol’da!

Polisaj süngeri otomobil, tekne ve yat gibi farklı yüzeylerin parlatılması için kullanılır. Yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu sayede uygulama esnasında herhangi bir deformasyona neden olmaz. Pasta polisaj süngeri, çeşitli parlatma ürünlerinin seçilen yüzeye etkili ve doğru bir şekilde yedirilmesine yardımcı olur. Özellikle de araçların dış kaplamalarını güzelleştirmek için tercih edilir. Polisaj süngeri markaları müşterilerin beklentilerini karşılayan çok sayıda ürünü satışa sunar. Kullanım amacına göre farklı büyüklüklere ve özelliklere sahip çeşitler bulunur. Hedeflenen verimin alınabilmesi için kullanılan pasta malzemesini uygun polisaj pedinin seçilmesi gerekir. Siz de ihtiyacınızı karşılayacak tasarıma Trendyol’daki polisaj süngeri satın alım fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Her Kullanım Amacına Uygun Polisaj Süngeri Modelleri

Her Kullanım Amacına Uygun Polisaj Süngeri Modelleri

Polisaj süngeri modelleri kullanım amacına uygun şekilde üretilir. Arabanın rengi ve yüzeyinde oluşan çiziklerin durumuna göre seçim yapılması tavsiye edilir. Oluşan çiziklerin derinliği ve kullanılan pasta malzemesinin özelliği belirleyici kriterlerinden başında gelir. Polisaj süngeri tavsiyelerinde uygulama yapılan pasta kalınlığının dikkate alınmasının önemi vurgulanır. Pasta kalınlığı arttıkça satın alınan süngerin sertlik değerinin de artması gerekir. Aşındırıcı bir içeriğe sahip olmayan ürünler ise çoğunlukla yumuşak ve küçük polisaj süngeri ile uygulanır. Markalar tasarladıkları modellerin renklerini genelde sertlik derecelerine göre belirler. Bu ayrım müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olanı kolay bir şekilde seçmelerini sağlar. Polisaj makinesi süngeri araç kaportasında oluşan oksidasyon ve çizikleri kolaylıkla yok eder. Aynı şekilde cila işlemlerinin doğru pozisyonda yapılmasına yardımcı olur. Matkap ucu polisaj süngeri dairesel ve düzenli hareketlerle yaşanan deformasyonları giderir. Bitirici özelliği ile müşterileri tatmin eder. Siz de birçok konuda avantajlı bir kullanım deneyimi sunan çeşitleri Trendyol polisaj süngeri online seçeneği sayesinde satın alabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Polisaj Süngeri Kampanya Fırsatları

Kaçırılmayacak Polisaj Süngeri Kampanya Fırsatları

Üretilen her modelin kullanım sürecinde sağladığı konfor farklıdır. Cırtlı polisaj süngeri müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu tercih üzerinde ürünün kullanıma hazır olması etkilidir. Cırtlı yapısı sayesinde tabana direkt olarak yapışır. Dekor polisaj süngeri alınan verimliliği artıran bir modeldir. Saf suyu emer, sıkar ve dışarı atar. Nemlendirilerek uzun ömürlü kullanım avantajından faydalanmak mümkündür. Aplikatörlü polisaj süngeri tasarımı tabanlıdır. Böylece direkt olarak kendisine uyumlu olan bir makinaya takılır. Gücü, sağlamlığı ve uzun ömürlü yapısıyla ön plana çıkar. Müşteriler kullanım sürecini göz önünde bulundurarak kendilerine hitap eden ürünü satın alır. Avantajlı fiyat performansını desteklemek için polisaj süngeri kampanya fırsatları oluşturulur. Böylece müşteriler ekonomik bir alışveriş deneyimi yaşama fırsatını yakalar. Siz de polisaj süngeri cırtlı, aplikatörlü ve daha farklı birçok modeli Trendyol’da bulabilirsiniz.

Avantajlı Polisaj Sünger Fiyatları

Avantajlı Polisaj Sünger Fiyatları

Polisaj süngeri fiyatları üretim özelliklerine göre bütçe dostu şekilde belirlenir. Müşterilerin kullanımına sunulan ürünlerin teknik donanımları birbirlerinden farklıdır. 3 m, 125 mm, 180 mm polisaj süngeri ebatları değişiklik gösterir. Ürünün boyu, talep edilen ücrete yansır. Mini polisaj süngeri ekonomik olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Küçük grupta yer alan parçaların ebatları standart değildir. Farklı seçenekler bulunur. Polisaj sünger seti müşterilerin rağbet gösterdikleri bir başka ürün kategoridir. Seti oluşturan parça sayısı satın alınan modele göre değişiklik gösterir. Ürün genel olarak parlatma pedi, yün tampon pedi, matkap adaptörü ve tabandan meydana gelir. Çok yönlü bir hizmet sunması ve fiyat noktasında da avantaj sağlaması sebebiyle set ürünler müşterilerin ilgisini çeker. Siz de ihtiyacınız olan parça sayısına ve donanıma sahip modellere Trendyol’daki polisaj süngeri indirim ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Polisaj Süngeri Nerede Satılır?

Yüzeylerin pürüzsüz, parlak ve temiz görünmesini sağlamak için kullanılan polisaj süngeri Trendyol'da satılır. Mobilya, otomobil, motosiklet ve gemi yüzeyi gibi alanlarda kullanılan bu sünger; ahşap zeminlerde, mermerde ya da granit tezgahlarda dahi kolayca değerlendirilebilir. Polisaj işlemi; yüzeyde bulunan çizikleri, lekeleri ve diğer kusurları gidererek yüzeyleri daha pürüzsüz bir hale getirir. Aynı zamanda yüzeyi parlak ve ışıltılı bir hale getiren polisaj süngeri, görsel olarak alanı daha çekici bir hale sokar. Polisaj işlemi, farklı malzemelerde farklı teknikler kullanılmasını gerektirir. Farklı seçenekleri ve modelleri bulunan polisaj süngerlerini Trendyol'dan cazip biçimde satın alabilirsiniz.

Polisaj Süngeri Yıkanır Mı?

Polisaj süngeri; yıkanabilir bir üründür. Polisaj süngerleri genellikle metal parçaları, boyaları ya da cilaları parlatmak için tercih edilir. Bu nedenle zamanla kir, toz ve diğer kalıntılar sünger yüzeyinde birikebilir. Süngeri temizlemek için sabunlu bir su kullanabilirsiniz. Süngeri sabunlu su dolu olan kaba batırıp ardından iyice sıkarak temizleme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Süngerin üzerindeki tüm kalıntıları çıkarmak için birkaç kez bu işlemi yapıp ardından durulayabilirsiniz. Süngerin fazla suyunu ise bir havlu ya da kağıt peçete ile alabilirsiniz. Süngerin ömrünü artırmak için kullanımdan sonra her zaman temiz ve kuru bir yerde saklayabilirsiniz

Polisaj Süngeri İle Hangi Yüzeyler Cilalanabilir?

Polisaj süngeri genellikle otomobil, motosiklet ya da tekne gibi taşıtlar için kullanılır. Bunun yanı sıra cam ve metal yüzeylerin cilalanması için de kullanabilirsiniz. Bu sünger, cilalama işleminde kullanılan bileşikleri yüzeylere eşit bir şekilde yayar. Yüzeylerdeki küçük çizikleri, matlaşmış yüzeyleri ve diğer küçük kusurları ortadan kaldırır. Ayrıca bazı türleri mobilya cilalamada da rahatlıkla kullanılabilir. Ancak cilalamak istediğiniz yüzeyin türüne ve durumuna bağlı olarak farklı polisaj süngeri modelleri kullanmanız gerekebilir. Ahşap yüzeyler için her polisaj süngeri uygun özellikte olmayabilir. Bu nedenle de ahşap yüzey işlemleri için özel olarak tasarlanmış polisaj cilalama süngeri kullanmanız gerekebilir. Polisaj süngeri pek çok yüzeyin cilalanması için kullanılabilir. Ancak her yüzeyin özellikleri farklı olduğu için doğru süngerin kullanılması önemlidir.