Bez Bedeni
Fiyat
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Prima Premium Care 4

" araması için 147 sonuç listeleniyor

Bebeğinizi Rahat Ettirecek Prima Premium Care 4 Trendyol'da!

Prima Premium Care 4 bebeğin cildini koruyan ve sevgi dolu ipeksi yüzeyi ile bebek cildi için özel tasarlanmış ultra emici bebek bezi markalarından biridir. Yeni doğan bebeklerin cildini korumak için son teknoloji ürünleri tasarlanmış bu ürün cilde anında kuruluk hissi verir. Prima Care 4 numara bebek cildine destek veren ve bebeklerin bezle rahat etmesini amaçlayan bir üründür. Yapısı ve dizaynı sayesinde ilk takım anından itibaren bebek cildine kolay uyum sağlayan yapısı sayesinde, bebekler tüm gün mutlu ve kuru bir şekilde bezleriyle vakit geçirebilirler. Pamuksu yapısı ve ipeksi yumuşaklığı sayesinde varlığını dahi hissettirmeyen bu çeşitler kendi içerisinde 3 farklı emici kanal imkanı sağlar. Ayrıca nefes alan malzemeden üretilen bu çeşitler, bebeklerin pişik, kızarık veya tahriş olmasını önleyecek şekilde tasarlanır. Islaklık göstergesi sayesinde annelere değiştirme yönlendirmesinde bulunan bu çeşitler, çocuklar için oldukça ergonomik ve bir o kadar da sağlıklı organik ürünlerden imal edilir. Prima Premium Care 4 126’lı, içerisinde 126 adet bez bulunduran aileler için oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli bir seçenektir. Bebek cildini umursayan ve bebeklerin rahatlığını ön planda tutan bu seçenek, bebeğinize pamuklar içerisinde yatıyormuş hissi verir. İpeksi yumuşaklığı ve hızlı kuruma özelliği sayesinde çocuklara zarar vermeyen bu model, ilk takımdan itibaren farkını sizlere ve bebeğinize gösterir. 3 emici katmanı sayesinde, uzun süreli kuruluk sağlayan bu ürün, aynı zamanda miniklerin hassas cilt yapılarına uygun bir şekilde üretilir. Hassas ciltli bebeklerin rahatlıkla kullanabileceği nefes alma özelliği sayesinde, minikleri büyük bir rahatlığa kavuşturacaktır. Organik malzemelerden üretilen bu çeşitler, dışarıya nemli havayı verir ve çocuğun herhangi bir şekilde zarar görmesini engeller. Bebeğinizin cildinizi korumak için özel tasarlanan bu ürün, her yüzde üstün ipeksi yumuşaklık sağlarken bebeğiniz için kullanabileceğiniz markalardan biridir. Bebeğinin sağlığını önemseyen bir anne olarak, renk değiştiren ıslaklık göstergesi sayesinde bebeklerin altını ne zaman değiştireceğinizi kontrol edebilirsiniz.

Koruyucu ve Sağlıklı Prima Premium Care 4

Koruyucu ve Sağlıklı Prima Premium Care 4

Prima Premium Care 4 126 bebek bezi, uygun fiyatlı ve kullanışlı yapısıyla ailelerin tercih edebileceği özel bezler arasındadır. Cilt koruması konusunda üstün performans sağlayan bu konforlu ürün, ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarında kullanabilecekleri yapıdadır. Özellikle yumuşak dokusu ve özel pamuksu iç yüzeyi sayesinde gün boyu bebekleri rahat ettiren bir his vererek, yeni doğan cildine göre özel olarak tasarlanır. Prima Premium Care 4 56’lı paketi ile bütçenize uygun seçenekler sunan marka, her kesimden müşteriye hitap eder. Teknoloji ile birleşen yapısı sayesinde bebeklere sürekli olarak, kuruluk hissi yaşatan bu bez aynı zamanda cilt dostu malzemelerden imal edilir. 3 emici kanalı sayesinde sürekli olarak yoğun sıvıyı emen ve yüzeyinde nem bırakmayan bu bez bebeklerdeki pişik, kızarıklık ve benzeri tahriş durumlarını da önler. Anında kuruluk sağlayan Prima Premium Care 4 numara annelerin en büyük yardımcıları arasındadır. Cildin nefes alması için sürekli olarak taze havayı içerisine alan bu bez aynı zamanda düzenli olarak nemli havayı dışarıya vererek bebeğin cildini tüm gün korur. İpeksi yüzeyi sayesinde sürekli olarak kullanılabilecek olan bu seçenekler, ıslaklığı hemen emerek cilde kuruluk hissi verir. Sürekli hava akışı sayesinde bebeğiniz Prima Premium Care 4 beden ile gün boyu rahat edecek. Özellikle aşırı hassas cilde sahip olan bebekler, bu seçeneği rahatlıkla kullanılabilir. Uygun fiyatı ve toplu kampanyaları sayesinde ailelerin yüzünü güldüren bu seçenekler özellikle çocukların rahat ederek giyebileceği seçenekler arasındadır. Müşteriler kampanyalı olan bu seçenekleri alarak hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir paket sahibi olabilirler. Bebekler için cilt dostu olan bu çeşitler onları, sevgiyle sarmalayacak ve anne kucağı kadar rahat bir ortam sunacaktır. Üç emici özel kanalı sayesinde sürekli olarak nemi dışarıya atan bu bez, aynı zamanda uyarıcı göstergesi sayesinde anneleri sürekli olarak uyaracaktır. Bebeklerin rahatlığı ön plana tutularak hazırlanan bu bez, anneleri de oldukça mutlu edecektir. Özel yapısı sayesinde tahrişi ve pişiği engelleyen bu bez ile çişi ve kakayı ayırdığı için çocukların daha rahat bir şekilde dinlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

İpeksi Prima Premium Care 4

İpeksi Prima Premium Care 4

Prima Premium 4 numara bebek bezi daha ilk andan itibaren bebeğinize ipeksi dokusuyla sarmalar. Cilt koruması için ideal olan çeşitler, bebeklere sevgi ve üstün koruma veren bezlerden biridir. Anında kuruluk sağlayan bu konforlu çeşitler, ipeksi dokusu sayesinde ilk andan itibaren bebeklerin rahatlığını en üst seviyede sağlar. Islaklığı hızla emme özelliği sayesinde üç kanalı da aynı anda çalışan bu çeşitler aynı zamanda kaka ve çişi farklı şekilde ayırarak bebeklerin rahatlığını sürekli olarak sağlamayı amaçlar. Yeni doğan cildine uygun olarak tasarlanan kaliteli çeşitler, sürekli olarak kuruluk sağlayarak bebeğin cildinde oluşabilecek herhangi bir problemi de engeller. Sürekli cildin nefes alması için dışarıya nem veren kanallar, bebeğinizin gün boyu kuru bir şekilde kalmasını sağlar. Anneleri uyarmak için ise ürünün üst kısmında, altının ne zaman değişmesi gerektiğini belirten bir renk çizelgesi bulunur. Prima Premium Care 4 28’li fiyat olarak oldukça uygun ve son derece avantajlı bir şekilde satılır. Kişiler çoklu paket alarak kaliteli ve avantajlı bir şekilde bez alma hizmetine kavuşabilirler. Özellikle Prima Premium Care 4 42’li avantajlı paket olarak sunulur. Cilt koruması için mükemmel olan Prima bebek bezi Premium Care 4 bebek doğduğu andan itibaren, cildini koruyacak en büyük dostu olacaktır. Pamuksu yumuşaklığı ve ipek hissiyatı ile sürekli olarak bebekleri mutlu edecek olan bu ürün aynı zamanda sürekli olarak kuruluk sağlar. Yeni doğan minikler için özel hazırlanan bu ürünler tamamen onların cildini korumak üzerine tasarlanır. İpeksi yumuşaklıkta olan ve nefes alan kanallara sahip olan ürünler, sürekli olarak nemli havayı dışarıya verir. İçerisinde 3 emici kanal bulunduran bu bez, sürekli olarak değişmek zorunda kalmayan kaliteli bezlerden biridir. Bununla beraber bebeğinizi sürekli olarak koruma altına alan bu bez sıvıyı ve katı dışkıyı birbirinden ayırır. Prima Premium Care 4 84, yeni doğan hassasiyetiyle geliştirilmiş dokusu sayesinde minikleri sürekli olarak rahat ettirme amaçlı olarak tasarlanır. İlk dokunuştan son dokunuşa kadar kişileri koruma altında tutan bu ürün, sürekli olarak kuruluk hissi verir. Gün boyunca kuru bir bez için seçilebilecek en iyi ürünlerden biri olan Prima Premium Care 4 külot bez anında kuruluk hissi veren, cilt dostu bez ürünlerindendir. Taze havayı içine alarak, nemli havayı dışarıya veren ürün yapısı gereği oldukça organik maddelerden üretilir. Aileler için son derece avantajlı olan Prima Premium Care 1 43’lü, yenidoğan hassasiyetine uygun ürünler arasında yer alır. Poposu kuru ve kendi mutlu minikler için bu konforlu ürüne Trendyol kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

Ultra Emici Özelliği ile Prima Premium Care 4

Ultra Emici Özelliği ile Prima Premium Care 4

Prima Premium Care 4 32 adet, ikiz paket olarak sayılan ortalama 14 kilo olan bez ürünlerindendir. Özellikle miniklerin huzurlu bir uyku evresi geçirmeleri amacıyla tasarlanan bu seçenekler, gün boyu ferahlık verir. Kuruluk konusunda üstün bir performans sağlayarak miniklerin uyku kalitesini artırır. Cilt koruması için ideal performans sağlayan bu seçenekler, özellikle alerjiye yatkın cilt tiplerinde etkili olur. Yeni doğan yavrunuzun cildine uyum sağlayacak şekilde tasarlanan bu seri 3 emici özellikli kanalları sayesinde sürekli olarak dışarıya nem verir. Prima bebek bezi Premium Care 4 beden, nefes alabilirlik özelliğine sahiptir. Uygun fiyatlı yapısı ve avantajlı paketi sayesinde herkesin rahatlıkla tercih edebileceği bu seçenekler bebeğinizi gün boyu huzurlu tutar. Prima Premium Care 4 51 adet, avantajlı paketleriyle ailelerin her zaman yanındadır. Miniklerin cildini, ailelerin ise bütçesini korumak için özel olarak tasarlanan bu bez, ilk takımdan itibaren farkını ortaya koyar. Ailelerin oldukça sık tercih ettiği bu marka, özel hassasiyeti sayesinde miniklerin sağlığına da oldukça önem verir. Kuruluk hissi ve sıvı tutmayan yapısı sayesinde miniğinizin popo hassasiyetine zarar vermeyen ürün, temiz hava dolaşımı sağlayan kanallara sahiptir. Çocukların içinde ferah bir şekilde durabildiği bu ürün, hassas ciltler için özel tasarlanan pamuksu yapısı sayesinde tamamen sağlıklıdır. Prima Premium Care 4 24’lü ikiz paket kişilerin deneme amaçlı kullanabileceği son derece uygun bir fiyatla alabileceği ürünlerden biridir. Üst seviye koruma sağlayan bu ürün, miniklerin uyku süresini uzattığı için huzurlu ve mutlu olmalarını sağlar. Yapısı sayesinde bebeğinizi sürekli olarak koruyacak olan bu ürün, ipeksi yumuşaklığı ve dokunuşu sayesinde cilde nefes aldırır. Doğal içeriği ile gün boyu nefes aldıran imalat malzemeleri sayesinde çocuklara büyük bir rahatlık yaşatır. Sürekli olarak oluşan nem ve sıvıyı emen bu çeşitler, hassas tenli çocuklar için ve tüm cilt tiplerine uygun bir şekilde tasarlanır. Çocuk sağlığını herhangi bir şekilde zarara uğratmayacak, organik malzemelerle tasarlanan ve son teknoloji ile üretilen Premium Care külot bez 4, kişilerin çocukları üzerinde kullanabileceği en ideal seçenekler arasında yer alır. Gün boyu anında kuruluk avantajıyla, huzurlu çocuklara hizmet eden Prima, tercih edilen markalar arasında yer alır. Uygun fiyatı ve avantajlı paketleriyle aile bütçesine katkı sağlayan 4 numara Premium Care, 3 emici kanal özelliği sayesinde bebeklerin cildi için idealdir.

Yenidoğan Hassasiyetiyle Prima Premium Care

Yenidoğan Hassasiyetiyle Prima Premium Care

Prima Premium Care 4 46, aylık paket avantajlı seçeneklerden biridir. Uygun fiyatıyla ailelerin sıklıkla tercih ettiği marka, hareketli çocukları olan aileler için oldukça ideal ürünler arasında yer alır. Yeni yürümeye başladığı için hareket potansiyeli yüksek olan çocuklarda kullanımı oldukça konforludur. Bu konforlu ve sağlıklı ürün, sızdırmaz bariyerleri ile özgürce hareket olanağı sunar. Ultra emici özelliği sayesinde, sürekli kuruluk sağlayan bebek bezi Prima Premium Care 4 çocuklar için ideal özelliklere sahiptir. Takıldığı ilk andan itibaren bebekleri mutlu eden ve huzurlu bir şekilde gününü geçirmesine yardımcı olan bu ürün, son teknoloji ve organik ürünler ile imal edilir. İçerisinde 3 farklı emici kanal bulunduran bu ürün, sürekli olarak dışarıya nemli havayı çıkararak bebeklere tam kuruluk hissini yaşatır. Ailelerin sıklıkla tercih ettiği markanın tüm ürünleri, ipeksi yumuşaklığı ve taze havayı sürekli içeriye almasıyla cilt dostudur. Üzerindeki, ıslaklık renk göstergesine göre değişim zamanını gösteren bez aynı zamanda annelerin en büyük yardımcılarından biridir. Prima Premium Care 5 42 adet, yürümeye başlayan hareketli çocuklarda, sızdırmaz yapısıyla üstün bir performans sergiler. Özellikle ailelerin oldukça sevdiği bu marka, ilk andan itibaren çocukların cildine ve yapısına tam olarak uyumlu bir şekilde kullanılır. Çocuğunuzu rahat ettirmek üzerine tasarlanan bu ürün, uzun soluklu kullanıma uygundur. Günlük koruma sağlayan ve sürekli kuruluk sayesinde bebeklerin sağlığını önemseyen marka, süper emici kanalları sayesinde sıvıyı içine hapsederek ıslaklık hissini anında yok eder.. Sıvı kakayı emen katmanı sayesinde bebeğin pişik, tahriş veya kızarıklık gibi cilt rahatsızlıklarını yaşamasını önler. Özellikle tüm gün tam koruma ve kuruluk sağlayan bu ürün, pamuksu yapısı sayesinde uzun süreli kullanımda bile nefes aldırır. Yeni doğan cildine özel uyumlu yapısı ve üstün koruması sayesinde çocuklarınız güvenle ve huzurla hareket eder. Prima Premium Care 4 kampanya, avantajlı fiyat seçenekleri ve ürün detayları için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Prima Premium Care 4 Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Prima Premium Care 4 Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Prima 4 numara bebek bezi Premium Care çoklu paket kampanyası ile ailelere uygun fiyatlı bir şekilde satışa sunulur. Sağlıklı yapısıyla dikkat çeken ve nefes alan iç yüzeye sahip ürün, mutlu çocukların kullandığı bezlerden biridir. Prima Premium Care 4 fiyat tutarları ise avantajlı paketlerine göre, oldukça uygundur. Herkesin kolayca ve rahat bir şekilde alabileceği Prima, cilt yapısına uygun ve çocukların hareketli dönemleri düşünülerek tasarlanır. Organik yapısı sayesinde, içerisinde herhangi bir zararlı madde bulundurmayan ürün, çocukların dostu ailelerin ise içinin rahat ettiği bir markadır. Cilt ile ilk temastan itibaren, yumuşak dokuyu hisseden minikler, büyük bir ferahlığa kavuşacaktır. Ürün ipeksi dokusu ve pamuksu iç yüzeyi sayesinde son derece ergonomik ve rahat bir şekilde tasarlanır. Bununla beraber üzerinde bulunan renk yönergesi sayesinde, anneler bebeklerinin bezini ne zaman değiştireceğini de takip edebilirler. Doluluk göstergesi her annenin işini kolaylaştıran özellikler arasındadır. Bu özellik sayesinde ürünü tam dolmadan çıkarıp atmak zorunda kalmaz ve bütçenize zarar vermezsiniz. Sızdırma bariyerleri ile hareket özgürlüğü sunan ürün, anlık gelen sıvı akışını direkt olarak emerek daimi olarak koruma sağlar. Hava kanalları sayesinde, çocukların cildini gün boyu taze tutan ürün, pişik gibi kötü oluumları da engeller. Sıvı kaka gelmesi durumunda, direkt olarak sıvı kakayı emen katmanı sayesinde çocuğunuzun pislenmesini önleyen bu ürün aynı zamanda bebeğinizin cildini, kızarıklık veya tahrişten de korur. Hareketli çocukların konforu düşünülerek külot şeklinde üretilen ürünün giyilip çıkarılması gayet pratiktir. Trendyol üzerinden Prima Premium Care 4 indirim avantajlarını ve çeşitlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Prima Care ile Keyifli Bebekler ve Mutlu Anneler

Prima Care ile Keyifli Bebekler ve Mutlu Anneler

Çocukları keyifli olan anneler her zaman rahat ve mutlu olurlar. Altı ıslak olmayan ve özgürce hareket edebilen çocuklar ise daima keyif içindedir. Prima Care, üstün emiş gücü, sızdırmayan ve nefes alan yüzeyi ile miniklerin huzurunu hedefler. Emici yüzeyi sayesinde sıvıyı hemen emer ve çocuğunuza asla ıslaklık hissini hissettirmez. Akıllı göstergesi sayesinde kişiler, bebeklerinin altını ne zaman değiştireceklerini takip edebilirler. Prima Premium Care 4 156’lı içerisinde 156 adet bez bulunduran bir üründür. Bez ilk takımdan itibaren bebek üzerinde büyük bir etki yaratır. Özellikle yumuşak dokusu ve ipeksi yapısı sayesinde bebeklerin cildine yardımcı olan bu ürün kişilerin, çocukları için alabileceği en güvenilir bez markalarından biridir. Sevgi ile çocuğunuzu sarmalayabileceğiniz bu bez özellikle anlık kuruluk imkânı sayesinde çocuklarınıza gün boyu rahatlık sağlayacaktır. Özellikle yeni doğan cildine uyumlu olarak tasarlanan bu bez, yumuşaklığı sayesinde tahrişi önler. Nemli havayı sürekli olarak dışarı çıkaran bu bez, bebeğinizin cildini sürekli olarak taze tutar. 3 emici özel kanal sayesinde bebeklerin cildi sürekli olarak nefes alır. Prima 4 Premium Care ile bebeğiniz gün boyu rahat etsin. Esnek yapısı ve üstün yumuşak emici dokusu sayesinde bebeklerinizi gün boyu huzurlu olmasını sağlayan bu bez kampanyalı olan bezler arasına girer. Kişiler bebekleri için tercih edebileceği en iyi markalardan biri olan Premium Care 4 beden, özel emici gücü sayesinde çocukların cildinde herhangi bir tahriş oluşturmaz. Yeni doğan hassasiyeti ile tasarlanan bu ürünle, her tür cilt yapısına sahip olan çocuklarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Kaliteli ürün ve sınırsız hizmet anlayışı için Trendyol avantajı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Prima Premium Care 4 Kaç Kilo Bebekler İçin Uygundur?

Bez bedeni seçmek bebeklerin rahat bir gün geçirmesi için son derece önemlidir. Bezin bacakları tahriş edecek kadar sıkı ya da bebeğin kirlenmesini neden olacak kadar bol olmaması gerekir. Prima Premium Care 4 beden bebek bezi, 14-26 aylık bebekler için rahatlıkla kullanılabilir. Bez, bu yaştaki bebeklerin vücut yapısı ve kilosuna uygun olarak tasarlanmıştır. Prima Premium Care 4 beden bezi, 14 aylık kız bebekler ve 13 aylık erkek bebekler için kullanabilirsiniz. 14 aylık bir bebek yaklaşık 9-10 kg ağırlığa sahiptir. Bu sebeple 4 beden bezi bu aylardan itibaren kullanmanız gerekir. Prima Premium Care 4 beden bebek bezi, 9-14 kg arasındaki bebekler için uygundur. Bu kilo aralığındaki bebeklerin vücuduna tam uyum sağlayarak konforlu bir kullanım sunar. Bebeklerin cinsiyetine ve gelişimlerine göre daha erken yaşta ya da daha ileri aylarda kullanılabilir.

Prima Premium Care 4 Nerede Satılır?

Prima Premium Care 4 beden bebek bezini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Hızlı ve kolay alışveriş imkânı sunması sayesinde ihtiyacınız olan bezi dakikalar içerisinde temin edebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayan ürünü bulduktan sonra sunulan alternatifleri de inceleyebilirsiniz. Ürünü tek başına satın alabilir ya da tercihinizi avantajlı paketlerden yana kullanabilirsiniz. Bebek bezinin yanında ıslak havlu gibi ihtiyaçlarınız için paket fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Trendyol’u kullanarak bezin tipine kolayca karar verebilirsiniz. İster bantlı bebek bezi arıyor olun isterseniz külot bezi tercih edin beklentilerinizi karşılayacak ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Bütçenize uygun bebek bezi tercihi yapmak için fiyat filtrelemesi yapabilirsiniz. Yüzlerce ürün ve alternatif arasında seçim yapmaya çalışırken kullanıcı deneyimlerinden yararlanabilmeniz de oldukça mümkündür.

Prima Premium Care 4 Bezinin Küçük Geldiği Nasıl Anlaşılır?

Prima Premium Care 4 beden bezin, bebeğe küçük geldiğini anlamak için öncelikle bel ve kalça kenarlarına bakmak gerekir. Kırmızı çizgilerin bu bölgelerde fazla olması bezin bebeğe göre olmadığının en önemli göstergelerinden biridir. Aynı bölgelerde bebeğin hareketinden kaynaklanan keskin sürtünme izleri görüyorsanız bez küçük demektir. Prima Premium Care 4 beden bebek bezinin küçük geldiğini pişik durumundan da anlayabilirsiniz. Bez bantlarının sıklıkla açılması durumunda da bezin küçük geldiğini fark edebilirsiniz. Bebeğin bez bağlamak istememesinden ve huzursuz ruh halinden bezin bebeğe göre olmadığı anlaşılabilir. Bu gibi durumlar sonrasında Prima Premium Care 5 ya da Prima Premium Care 6’ya geçmeniz gerekir. Bebeğin kilo ve gelişim düzeyine göre iki beden arasında seçim yapabilirsiniz.