Avantajlı Ürünler
Fiyat
Cinsiyet
Ortam
Koleksiyon
Desen
Kalıp
Kumaş Tipi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Protez Sütyen

" araması için 215 sonuç listeleniyor

Kalitesiyle Beğeni Toplayan Protez Sütyen Çeşitleri Trendyol’da!

Göğüsleri alınan müşterilerin çok fazla ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri protez sütyen çeşitleridir. Medikal malzemeler kategorisinde yer alan bu ürünler, özel detaylar ile üretilir. Dışarıdan bakıldığında hiçbir şekilde fiziksel fark hissedilmemesi amacıyla hazırlanan bu sütyenler, yıkanabilme özelliğine de sahiptir. Bu sayede uzun süre kullanabilme avantajı yakalayabilirsiniz. Sağlık sorunları nedeniyle protez sütyen kullananlar, yaptıkları yorumlarda ürünlerin kalitesi ve kullanım talimatları hakkında detaylı bilgi verirler. Siz de bu bilgiler ışığında ihtiyacınıza uygun modeli kolay şekilde bulabilirsiniz. Protez sütyen medikal ürünleri, kategori içerisinde farklı ölçüler ile sizlere sunulur. Trendyol’a göz atarak siz de kendinize uygun ölçüdeki çeşidi kolayca bulabilir ve hızlı şekilde satın alabilirsiniz.

Kullanışlı ve Rahat Protez Sütyen Modelleri

Kullanışlı ve Rahat Protez Sütyen Modelleri

Mastektomi ameliyatı geçiren müşteriler, günlük hayatlarında kullanmak için protez sütyenler tercih ederler. Genellikle cup bölümü içerisinde cep yer alan bu ürünlerin içerisine protez göğüsler yerleştirilir. Cepli protez sütyen, doğru şekilde kullanıldığı zaman dışarıdan bakıldığında iyi bir görünüm kazanır. Farklı ölçü ve kalite ile piyasaya sunulan protez sütyen modelleri, sağlıklı materyallerle üretilir. Kullandığınız zamanlarda cildinize hiçbir şekilde zarar vermeyen bu modeller, kendinizi rahat ve konforlu hissetmenizi de sağlar. Normal sütyenler ile benzerlikleri bulunan ürünler, farklı özellikler de taşır. Müşterilerin bu medikal modelleri güvenli şekilde kullanabilmeleri için iç kısma yerleştirilen cepler, bazı çeşitlerde çift taraflı olarak görülür. Bu özellik de meme protez sütyeni çeşidinin hem sol hem sağ taraf için tercih edilebilmesini sağlar. Farklı özellikler ile üretilen çeşitler arasından seçim yaparken protez sütyen tavsiye yorumlarını da dikkate alabilirsiniz. Silikon protez sütyen de yapışabilirlik özelliği ve kolay temizlenme avantajı ile müşterilerin beğenisini kazanır. Siz de seçtiğiniz özel çeşide Trendyol güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Özel Çözümler Sunan Protez Sütyen

Özel Çözümler Sunan Protez Sütyen

Protez sütyen markaları, her çeşidi üretirken kaliteli malzemeler kullanmaya ve sağlığa zararı olmayan çözümler sunmaya özen gösterir. Kolay takılabilme özellikleriyle müşterilere rahatlığın garantisini veren seçenekler, normal sütyenlerle neredeyse benzer görünüme sahiptir. Kaliteleri ile dikkat çeken protez sütyeni çeşitleri, farklı kesimler ile karşınıza çıkar. Önden kapamalı, kaşkorse, spor ve tişört seçeneklerinin yer aldığı kategoride tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun çeşitleri bulabilirsiniz. Bu seçeneklerin nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz zaman da protez sütyen yorum ve değerlendirmelerinden yardım alabilirsiniz. Farklı stil ve tasarım ile karşınıza çıkan seçenekler arasından bütçenize uygun çeşitleri de her zaman bulabilirsiniz. Stiline ve kalitesine göre belirlenen fiyatlar, sağlık açısından önemli olması sebebiyle her müşterinin ulaşabilmesi için makul seviyelerde tutulur. Trendyol ayrıcalığıyla protez sütyen indirim dönemlerinden yararlanarak uygun fiyatlarla istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Seçenekleri ile Protez Sütyen Çeşitleri

Avantajlı Fiyat Seçenekleri ile Protez Sütyen Çeşitleri

Medikal ürün yelpazesinde yer alan ve meme ameliyatı geçirenlerin kullandığı protez sütyenleri seçerken dikkatli olunması gerekir. Ameliyattan sonraki ilk süreçlerde konforlu olabilmek için yumuşak dokulu ve rahat kesimli çeşitler kullanılması doğrudur. Farklı malzemeler ile üretilen bu sütyenler arasından ilk zamanlarda pamuklu olanları seçebilirsiniz. İyileşme süreciniz tamamlandığında ise farklı stillerde ve modellerdeki ürünlere yönelebilirsiniz. Tüm çeşitlere de kolay şekilde ulaşabilmek için protez sütyen online alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz. Online alışveriş sayesinde yapılan indirim ve kampanyalardan da haberiniz olur ve düşük bütçeler ile istediğiniz her çeşidi alabilirsiniz. Günlük kıyafetlerinizin altında ya da özel zamanlarda giymeyi tercih ettiğiniz abiyeler ile uyum sağlayacak çeşitli ürünlere uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Protez sütyen fiyatları listesini inceleyerek bütçenizi belirleyebilirsiniz. Protez sütyen satın almak için Trendyol’un avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz.