"

Psikopat Kitabı

" araması için 67 sonuç listeleniyor
Martı Kitabevi Psikopat 5
Hızlı Teslimat
Martı KitabeviPsikopat 5
(1)
80 TL
Sepete Git

Çok Satan Psikopat Kitabı Serisi Trendyol’da!

Kitaplar, insanların sessiz dostlarıdır ve bu dostluk çok eskiye dayanır. Birçok insan tüm günün yorgunluğunu kitap okuyarak attığı için herkesin sevdiği bir tarz vardır. Sadece romanla ve hikaye ile de sınırlı kalmaz farklı birçok türü vardır. İnsanlar sıklıkla roman okumayı tercih etseler de herkesin ilgisini çekecek bir kitap türü kesinlikle bulunur. Hangi tarzda kitap seçeceğinize karar veremediğiniz zamanlarda beğendiğiniz eserleri düşünerek bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca set olan eserler sayesinde de karakterlere aşina olursunuz hem de hikayelerine dair merak ettikleriniz olacağı için birçok kitap okursunuz. Psikopat kitabı serisi de bir seriye başlamak isteyenlere önerilir. Seri, Mihri Mavi tarafından kaleme alınır. 2019 yılında piyasaya çıkan serinin ilk kitabını, devamı niteliğinde olan 4 kitap takip eder. Çıktığı ilk günden beri çok satanlar listesinde yer alan ürün, büyük beğeni toplar. Kariyerine bir yazı yazma platformu üzerinden yazdığı hikayelerle başlayan Mihri Mavi’nin, Psikopat 1’in çıkmasından itibaren hayran kitlesini her gün arttırdığı bilinir. Romanın içeriğinde baş kahraman Buket’in, yeni taşındığı şehir olan Ankara’da yaşadıkları anlatılır. Hüzün, eğlence, aşk ve macera gibi birçok konuyu içerisinde barındıran roman, okurken size farklı deneyimler yaşatarak farklı bir hikaye okumanızı sağlar. Siz de Psikopat serisinin kitaplarını ayrıntılı şekilde incelemek isterseniz, Trendyol’un ürün açıklamalarını inceleyebilir, kampanyalı fiyatlarla bu seriye sahip olabilirsiniz.

Soluksuz Okunan Mihri Mavi Psikopat Serisi

Soluksuz Okunan Mihri Mavi Psikopat Serisi

Mihri Mavi Psikopat serisinde, Buket ve Kağan’ın hikayesini anlatır. Serinin ilk kitabında Buket senelerdir yaşadığı şehir olan İzmir’den babasının işlerinin kötü gitmesi sebebiyle ile Ankara’ya taşımaya mecbur kalır. Mali açıdan kötüye giden durumları sebebiyle yeni taşındığı şehirde bir devlet lisesine gider. Burada Kağan adında bir çocukla karşılaşır. Kağan oldukça tehlikeli, sınırlara saygı duymayan okulun belalı çocuğudur ve Buket’le de anlaşmak konusunda sorun yaşar. Nefretin aşka en yakın duygu olduğu herkes tarafından bilinir. Okurlar da kitap sayesinde iki genç insan arasında nefretle başlayan duyguların nasıl aşka evrildiğine tanıklık eder. İşte kitaba konu olan olaylar da tam burada patlak verir. Psikopat 2 meraklıları tarafından belki de serinin çok beklenen kitabıdır. Çünkü ilk kitapta olaylar öyle heyecanlı bir noktada son bulur ki bir an önce devamını okumak isterler. Psikopat kitabı yorumları tam da bu konuda hakkında sitem içerse de genelde beğenilir. Kitabın sürükleyici oluşu sebebi ile hızlıca bittiği bu nedenle diğer kitapları da seri halinde almanın mantıklı olduğu aktarılır. Psikopat 3’te baş karakter Buket bu sefer Antalya yollarında görülür. Eski hayatını geride bırakmak ve yeni başlangıçlar yapmak isteyen Buket’in yaşadıklarına tanıklık edilir. ​​Kitaba nasıl başlayıp nasıl bitirdiğinizi fark etmeden Psikopat 4 size uzaktan göz kırpar. Soluksuz devam eden bu serüvenin kapanışını Psikopat 5 ile yapıp birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olduğunu düşündüğünüz bu çiftin, ilişkisinin çok da farklı yerlere ilerlediği fark edilir. Belki de seri boyunca hayal ettiğiniz her noktanın kitabın geçtiği evrende gerçekleştiği görülür. Buket ve Kağan’ın hikayesinin anlatıldığı bu kitap serisi aracılığı ile ilginç bir aşk hikayesine tanıklık edilir. Bu tarz kitaplardan hoşlanıyorsanız, ürün sizinle aynı okuma zevkine sahip olan kişiler tarafından şiddetle tavsiye edilir. Aktardıklarına göre, kitabı okurken hoş vakit geçirilir, yeni bir seriyi bulmanın sevinci ile kısa sürede kitapların tamamı okunur. Bu inanılmaz seriye başlangıç yapmak ve Mihri Mavi’nin kalemi ile tanışmak isterseniz, Trendyol üzerinden ciltli Psikopat kitabını kampanyalı şekilde edinebilirsiniz.

Kampanyalı Psikopat Kitabı Çeşitleri

Kampanyalı Psikopat Kitabı Çeşitleri

Mihri Mavi Psikopat serisini yazarken bu kadar ilgi çekeceğini düşünmediğini röportajlarında aktarır. Seriler şaşırtıcı şekilde yüksek satış rakamlarına ulaşınca birçok farklı basım yapılması gerekir. Psikopat serisi de satışa çıktığı ilk günden itibaren çok popüler olduğu için birçok farklı basımı vardır. Bu sebeple değişik kapak tasarımları ile piyasada yer alır. Farklı kapak tasarımları olması, size hoş gelen tasarımları tercih etmenize olanak sağlar. Değişik tasarıma sahip roman çeşitlerin farklı fiyatları vardır. Bu nedenle alternatifler arasında karşılaştırma yaparak size daha ekonomik ve tasarım açısında hoş gelen ürünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca Psikopat ciltli şekilde de satışa sunulur. Yine ciltli ürünlerin de farklı kapak versiyonları bulunur. Ciltli tasarıma sahip ürünler 5’li set şekilde de satılır. İnsanların yazı okurken kitap tutma biçimleri birbirinden farklıdır. Kimisi ürünün kapağını dışa doğru katlar kimisi kitabın kapaklarını düz şekilde tutar. Bu neden farklı okuma deneyimleri karşı dayanıklı bir model seçmek gerekir. Kapak ve yaprak malzemelerine dikkat ederek açıklamalarını detaylı şekilde inceleyerek uzun kullanım ömrüne sahip çeşitleri satın alabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’da yer alan ürün yorumlarından okurların eserlere dair deneyimlerini inceleyebilirsiniz. Bu yorumlar da size ürünün materyali hakkında bilgi verir. Fotoğraflı yorumlar sayesinde ürünleri ayrıntılı şekilde incelenir. Uzun kullanım ömrüne sahip ürünleri tercih etmeniz koleksiyonunuzda uzun süre yer alacak ürünlere sahip olma fırsatını yakalamanızı sağlar. Böylelikle sevdiğiniz parçaları eşinizle, dostunuzla paylaşabilirsiniz. Onların da bu kitapların evrenine seyahatte bulunma fırsatını tanırsınız. Okuduğunuz ortak ürün sayesinde sohbet konusu bulmakta da zorlanmazsınız. Saatlerce süren sohbetlerle dost buluşmalarınızı keyifli hale getirir. Seriye dair farklı kitapların fiyatlarını değerlendirmek, inanılmaz bir okuma deneyimi yaşamak ve yaşatmak isterseniz, ürünü Trendyol üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Psikopat Kitabı Fiyatı

Dikkat Çekici Psikopat Kitabı Fiyatı

Kitap fiyatları ürünlerin farklı özellikleri dikkate alınarak yazarın ve yayın evinin ortak kararı ile belirlenir. Bu farklı özellikler ise sayfa sayısı, basımda kullanılan kağıt kalitesi, kapak tasarımı, kapakta kullanılan materyal çeşidi, matbaa ücreti gibi faktörler olur. Tüm bunlardan yola çıkarak ürünler fiyatlandırılır. Psikopat kitabı fiyatı da tüm özellikleri dikkate alınarak ortak karar ile belirlenir. Nadir bulunan kitaplar birçok yerden satın alınabilen ürünlere kıyasla değişik şekilde fiyatlandırılır. Ciltli modeller de yine aynı şekilde karton kapaklı kitaplara göre ücret açısından farklılık gösterir. Seçeceğiniz modelin tüm özelliklerini dikkate alarak ürüne karar vermeniz bütçeniz açısından büyük öneme sahiptir. Türkiye’de kitaplara ayrılan bütçe oldukça az olmasına karşın gerçek okurlar bilir ki okumaya ayrılan para tasarruf edilecek bir alan değildir. Kişilerin kendini geliştirmek adına yaptığı yatırımlar sonrasında büyük kazançlara götürür. Bu kesinlikle uygun fiyatlı alternatifi varken onu tercih etmeyin demek değildir, kampanyalı fiyatlarla alışveriş yapmak her zaman avantajlıdır. Psikopat adlı kitap da çok satılması sebebiyle klasikleşen ürünler arasında yerini alır. Bu sebeple seride sahip olduğunuz kitaplar koleksiyon değeri taşır. Koleksiyoncular, ellerindeki parçalarda bir seriye dair tüm kitapların olmasını ister, tam olan setler büyük değere sahiptir. Buna dikkat etmeniz sonra seriyi satmak isterseniz bu size artı sağlar. Ayrıca Trendyol sayesinde satın almak istediğiniz bu seriyi bütçenize uygun şekilde kolayca bulabilirsiniz. İster tek tek isterseniz de set olarak sahip olabileceğiniz bu eserleri hızlıca satın alabilirsiniz. Hem ciltli hem de karton kapak ile basımı yapılan eserler arasından kitaplığınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Filtreleme yöntemi sayesinde siz de beğendiğiniz ürünü kolayca bulabilir, hemen satın alabilirsiniz.