İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Taban Materyali
Koleksiyon
Bağlama Şekli
Desen
Dış Materyal
Ek Özellik
Materyal
Taban Tipi
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Puma Smash V2

" araması için 125 sonuç listeleniyor

Puma Smash V2

Puma Smash V2 ile Konforu Ayağınıza Getirin

Puma Smash V2 ile Konforu Ayağınıza Getirin

Spor yapmak ve aktif olarak hareket etmek genç kalmanın ve formda kalmanın en büyük sırlarından biridir. Spor yapmak, sağlıklı bir vücut ve iyi bir psikolojiye sahip olmayı da beraberinde getirmesi ile beraber dinç ve sağlam bir vücuda sahip olmayı da sağlar. Birçok spor dalı ile birlikte insan vücudu kasları ile birlikte gelişir. Gelişen insan vücudu bu sayede daha sağlam ve çok daha sağlıklı bir görüntüye kavuşur. Spor yaparken gerekli ekipmanların kullanımı spor yapmayı kolaylaştıran hareketi sınırlandırmayan giysiler giymek de sakatlanma riskini ortadan kaldıran unsurlardandır. Birçok spor çeşidi gerekli aksesuarlar ve gerekli kıyafetlerin giymesini gerektirir. Bu kıyafetle aksesuarlar sayesinde hem sakatlanma riski ortadan kaldırılmış olup, hem de daha kolay bir hareket imkanı sağlanır. Spor kıyafetleri genel olarak insanın anatomik yapısına oldukça uygun şekilde tasarlanmış olan insanın terleme yapısını efektif bir şekilde kontrol altına alan çeşitlerden biridir. Birçok spor kıyafeti üretim markası bu amaca yönelik ürünler üretmek üzerinde sıklıkla çalışır. Bu firmalardan biri de puma firmasıdır. Puma spor kıyafetleri ve spor ürünleri üreten bir Alman spor giyim markasıdır. Bu giyim firması sayesinde spor için gerekli temel ekipmanların teminatı kolay bir şekilde sağlanabilir. Puma markası, uzun yıllardır bu alandaki profesyonelleri sayesinde kolay yıpranmayan ve spor yaparken minimal düzeyde hasar gören araçlar tasarlamayı başarmıştır. Bu giysi ve aksesuarlar sayesinde her zamankinden çok daha keyifli bir şekilde spor yapma imkânı yakalayabilir ve esnek yapısı sayesinde harika tasarımıyla daha cool görünebilirsiniz. Bir tasarım harikası olan puma ürünleri sayesinde spor yaparken de şık ve tarz görünmeyi başarabilirsiniz. Puma’nın bu spor ürünleri serisinde en popüler sırada yer alan puma smash V2 koşu ayakkabıları sayesinde koşu zevkiniz hat safhaya ulaşacaktır. Bu sayede hem daha keyifli spor yapmış olur, hem de koşarken konforu ayağınızdan eksik etmezsiniz. Puma’nın bu koşu ayakkabı serisi ile birlikte konforlu bir koşu artık sizler için de mümkündür. Ortopedik ayak tabanı sayesinde koşarken bir yerinizi sakatlama riskiniz en aza indirgenmiştir. Puma’nın koşu ayakkabılarının sahip olduğu bu özelliği sayesinde uzun komşularınızla sizin en büyük destekçiniz olacaktır. Puma'nın tasarlamış olduğu bu koşu ayakkabıları hem birbirinden farklı tasarımları, hem de birbirinden farklı göz alıcı renkleri ile sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Puma Smash V2 Koşu Ayakkabılarının Göz Alıcı Renkleri ile Tanışın

Puma Smash V2 Koşu Ayakkabılarının Göz Alıcı Renkleri ile Tanışın

Spor yapmak her zaman insanın zihninde ve vücudunda pozitif etkileri olan aktiviteler arasında yer alır. Spor yapan biri kendini daima dinç mutlu özgür ve tam olarak formda hisseder. Spor yaparken o spor dalına uygun olarak giyinmek oldukça önemlidir. O sporu yapmaya uygun ayakkabılar giymek ise sakatlanma riskinizi ortadan kaldırmak için ekstra önem taşır. Bundan dolayı da bir spor dalını icra ederken ona uygun ayakkabılar giymeyi ihmal etmemelisiniz. Farklı tasarımları ve renkleri mevcuttur. Bu spor ürünleri ve ayakkabılarının üretildiği birbirinden çeşitli firmalar arasında en göze çarpan ve bilinip popüler yerleşmiş olan bir firma olan puma’nın ürettiği spor ayakkabıları koşu için en öncelikli tercihler arasında yerini alır. Puma smash V2 birbirinden farklı koşu ayakkabıları ve renk çeşidi ile sizleri bekliyor. Yapılmış olan bu spor ayakkabıları koşu yapmaya uygun olarak tasarlanmış olup sizlerin koşu yaparken sakatlanma riskinizi en aza indirgeyen bir tasarımı mevcuttur. Bu tasarımı sayesinde sizlerde güvenli bir şekilde koşu yapabilirsiniz. Koşu yapmaya uygun olarak tasarlanmış olan bu ayakkabılar, görüntü olarak da göze hitap etmektedir. Birbirinden farklı karakterleri yansıtan renkleri sizlerin beğenisine itina ile sunulmuş olup ortopedik ayak tabanı sayesinde konforlu bir koşu deneyimini sizler için garantilemektedir. Puma smash V2 siyah, puma smash V2 beyaz renkli spor ayakkabıları sayesinde spor yaparken favori renginiz olan siyah ve beyazı tam olarak tam anlamıyla ayağınıza getirmektedir. Bu sayede en sevdiğiniz renkleri tarzınızı tamamlamak üzere ayağınızda taşıyabilirsiniz. Puma smash V2 yeşil renkli ayakkabısı ile yeşilin en güzel tonlarını tarzınızla bütünleştirerek hale getirebilirsiniz. Yeşilin en doğal ve en güzel renklerini bulabileceğiniz bu spor ayakkabıları ile birlikte favori renginizin bütün tonlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Göz alıcı gri renginin en güzel ve en rahatlatıcı tonlarını ayağınıza getiren puma smash V2 gri renkli ayakkabısı ile birlikte sizlerle buluşuyor.

Puma Smash V2 Ayakkabılarının Birbirinden Farklı Göz Alıcı Renkleri ile Keyifli Bir Koşu Deneyimi Yaşayın

Puma Smash V2 Ayakkabılarının Birbirinden Farklı Göz Alıcı Renkleri ile Keyifli Bir Koşu Deneyimi Yaşayın

Kardiyovasküler sporların en gözdesi şüphesiz ki koşu sporudur. Koşu yapmanın vücut için inanılmaz derecede faydaları mevcuttur. Spor ile birlikte birçok farklı kas gruplarını aynı anda çalıştırmış olursunuz. Düzenli olarak yapılan koşuların insanın yaşam ömrünü uzattığı bilimsel kanıtlar ile kanıtlanmıştır. Bu yapılan araştırmalar sonucunda düzenli olarak koşu yapan insanların diğer bireylere oranla daha atletik daha çevik ve daha genç göründükleri kanıtlanmıştır. Spor yaparken vücuttaki kirli maddeler en kolay yol olan terleme ile dışarıya kolayca atılır. Terlemenin en fazla olduğu spor dalı şüphesiz ki koşudur. Koşu esnasında kalp ritminizin düzenlendiği kalp ve damar sağlığınızın eskiye oranla çok daha sağlıklı ve aktif bir şekilde iyileştiği kanıtlanmıştır. Kalp ve damar sağlığınızın ileriki yaşlarda herhangi bir problem teşkil etmemesi için spor yapmak, özellikle de koşu yapmak hayati bir önem taşımaktadır. Buna uygun olarak kullanacağınız ayakkabılar ile birlikte hem koşunun etkisini arttırabilir, hem de daha konforlu ve zevkli bir koşu deneyimi yaşayabilirsiniz. Buna uygun olarak üretilen koşu ayakkabıları arasında favorilerde yer alan puma smash V2 spor ayakkabıları, koşu için uygun tasarımda yapılmış olup her türlü ayağı tam olarak kavrayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Tasarlanan bu ürün, sizler için kolay kolay şekilde ulaşabileceğiniz şekilde piyasaya sürülmüştür. Birbirinden farklı tasarımları ve renkleri ile sizlerin gönüllerini fethetmiştir. Puma smash V2 lacivert rengi ile birlikte lacivert renginin en koyusundan tutun en açık rengi ne kadar bütün hoşlandığınız lacivert renklerini ayağınıza getirmiştir. Bu renklerin arasında en sevilenler arasında yer alan haki rengi puma smash V2 haki rengi ile birlikte ayağınıza gelmiştir. Birbirinden farklılık renk kombinasyonlarını da bünyesinde barındıran puma smash V2 serisi, spor yaparken veya günlük hayatınızda kullanabileceğiniz ürünleri ayağınıza getirmiştir. Bu ayakkabılar hem spor yaparken, hem de günlük hayatınızda kombininizi eksiksiz olarak tamamlamaya yönelik tasarlanmış ayakkabılardır. Bu ayakkabılar sayesinde her türlü özelliklere sahip olan ayakkabıları ayağınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Puma smash V2 herkese yönelik olarak çok amaçlı olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kalıpları her türlü ayağı tam olarak saracak şekilde tasarlanmıştır. Puma smash V2 spor ayakkabıları sayesinde ortamdaki en tarz ayakkabılar sizlerle birlikte olacaktır. Bu ayakkabılar tarzınızın ayrılmaz bir parçası haline gelecektir. Bu ayakkabıların sizleri de yarattığı etkiyi bütün gözler kolay bir şekilde fark edecektir. Bu sayede bütün gözleri ve dikkatleri kolaylıkla üzerinize çekebileceksiniz. Puma smash V2 serisi ile birlikte birbirinden farklı renk kombinasyonları ve tasarımları sizlerin ayağına gelmiştir.

Puma Smash V2 Serisinin Etkileyici Tasarımı ile Bütün Dikkatleri Üzerinize Çekin

Puma Smash V2 Serisinin Etkileyici Tasarımı ile Bütün Dikkatleri Üzerinize Çekin

Spor yapmanın ön koşulu o spora uygun bir ayakkabı seçimi yapmaktır. Bu sayede o sporu icra ederken hem sakatlanma riskini en aza indirilmiş olur, hem de daha etkili olarak hareketleri yapabilirsiniz. Puma’nın bu ihtiyacınıza yönelik olarak üretmiş olduğu spor ayakkabıları hem spor yaparken, hem de günlük olarak tercih edilebilir. Spor yaparken giyilen türleri ile günlük olarak giyilen türlerinin arasında gözle görülür bir tasarım farkı bulunur. Günlük ayakkabılar koşu ayakkabılarına göre daha rahat olacak şekilde dizayn edilmiştir. Tasarlanan bu ayakkabıların nefes alıp vermesi ve ayakkabının içinin hava alması sağlanmıştır. Bu sayede hem ayaklarınızın terlemesinin önüne geçilmiş olur, hem de yapılan etkili iç tasarımı sayesinde kokuşmayı önler. Puma smash V2 hem kadın, hem erkek hem de unisex seçimleri ile sizlerle buluşuyor. Puma smash V2 erkek ayakkabı modellerinin tasarımları ile erkek ayaklarına özgü olarak üretilmiş olan bu ayakkabılar hem günlük, hem de spor yaparken ayaklarınızın rahat etmesine fırsat yaratacaktır. Puma smash V2 kadın ayakkabıları ile birlikte hem günlük, hem de spor yaparken kadın ayak anatomisine uygun olarak üretilmiş ayakkabı serisi sayesinde kadınların hem spor yaparken, hem de günlük olarak rahat etmesi amaçlanmaktadır. Bu sayede kadın ve erkek anatomisi arasındaki farklılıklar dikkate alınarak tasarlanan ayakkabılar sayesinde günlük olarak ayaklarınız daha az yorulmuş olacak hem de terleme dengesi kontrol altına alınmış olacaktır. Bu sayede ayakkabı ayağınızda iken bile sanki hiç ayakkabı giymemişsiniz gibi özgürce hareket edebileceksiniz. Puma smash V2 ayakkabı serisi ile birlikte birbirinden farklı ayakkabı tasarımları sizlerle birlikte. Birbirinden farklı ve göz alıcı ayakkabı tasarımları ile beraber sizler de günlük kombininizi en etkili vuruşlarla tamamlayabilirsiniz. Günlük olarak tarzınızı tamamlamanızı sağlayan bu ayakkabılar sayesinde hem fonksiyonel olarak daha rahat hareket edebilir, hem de estetik olarak daha güzel şık ve tarz görünebilirsiniz. Bu sayede birbirinden farklı renkleri ile ortamda dikkat çekebilir aynı zamanda beğenileri üzerinize alabilirsiniz. Sizlerin beğenisine sunulmuş olan birbirinden farklı renkleri ile puma smash V2 serisi her yaşa ve cinsiyete uygun olarak üretilmiş ayakkabılardır. Her cinsiyetin kullanabileceği ortak ayakkabılar bulunması ile birlikte hem kadın, hem de erkekler için özel olarak üretilmiş serileri de mevcuttur. Bu sayede her türlü tarza beğeniye ve kişiye özel üretilmiş bu ayakkabılar sayesinde sizlerde dilediğiniz ayakkabıya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Puma Smash V2 Serisi Hakkında Yapılmış Olan Yorumlar

Puma Smash V2 Serisi Hakkında Yapılmış Olan Yorumlar

Hem spor, hem günlük olarak tasarlanmış olan bu seri ile birlikte sizler de aradığınız ayakkabıya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu ayakkabı serisi sayesinde kendi tarzınızı kolay bir şekilde oluşturabilir aynı zamanda her türlü amacınıza uygun ayakkabı temini yapabilirsiniz. Kendi ayağınıza uygun olan ayakkabıyı bulmanız oldukça kolaydır. Dilediğiniz renkte size özel olarak üretilmiş olan bu ayakkabılar arasında kendinize uygun olan ayakkabıyı bulmak için yapılan yorumları takip etmeniz yeterlidir. Yapılan yorumlar neticesinde herkesin beğenisini kazanmış olan bu ayakkabı serisi, sizlerin rahat etmenizi amaçlayan bir misyon ile üretilmiştir. Günlük olarak kullandığınız ayakkabılar, iç yapısı neticesinde hem hava alır, hem de terleme dengesinin sağlanmasında yardımcı olur. Bu sayede günlük ayakkabılarınızı giyerken bile sanki hiç ayakkabı giymemişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Üretilen ayakkabılar her ayağı özel numaralar içermekle beraber tam kalıp olan türleri de mevcuttur. Bu sayede yorumları takip ederek kendi ayağınıza uygun olan çeşidi kolaylıkla bulabilirsiniz. Puma unisex smash V2 ayakkabıları her iki cinsiyetin de kullanabileceği şekilde tasarlanmış olan harika ayakkabılardır. İnsan anatomisi dikkate alınarak tasarlanmış olan bu ayakkabılar sayesinde hem spor yaparken, hem de günlük kullanım sırasında rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Bu sayede sakatlanma riskini siz azaltmış olup aynı zamanda harika tasarımıyla tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Bu tasarımlar ile beraber birçok farklı amaç için oluşturulmuş ayakkabılar da mevcuttur. Bunlardan biri sıklıkla tercih edilen yürüyüş ayakkabıları kategorisine girmektedir. Puma smash V2 yürüyüş ayakkabısı her iki cinsiyet içinde rahatlık vadeden harika tasarımı sayesinde en fazla tercih edilen yürüyüş ayakkabıları arasında itina ile yerini almıştır. Bu yürüyüş ayakkabıları sizlerin beğenisine sunulan çeşitlerinin arasında kendinize uygun olanı bulabilmeniz için özel olarak sizler için özellikleri sırasıyla açıklanmıştır. Bu seride her yaşa uygun ve her zevke hitap eden çeşitli modeller mevcuttur. Bu serinin etkili modelleri arasında yürüyüş ayakkabısı koşu ayakkabısı ve günlük ayakkabılar oldukça fazla tercih edilen türler arasında yerini alır. Bu ayakkabı serisi her türlü amaca yönelik olarak özel olarak tasarlanmış olan ayakkabılar sayesinde ayaklarınızın rahatlığı üzerinde çalışmıştır. Bu ayakkabılar sayesinde hem daha az yorulmuş olur, hem de daha konforlu hissetmiş olursunuz. Konforu ayağınızdan eksik etmemek için bu ayakkabılar tercih etmeniz gereken ayakkabılar arasında yer alır.

Puma Smash V2 Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Puma Smash V2 Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Spor yapmanın insan sağlığı üzerindeki etkisi yadsınamaz derecede fazla olmakla beraber bu sporları icra ederken mümkün olduğu kadar dikkatli olunmalıdır. Spor esnasında gerekli materyallerinin sağlanmış olması sakatlanma riskini en aza indirilmesi açısından oldukça kıymetlidir. Bu sayede hem etkili olarak hareket etmiş olur, hem de daha konforlu ve özgür hissetmiş olursunuz. Bu amaca yönelik olarak ürettiği ayakkabılar ile hem görenleri büyülemiş, hem de kullanıcılarından tam not almıştır. Puma smash V2 ayakkabı serisi ile hem yürüyüş, hem koşu, hem de günlük olarak kullanabileceğiniz çeşitli ayakkabı modellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem tarzınızı eksiksiz bir şekilde tamamlamış olur, hem de ayağınız için konforlu bir alan yaratmış olursunuz. Ayaklarınızın konforu ve sağlığı için özel olarak üretilmiş olan bu ayakkabılar anatomik yapınız dikkate alınarak oluşturulmuş olan ayakkabılardır. Ayaklarınızın ağırlık merkezi dikkate alınarak tasarlanmış olan bu ayakkabılar, uzun süreli yürüyüşlerde veya koşularda ayaklarınızın daha az yorulması ve daha sağlıklı bir spor yapabilmeniz açısından itina ile tasarlanmıştır. Bu sayede hem rahat bir şekilde yürüyüşünüz iyi yapmış olup, hem de günlük olarak bu ayakkabıları gönül rahatlığı ile kullanmış olursunuz. Hem sizlerin estetik zevkine hitap eden, hem de rahatlığı ile ayaklarınızda bağımlılık yaratabilen bu ürün kullanıcılarından tam not almayı başarmış nadir ürünlerden biridir. Bu ürünler sayesinde hem ayaklarınız gün içerisinde rahat bir şekilde nefes alıp verir, hem de özel olarak tasarlanmış iç yapısı sayesinde terleme minimalize edilmiş olur. Bu iç tasarımı sayesinde konforlu rahat ve en az terleme imkânı sağlayarak uzun yürüyüşlerinize çıkabilirsiniz. En sağlıklı şekilde yürüyüş faaliyetinizi gerçekleştirmeniz e olanak sağlayan bu tasarımlar arasında istediğiniz renkte ve zevkinize en çok hitap eden tasarıma kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Her türlü cinsiyete ve yaşa yönelik oluşturulmuş olan özel tasarımları mevcuttur. Her türlü yaş grubundaki insanın ayak konforu için her çeşitten ayakkabı puma tarafından üretilmiştir. Puma smash V2 fiyat ve detaylı bilgileri için lütfen Trendyol sitesini ziyaret ediniz.