Renk
Şekil
Desen
Özellik
Materyal
Fiyat
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

PVC Masa Örtüsü

" araması için 2699 sonuç listeleniyor

Kullanışlı PVC Masa Örtüsü Çeşitleri Trendyol’da!

Masa, genellikle yiyecek, içecek ya da benzeri malzemeleri yerleştirmek için kullanılan, dört ayakla desteklenen düz bir yüzeye sahip mobilyadır. Bu ürünler, küçük yan sehpadan büyük yemek odası eşyasına kadar her şekil ve boyutta olabilir. Ahşap, metal, cam ve plastikten yapılanlar da dahil olmak üzere birçok farklı türü vardır. Bu ürün ahşap, metal veya plastik gibi çeşitli malzemelerden yapılabilir. PVC masa örtüsü satın alarak bu mobilyaları çizilmeden ve lekelerden koruyabilirsiniz. Kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval gibi çeşitli şekillerde olabilen PVC masa örtüsü, çeşitli amaçlar için kullanılabilen bir materyal türüdür. PVC masa örtüsü şeffaf seçenekleriyle sık tercih edilir. Ayrıca, su geçirmez ve leke tutmaz plastik bir malzemeden üretilir. Polivinil klorür materyal, altına serilen dantel ya da nakışlı modelleri görmenizi sağlayan şeffaf bir görünüme sahiptir. Dantel görünümlü PVC masa örtüsü, farklı desenlere ve renklere ayrılır. Mermer desen PVC masa örtüsü, verdiği estetik havayla kullandığınız ortamın havasını değiştirir. Birçok marka renkli PVC masa örtüsü de üretir. Bu kullanışlı materyallerin üretildiği renkler arasında öne çıkan beyaz PVC masa örtüsü, sadeliği seven müşteriler için idealdir. Eviniz veya iş yeriniz için satın alabileceğiniz farklı türde kullanışlı modeller bulabilirsiniz. Polivinil klorür materyaller, masanızı korumak ve ömrünü uzatmak için ideal bir yoldur. Temizlenmesi kolay olan silinebilir PVC masa örtüsü almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Güzel PVC Masa Örtüsü Modelleri

Birbirinden Güzel PVC Masa Örtüsü Modelleri

PVC masa örtüleri, bir plastik türü olan dayanıklı polivinil klorürden yapılır. Bu materyaller açık hava etkinlikleri, düğünler ve diğer resmi etkinlikler için de kullanılır. Bu tür eşyalar bir düğün, parti veya başka bir etkinlik için pratik kullanım ve temizlik kolaylığı sağlar. Birçok faydası vardır ve birçok farklı şekilde kullanılabilir. Vinil klorür, dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanır. Bütçenizden tasarruf etmek ve ürünlerinizi tekrar kullanmak istiyorsanız PVC tarzı materyaller sizin için uygun bir seçenek olabilir. Ayrıca temizlenmesi ve bakımı kolaydır, bu nedenle yiyeceklerin servis edildiği her türlü etkinlik için idealdir. Genellikle suya dayanıklıdır ve leke tutma özelliği yoktur. Listelerde birçok farklı türde PVC masa örtüsü modelleri mevcuttur. Bazı müşteriler yuvarlak PVC masa örtüsü kullanmayı tercih ederler. Ayrıca herhangi bir mutfak veya yemek odası dekoruna hoş bir dokunuş katabilecek dantel görünümüne sahiptir. Masanıza göre ölçü boyutunu seçebilirsiniz. Müşterilerin en çok kullandığı 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm PVC masa örtüsü boyutlarıdır. Farklı malzemeler, ürünün birçok farklı şekilde kullanılmasını da mümkün kılar. Desenli modellere sahip olduğu gibi düz renk PVC masa örtüsü de bulunur. Dantel motifli desenlere, mermerize tasarımlara, kalın vinil malzemelere ve daha fazlasına sahip olanları inceleyebilirsiniz. Koyu renk tercih eden müşteriler PVC masa örtüsü siyah modelleri sevebilirler. Bu materyaller kolayca silinebilir ve dökülmeler ya da yemek lekeleri tarafından zarar görmez. Aynı şekilde koyu bir tür olan gri PVC masa örtüsü de kullanışlı rengiyle sevilen alternatifler arasındadır. Mobilyalarınızı çiziklerden ve lekelerden korumanın kolay bir yolu olarak polivinil sıra örtüsü kullanmak da mümkündür. Bu tür ürünler dekorasyon için, koruma için ve kirden korunması gereken alanları örtmek için kullanılabilir. Oval PVC masa örtüsü de diğer türler gibi estetik görünüm için üretilen modellerden birisidir. Farklı tasarımlar arıyorsanız bu materyallerin kenarlarına altın ya da gümüş rengi pileli kurdela geçirilen modelleri inceleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden detaylı bir araştırma yaparak evinizin dekorasyonuyla uyumlu seçenekleri listeleyebilirsiniz.

Avantajlı Yapısıyla PVC Masa Örtüsü Özellikleri

Avantajlı Yapısıyla PVC Masa Örtüsü Özellikleri

PVC malzeme borular, oyuncaklar ve diğer ev eşyaları için yaygın olarak kullanılan bir plastik türüdür. Ayrıca inşaat sektöründe pencere ve kapı yapımında da kullanılır. Silinebilir vinil materyalleri ister restoran, ister kafe isterseniz de ev mutfağı gibi birçok yerde konforlu şekilde kullanabilirsiniz. Kolayca yırtılmaması ve kopmaması için kalın PVC masa örtüsü üretilir. Sadece dökülmelere ve dağınıklığa karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda alanın genel estetiğine de katkıda bulunur. İşletmeniz için hangi örtüyü satın alacağınızı düşünüyorsanız polivinil materyalin dayanımı ve bakım kolaylığından faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Ahşap, cam, plastik veya metal yüzeylere dökülen kırıntıları ya da herhangi bir lekenin kolayca çıkmasını sağlayan bu ürünler leke tutmaz. Yüzeyleri lekelerden ve diğer istenmeyen kirlerden korumak için ideal bir üründür. Bu malzemeler aynı zamanda neme karşı da dayanıklıdır. Sıvıların yüzeye sızmasına izin vermez. PVC masa örtüsü renkli modelleri arasında çiçekli, puantiyeli, yıldızlı ya da geometrik şekilli alternatifler bulabilirsiniz. Ayrıca astarlı PVC masa örtüsü de işletmelerde ve evlerde sık tercih edilen ürünlerden birisidir. Astarlı model, sıvıların bezin altındaki eşyaya sızmasını önleyen opak bir astar ile iki kat şeffaf PVC malzemeden yapılır. Her ortamda kullanılabilir, ancak en çok kafeteryalarda ve hastanelerde bulunur. Buzlu PVC masa örtüsü bu ürünlerin popüler türüdür. Aynı zamanda uygun fiyatlı olanıdır ve çeşitli renklerde temin edilebilir. PVC masa örtüsü özellikleri arasında üzerine koyduğunuz herhangi bir şeyi sabit tutabilme özelliği de vardır. Sıvıların malzemeden sızmasını önleyen koruyucu bir kaplamaya sahiptir. Bu nedenle pahalı örtülerden tasarruf etmek istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca PVC masa örtüsü yorum değerlendirmelerini merak ediyorsanız Trendyol’dan inceleme yapabilirsiniz. PVC masa örtüsü online alışveriş konforu için Trendyol’dan yararlanabilirsiniz.

Kampanyalı PVC Masa Örtüsü Fiyatları

Kampanyalı PVC Masa Örtüsü Fiyatları

PVC, endüstride kullanılan en yaygın plastiklerden biridir. Vinil klorürden yapılan bir plastik türü olan polivinil klorürün kısaltmasıdır. Polivinilin, boru ve tüplerden döşemeye kadar çok sayıda farklı kullanım alanı vardır. Ayrıca oyuncaklar, bahçe mobilyaları ve hatta giysiler için bir malzeme olarak da popülerdir. Bu kullanışlı malzeme, mutfağınız veya yemek odanız için faydalı bir ürün olabilir. Temizliği için ağır kimyasal içeren deterjanlar kullanılmaz ve nemli bir bezle silinebilir. Ayrıca leke tutmaz ve diğer bazı malzemeler gibi dökülenleri emmez. PVC masa örtüsü fiyatları, boyutlarına ve tasarımlarına bağlı olarak değişir. Boyut, renk, desen ve aksesuar eklentisine göre değişse de genellikle uygun bir fiyata sahiptir. Bununla birlikte, bazı örtüler kaliteli ürün kullanımından dolayı yüksek fiyatlı olabilir. Çoğu model, vinil klorüre göre daha ucuz bir alternatif olan polyesterden yapılır. Ancak klorür daha dayanıklı olduğu için lekelere ve dökülmelere karşı dirençlidir. Bu ürünü kullanan müşterilerin PVC masa örtüsü tavsiye ve önerilerini incelemek isterseniz de yorumlarını okuyabilirsiniz. Dönemsel olarak düzenlenen kampanyalar sayesinde avantajlı alım fırsatları doğar. Siz de PVC masa örtüsü kampanya fırsatlarından faydalanmak isterseniz bu indirimleri takip ederek sipariş verebilirsiniz. Bu kampanyaların yanı sıra PVC masa örtüsü indirim tekliflerinden de yararlanabilirsiniz. Polivinil klorür malzemesi ile üretilen modeller hem iç hem dış mekanlar için ideal kullanım alanları oluşturur. Mutfağınız veya yemek odası gibi balkon, teras ve bahçenizde de bu modelleri kullanabilirsiniz. Temizliği oldukça kolay olan bu ürünü satın almak isterseniz Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.