Fiyat
Duy Tipi
Güç (Watt)
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Radar Sensör

" araması için 160 sonuç listeleniyor
Cata Radar Sensör

CataRadar Sensör

(6)
175 TL
Kupon Fırsatı
Sepete Git

Yüksek Algılama Gücüne Sahip Radar Sensör Çeşitleri Trendyol’da!

Bina içerisinde kullanılan sensörlerin algılama gücünün müşterileri memnun edecek derecede hassas olması gerekir. Radar sensör, hareket algılama gücündeki hassasiyeti sayesinde sizi algıladığı an ortamı aydınlatır. İstenilen her alanda rahatlıkla kullanılır. Evin tüm odaları, iş yeri ve farklı bina içi kullanım alanları içerisinde rahatlıkla tercih edilir. 6500K beyaz ışık özelliğine ve 10W gücüne sahip olan ürünlerin normal ampul için duy girişleri aynıdır. Anahtar durumu açık konumda olduğu sürece hareket algılama sistemindeki hassasiyet sayesinde hemen algılar ve yanar. Ürünlerin algılama mesafesi yüksek olduğundan müşteriler, herhangi bir zorlukla karşılaşmadan bulunulan alan içerisinde ihtiyaç duyulan ışığa ulaşabilir. Mikrodalga radar sensör, takılı bulunduğu alan içerisinde oluşan tüm titreşim değişikliklerini algılama hassasiyeti sayesinde bulunulan alanın genişliğine bakılmaksızın işlevini yerine getirir. 10W gücüne sahip ürün, LED’li özelliği ile gece aktifleşerek çalışma gücüne sahiptir. Tüm karanlık bölgeleri istenilen seviyede ışıklandırdığı için yapılan güç testinden geçer ve onay alır. Beyaz ışık sunan ürün, aynı zamanda tasarruflu özelliği ile beğeni toplar. Enerji tasarrufu yapması, müşterilerin dikkatini çeker. Karanlık ortamlarda kişiyi algıladığı an devreye giren ürün, kişi ortamdan ayrıldıktan 20 saniye sonra kapanır. Özellikle gece zamanlarında ışığı elle açmak zorunda kalmadan kolayca ortam istenilen şekilde kullanıma hazır hale gelir. Farklı markalar tarafından özenle hazırlanan ürünlere Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kendi arayışlarınıza yönelik model seçimlerinde bulunabilirsiniz.

Titreşime Duyarlı Radar Sensör Alternatifleri

Titreşime Duyarlı Radar Sensör Alternatifleri

Ortam aydınlatması, özellikle gece olduğu zamanlarda önemlidir. Gün içinde de binaların bazı güneş görmeyen bölümleri, karanlıktan çıkmaya ihtiyaç duyar. Evin pencere olmayan koridor bölümleri ya da iş yerinin odalar arası geçiş bölümleri için de görünür ortama ihtiyaç duyulabilir. Bu noktada kapı radar sensör tercih edilerek rahatlıkla kullanılabilir. Evinizde çocuklarınızın ulaşamayacağı yükseklikte yer alan tuşlar bulunur. İlgili tasarım, yaşanan zorluğu ortadan kaldırır ve ortam istenilen şekilde ışıklandırılır. Tüm ortamın daha ışıklı olmasına ihtiyaç duyduğunuz alanlarda tavan radar sensör tavsiye edilir. Çocuklarınızın güvenli ortamlarda kendi çabaları gerekmeden ortam aydınlığından yararlanmalarını sağlamak için de rahatlıkla tercih edilir. Pencerenin olmadığı özellikle kapı girişleri ya da merdiven boşlukları, ışığa önemli derecede ihtiyaç duyulan alanlardır. Bu alanlarda yoğun iş zamanlarında görünürlüğün daha fazla olması için herhangi bir hareket fiiline gerek kalmadan ortam aydınlatmasının sağlandığı görülür. Hareketsiz kalındığı durumda bile algılama gücünün yüksek olması sebebiyle sizi kolaylıkla fark eden aydınlatma radar sensör, ihtiyaç duyduğunuz ışığı kolaylıkla sunar. Özellikle çocukların okul, dershane, etüt merkezi, kurs alanları gibi yoğun bir şekilde bulunduğu alanlar için rahatlıkla tercih edilebilir. Ayrıca kapladığı alan ve kullanım bölümleri itibarıyla geniş odalardan ve farklı kullanım yerlerinden oluşan evler için konforlu hareket kabiliyeti sağlaması açısından tercih edilir. Çok sayıda insanın yaşadığı alanlarda özellikle tercih edilmesi, kullanım avantajı ve konfor sağlar. Günün her anında karanlıktan kurtulmanız için hareket kabiliyetli sensörlere göre sizi algılama derecesi yüksek olan 12 volt radar sensör, işlerinizi ihtiyacınız olan ışık miktarında rahatlıkla gerçekleştirmenizi sağlar. Görünürlük gereksiniminizi rahatlıkla sağlama derecesine sahip olan kişi algılama gücü, günün her anında ortam istenilen düzeyde görünür hale getirir. Kullanılan ürünün ihtiyaç duyduğunuz durumda rahatlıkla devreye girmesi için duvarda yer alan düğmesinin mutlaka açık konumda bulunması gerekir. Aksi durumda ihtiyaç duyulan ışık yeterliliği ile ilgili problem yaşanır. Işığın devreye girmesi için mevcut düğmenin açık olmasına gerekir. Avantajlı tasarımları ile karşınıza çıkan ürünlerin tamamına Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yüksek Hassasiyete Sahip Radar Sensör Tavsiyeleri

Yüksek Hassasiyete Sahip Radar Sensör Tavsiyeleri

Radar sensör çeşitleri, ihtiyaç duyduğunuz farklı mekanlarınız için düşünülerek tasarlanır ve sunulur. Kullanım alanları; ev, bahçe, koridor, kapı önleri, merdiven boşlukları, oda içi aydınlatma sistemleri olarak değerlendirilebilir. Özellikle insan sayısının fazla olduğu yaşama alanlarında sensörlü aydınlatma büyük konfor sağlar. Diğer taraftan evinizde sürekli aydınlatma düğmesine basmaktan sıkıldıysanız, bu aydınlatma sistemini tercih edebilirsiniz. Duvarda yer alan düğmeyi bir defa aktif hale getirmeniz yeterli olur. Hareket etmezseniz dahi sizin varlığınızı algıladığı an bulunan alan ve ortamı anında ışıklı hale getirir. Elleriniz dolu olduğunda ancak mevcut olandan daha fazla ışığa ihtiyaç duyduğunuzda ortamın sizin müdahalenize ihtiyaç duymadan aydınlandığını fark edersiniz. Bu sayede işlerinizi daha hızlı ve zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Birincil kullanım araçları olan otomobiller, toplu taşıma araçları için ihtiyaç duyulan aydınlatma sistemini araç radar sensörü rahatlıkla tedarik edebilirsiniz. Araç içi ortamların bir müdahale gerektirmeden kolaylıkla aydınlandığını görebilirsiniz. Çocuklarınız için ve kendiniz için konforlu aydınlatma ortamlarını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Uzun koridorlarda, hastane, otel ve benzin istasyonu gibi alanlarda özellikle tercih edilmesi; enerji tasarrufu açısından destekleyici olur. 6500K beyaz ışık sağlayan ürün, 10W gücündeki aydınlatma kapasitesi ile sunulur. Normal ampuller ile duy girişi aynıdır. Balkon, banyo ve salon alanlarında aydınlatma ihtiyacınızı zorlanmadan sağlayabilirsiniz. 360 derece görüş alanına sahip radar sensör kullananlar tarafından da memnuniyetle beğeni toplar. Ortam aydınlatmasını en iyi şekilde sağlayan ve armatür altında dahi rahatlıkla çalışan ürün, her ortama uyumludur. 1.5W hareket kabiliyetine sahip ürünün koridor bölümlerinde spot aydınlatma sağlaması, gün ışığını destekleyen yapısı ile geçmeli kasalara uyumlu olduğu görülür. Avantajlı özellikleri itibarıyla sunulan radar sensör indirim olanaklarından Trendyol aracılığıyla yararlanabilirsiniz.

Avantajlı Radar Sensör Kampanyaları

Avantajlı Radar Sensör Kampanyaları

Radar sensör fiyatı, herkesin bütçesine uygun olacak şekilde belirlenir. Belirlenen tüm fiyatları etkileyen durumlar vardır. Bunlar; ürünün marka durumu, kalitesi, özelliklerinin farklı olması ve avantajlardır. Bütçeniz için uygun fiyatlarla edinmek istediğiniz mevcut seçeneklerin tümü, performans açısından memnun edici olarak sunulur. Bina içinde bulunan tüm aydınlatma ihtiyaçlarını ayrıca araç içinde istenilen şekilde alabilirsiniz. Otel, park, bahçe tatil evleriniz, ofis ve geniş alanlar için ihtiyaç duyulan aydınlatma; enerji tasarrufu sağlanarak sunulur. Radar sensör satın almak isteyenlerin beklentilerini karşılayacak özellikteki ürünlere ulaşmaları mümkündür. Sabit alan üzerine monte edilen açma kapama düğmesinin açık olduğu durumda aydınlatılması, ürünlerin büyük beğeni toplamasını sağlar. Bina içi ya da alan içi aydınlatmada yüksek kalite ve tasarruflu kullanım sağlar. Kullanım alanın aydınlatma ihtiyacını istenilen düzeyde sağlaması için özenle tasarlanmış aydınlatma rengi ve miktarı, kaliteli aydınlatma için müşterilere sunulur. Çalışma esnasında ya da yoğun hareket durumlarında istenilen görüş alanını sağlar. Radar sensör online olarak inceleyebilir, dilediğiniz ürünü kullanmak istediğiniz alanı göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz. Gerek bina içi gerekse araç içi aydınlatma ihtiyaçlarınızda konforlu ve enerjiden tasarruf sağlayarak aydınlatmak için seçenekler mevcuttur. Yazlık bahçesini veya kendi evinizin bahçesini aydınlatmak için keyifli sohbetlerinize eşlik edecek gün ışığı kalitesini size sunar. Kış bahçelerinin, balkon alanlarının anında ve istenilen düzeyde aydınlanması için tasarlanmış özellikleri bulunur. Ürünle ilgili yapılan radar sensör yorum bölümünden merak ettiğiniz konularla ilgili daha önce kullanmış olanların tecrübelerine başvurabilirsiniz. Yorum bölümünde yer alan bilgiler, sizlerin merak ettiği farklı konularda müşterilerin paylaşımları aracılığıyla farklı bilgilere ulaşmanızı sağlar. Trendyol’un avantajlı radar sensör kampanya olanaklarından faydalanarak dilediğiniz ürünü uygun fiyatlar dahilinde temin edebilirsiniz..