İlgili Kategoriler
Fiyat
HDMI
Kapasite
RAM Hızı
Ekran Kartı Bellek Tipi
Fiyat Geçmişi
Uyumlu Sistemler
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ram Soğutucu

" araması için 145 sonuç listeleniyor

Kaliteli RAM Soğutucu Modelleri Trendyol’da!

RAM soğutucu, bilgisayarlarda bulunan RAM’in aşırı ısınmasını engelleyen mekanizmalı bir üründür. Kullandığınız bilgisayar uzun süreli kullanımda fazla ısındığı için zamanla işlevselliğini kaybeder. Böyle durumları önlemek için üretilen ürün, cihazın ömrünü uzatır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile farklı tasarımda ürünler üretilir. Rgb RAM soğutucu ışıklı tasarımı ile bu ürünlerden biridir. Sahip olduğu ince fan sistemi ile maksimum düzeyde soğutma sağlar. Özenle tasarlanan ışıklı mekanizması ile mükemmel bir görünüme sahiptir. Ayrıca bazı modellerinde bulunan USB çoklayıcı aparat ile 2 adet giriş elde edebilirsiniz. Ddr3 RAM soğutucu, son çıkan teknolojik ürünlerden biridir. Notebook ve ultrabook cihazlarında kullanılır. Hızlı ve etkili soğutma sağlayarak cihazınız performansını artırır.

Teknolojik RAM Soğutucular

Teknolojik RAM Soğutucular

Ürünlerde bulunan fan sayısı 1 ila 6 arasında değişkenlik gösterir. Kullandığınız cihazın ihtiyaç duyduğu özelliklerde olan ürün tercihini yaparak verimli sonuçlar alabilirsiniz. Laptop RAM soğutucu ürünleri genelde 5 Dba - 10 Dba ses seviyesine sahiptir. Soğutma malzemesi olarak genelde alüminyum kullanılır. Teknolojik işlevselliğinin yanında görsel bir atmosfer de yaratır. Cihazın fazla ısınması siz çalışma yaparken bir anda verilerin kaybolmasına neden olabilir. Bunun için RAM soğutucu fan ürünleri ile bu riskler için önceden önlem alabilirsiniz. Bazı modellerde bulunan ayarlanabilir yükseklik ile istediğiniz mesafede kullanım şekli oluşturabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça yaygın olan ışıklı RAM soğutucu ürünleri renkli tasarımları ile satışa sunulur. Farklı renk seçenekleri ile ilgi odağıdır. Sessiz çalışma sistemi ve ideal hava sirkülasyonu özelliği ile tam verim almanızı sağlar.

Ddr2 RAM soğutucu, ddr2 ekran kartı bellek tipi bulunan cihazlarda kullanılır. RAM hızı 1000 - 2000 MHz arasında değişiklik gösterir. Bazı ürünlerde kapasite 2 GB olmakla beraber değişkenlik gösterir. Ürün çeşitlerini incelemek ve detaylı bilgi için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Fonksiyonel RAM Soğutucu Çeşitleri

Fonksiyonel RAM Soğutucu Çeşitleri

Kasa, notebook, laptop gibi cihazlarda kullanılan ürünlerin bazı modellerin HDMI girişi bulunurken bazılarında bulunmaz. LED’li RAM soğutucu ürünleri, hem ışıklı hem de sessiz çalışma özellikleri sayesinde ilgi odağıdır. Hava akışını dengeli şekilde sağlayarak cihazın ısınma hızını yavaşlatır. Cihazın hızlı şekilde ısınarak kapanmasını engeller ve size kesintisiz çalışma ortamı sunar. Fanlı RAM soğutucu ürünleri ile teknolojinin size sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

RAM soğutucu ddr4 bellek tipinde kullanılan çeşitleri de mevcuttur. Masaüstü bilgisayarlarda kullanılır ve 8 GB’a kadar kapasiteye sahiptir. Ürünlerin fiyat aralığı malzeme, marka, özellik kriterlerine göre belirlenir. Farklı modellerinde ek olarak ürünün yan tarafında telefon tutucu aksesuarı bulunur. Bu özellik ile hem PC hem de telefon ekranı rahatlıkla görülebilir. RAM soğutucu fiyatları bahsedilen özelliklere göre değişkenlik gösterir. Kullananlardan RAM soğutucu tavsiyeleri alarak ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kullanışlı RAM Soğutucu Ürünleri

Kullanışlı RAM Soğutucu Ürünleri

RAM soğutucu indirim fırsatları ile istediğiniz özellikte olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi arasından bütçenize uygun ürünü bulmanız mümkündür. RAM soğutucu online olarak sizler için satışa sunulur. Ürünlerin kapasite, hızı, işlevsellikleri, sunduğu avantajlar modelden modele değişkenlik gösterir. Ram hızı bazı modellerde 3000+ MHz’ ye kadar çıkar. Notebook, masaüstü ve laptop gibi ürünlerin çalışma hızını artırarak cihazlardan tam kapasite verim almanızı sağlar. Özellikle ışıklı modelleri ile günümüzde oldukça yaygın kullanıma sahiptir. Ayrıca minimal tasarımları ile kolayca istenilen yere taşınabilen seçenekleri de mevcuttur. Kullandığınız cihaza göre ürün kapasitesini seçebilirsiniz. RAM soğutucu kullananlar cihazının kullanım ömrünü ve performansını doğrudan artırır. Sizlerle paylaşılan RAM soğutucu yorum alanından ürünleri kullananların deneyimlerini görebilirsiniz. Trendyol’dan RAM soğutucu satın alarak cihazınızın çalışma performansını artırabilirsiniz.