Rgb Oyuncu Masası

75+ Ürün
primelux Bilgisayar Masası Çok Renkli Kumandalı Aydınlatma Sistemi - luxshome

primelux Bilgisayar Masası Çok Renkli Kumandalı Aydınlatma Sistemi - luxshome

İnce
Led
3.9
(259)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu500 TL'ye 40 TL İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonu500 TL'ye 40 TL İndirim
Sepette560 TL600 TL
Mobitopya Profesyonel RGB Ledli Oyuncu Masası 140*75*70 cm Bilgisayar Masası ...

MobitopyaResmi satıcı rozeti Profesyonel RGB Ledli Oyuncu Masası 140*75*70 cm Bilgisayar Masası Gamer Çalışma Masası Antrasit

140 cm
75 cm
4.2
(198)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette4.799,99 TL4.999,99 TL
CEBESE Bilgisayar Masası + RGB LED 170×77×65 cm – Kumandalı ve Telefon Kontrollü
Videolu Ürün

CEBESE Bilgisayar Masası + RGB LED 170×77×65 cm – Kumandalı ve Telefon Kontrollü

170 cm
77 cm
4.7
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
10.800 TL
Twisted Minds WARRIOR TM-Y-LB-RGB L DESIGN SİYAH OYUNCU MASASI - SOL
Hızlı Teslimat

Twisted Minds WARRIOR TM-Y-LB-RGB L DESIGN SİYAH OYUNCU MASASI - SOL

160 cm
70 cm
4.5
(54)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
9.999 TL
Trendyol Plus ile9.499,05 TL
Twisted Minds T Design Tm-t-1060-rgb Karbon Fiber Rgb Gaming (OYUNCU) Masası
Hızlı Teslimat

Twisted Minds T Design Tm-t-1060-rgb Karbon Fiber Rgb Gaming (OYUNCU) Masası

60 cm
70 cm
4.7
(3)
Kargo Bedava
6.369 TL
XDrive Rüzgar Yükseklik Ayarlı Rgb Oyuncu & Çalışma Masası Beyaz ( 140x60 )
Videolu Ürün

XDriveResmi satıcı rozeti Rüzgar Yükseklik Ayarlı Rgb Oyuncu & Çalışma Masası Beyaz ( 140x60 )

140 cm
75 cm
4.6
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
16.999 TL
Hawk Gaming Chair ION X Çift Motorlu Yükseklik Ayarlı RGB 160x80 Siyah Renk Ç...

Hawk Gaming ChairResmi satıcı rozeti ION X Çift Motorlu Yükseklik Ayarlı RGB 160x80 Siyah Renk Çalışma ve Oyuncu Masası

160 cm
72 cm
3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
28.999 TL
Twisted Minds WARRIOR TM-Y-RW-RGB L DESIGN BEYAZ OYUNCU MASASI - SAĞ
Hızlı Teslimat

Twisted Minds WARRIOR TM-Y-RW-RGB L DESIGN BEYAZ OYUNCU MASASI - SAĞ

165 cm
70 cm
4.5
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
9.999 TL
Trendyol Plus ile8.999,10 TL
X My Table Rgb Ledli Kumandalı Oyuncu Masası 115x65x76
Hızlı Teslimat

X My Table Rgb Ledli Kumandalı Oyuncu Masası 115x65x76

115 cm
76 cm
4.8
(82)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

8.787,41 TL
8.912,17 TL
Karr Gaming Spark 25mm RGB Aydınlatmalı Oyuncu Masası | Siyah Karbon Fiber Ka...
Hızlı Teslimat

Karr Gaming Spark 25mm RGB Aydınlatmalı Oyuncu Masası | Siyah Karbon Fiber Kaplama

140 cm
71 cm
4.8
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
7.857 TL
CEBESE Bilgisayar Masası + RGB LED 170×77×65 cm – Kumandalı ve Telefon Kontrollü
Videolu Ürün

CEBESE Bilgisayar Masası + RGB LED 170×77×65 cm – Kumandalı ve Telefon Kontrollü

170 cm
77 cm
4.7
(23)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
10.800 TL
XPRİME Markus Rgb Ledli Oyuncu Masası

XPRİME Markus Rgb Ledli Oyuncu Masası

115 cm
78 cm
4.6
(221)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 250 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 250 TL İndirim
Sepette10.749 TL10.999 TL
XDrive Profesyonel Rgb Oyuncu Masası Ateş Serisi
Videolu Ürün

XDriveResmi satıcı rozeti Profesyonel Rgb Oyuncu Masası Ateş Serisi

120 cm
77 cm
4.9
(26)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
12.299 TL
Twisted Minds WARRIOR TM-Y-RB-RGB L DESIGN SİYAH OYUNCU MASASI - SAĞ
Hızlı Teslimat

Twisted Minds WARRIOR TM-Y-RB-RGB L DESIGN SİYAH OYUNCU MASASI - SAĞ

165 cm
70 cm
4.3
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
9.299 TL
Trendyol Plus ile8.834,05 TL
XDrive Rüzgar Yükseklik Ayarlı Rgb Oyuncu & Çalışma Masası Siyah ( 140x60 )
Videolu Ürün

XDriveResmi satıcı rozeti Rüzgar Yükseklik Ayarlı Rgb Oyuncu & Çalışma Masası Siyah ( 140x60 )

140 cm
75 cm
4.5
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
16.999 TL
X My Table Rgb Ledli Kumandalı Oyuncu Masası 130x65x76
Hızlı Teslimat

X My Table Rgb Ledli Kumandalı Oyuncu Masası 130x65x76

130 cm
76 cm
4.8
(101)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

9.339,52 TL
9.620,76 TL
Hawk Gaming Chair ION S Çift Motorlu Yükseklik Ayarlı RGB 140x70 Siyah Renk Ç...
Hızlı Teslimat

Hawk Gaming Chair ION S Çift Motorlu Yükseklik Ayarlı RGB 140x70 Siyah Renk Çalışma ve Oyuncu Masası

140 cm
101 - 120 cm
Kargo Bedava
30.879 TL
Twisted Minds Z Design Tm-z-1060-rgb Karbon Fiber Rgb Gaming (OYUNCU) Masası
Hızlı Teslimat

Twisted Minds Z Design Tm-z-1060-rgb Karbon Fiber Rgb Gaming (OYUNCU) Masası

60 cm
70 cm
Kargo Bedava
6.369 TL
DRİFT Aura RGB Ledli Oyuncu Masası
Hızlı Teslimat

DRİFT Aura RGB Ledli Oyuncu Masası

120 cm
75 cm
4.8
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
150 TL Kupon
Kargo Bedava
8.250 TL
XPRİME xPrime Markus RGB Ledli Beyaz Pro Oyuncu Masası 160 CM

XPRİME xPrime Markus RGB Ledli Beyaz Pro Oyuncu Masası 160 CM

160 cm
78 cm
4.3
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 250 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 250 TL İndirim
Sepette12.749 TL12.999 TL
XPRİME Markus Rgb Ledli Oyuncu Masası 160 Cm

XPRİME Markus Rgb Ledli Oyuncu Masası 160 Cm

160 cm
78 cm
4.4
(173)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 250 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 250 TL İndirim
Sepette11.749 TL11.999 TL
CEBESE Bilgisayar Masası + RGB LED 140×77×65 cm – Kumandalı ve Telefon Kontrollü
Yetkili Satıcı

CEBESE Bilgisayar Masası + RGB LED 140×77×65 cm – Kumandalı ve Telefon Kontrollü

140 cm
77 cm
Kargo Bedava
8.000 TL
Karr Gaming Ion 25mm Rgb Aydınlatmalı Oyuncu Masası | Pembe Karbon Fiber Kaplama
Hızlı Teslimat

Karr Gaming Ion 25mm Rgb Aydınlatmalı Oyuncu Masası | Pembe Karbon Fiber Kaplama

160 cm
74 cm
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
12.687,99 TL
Karr Gaming Raiden Çift Motorlu RGB Aydınlatmalı Elektrikli Yükseklik Ayarlı ...
Hızlı Teslimat

Karr Gaming Raiden Çift Motorlu RGB Aydınlatmalı Elektrikli Yükseklik Ayarlı Oyuncu Masası

75 cm
Led
Kargo Bedava
38.147 TL

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Ek Hizmetler

Rgb Oyuncu Masası

Rgb Oyuncu Masası: Oyun Deneyiminizi Zirveye Taşıyın

Gelişen teknoloji ile birlikte oyun dünyası da kendini sürekli yeniliyor. Oyun tutkunları için sadece oyun donanımları değil, aynı zamanda oyun alanlarının düzeni de büyük önem taşıyor. Bu noktada, Rgb Oyuncu Masası modelleri, hem estetik hem de fonksiyonellik açısından oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Rgb aydınlatma sistemleri ile donatılmış bu masalar, oyun deneyiminizi daha da keyifli hale getiriyor.

Rgb Oyuncu Masası Nedir?

Rgb Oyuncu Masası, LED ışıklarla donatılmış, oyuncuların rahat bir şekilde oyun oynaması için tasarlanmış özel bir masa modelidir. Bu masalar, genellikle ergonomik tasarımları ve geniş yüzey alanları ile dikkat çeker. Oyun oynarken ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları rahatça yerleştirebileceğiniz genişlikte tasarlanmışlardır. Rgb aydınlatma özelliği ise, oyun atmosferinizi tamamlayarak görsel bir şölen sunar.

Rgb Oyuncu Masası Modelleri ve Özellikleri

  • Xprime Markus RGB Ledli Oyuncu Masası: Türkiye’nin en çok satan modellerinden biri olan bu masa, sağlam MDF yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sunar. Kulaklık askılığı ve bardaklık gibi pratik detaylarla donatılmıştır.

  • XDrive Toprak Rgb Oyuncu Masası: Extra güçlü ayakları ve su geçirmez yapısıyla dikkat çeken bu model, farklı renk modlarına sahip aydınlatma seçenekleri sunarak her oyun deneyimini özelleştirir.

  • Mobitopya Profesyonel Oyuncu Masası: Ergonomik tasarımı ile uzun süreli oyun seanslarında konfor sağlar. RGB aydınlatma sistemi ile de görsel bir deneyim sunar.

Neden Rgb Oyuncu Masası Tercih Edilmeli?

Rgb Oyuncu Masası tercih etmenin birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle, bu masalar oyuncuların ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Geniş yüzey alanı, klavye, fare ve diğer ekipmanlar için yeterli alan sunar. Ayrıca, RGB aydınlatma ile oyun atmosferini zenginleştirir. Bu masalar, oyun oynarken daha iyi bir odaklanma sağlar ve görsel açıdan etkileyici bir ortam yaratır.

Rgb Oyuncu Masası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tasarım ve Ergonomi: Masanın tasarımı, uzun süreli oturumlar için konfor sağlamalıdır. Ayakta çalışabilme veya oturarak kullanabilme seçenekleri değerlendirilebilir.

  • Malzeme Kalitesi: Uzun ömürlü bir masa için kaliteli malzemelerden yapılmış olması önemlidir. MDF, metal ve plastik gibi malzemeler arasından seçim yapabilirsiniz.

  • Aydınlatma Özellikleri: Rgb aydınlatmanın çeşitliliği ve kontrol seçenekleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Kumandalı sistemler, kullanıcıların aydınlatmayı kolayca değiştirmesine olanak tanır.

Müşterilerin En Çok Sorduğu Sorular

  1. Rgb Oyuncu Masası nasıl temizlenir?

    • Yüzeyi nemli bir bezle silmek yeterlidir. Aşındırıcı temizleyiciler kullanmaktan kaçının.
  2. Rgb aydınlatma özelliği nasıl çalışır?

    • Genellikle masa ile birlikte gelen bir kumanda ile aydınlatma modları ve renkleri değiştirilebilir.
  3. Hangi boyutlarda Rgb Oyuncu Masası mevcut?

    • 115 cm, 130 cm, 140 cm gibi çeşitli boyut seçenekleri bulunmaktadır.
  4. Rgb Oyuncu Masası montajı zor mu?

    • Çoğu model, kullanıcı dostu montaj talimatları ile birlikte gelir ve kolayca kurulabilir.
  5. Rgb Oyuncu Masası fiyat aralığı nedir?

    • Fiyatlar modele ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir.
  6. Masada kulaklık ve bardaklık var mı?

    • Birçok modelde kulaklık askılığı ve bardaklık gibi pratik detaylar bulunur.
  7. Rgb Oyuncu Masası hangi malzemelerden yapılmıştır?

    • Genellikle MDF, metal ve plastik gibi malzemeler kullanılır.
  8. Rgb Oyuncu Masası nerelerde kullanılabilir?

    • Oyun odaları, ofisler veya çalışma alanlarında rahatlıkla kullanılabilir.
  9. Rgb aydınlatma göz yorar mı?

    • Işık modları değiştirilebilir olduğundan, göz yormayan tonlar tercih edilebilir.
  10. Rgb Oyuncu Masası ne kadar dayanıklıdır?

  • Kaliteli malzemelerden üretilen masalar uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır.

Sonuç

Rgb Oyuncu Masası, oyun deneyimini zenginleştiren, konforlu ve estetik bir çözüm sunar. Farklı modeller ve fiyat aralıkları ile herkesin ihtiyacına uygun seçenekler mevcuttur. Oyun alanınızı düzenlemek ve keyifli bir atmosfer yaratmak için Rgb oyuncu masası modellerini tercih edebilirsiniz. Unutmayın, doğru masa seçimi, oyun performansınızı da olumlu yönde etkileyecektir.