Fiyat
Tip
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ring Light

" araması için 946 sonuç listeleniyor

En Kaliteli Çekimler İçin Ring Light Ürünleri Trendyol'da!

Ring light internetin yaygınlaşmasıyla sıkça kullanılan bir ürün haline gelir. Bu ürün, müşteriler tarafından çeşitli amaçlarla kullanılır. Sıkça tercih edilen kullanım alanlarından biri de güzel fotoğraflar çekmek için ışık desteği sağlamak şeklindedir. Bu yüzden ürünlere aynı zamanda selfie ışığı da denir. Bu ışık türü adı Türkçeye çevrildiğinde ise yüzük manasına gelen ring kelimesi ile anılır. Bunun nedeni de ışıkların halka biçiminde olmasıdır. Bu seçenek; hem profesyonel hem de kişisel çekimlerde güvenle kullanılabilir. İsterseniz sosyal medya hesaplarınız için isterseniz de doğal ışığın yetersiz olduğu bir alanda çekim yapmanız fark etmeksizin bu tür aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Ring light ışık, bugünlerde sıkça tercih edilen yapay ışık seçeneklerinden biridir. Bu halka şeklindeki ışıklar, bir yere monte etmeyi gerektirmez. Çünkü çoğunlukla birer tripod ile birlikte sunulur. Sadece ürünü nereye konumlandıracağınızı ve yüksekliğini ayarlamanız yeterlidir. Ring light LED tripod genellikle ışıklı halkanın tam ortasında cihaz oturtma yeri ile sunulur. Bu kısma telefonunuzu, kameranızı ya da fotoğraf makinenizi monte ederek ürünü kolayca kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Ring light modelleri pek çok kolaylık sunar. Ürünler, taşıma kolaylığı ile dış çekimlerde de kullanıma uygundur. Gece çekimlerinde bir ya da birden fazla ring light tripod kullanarak ışığı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Siz de bu ışık çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşarak güvenle satın alabilirsiniz.

Pratik Kullanıma Sahip Ring Light Ürünleri

Pratik Kullanıma Sahip Ring Light Ürünleri

Beğeni kazanan ürünler, pek çok farklı marka tarafından satışa sunulur. Farklı bütçelere hitap eden fiyat seçenekleri mevcuttur. Bu tip çekim ekipmanı eğer doğru seçilirse oldukça uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Eğer sabit bir yerde çekim yapmak istiyorsanız masaüstü ring light seçeneklerine odaklanabilirsiniz. Çünkü bu ekipman size tek başınıza çekim yapma olanağı sunar. Ayna kısmından kendinizi gördüğünüz için vereceğiniz pozu ayarlamanız oldukça kolay olur. Kumanda ise ekipmanı kullanma açısından büyük bir kolaylık sunar. Çünkü çekim yaptığınız cihazdan süre, zamanlayıcı ve benzeri ayarlar yapmanız gerekmez. İstediğiniz kadrajı ve görüntüyü yakaladığınız anda kumandadan çekim tuşuna basmanız yeterli olur. Bu seçenekler; sadece beyaz ya da sarı ışık veren bir cihaz değildir. RGB ring light sayesinde pek çok renk seçeneğine sahip olabilirsiniz. Bu seçeneği aktif ettiğinzide RGB renkleri denilen ana renklere ve bu renklerin aralarında yer alan ara renklere sahip çok tonlu bir model elde edersiniz. Bu şekilde sofistike çekimler yapabilirsiniz. Ring light renkli çekimler yapmak isteyen kişiler için de önerilir. Renkli çekim yapmayan kişiler ise sarı, beyaz ya da mavi ışıkların olduğu modellere yönelebilir. Bu ışık ekipmanlarının çeşitli boyutları vardır. Böylece ihtiyacınıza yönelik olarak bu boyutlardan birini seçebilirsiniz. 10 inç, 14 inç, 21 inç ring light seçenekleri ile satışa sunulur. 14 inch; selfie gibi günlük çekimlerde yeterli olurken kısa film ya da profesyonel fotoğraf çekimi gibi işler için ise büyük olan seçenekler tavsiye edilir. Ring light selfie kıyafet kombini ya da makyaj konusunda hünerlerini net biçimde göstermek isteyen kişilerin çekimlerine de kalite katar. Bu seçenekler arasında dikkat çeken LED ring adını ışıklı halkanın içerisinde yer alan lambalardan alır. Bir sanat dalı ile ilgilenen müşteriler de LED ring light sayesinde eserlerini sevenlerine kaliteli ve profesyonel şekilde aktarabilirler. Cep telefonunuz ile çekim yapacaksanız telefon ring light tutucu özelliği de size kolaylık sağlar. Telefonunuzu bu bölmeye yerleştirerek kaliteli çekimler yapabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Ring Light Kullananlar ve Tavsiyeleri

Beğeni Toplayan Ring Light Kullananlar ve Tavsiyeleri

Dikkat çeken bu ekipmanların farklı amaçlarla kullanıma sunulan amatör ve profesyonel çeşitleri vardır. Ring light 50 cm, 55 cm, 56 cm gibi pek çok seçenek sunar. Ancak çok büyük bir model için yeterli yeriniz yoksa veya ışık ekipmanını yanınızda taşımak istiyorsanız mini ring light da sizin için uygun bir seçenek olur. Bu ürün yanınızda taşıyabileceğiniz kadar ufaktır. Öte yandan fotoğraf ve videoları sabit bir açıdan çekmek gibi bir isteğiniz varsa ring light kullananlar tarafından yapılan yorumlardan da yola çıkarak masaüstünde kullanılan modeli tercih edebilirsiniz. Bu ışık da yine taşıma kolaylığı olan ve sabitlenebilen bir yapay aydınlatma seçeneğidir. Özellikle çekim yapmaya yeni başlayacaksanız ya da sadece fotoğraf çekecekseniz küçük modeller sizin için yeterli olabilir. Bu ışığı hangi amaçla kullanmak istediğinizi düşündükten sonra bazı seçenekler kendiliğinden elenir. Bu sayede pek çok farklı seçenek arasında hangi modeli istediğinizi kolayca bulabilirsiniz. Ring light tavsiye eden kişiler de genellikle önce ışığı ne için kullanacağınızı düşünmenizi önerirler. Çünkü herkesin ışığı kullanım şekli, yeri ve amacı farklı olabilir. Tripod satın almayı düşünen kişilerin de bu seçeneklere bakmaları gerekir. Çünkü sıradan bir tripod almak yerine RGB tripod aldığınızda ışık ekipmanını da edinmiş olabilirsiniz. Trendyol üzerinden ring light yorum kısmında fikirlerini paylaşan müşteriler memnuniyetlerini ifade eder. Gün ışığının yetersiz kaldığı ya da değişken olduğu ortamlarda özçekim yaparken kullanabileceğiniz bu ürünler, sosyal medya fenomenlerinin dahi olmazsa olmaz ekipmanlarından biridir. Bu seçenekler sayesinde çekimlerinizde oluşabilecek ışık ile ilgili sorunları kendinize dert etmenize gerek kalmaz. Ring light online şekilde satın alabileceğiniz bir ekipmandır. Trendyol’dan bu ekipmanı satın alarak online alışverişin kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Konforlu ve Fonksiyonel Ring Light Fiyat Aralıkları

Konforlu ve Fonksiyonel Ring Light Fiyat Aralıkları

Ring light 90 W olan çeşitlerden 72 W olanlara kadar pek çok seçenek sunar. Pek çok farklı tasarımı bulunan bu ışıklar, genellikle halka şeklinde ve bir tripodun üzerine konumlandırılmış şekilde satışa sunulur. Bir tripodun üzerine yerleştirilen cihazın etrafından yansıyan ışık çekimi yapılacak olan nesneye yansıtır. LED selfie tripod ile telefonunuzla ya da kameranızla yapacağınız çekim profesyonel bir hale gelir. Çünkü fotoğraftaki önemli şeylerden biri ışıktır. Netlik ve kadraj ışığa göre şekil alır. Bu yüzden kaliteli ring light sahibi olmak, fotoğraf ve video çekimlerinde çok şeyi değiştirebilir. Güzel bir çekim için fotoğrafı çekilecek kişiyi ya da nesneyi bir arka planın önüne yerleştirip ürüne bağlı tripodu doğru şekilde konumlandırabilirsiniz. Ardından çekimi yapacağınız cihazı tripoda bağlayabilirsiniz. Bu aşamaların ardından çekime hazır konuma gelinir. Ring light fiyat aralıklar bazı özelliklerine göre belirlenir. Kamera ürün sayesinde normal performansından iyi bir kalite sunabilir. Yaptığınız çekimler sanatsal ve profesyonel görünebilir. Eğer daha fazla kişiyi ya da objeyi görüntüleyecekseniz birden fazla seçenek kullanmanız gerekebilir. Bu durumda nesnelerin gölgeleri birbirinin üzerine düşmemeli ve farklı açılardan ışık yansımalıdır. Birer adet karşıdan, soldan ve sağdan ışık veren ring light satın alabilirsiniz. Eğer ışığın gün ışığına yakın olmasını isterseniz güneş tonuna benzer olan sarı seçeneği kullanabilirsiniz. Fiyatı pek çok etkene bağlı olarak belirlenen ürünleri ring light indirim dönemlerini takip ederek de satın alabilirsiniz. Eğer daha soğuk görüntü elde etmek isterseniz mavi renk tercih edebilirsiniz. Sanatsal çekimlerde ve ürün çekimlerinde ise çoklu renk imkanı sunan RGB tonlarını deneyebilirsiniz. Satın alacağınız ürün sayesinde iş hayatınızda ve özel hayatınızda yaptığınız çekimler üst düzeye taşınabilir. Trendyol’da ring light kampanya dönemlerini takip edebilir, pek çok farklı modeli inceleyebilirsiniz.

Ring Light Nasıl Kullanılır?

Ring light çeşitleri bir aparat yardımıyla selfie çubuğu şeklinde kullanılabilir. Özel tasarıma sahip olan bu aksesuarların telefon tutma alanı vardır. Söz konusu alana yerleştirilen telefon sayesinde güzel ışıklı fotoğraflar çekilebilir. Bu noktada kullanılabilecek farklı seçenekler vardır. Bir diğer tasarım şekli ise masa telefon tutucu modelleri olarak karşınıza çıkar. Genellikle üç adet ayağa sahip olan bu ürünler üzerinde de telefon yerleştirmek için özel bir alan bulunur. Bu şekilde istenen çekimler etkileyici biçimde yapılabilir. Ancak telefonu, bahsi geçen alana doğru ve sarsılmayacak şekilde yerleştirmek son derece önemlidir.

Ring Light Ne Demektir?

Ring light; yapısı gereği LED ışık modellerinden biridir. Halka şeklinde dizayn edilen bu ışık, ismini sahip olduğu yuvarlak biçimden alır. Bir LED şeridinin halka şeklinde tasarlanması sayesinde oluşan ürünler, özçekim ve video kaydı yaparken sık sık kullanılır. Floresan ampul kullanılarak tasarlanan ring light çeşitleri de vardır. Çember şeklinde görünüme sahip olan bu ürünlerin ortasında boşluk bulunur. Bu boşluk da ışığın istenilen biçimde yansımasına katkı sağlar. Ring light çeşitlerini etkili biçimde kullanmak için tripot gibi sabitleyici aksesuarlara ihtiyaç duyulur.

Ring Light Ne İşe Yarar?

Ring light modelleri, video çekimi esnasında doğrudan kamera yönünden gelen tek tip bir ışık kaynağı elde edilmesini sağlar. Bu sayede çekim yapan kişinin yüzünde eşit miktarda ışık dağılımı meydana gelir. Ring light çeşitleri, yüksek kaliteye sahip fotoğraf ve video çekilmesine imkan sağlar. Bu halka şeklindeki ışık kaynağı, eşsiz bir aydınlatma olarak kullanılır. Bu ürünler, genellikle tek başına yapılan çekimlerde mükemmel performans elde edilmesine olanak tanır. Selfie şeklinde tasarlanan modeller, küçük boyuta sahiptir. Bu ürünler ise selfie yaparken istenen ışığın yüze yansımasını sağlar. Ring light modelleri, profesyonel fotoğrafçılar tarafından portre çekimlerinde kullanılır. İçi boş olan yuvarlak düzenek halka içinden çekim yapılmasını sağlar.