İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Boy
Kumaş Tipi
Kumaş/İplik Özellik
Kalınlık
Cinsiyet
Persona
Siluet
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Teknik
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Kalıp
Kol Boyu
Kol Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Robalı Ferace

" araması için 131 sonuç listeleniyor

Robalı Ferace Çeşitleri ile Gözler Üstünde

Ferace eski Türk ve Osmanlı zamanında kadınlarla birlikte erkeklerinde kullandığı bir dış giysidir. Eski zamanlarda yalnızca siyah ve yeşil renklerde üretilen ferace, son yıllarda çok farklı renk seçenekleri ile de bir hayli tercih edilen dış giysiler arasındadır. Ferace, dış kıyafet olarak kullanılmakla beraber rahat oluşu ve giy çık oluşu ile de kadınlar tarafından oldukça ilgi gören bir üründür. Genellikle yaz sıcaklarında daha çok tercih edilmekle birlikte kışlık robalı ferace modelleri de kış aylarına uygun kalın kumaşlardan üretilmektedir.

Medine İpeğinden Robalı Ferace

Medine İpeğinden Robalı Ferace

Yaz aylarında medine ipeği robalı ferace hem terletmeyen kumaşı, hem de kırışmayan yapısı ile müşteriler tarafından beğenilen ürünler arasındadır. Ne manto gibi ne de çarşaf gibi olmayan robalı ferace modelleri, mevsimlik bir kumaşa sahip olan arada kalan bir modeldir. Tesettür giyimde yükselişte olan robalı feraceler, artık daha şık tasarımlara sahip olmasıyla özel günlerde tek parça olarak da oldukça tercih edilmektedir. Bazı robalı feraceler, eklenen tasarımlar ile elbise şıklığına getirilmiş. Robalı kırmızı ferace de gerek renk tonları gerekse tasarım farklılığı ile elbise şıklığını yakalamakta ve özel günlerinizde kullanıma uyum sağlamaktadır. Aynı şekilde robalı ferace siyah seçeneği ile de özel anlarınızda yanınızda olacak model ve renkler arasında yerini korumaktadır.

Robalı Ferace Modelleri

Robalı Ferace Modelleri

Tesettür giyimde daha çok tercih edilen robalı ferace hem rahatlığı, hem de tek parça oluşu ile günlük hayatta kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda her yerde bulabileceğiniz modeller ile de ulaşımı oldukça kolaydır. Kullanımın yaygınlaşması ile farklı üreticilerin farklı modelleri arasında aranılan özellikle ürünü bulmak artık zor değildir. Robalı ferace modelleri, tasarım farklılıklarına ve renklerine sahip olsa da genel itibari ile aynı kalıp ve kesim tarzlarına sahiptir. Bu farklılıklardan biri geniş kollara sahip ferace modelleridir. Geniş kol kesimine sahip robalı ferace çeşitleri, günlük de kullanabileceğiniz gibi özel bir ortama girerken de tercih edebileceğiniz şık bir modeldir. Belden robalı ferace modelleri de geniş yakalara ve ayak bileklerine kadar inen bir uzunluğa sahiptir. Bütün vücudu örtemeye dayalı kesime sahip robalı feraceler farklı kumaşlardan üretilebildiği gibi mevsime uygun kumaş seçimleri ile de müşterilerine sunulmaktadır. Robalı kaşe ferace modelleri, özellikle sonbaharda havaların soğuması ile birlikte kullanılmaya başlar. Devamında da kullanılmaya devam eden robalı kaşe ferace, kış aylarında da tesettürlü hanımların vazgeçilmez parçalarından birini oluşturmaktadır. Siyah, beyaz ve krem renklerinden oluşan robalı feraceler, genellikle hac vazifesini yapacak hanımların tercih ettiği seçeneklerdir ve tek tipten oluşması da kolaylık sağlamaktadır.

Robalı Ferace Fiyatları

Robalı Ferace Fiyatları

Kullanım rahatlığı ile yükselişte olan robalı feraceler, farklı markaların üretmiş olduğu farklı ürün seçeneklerine sahiptir. Mevsimlere göre kumaş değişikliği ile birlikte renk ve tasarımda da değişkenlik gösteren bu dış giysisi fiyatta da farklılık göstermektedir. Yaz mevsiminde özellikle terletmeyen ve iç göstermeyen pamuklu ipek, keten gibi kumaş seçimin yanında esnek ve dökümlü duran robalı feraceler de beğenilen modellerden biridir. Kış aylarında ise daha çok manto ve kabanların yerini alan kışlık feraceler, geniş kesimli ve kalın kumaşlara sahiptir. Yazın kullanılan açık renklerin aksine kıs aylarında daha koyu kumaşlar kullanılmaktadır. Yine bol ve uzun kesim tercih edilen kışlık feracelerde sıcak tutması açısından kalın pamuklu, kalın keten, çuha, kaşmir ve yünlü kumaşlar tercih edilir. Robalı ferace fiyatları, aradığınız özelliklere göre farklılık göstereceği gibi bütçenize uygun fiyatlarda ürünü de rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Daha fazla modelde ve çeşitlilikte ferace modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.