Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Rotring 800

" araması için 85 sonuç listeleniyor

Yeni Nesil Rotring 800 Modeli Trendyol’da!

Günlük hayatta sıkça kullanılan araçlardan biri de kalemdir. Kalemler kendi içinde farklı kategorilere ayrılır. Bunlardan en çok kullanılanı ise uçlu kalemlerdir. Okul hayatı başta olmak üzere birçok farklı alanlarda bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Uçlu kalem seçenekleri arasında Rotring markasının 800 modeli öne çıkar. Bu model yapısı ile beğeni toplar. Metal gövdesi kaliteli bir his yaratarak keyifli bir yazma deneyimi sunar. Rotring 800 kalem sektörünün önemli bir parçasıdır. Marka, yıllardır farklı ürünler üretmiş ve bu alanda adını duyurur. Bunlardan birisi ise Rotring 800 Plus'tır. Rotring 800 0.5, 0.7 olmak üzere iki farklı ürün olarak piyasaya sunulur. Bu sayede ince uçlarla rahat edemeyenler için seçenek sunulur. 0.7 rahat kullanımı ile öne çıkarken 0.5 ise çizim yapan kişiler için ideal bir seçenektir. Renk konusunda ise Rotring Versatil 800 ve krom olmak üzere müşterilerin beğenisine sunulur. Model mühendislik, mimari gibi farklı alanlarda eğitim gören öğrencilerin severek kullandığı bir tasarımdır. Çizim yaparken ince uçlu yapısı ve konforlu tutuş sağlayan gövdesi ile beğeni toplar. Sevenler için marka uçlu kalemin yanı sıra tükenmez kalemlerle de beğeni toplar. Rotring 800 tükenmez kalem yumuşak yazım deneyimi sunar. Bu ürünü performans ödevlerinizi yaparken ya da günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hayatınıza Kalite Katan Rotring Modelleri

Hayatınıza Kalite Katan Rotring Modelleri

Rotring 800 Versatil kalem sadece yazı yazmaktan ötesini sağlayarak müşterilere konfor sağlar. Bununla birlikte şık görünümü ile de dikkatleri üzerine toplar. Rotring 800 Pro ise bir diğer çeşit olarak karşınıza çıkar. Markanın bu çeşitliliği, kararsız ve zor beğenen kişiler için oldukça güzel bir ayrıntıdır. Marka uçlu ve tükenmez ürünleri ile geniş bir kitleye hitap eder. Bu çeşitliliğin diğer önemli örnekleri ise Rotring 800 Ballpoint seçenekleridir. Yumuşak yazım için tasarlanmış olan ucu ve 800 modelleri için klasikleşmiş geometrik gövdesi ile beğeni toplar. Rotring 800 Stylo Bille ise markanın öne çıkan bir diğer ürünüdür. Rotring markası bu çeşitliliğin yanında Rotring 800 yedek parça konusunda da oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup Rotring kullananlar için bu konuda destek sağlar. Bu yönüyle diğer markalardan farklı olarak daha uzun kullanım sağlar. Sadece uzun kullanım ve çeşitlilikle kalmaz, sağlam yapı ve kalite konusunda da müşterilerin beğenisini toplar. Birçok konuda öncü olan Rotring markası müşterilerin tercih etmesinde önemli bir rol oynar. Yapısı ve tasarımı ile beğeni toplayan bu ürünler şık dizaynı ile beğeni toplar. Geometrik tasarıma sahip metal gövdeler uzun süre aynı kalitede kullanım avantajı sunar. Dileyenler için uçlu dileyenler için tükenmez ürün seçenekleri sunan marka kalitesi ile dünya çapında adından bahsettirir. Rotring 800 krom ve siyah renk seçenekleri sunan marka farklı zevklere sahip kişilere hitap eder. İki rengin de uçlu kalem olarak 0.5 ve 0.7 seçenekleri vardır. Uç kısmı gövdenin içine girerek kullanılmadığı anlarda kaleme ve koyulduğu yere zarar vermez. Bu sayede kullanım avantajı sağlar. Bu özelliği sayesinde cildinize de zarar vermez, rahat kullanım sunar. Bu işlevsel ürünler arasından rahat edebileceğinizi seçebilirsiniz. Mimarlık ya da sanat öğrencisi iseniz iki ürünü de satın alabilirsiniz. Detay çalışmalar yapıyorsanız kalın uçlarla çizimlerinize gölge verip boyut kazandırabilirsiniz. İnce detaylar için ise Rotring 800 0.5 seçeneklerle istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

Ergonomik Tasarımı ile Öne Çıkan Rotring Ürünleri

Ergonomik Tasarımı ile Öne Çıkan Rotring Ürünleri

Onlarca seçeneği bulunan Rotring markası bu alanda her müşterinin dikkatini çekmeyi ve müşterileri tatmin etmeyi amaçlar. Farklı boyut, renk ve aynı zamanda çeşitli kullanım özellikleriyle herkese hitap etmeyi başaran marka kalitesinden ödün vermez. Rotring 800 özelliklerine bakıldığında farklı renk seçenekleriyle birlikte aynı zamanda şık tasarımıyla da dikkat çeken seriler sunar. Her zevke uygun ve müşteri dostu ürünlere sahip olmak Rotring ile okulda, işte ya da günlük hayatta not almanız gerektiğinde konforu hissedebilirsiniz. Her geçen gün yeni ürünler piyasaya sunması ile heyecan yaratır. Aynı zamanda yedek parça temini kolaylığı da müşteriler açısından önemlidir. Rotring markası yedek parça temini konusunda standartların üstünde olup müşterilerin bu yöndeki taleplerini kısa sürede ve en etkili şekilde karşılamak için çalışmalarını yürütür. Hem yedek parça temin kolaylığı hem de onlarca kalem seçeneği bulunması müşterileri için eşsiz bir imkanı sunar. Ürünler gövdesinin yanı sıra ambalajı ile de dikkatleri üzerine çeker. Siyah üçgen kutu şık tasarımı ile müşterilerden tam not alır. Ürünler gerek ambalajı gerekse gövdesi ile her noktada kalitesini belli eder. Bu sayede sevdikleriniz için şık bir hediye seçeneği olduğunu da kanıtlar. Rotring 800 kampanya ve indirim dönemlerinde müşterilere cazip alım fırsatları sunar. Siz de bu başarılı markanın 800 serisi arasından bir ürün almak isterseniz Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Trendyol’dan Rotring 800 satın almak için indirim ve kampanya dönemlerini bekleyebilirsiniz. Böylece avantajlı bir alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. Tükenmez modellerini aile büyüklerinize ya da iş arkadaşlarınıza şık bir hediye olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünler tasarımı sayesinde beğeni toplar. Uçlu modeller ise lise ya da üniversiteye giden tanıdıklarınız için ideal seçeneklerdir. Rotring 800 online alışveriş fırsatları için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Seçenekleriyle Rotring 800 Modelleri

Avantajlı Fiyat Seçenekleriyle Rotring 800 Modelleri

Bir kalemden ne bekliyorsanız size çok daha fazlasını sunmaya elverişli olan Rotring 800 modelleri, hayatınızı kolaylaştırarak size avantaj sağlar. Müşterilere en iyi şekilde kullanım kalitesi sunan marka geniş bir kitleyi memnun eder. Rotring 800 fiyat aralığı ürün özelliklerine göre belirlenir. Ucun çıktığı kısımda yer alan pirinç mekanizma kırılmaları önler. Bu sayede sürekli yeni bir uç takmakla uğraşmadan konforlu bir yazma deneyimi elde edebilirsiniz. Kullanmadığınız anlarda pirinç mekanizmayı gövdeye sokarak üzerinde yer alan askısı yardımıyla gömlek cebinizde taşıyabilirsiniz. 800 modelleri çevir tıkla mekanizmasına sahiptir. Bu mekanizma sayesinde uçlu kalemin dışında bir tablet kalemi olarak da iş görür. Metal tırtıklı tutma yerinin ucunda bulunan özel alan yazma kısmı gövde için girdiğinde tablet ya da diğer dokunmatik cihazlarda kullanım imkanı sağlar. Altıgen gövdenin şık yapısı ve işlevsel uç özellikleri ile öne çıkan Rotring 800 kullananları kendine hayran bırakır. Müşteri memnuniyeti ve değerlendirmelerini görmek için Rotring 800 yorumlarına bakabilirsiniz. Bu kısımda ürünü satın alan kişilerin yazdığı yorumlar yer alır. Bu yorumlar sayesinde siz de alışverişinizi nasıl sonlandıracağınıza karar verebilirsiniz. Ayrıca Trendyol’da Rotring ürünlerinin müşteri yorumlarına göre size en uygun model ve rengi bulabilir ve satın alabilirsiniz. Rotring 800 tavsiyeleri için de yorumları okuyabilirsiniz. Dokunmatik ekran üzerinde ürünün performansı hakkında da pek çok bilgiyi bu kısımda bulabilirsiniz. Şık ambalajı, ergonomik tasarımı ve işlevsel yapısı ile öne çıkan bu ürünü ister kendinizi şımartmak isterseniz de yakınlarınızı mutlu etmek için satın alabilirsiniz. Rotring 800 indirim ve kampanya dönemleri için Trendyol’u takip edebilirsiniz. Avantajlı fiyat seçenekleri sunulan bu dönemde kendinize ve sevdiklerinize birer Rotring alarak uzun süre kaliteli kullanım sunan ürünlere sahip olabilirsiniz.