İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Marka
Renk
"

Salcano Ng 650

" araması için 97 sonuç listeleniyor
Salcano Ng650 26 V 15
KARGO BEDAVA
SalcanoNg650 26 V 15
4.999,00 TL
4.400 TL
Sepete Git

Salcano NG650

Bisikletler, hayatın vazgeçilmez bir parçası olarak hem ulaşım hem de hobi amaçlı kullanılır. Spor yapmak, şehirde ya da kırsal alanda gezintiye çıkmak için ideal olmaları, sıklıkla tercih edilmelerine sebep olur. Kolay şekilde park edilen ve yer kaplamayan bu alternatif, trafik sorununu da ortadan kaldırır. Dünya genelinde kullanılan evrensel bir araç olan bisikletler, birbirinden renkli modellere ev sahipliği yapar. Tasarım anlamında farklılık göstermeleri, kullanım alanlarını da genişletir. Her yaştan insanın kullanabileceği şekilde özelleştirilen bisikletleri satın alırken, lastik tipi, ağırlık veya yükseklik gibi unsurları dikkate almanız gerekir. Günümüzde bisiklet yollarındaki sayıca artış, daha rahat yol tutuşu sağlanmasını, konforun artmasını sağlamıştır. Doğru bisiklet tercih edildiğinde bisikletin performansı da yükselir. Salcano, bisiklet sektörüne 1975 yılında giriş yapar. Bisiklet denildiğinde akla gelen ilk markalardan birisidir. İstanbul’da kurulan Marka, İngiltere, Hollanda, Almanya, Afrika ve yanı sıra Balkan ülkelerinde beğeniyle kullanılan bisikletler üretir. Bisiklet pazarına yönelik yaptığı araştırma çalışmaları ve bulgular neticesinde kaliteli üretimini sürdürür. Bisikletlerini en iyi teknolojileri kullanarak üretir. Kullanıcıların değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur, estetik tasarımlara imza atarak liderlerden biri olur. Türkiye’deki yolların yapısına göre üretim yapması ve bisikletlerini test sürüşlerinden geçirdikten sonra satışa sunması, dikkat çeken özellikleri arasındadır. Markanın en çok tercih edilen modelleri arasında Salcano NG650 modeli yer alır. Farklı jantlara sahip olan, sürüş deneyimini rahatlatan, hem kadın hem de erkek kullanıcılar için özenle dizayn edilen bu bisiklet, Trendyol sayfalarında farklı seçenekleri ile yer alır. Salcano NG 650 yeşil ya da diğer renk seçeneklerine sahip modeller ile hareket kabiliyetinizi ikiye katlayabilirsiniz. Markanın şık ve yüksek kaliteli modellerinin tümünü Trendyol sayfalarında bulabilirsiniz. Salcano NG 650 dağ bisikleti seçeneklerini ya da farklı jantlara sahip diğer bisikletleri ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz. Her yaştan kullanıcıya hitap eden modeller, uygun fiyatlar ile size sunulur. Kendiniz ve sevdikleriniz için zevkli, kaliteli bisiklet tercihi yapmak istiyorsanız, Salcano NG 650 bisiklet tam da aradığınız bisiklet seçeneklerinden birisi olur.

Birbirinden Rahat ve Şık Modelleriyle Salcano NG650

Kullanıcılardan gelen yorumları dikkate alarak üretim yapan Salcano, çağın trendlerini de yakından takip eder. İhtiyaçlara yönelik tasarımlarını değiştirir, günceller. Bisikletlerinin bünyesine daima yeni özellikler ekler. Geniş ürün yelpazesi içerisinde farklı yaş gruplarının, farklı kilodaki ve boydaki kişilerin kullanabileceği onlarca seçenek bulunur. Bu modellerden birisi de Salcano NG 650 HD olur. Dayanıklı kasası ve şasesi ile dikkat çeken modelin parçaları yıllar geçse de bozulmaz ya da paslanmaz. Gidonunda aksama olmayan bu konforlu ürün, Salcano NG650 24 jant seçeneğine de sahiptir. 24 jant bisikletler, 8 ile 12 yaş grubu için oldukça idealdir. Hatta çocukların boyuna ve kilosuna göre 15 yaşa kadar rahatlıkla kullanılabilir. 24 jant bisikletin ağırlığı da az olduğundan, çocuk için rahat bir sürüş deneyimi ortaya çıkar. Salcano NG 650 özellikleri incelendiğinde alüminyum kadronun yer aldığı, taçlı amortisörlü maşa ile mekanik disk fren sistemi görülür. Markanın logosunun yer aldığı jel takviyeli seleler, özellikle çocukların kullanacağı ürünlerde rahat oturmayı sağlar. Uzun süre bisiklette oturulsa dahi, rahatsızlık hissi vermez. Bisikletler farklı jantlara sahiptir ve jantlar 24, 29 veya 32 jant olabilir. Örneğin; Salcano NG650 29 HD bisiklet kullananlar, ürünün hafif yapısından memnun kalır. Bisiklet tercihi yapacağınız zaman ağırlığınızı ve boyunuzu dikkate almanız önemlidir. Örneğin; bisiklet sürmeyi yeni öğrenen çocuklar için ideal modellerinden birisi olan Salcano NG 650 yeşil siyah seçenekleri, ağırlığı doğru oranda yayarak rahat oturmayı destekler. Rahat selesi, yere tam tutuş sağlayan tekerlekleri ile bisiklet kullanmayı kolaylaştırır. Salcano NG 650 disk fren balatası kaliteli olduğundan, ani frenlerde sıçramaların, titreşimlerin önüne geçer. Komutu anında alarak durur, sallantıyı minimuma indirir. Böylece acil durumlarda fren yapsanız bile, problem yaşamazsınız. Markanın bisiklet modelleri bunlarla da sınırlı değildir. Salcano NG650 26 HD bisiklet, hydorformed tubes alüminyum kadroya sahiptir. 21 arka vitesi, hidrolik fren sistemi, alüminyum sele borusu bisikletin fiziksel ve teknik özellikleri arasında bulunur. Özel örüm jant seti, racing xcm 2.20 lastik ölçüsü ile öne çıkar. Rahat sıkılan fren kolu sayesinde ekstra efor harcamanız gerekmez, yumuşak bir hamle ile bisikleti durdurursunuz. Salcano NG650 26 MD ise mekanik disk fren sistemine sahip olması ile ayrılır. Bisikletinizi, yaşadığınız bölgenin iklimine bağlı olarak da belirleyebilirsiniz. Salcano NG 650 beyaz modelleriyle, ıslak ve çamurlu alanlarda, tozlu zeminlerde kolay sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Dayanıklı jant, fren ve disk sistemlerine sahip markanın modelleri, çocuk bisikletlerinden dağ bisikletlerine varıncaya dek onlarca seçenek ile sizi Trendyol sayfalarında yer alır. Mavi, sarı, turuncu, yeşil, beyaz gibi renk alternatifleri ise seçim yaparken size renkli seçenekler sunar.

Sürüş Keyfini İkiye Katlamak İsteyenlere: Salcano NG650

Bisikletlerde fren sistemleri, mekanik, hidrolik ve V fren sistemi olmak üzere çeşitlilik gösterir. V fren sistemi, pabuçlu sistem olarak da adlandırılır. Fren dış ve iç halatları, fren kollarına bağlıdır. Yani fren kolunun sıkılması ile halatlar fren bacaklarına, fren bacakları da janta baskı yapar. Bisikletin durması bu sistem sayesinde sağlanır. V fren sisteminin iyi işlemesi için kullanılan bütün parça ve aksesuarların yüksek kalitede olması gerekir. Salcano NG650 V fren sistemine sahip, üst düzey modellerini de Trendyol sayfalarından görüntülemeniz ve güvenli satış olanakları ile satın almanız mümkündür. Salcano NG 650 fren balatası iyi ve dengeli çalıştığından, fiziksel özelliklerinize ve kullanım alanınıza uygun olarak alacağınız bu bisiklet hayatınızı kolaylaştırmaya yeter. Disk frenler ise MD ve HD olarak ikiye ayrılır. Örneğin; Salcano NG650 MD modeli, mekanik disk fren sistemine sahip bir bisiklet modeldir. Mekanik disk fren sistemine sahip bisikletler, göbeğe takılı sol tarafta disk aynası bulundurur. Bisiklete bağlanmış fren kalpleri içerisinde balatalar yer alır. Fren kolu sıkıldığı takdirde balata diski sıkıştırır ve bisiklet durur. HD yani hidrolik fren sistemi ise dış kablonun içerisinde hidrolik yağı bulundurur. Fren teli, sürtünmeden, yağ basıncını kullanarak bisikleti durdurur. Salcano NG650 26 yanı sıra diğer modeller arasında ihtiyacınız olan fren sistemini bulmanız oldukça kolaydır. Çocuklar kendilerine büyük gelen, fazla kalın ya da geniş tekerlekleri olan bisikletleri kullanırken zorlanabilir. Fazla efor sarf edecekleri için de yola odaklanamayabilirler. Ufak kazaların önüne geçmek, çocukların kilosuyla uyumlu tekerleklere ve jantlara yönelmek ile mümkündür. Mesela; 2 ile 4 yaş grubundaki çocuklar 12 jant bisikletleri kullanabilir. 8 ile 12 yaş grubu için ise 24 jant bisikletler avantajlı olur. Markanın ürettiği çocuk bisikletleri, ekstra efor sarf etmeden yolda ilerler, çocukların yorulmasına müsaade etmez.

Salcano NG650 Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bisikletin doğru seçilmesi diz kapakları, bacak, bel, boyun ve sırt sağlığı için de önemlidir. Öne fazla eğilerek oturduğunuz bir bisiklet sırt ve belinizde ağrılara ya da boyun bölgeniz fazla kasılacağı için tutulmalara yol açabilir. Bu noktada sele ya da gidon yüksekliği ayarlanabilen modellere yönelmek işinizi kolaylaştırır. Salcano NG 650 koltuk ayarı sayesinde bisikleti kendinize göre özelleştirmenizi sağlar. Özellikle küçük çocuklara alınan bisikletlerde sele ve gidonun ayarlanabilir olması, bisikletin ileriki yaşlarda da rahatça kullanılmasının önünü açar. Bu özellikleri karşılayan Salcano NG 650 kırmızı bisiklet modellerini ve daha fazlasını, Trendyol sayfalarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Bir diğer önemli nokta, jant ve frenin iş birliği içinde çalışmasıdır. Salcano NG 650 jantları farklı ağırlıkları taşıyabilecek kapasitede üretilir. Gerek çocuk gerek yetişkin bisikletlerinde, jantların taşıyabileceği yük kapasitesi değişir. Söz konusu çocuklar ise bisiklet tercihi yapmak ayrı bir özen gerektirir. Bisikletin, çocuğun ayaklarının yere değebilecek yükseklikte olması, frenlerinin iyi tutması önemlidir. Salcano NG 650 disk fren sistemi, olası riskleri ortadan kaldırır. Engebeli yollarda, dik yokuşlarda ya da kaygan zeminlerde bisikletinizin frenine güvenmenizi sağlar. Doğru hızı koruyarak, sürüş güvenliğini daha da artırabilirsiniz. Bisiklet alırken pedallarının ve vites kollarının kaymayan malzemeden üretilmiş olması da önemlidir. Salcano NG 650 ayaklık ve vites kolu kaymayan, kolay tutulan dokusu ile performans arttırır. Eliniz terlese dahi kontrolü kaybetmezsiniz. Pedalların ayakkabı tabanı ile bütünleşen dokusu, enerjinizi dengeli kullanarak daha uzun süre kolay şekilde pedal çevirmenizi sağlar. Salcano NG 650 tekerlek çeşitleri ince, tırtıklı ya da kalın gibi alternatifler sunduğu için ihtiyacınız olanı bulmanız da kolaylaşır. Salcano bisikletlerin bir diğer özelliği, V, hidrolik ya da mekanik olmak üzere çalışma prensibi anlamında farklılık gösteren frenlerinin olmasıdır. Dayanıklı fren sistemi ile Salcano NG650 26 V, uzun yıllar kullanmak üzere bisiklet arayanların tercihlerinden birisidir.

Salcano NG650 Modellerinin Kullanım Alanları

Yetişkinler, bisikletleri kullanım alanlarına göre seçerler. Çocuk bisikletlerinde ise renkler ve jant ölçüleri devreye girer. Kadın ve erkek kullanıcılar için özel olarak dizayn edilen Salcano NG 650 32 jant modeller, kaliteli vites sistemine sahip bisiklet satın almak isteyen kullanıcıların tercihi olur. Marka, sürtünme kuvvetini en aza indiren modeller üretir. Jantların farklı olması, sürtünme kuvvetini de etkiler. Düz ve dikişsiz lastiklerin kullanıldığı bisikletler, sürtünmeyi ortadan kaldırır. Bu şekilde daha hızlı yol alınır. Şehir içinde kullanmak için bir bisiklet arayışınız varsa, Salcano NG 650 18 şehir bisikleti tam size göre bir alternatif olacaktır. Şehrin yol yapısına uygun olarak üretilen, en yeni teknolojiler ile donatılan bu modeller, sürtünmeyi neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Şehir içinde gezmek için kullanılan bisikletler, orta hızda toprak yolda da güvenli bir yer tutuşu sunar. Dağlık arazilerde kullanmak için ise markanın dağ bisikleti modellerini incelemeniz gerekir. Alüminyum jantlara sahip Salcano bisiklet modelleri hafif oldukları için engelleri aşma esnasında kolayca yerden kalkar. Alüminyum gövdeli Salcano NG 650 mavi bisikletler, paslanmama özelliği de gösterir. Yağmurdan, olumsuz hava koşullarından bisiklet etkilenmez. Bu tercihle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir bisikletin sahibi olursunuz. Bisiklet seçimlerinizde lastikleri incelemeniz, size doğru bisikleti seçmede yine yardımcı olur. Salcano NG 650 dış lastik özelliklerini, Trendyol sayfalarında yer alan görseller sayesinde rahatlıkla ayırt edebilirsiniz. Kullanıcıların güvenliğini en ön sıraya yerleştiren Salcano NG 650 lastik çeşitleriyle de farklı kullanım alanlarına uygunluk gösterir. Örneğin; çocuk bisikletlerinin lastikleri daha ince yapılı ve hafiftir, dağ bisikletlerinde ise zemini kavrayacak, hızı kesmeyecek lastikler tercih edilir. Bisikletlerde vites aralıklarının genişlemesi, performansınızın artacağı anlamını taşır. Geniş vites aralıkları ile uzun yolları daha az yorularak kat edersiniz. Salcano NG 650 Lady bisiklete bu konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Her Kullanıma Uygun Salcano NG650 Fiyatları

Bisiklet fiyatları aracın sahip olduğu fren sistemine, lastik özelliklerine, janta göre farklılaşır. Fiyatlar üzerinde belirleyici olan diğer özellikler ise vites aralığı, bisikletin kullanıldığı arazi, selenin kalitesi ve jel dolgulu olup olmadığıdır. Bisikletlerin jantları fiziksel olarak da bisikletin görünümünü etkiler. Ancak daha önemlisi, bisikletin randımanına etki etmeleridir. Her bütçeye hitap eden Salcano NG650 fiyat seçenekleri, seçim yapma şansınızı da kolaylaştırır. Bisikletlerin sahip olduğu özelliklere, jantlarına bakarak seçim yaparken, uygun fiyatlar ile bütçenizi yönetebilirsiniz. Kaliteyi, güveni ve kullanıcı memnuniyetini en uygun fiyatlarla sunan Salcano NG 650 yedek parça konusunda da sorun yaşatmaz. Salcano NG 650 aksesuar eklemek istediğinizde de kullanışlı bir model olur. Örneğin; bisikletinizin çamurluğuna gece parlayan fosforlu şekiller ekleyebilirsiniz. Bu sayede karanlıkta bisiklet kullanırken fark edilebilir ya da sepet ve korna yerleştirerek, bisikletinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Marka, eski modeller için de parça ihtiyaçlarınızı karşılar. Salcano NG 650 eski model parçaları Trendyol avantajları ile sizlere sunulur. Özellikle çocuklar, bisikletlerini dizayn etmekten büyük keyif alır. Salcano NG 650 turuncu bir bisiklet metal sepetler, sarı bir korna ya da tekerleklerine yerleştireceğiniz rengarenk yıldız figürleri ile eğlenceli bir hale bürünür. Bisikletlerin amortisör sistemleri sayesinde engeller ve engebeler sarsıntısız atlatılır. Herhangi aksama ve sarsıntı olmadan yol almak için Salcano NG650 27.5 inceleyebileceğiniz modellerden birini oluşturur. Ancak seçim yaparken tavsiyeye ihtiyaç duyarsanız da Trendyol sayfalarındaki Salcano NG 650 yorumlarına göz atmanızda fayda vardır. Markanın tüm bu bisikletleri ve en yenilikçi özellikleri incelendiğinde, fiyatlarının da uygun olduğu görülür. Bu durumda hem kendiniz hem de çocuklarınız için bir bisiklet satın alabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanan marka, birden fazla rengi ağırlayan bisiklet seçenekleri ile hayatınızı renklendirir. Trendyol sayfalarındaki filtreleme seçenekleri ile aradığınız ürüne hızlı şekilde ulaşabilir, ürün detaylarını incelerken fiyat karşılaştırması da yapabilirsiniz.

Salcano NG650 Avantajlı Seçeneklerle Trendyol’da

Güvenli satış kanalları ile öne çıkan Trendyol, kullanıcı memnuniyetini daima önemser. Aldığı olumlu geri dönüşler de Trendyol’un güvenilirliğini kanıtlar. Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre kendisini günceller, tüm ihtiyaçlara yanıt vermek için çalışır. Kaliteli, hayatı kolaylaştıran öneriler sunan markaları bir araya getirerek kullanıcı olarak alışveriş yaparken işinizi kolaylaştırır. Yerli ve yabancı markaların tümünü aynı sayfada görüntülersiniz. İhtiyaç duyduğunuzda Trendyol’un kullanıcı temsilcileri ile iletişim kurup destek alabilirsiniz. Bisiklet sektöründeki gelişmeleri de takip eden Trendyol, Salcano marka NG650 bisiklet modellerine ayrıntılı olarak yer verir. En avantajlı fiyatlar ile Salcano bisikletleri kullanıcıyla buluşturur. Trendyol’un kampanya dönemlerini takip etmek, sizi uygun fiyatlar ile alışveriş yapmanızı sağlar. NG650 bisiklet modelleri, Salcano NG 650 ince teker iç lastik ya da kalın lastik seçenekleri ile her kullanıcının ihtiyacına yanıt verir. Taşlı bir arazide kullanmak üzere seçeceğiniz bisiklette kalın ve tırnaklı lastiklerin yer almasına özen göstermeniz gerekir. Bisikletlerin arka kısımlarında yer alan Salcano NG 650 arka aktarıcı da kısa bacak ya da uzun bacak olarak değişiklik gösterir. Dolayısıyla bisikletin dağda ya da şehir içinde kullanılacak olması, arka aktarıcılar için de belirleyicidir. Bisikletlerde bulunan bagaj delikleri, çanta taşımanız için idealdir. Dağda ya da gezilerde bu sayede eşyalarınızı bisiklete bağlayabilirsiniz. Bisikletinizi satın alırken renk alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Örneğin; canlı renklere sahip bir bisikletin sahibi olmak istiyorsanız, Salcano NG 650 sarı renkli bisiklet seçeneklerini sizin için uygun olabilir. Günümüzde karbon salınımına neden olmayan, doğa dostu araçlar olan bisikletler, spor yaparken ya da gezerken size eşlik eder. Markanın canlı renkleri sayesinde yeşilliklerin içinde bir çiçek gibi parlayabilirsiniz. Salcano NG 650 arka göbek özellikleri, çocuk ve yetişkin modelleri, farklı vites sitemlerini bulunduran bisikletlerin tümü, Trendyol sayfalarında sizi kolayca bulabilir, cazip fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık