İlgili Kategoriler
Marka
Fren Tipi
Jant
Fiyat
Renk
Tekerlek Sayısı
Cinsiyet
Garanti Süresi
Bisiklet Tipi
Vites
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Salcano Ng 650

" araması için 113 sonuç listeleniyor
Salcano Ng650 29 Hd Bisiklet
Kargo Bedava

SalcanoNg650 29 Hd Bisiklet

10.999 TL
Sepete Git

Sağlıklı Yaşam İçin Keyifli Pedal Deneyimi Salcano Ng 650 ile Trendyol'da!

Bisiklete binme, sağlık açısından çok sayıda faydası bulunduğu için sıklıkla tercih edilen bir aerobik egzersiz türüdür. Fiziksel sağlığa olan katkıları kadar ruhsal açıdan da iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Rahat hissettiren, yüksek performanslı bir araca sahip olmak son derece önemlidir. Buna ek olarak gündelik kullanımınıza uygun olan bir ürün seçeneğine sahip olmanız önerilir. Salcano NG 650 modeli dağ bisikleti olarak geçen, doğada kullanıma son derece uygun olan bir ürün türüdür. Dağ veya arazi bisikletleri, engebeli arazilerde koşmak için özel olarak tasarlanır. Yapıları, görünümleri ve hisleri, yollarda sürmek için kullanılan araç türlerinden oldukça farklıdır. Dağ patikalarında veya ormanlarda sürüş yapmayı sevenler için son derece iyi bir dağ modelidir. Salcano NG 650 dağ bisikleti seçenekleri, yokuş aşağı inmeyi sevdikleri kadar yokuş yukarı çıkmaktan da hoşlanan insanlar içindir. Bu araç türleri yokuş yukarı tırmanmak için yeterince hafiftir ve ayrıca geniş lastikleri sayesinde dik bir yokuştan aşağı inmek için yeterli denge ve destek sağlar. Pek çok farklı istek ve beklentiye hitap eden markanın çok kullanışlı bisiklet seçenekleri mevcuttur. Müşterileri memnun eden Salcano NG 650 29 jant, 26 jant ürün modellerine ek olarak farklı renk seçenekleri ile sunulan tasarımlar da mevcuttur. Salcano NG 650 turuncu, yeşil, kırmızı, beyaz ve siyah gibi ürün modelleri arasından beğenilerinize hitap edeni tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra halihazırda kullandığınız araç seçeneğinin eksiklerini tamamlamak veya performansını artırmak adına Salcano NG 650 parçaları da satın alabilirsiniz. Tüm bu ürün seçenekleri son derece işlevsel olduğu için bisiklet tutkunlarını memnun eder. Ürünlerin beğeni toplayan özelliklerinin yanında Salcano NG 650 fiyatları da son derece uygun olduğu için satın almak istediğiniz tasarıma bütçeniz dahilinde ulaşabilirsiniz. Markanın bisiklet seçeneklerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, fiyat fırsatlarına göz atarak keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca indirim ve kampanyalar sayesinde markanın satın almak istediğiniz seçeneğine son derece bütçe dostu fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Farklı Beklentilere Uygun Salcano NG 650 Bisiklet

Farklı Beklentilere Uygun Salcano NG 650 Bisiklet

Markanın bu ürün modelleri, müşterilerin farklı beklentilerine hitap eden seçenekler ile sunulur. Bu ürünler arasında Salcano NG 650 HD 29 jant bisiklet modelleri öne çıkar. Hidrolik disk özelliğine sahip olan bu ürün seçeneği, güçlü bir fren performansı sunar. Salcano NG 650 HD seçenekleri, hidrolik fren özellikleri nedeniyle ıslak zeminlerde bile maksimum performans sağlar. Hidrolik disk frenlerin önemli avantajlarından biri, aşındıkça otomatik olarak kendilerini ayarlamalarıdır. Kaliper tasarımı, balatanın aşınma seviyesinden bağımsız olarak rotordan belirli bir mesafe geri çekilir. Beğeni toplayan bir diğer ürün ise Salcano NG 650 24 jant modelidir. 24 jant seçenekler özellikle 8-12 yaş aralığındaki çocuklar için konforlu kullanım sunar. Buna ek olarak başlangıç için uygun olan Salcano NG650 26 V modelleri de mevcuttur. Profesyonel kullanım için ise NG650 29 V seçenekleri öne çıkar. V tipi frene sahip olan bu ürünler, pek çok farklı zeminde yüksek performans sunar. Tüm bunlara ek olarak Salcano NG 650 29 MD modelleri de müşterileri mutlu eder. Dağ bisikleti olarak sunulan NG 650 MD modelleri, hem doğada hem de şehir hayatında keyifli kullanım sunar. Dağ bisikleti, kaslarınızı geliştirmenin, güçlendirmenin ve güçlendirmenin iyi bir yoludur. Düzenli olarak sürdüğünüzde, antrenmanınızdan maksimum sağlık yararları elde edersiniz. Tüm vücudunuz egzersizden faydalansa da, dağ bisikleti daha çok bacaklarınızdaki, uyluklarınızdaki ve kalçalarınızdaki kasları güçlendirmeye odaklanır. Kadınlar için özel olarak tasarlanan Markanın bu seride yer alan dağ bisikleti seçenekleri de mevcuttur. Salcano NG 650 Lady olarak adlandırılan ürün modelleri kadınlar için konforlu sürüş deneyimini sunmak adına tasarlanır. Kadınlar ortalama olarak erkeklerden daha kısadır, bu nedenle daha kısa gövdeli seçeneklerine sahip olmaları gerekir. Bunun yanı sıra işlevsel bir şehir bisikleti arıyorsanız Salcano NG 650 27.5 modeline göz atabilirsiniz. Fazla bakım gerektirmeyen, double jant ve hidrolik fren özelliklerine sahip olan bu ürün şehirde maksimum performansa sahip olmanızı sağlar. Farklı Salcano NG 650 özellikleri sayesinde herkes ihtiyaçlarına hitap eden bir ürün seçeneğine sahip olabilir. Tüm bu ürün modelleri, en farklı koşullarda son derece iyi sürüş deneyimini sunmak adına tasarlanır. Bu nedenle kişisel beklentilerinizi göz önünde bulundurarak markanın bu serisindeki araç tasarımlar arasında bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca ürün seçimi yapmadan önce müşteri yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Trendyol müşterileri memnun eden hizmetleriyle öne çıkar. Beğeni toplayan markanın bu serisinde yer alan farklı modelleri Trendyol üzerinde çeşitli fırsatlarla satışa sunulur. Bu nedenle dilerseniz siz de Trendyol üzerindeki kampanyalara göz atarak, beğendiğiniz seçeneğe avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kişisel beklentilerinize hitap eden özellikleri belirleyerek, size uygun olan bisiklet modelini kolay bir biçimde satın alabilirsiniz.

Yüksek Performans İçin Salcano NG 650 Yedek Parçaları

Yüksek Performans İçin Salcano NG 650 Yedek Parçaları

Markanın bu seri içinde yer alan bisiklet modelleri, son derece dayanıklı ve işlevsel olduğu için beğeni toplar. Engebeli yollarda bile yüksek performans sunan bu ürün seçeneklerini hem doğada hem de şehir hayatında kullanabilirsiniz. Zamanla eskiyen ve eskisi kadar iyi performans göstermeyen NG650 Salcano bisiklet parçaları olabilir. Bu ürünleri yenileyerek kullanımınıza devam edebilirsiniz. Bunun için uygun yedek parça seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Sık sık satın alınan yedek parça seçeneklerinin başında Salcano NG 650 arka göbek çeşitleri yer alır. Arka bisiklet göbeğinin bir ana rolü vardır, bu da tekerleğin aynı anda çerçeveye bağlı kalmasını sağlarken tekerleğin serbestçe dönmesine izin vermektir. Aynı şekilde sıklıkla değiştirilen yedek parçalar arasında Salcano NG 650 hidrolik disk fren seçenekleri de bulunur. Disk fren seçenekleri gerekenden daha az güç uygulayarak bisikleti durdurabilme imkanı verir. Bu özellik sayesinde bisiklet durmadan önce kollara daha az kuvvet uygulama imkanına sahip olabilirsiniz. Daha az el kuvveti kullanmaya imkan verdiği için yorgunluğun azalmasını sağlayabilir. Salcano NG 650 disk frenlerini yenileyerek sürüş keyfinizin daha güvenli olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak dilerseniz Salcano NG 650 iç lastik seçeneklerini de yenileyebilirsiniz. Şişirilmiş iç lastik yapısal destek ve süspansiyon sağlamaya yardımcı olur. Bu nedenle eskidikçe yenilenmesi güvenli bir sürüş için oldukça önemlidir. Buna ek olarak NG 650 sele seçenekleri de satışa sunulur. Ayrıca dilerseniz NG650 gidon seçeneklerine de ayrı olarak ulaşabilirsiniz. Tüm bu ürün seçenekleri arasından ihtiyacınıza hitap eden yedek parça seçeneklerini satın alabilirsiniz. Trendyol üzerinde farklı ihtiyaçlara yanıt veren birçok markanın bu serisindeki modellerine ait yedek parça seçeneği mevcuttur. Bu işlevsel ürün seçeneklerini inceleyerek, kişisel ihtiyaçlarınıza hitap eden yedek parça seçeneklerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz işlevsel ürün seçeneklerini Trendyol kullanışlı arayüzü sayesinde kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Ayrıca ekonomik fiyat avantajlarından faydalanarak almak istediğiniz markanın bu serisi için üretilen bisiklet parçalarına bütçeniz dahilinde ulaşabilirsiniz.

Üstün Konfor ve Dayanıklılık Sunan Salcano NG 650 Çeşitleri

Üstün Konfor ve Dayanıklılık Sunan Salcano NG 650 Çeşitleri

Markanın bu seri içindeki araç modelleri, müşterilerin farklı tercihlerine hitap eden seçenekler ile sunulur. Salcano NG 650 26 jant, 24 jant, 29 jant ürün seçenekleri mevcuttur. Tüm bu ürün seçenekleri hem doğada hem de şehir yollarında üstün konfor sunduğu için beğeni toplar. Buna ek olarak oldukça dayanıklı bir yapısı olduğundan sık tercih edilir. Salcano NG 650 gidon boyu, sele özellikleri ve tekerlek sağlamlığı nedeniyle oldukça konforlu bir araç modeli sunar. Tüm sürücüler için, sele rahatsızlığı, uyuşma ve ağrı, sağlığı ve sürüş keyfini etkileyen bir sorundur. Bu semptomlara genellikle yanlış sele seçimi veya pozisyonu nedeniyle yüksek basınç alanları neden olur. Bu semptomlar, dolaşım ve sinir sağlığı için güvenli normların olumsuz yönde etkilendiğinin göstergesi olabilir. Sürüş sırasında, oturma kemikleri, perineal veya kasık kemiği bölgesinde çok az veya hiç baskı olmadan binicinin ağırlığını desteklemelidir. Bu, hem erkekler hem de kadınlar için son derece önemlidir, çünkü bu hassas sinir ve kan damarlarının zarar görmemesi esastır. Ağrı dışındaki hasar belirtileri, sinirlerin sıkışması veya kan akışının azalması sonucu oluşan uyuşmayı içerir. Bu hasar kronikleşebilir ve bir dizi başka soruna neden olabilir. Salcano NG 650 sele seçenekleri, ideal sürüş için tasarlandığından müşterileri memnun eder. Buna ek olarak son derece rahat olan Salcano NG 650 koltuk seçenekleri sayesinde uzun sürüşlerde bile konforlu hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra Salcano NG 650 V frenleri de oldukça sağlamdır ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanıza imkan verir. Siz de üstün konfor ve dayanıklılık sunan markanın bu serisindeki araç çeşitlerini inceleyerek beğendiğiniz ürünü son derece bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Renk Seçenekleri ile Salcano NG650

Beğeni Toplayan Renk Seçenekleri ile Salcano NG650

Markanın bu serisi, işlevsel özellikleri nedeniyle dikkat çeken bir bisiklet seçeneğidir. Müşterilerin farklı istek ve beğenilerine hitap eden bisiklet modelleri mevcuttur. Buna ek olarak markanın bu serideki modelleri, beğeni toplayan renk alternatifleri ile sunulur. Ön plana çıkan ürün seçeneklerinin başında Salcano NG 650 kırmızı siyah modelleri gelir. Kırmızı ve siyah uyumu ile dikkat çekici bir görünüm yaratan Markanın bu seri içindeki modelleri, doğada bisiklet sürmeyi seven müşterileri mutlu eder. Kırmızı renginden hoşlanmayan müşteriler için farklı renk seçeneğindeki ürün modelleri de mevcuttur. Göz dolduran renk alternatifleri arasında Salcano NG 650 sarı siyah çeşitleri yer alır. Sarı ve siyahın dikkat çekici görünümü ile zevkinize hitap eden bir bisiklet seçeneğine sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak Salcano NG 650 yeşil siyah seçenekleri de beğeni toplar. Özellikle dağ bisikletlerinde sıklıkla tercih edilen renkler arasında yeşil rengi de yer alır. Siyah ile kombinlenmesi son derece şık görünen yeşil rengi sayesinde, doğa sürüşlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra siyah ile kombinlenen renklerden hoşlanmıyorsanız, Salcano NG 650 yeşil ürün modelleri de tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde sade ancak dikkat çekici görünüm sunan Salcano NG 650 kırmızı modelleri de müşterileri memnun eder. Beğeni toplayan ürünler arasında Salcano NG 650 beyaz modelleri de yer alır. Minimalist tasarımı ile beğeni toplayan beyaz ürün modelleri, sık sık tercih edilen şehir bisikleti modelleri arasında bulunur. Tasarımıyla göz önünde olan alternatiflerin içinde mavi renkli ürünler de vardır. Tüm bu renk seçeneklerini inceleyerek kişisel zevk ve beğenilerinize hitap eden markanın kullanışlı ve dayanıklı modelini satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Salcano NG 650 Yorumları

Dikkat Çeken Salcano NG 650 Yorumları

Bisiklet sürmek üstün sağlık faydaları sunan bir egzersiz türüdür. Buna ek olarak kişisel kullanımınıza uygun bir bisiklet seçeneğine sahip olmak isteyebilirsiniz. Salcano bisiklet NG 650 modelleri, zorlu yolların üstesinden gelebilen bir dağ bisikleti modelidir. Özenle tasarlanan teknik donanımı en zorlu arazi şartlarında bile güvenli sürüş imkanı verir. Aynı zamanda hafif bir çerçevesi vardır. Ön veya tam süspansiyonu haklimiyeti kolaylaştırırken farklı özellikler de taşır. Dayanıklı tekerlekleri ve lastikleri, güçlü frenlerinin yanında dik yokuşları tırmanmayı kolaylaştıran düşük vites imkanı da mevcuttur. Müşterilerin farklı zevklerine hitap eden markanın bu seride çeşitli bisiklet modelleri mevcuttur. Ayrıca bu ürünler, farklı zevklere uyum sağlayan renk alternatifleri ile sunulur. Salcano NG 650 mavi, kırmızı, siyah, beyaz ve sarı gibi renk seçenekleri sayesinde her bisiklet tutkunu zevkine uygun bir ürün seçeneğine sahip olabilir. Bunun yanı sıra halihazırda kullandığınız ürün seçeneğine ek olarak satın alabileceğiniz Salcano NG 650 yedek parçaları da mevcuttur. Bu ürünler sayesinde bu modelindeki eskiyen parçaları değiştirebilir, ürünün performansını artırabilirsiniz. Siz de markanın bu serideki tüm seçeneklerini inceleyerek, ihtiyacınıza uygun olan olan ürün modelini satın alabilirsiniz. Dilerseniz ürün seçimi yapmadan önce Salcano NG 650 yorumlarına da göz atabilirsiniz. Müşterileri yorumları ürünleri daha önce satın alan müşterilerin deneyimlerinden faydalanmanızı sağlar. Aynı zamanda ürün modelleri ile ayrıntılı bilgi sunar. Bu nedenle ürün tercihi yapmadan önce dikkat çeken müşteri yorum ve tavsiyelerini incelemeniz önerilir. Ürün modelleri hakkındaki müşteri değerlendirmelerine göz atarak sağlıklı ve keyifli bir online alışveriş deneyime sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Sunulan Salcano NG 650 Fiyatları

Avantajlı Fiyatlarla Sunulan Salcano NG 650 Fiyatları

Markanın bu seri içinde müşterilere sunduğu bisiklet modelleri, işlevsel özellikleri ve ekonomik fiyatları ile müşterileri mutlu eder. Dağ bisikleti olarak sunulan bu modeller, hem doğada hem de şehirde kullanım için uygundur. Dağ bisikletlerinin temel özellikleri nispeten geniş lastikler, düz gidonlar, sağlamlık ve dayanıklılık, moda stilleri ve üstün sürüş performansıdır. Buna ek olarak konfor ve pratiklik göz önünde bulundurularak tasarlanan bu serinin bazı modelleri sayesinde asfalt yollarda da rahatlıkla kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Markanın bu serisinde yer alan son derece sağlam ve dayanıklı olan bisiklet modelleri sayesinde engebeli yollarda da keyifli bir sürüş deneyime sahip olmanız mümkün hale gelir. Aynı zamanda bisikletlerin sele kısmı da son derece konforludur. Bu nedenle en uzun yolculuklarda bile rahat hissedebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak markanın bu bisikletleri oldukça pratik ve güçlü bir yapıya sahiptir. Bu nedenle günlük hayatınıza ya da olası seyahatlerinize kolayca entegre edilebilir. Markanın bu seri içindeki bisiklet modellerinin fiyat etiketlerini merak ediyor olabilirsiniz. Müşterilerin farklı tercihlerine hitap eden çeşitli Salcano dağ bisikleti NG 650 modelleri mevcuttur. Aynı zamanda Salcano NG 650 şehir bisikleti seçeneklerini de bulmanız mümkündür. Tüm bu bisiklet seçenekleri farklı özelliklere sahip olduğu için NG 650 Salcano fiyat etiketleri de değişiklik gösterir. Ancak genel olarak son derece uygun olan Salcano NG 650 fiyatı sayesinde herkes almak istediği bisiklet seçeneklerine bütçesini zorlamadan ulaşabilir. Siz de sevilen markanın farklı beklentilere hitap eden şık ve güçlü tasarıma sahip modellerini incelemek ve beğendiğiniz ürüne avantajlı fiyatlarla ulaşmak için alışverişinizi Trendyol üzerinden yapabilir, kullanışlı arayüzü ve online satış fırsatları sayesinde oldukça keyifli ve avantajlı bir alışveriş deneyim yaşayabilirsiniz.