İlgili Kategoriler
Fiyat
Boyut
Fiyatı Düşenler
Ürün Değerlendirmesi
"

salma kafes

" araması için 99 sonuç listeleniyor

Kolay Kullanımlı Salma Kafes Çeşitleri Trendyol’da!

Hayatların paylaşıldığı ve çoğu alanda beslenebilen hayvanlardan biri de kuşlardır. Evlerde, iş yerlerinde ve pek çok doğal yaşam alanında insanlarla beraber yaşayan bu canlılar için çeşitli ürünlere rastlamak mümkündür. Salma kafes de bu ürünlerden biridir. Hayvanların rahat etmesi için oldukça büyük ebatlarda bulunan bu ürünler ile kolayca yaşam alanı oluşturulabilir. Muhabbet kuşu salma kafes sayesinde hayvanlar için rahat bir yaşam alanı sağlanır. Burada sağlanan şartların uygunluğu ile üreme ve beslenme de sağlıklı bir şekilde sunulur. Salma kuş kafesi alan müşteriler, seçeneklerin kaliteli olmasının yanı sıra hayvan refahı için de uygunluğundan bahseder. Bu ürünlerin paslanmaması, geniş olması ve kapılarının sağlamlığının bulunması gerekir. Birden fazla canlının yaşayabileceği kadar büyük ortama sahiptir. Büyük salma kafes ile daha fazla sayıda canlı beslenip üretilebilir. Çoğu üretici bu ürünleri tercih eder. Şartların uygunluğu ve yaşam alanının konforlu olması ile bu hayvanlar daha rahat yaşayıp ürerler. Bu nedenle kaliteli olan seçeneklerin tercih edilmesi gereklidir. Salma üretim kafesi ile pek çok müşteri, hayvan üretimini kolaylıkla sağlar. Kaliteli ve sağlam duruşu sayesinde müşteri memnuniyetini hak eden bu ürünleri üretimi amaçlayan herkes satın alabilir. Bakım yapacak kişiler için bu ürünler suda yıkanmaya uygun yapıdadır. Hayvanlar başka bir alana ürünler alınarak yıkanıp tekrar içlerine yerleştirilebilirler. Trendyol’dan tüm seçeneklere göz atabilirsiniz.

Salma Kafes Türleri ve Kullanım Alanları

Salma Kafes Türleri ve Kullanım Alanları

Kuşların rahatlıkla yaşaması ve üreme ortamlarının güvenli olabilmesi için genellikle dev salma kafes kullanılır. Bu eşya ile hayvanlar yemliklerden yem ve suluklarından da su içebilecekleri güvenli alanlara sahip olurlar. Çift salma kafesleri ile de rahatlıkla birden fazla çift hayvan aynı yerde barınıp çoğalabilir. Fazla nemli bir bölgede yetiştirme ve üretim yapılacaksa bu malzemelerin paslanmaması ya da küf tutmaması gerekir. Bunun için üretimi yapılan metallerin farklı kaplamalar ile güçlendirilmesi önemlidir. Alüminyum, demir, ahşap salma kafes kullanılacak iklime göre seçilebilir. Hayvanların cinsine göre de bu türler seçilir. Sıcak iklim kuşları için ahşap türler uygun olabilir. Salma papağan kafesi, büyük ebatlarda olan canlı türlere uygundur. Bu seçenekler, daha büyük ve geniş hacimlidir. Kaliteli ve sağlam olmalarının yanı sıra ayak takılabilecek aparatları da mevcuttur. Dileyen müşteriler bunları da satın alarak kafeslerini daha üst kısımlara koyma avantajı sağlarlar. Canlıların üreyebilmesi ve hayatta daha uzun kalmaları, konforlarının aynı zamanda uygun yaşam koşullarının sağlanmasına bağlıdır. Bu nedenle de en uygun ürünler seçilerek üretim kolaylıkla yapılabilir. 2 katlı, 3 katlı, 4 katlı salma kafes seçenekleri arasından dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Üretim ve bakım kapasitesine göre ihtiyaçlar belirlenip ürünler satın alınır. Seçeneklerde kullanım kolaylığının yanı sıra sağlamlık, dayanıklılık ve yemlik alanlarının da bulunması istenir. Özellikle bu detaylar dikkate alınarak üretimi yapılır. Kuş bakımı ve yaşam kalitesi için seçenekler son derece önemlidir. 80 cm, 100 cm salma kafes de ideal seçenekler arasında yer alır. Siz de hayvanlarınızın sağlıklı yaşam sürmesi ve hızla üreyebilmesi için gerekli ekipmana sahip kafesleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Kuş türleri, büyük ve küçük gibi sınıflara ayrılır. Kanarya küçük bir tür iken papağanlar daha büyük çeşitler olarak bilinir. Huyları, sesleri ve beslenme alışkanlıklarının farklı olmasının yanı sıra, vücut sıcaklıkları da değişiklik gösterir. Doğal olarak yaşam alanlarını da oluştururken bunlara dikkat edilmelidir. Aksi halde üreme alanları kısıtlı olur. Hayvanlar da rahatlıkla üreyemezler. Bunu önlemek ve elverişli ortam sağlamak için kaliteli malzemeden yapılma ürünleri Trendyol ile tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Salma Kafes Fiyat Aralıkları

Avantajlı Salma Kafes Fiyat Aralıkları

Salma kafes fiyatları, genellikle yapım malzemesi ile orantılı olarak değişir. Tellerin cinsi ve sıklığı, türlere göre tasarlanır. Bunun nedeni kuşların boyutlarıdır. Büyük boyutlu hayvanlar için daha geniş aralıklar kullanılabilir. Ayrıca teller, hayvanların tutunabileceği ya da tırmanabileceği kalınlıkta ve genişlikte olmalıdır. Bu sayede hayvanlar, daha rahat hareket kabiliyetine sahip olur. Salma kafes teli de bu kriterler göz önünde bulundurularak temin edilir. Alt tabaka genellikle plastik yapılır. Ayrıca yıkaması son derece kolaydır. PVC salma kafes, yapısındaki vinil kaplama sayesinde kir ve pas tutmaz. Kolaylıkla kırılmadığı için de herhangi bir konum değişikliğinde oluşabilecek hasarları minimuma indirir. Su geçirmediği için de hayvanların canını riske atacak bir kazanın meydana gelmesini engeller. Koku yapmaz. Aynı zamanda mantar oluşumuna müsaade etmez. El yapımı salma kafes, daha çok küçük ırkların bakımında tercih edilir. Kaliteden ödün vermeyen işçiliği ve işleme dokuları ile kişilere özel tasarlanan bu ürünler sayesinde hem tasarımın şıklığı hem de hayvanın konforu kolaylıkla sağlanır. Ağaç ve benzeri türden yapılan el işçiliği ürünleri ile ufak ırk kuşlar rahatlıkla yaşayarak üreyebilirler. Kuş üreticilerinin en sık aldığı ürünlerdendir. Dekoratif salma kafesler kapalı mekanlarda, evlerde veya eğlence yerlerinde süs olması amacı ile alınır. Tüm bu farklı çeşitteki ürünlerin fiyatları için Trendyol yorumları incelenebilir. Buradan herkes, bakacağı hayvan cinsine uygun türdeki ve modeldeki ürünleri alabilir. Seçenekler incelenirken kalitesine ve kafesin cinsine dikkat etmek gereklidir. Hayvan konforu ve uygun koşulları sağlandığında üremeleri de verimli olur. Bu sayede üreticiler rahatlıkla çoğalmalarını sağlayabilirler. Fiyatları da malzemenin plastik veya metal oluşuna göre değişir. Her ürün için cazip fiyatlar bulunur. Hayvanlar için en iyisini Trendyol ile tercih ederek avantaj kazanabilirsiniz.

Salma Kafes Ölçüleri ve Detayları

Salma Kafes Ölçüleri ve Detayları

Satın almayı düşünen kişiler için salma kafes modelleri farklılık gösterir. Kanarya salma kafes müşterilerinin bu seçenekleri tercih sebeplerinin arasında ufak kuş ırkına uyumlu olması yer alır. Tahta ya da ahşap türevi malzemeler ile yapılan bu eşyalar sayesinde hayvanlar kaçmadan ilgili ortamda yaşamlarını devam ettirirler. Salma kafes ölçüleri, seçeneğin konulacağı yerin ebatlarına göre seçilmelidir. Genellikle raf ya da duvar yanına göre ölçüler alınarak ebatlandırılır. Bu da konacağı yere göre şekillenir. İyi şekillenmesi ve işçiliği, son derece önemlidir. Tahta salma kafes, kanarya ve küçük canlıların yaşaması için en ideal olandır. Bölmeli, ızgaralı, katlı, ayaklı salma kafes seçenekleri temizlenmesi kolay olduğu gibi fazla sayıda kuşun yaşaması için de uygundur. Daha hızlı üreme sağlar. Bu sayede kısa sürede popülasyon artışına elverişli bir alan yaratır. Bu ürünleri tercih eden müşteriler, kuşlarına yarattıkları alanın yeterli olduğunu düşünür. Ayrıca çoğu üretici de bu kaliteli malzemeleri kullanır. Özellikle işin profesyonellerinden alınan tavsiyeler neticesinde küçük boyutlu seçenekler daha çok evlerde kullanılır. Yaşam alanlarında bakılacak kuşlar için en ideal ve uygun fiyatlı olanları da bunlardır. Üreme ve yaşam döngüsünün sağlanması için ideal olan tasarımı seçmek gereklidir. Küçük salma kafes, hayvanların üremesini tercih etmeyen müşteriler için özel yapılır. Ufak ve orta ebatlarda bulunan canlılara özeldir. Evlerin salonlarında veya dükkanların ön kısmında fazla yer kaplamadan konumlanabilir. Ayrıca bir platform üzerine de konarak daha şık ve kullanışlı hale getirilmesi mümkündür. Bakır, çelik, tahta ve benzeri malzemeler ile üretilir. Suya temas edilecek olanların paslanmaz çelikten yapılması gereklidir. Kanaryalar için de tahta olanlar imal edilir. Bu da canlının sağlığı için önem verilen bir şarttır. Trendyol ile kolayca seçim yapabilirsiniz.