Marka
Avantajlı Ürünler
SSD Kapasitesi
Fiyat
Okuma Hızı
Bağlantı Tipi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Yazma Hızı
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Samsung 980 Pro

" araması için 13 sonuç listeleniyor
Samsung 980 PRO 1TB SSD
Kargo Bedava

Samsung980 PRO 1TB SSD

4.090 TL
Sepete Git

Kaliteli Deneyim Sunan Samsung 980 Pro Trendyol'da!

Katı hal sürücüleri olarak bilinen SSD’ler yüksek hızlı veri depolama ve işleme yetenekleri sağlayan gelişmiş ürünlerdir. Bu özellikleri nedeniyle modern bilgisayar kullananlar arasında oldukça popülerdir. Yeni nesil bilgisayarlar performansı artırmak ve hızı optimize etmek için SSD sürücülerle donatılarak üretilir. SSD'lerin en öne çıkan özelliklerinden biri eski nesil HDD'lere göre yaklaşık 4 kat hızlı yazma hızları sağlamasıdır. Bu sayede dosyaları kaydetmek, verileri kaydetmek ve uygulamaları çalıştırmak çok daha hızlı olur. Bu hız, bilgisayar kullanan kişilerin işlerini verimli şekilde yapmalarını sağlar. Samsung 980 Pro gelişmiş teknolojiyle donatılan, M.2 2280 form faktöründe bulunan bir katı hal sürücüsüdür. 250 GB ile 2 TB arasında değişen niteliklerle sunulur. Samsung 980 Pro SSD PCI-Express 4.0 x4 bağlantısı yoluyla arayüz oluşturur. SSD denetleyicisi ise Samsung'un Elpis (S4LV003) modelidir ve bir DRAM önbellek yongası da üründe mevcuttur. Samsung 980 Pro Heatsink cihazında 128 katmanlı TLC NAND bağlantı kısmı bulunur. Yazma hızlarını iyileştirmek için yüksek işlemcili önbellek kullanılır. Önbellek 236 GB boyutundadır ve bu ürünlerde yazma işlemi 2000 MB/s hızına kadar çıkar. SLC önbelleğinden veri kopyalama ve aktarma ise 1500 MB/s'de tamamlanır. Ürünler tamamen performansı artırmak için özenle tasarlanır. Geniş depolama kapasitesi ve yüksek işlemci hızıyla ürünler müşterilerin beğenisini toplar. Kendi amacınıza uyan Samsung 980 Pro 1TB modellerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Hızlı İşlemcisiyle Samsung 980 Pro Tavsiye ve Önerileri

Hızlı İşlemcisiyle Samsung 980 Pro Tavsiye ve Önerileri

Bilgisayarında donma yaşayan ve istediği verimi alamayanlara Samsung 980 Pro tavsiye edilir. SSD'ler düşük güç tüketimi ve düşük ısı üretme özelliklerine sahiptir. Bu özellik bilgisayarların enerji açısından verimli çalışmasına olanak tanır ve aynı zamanda daha az ısınmalarını sağlayarak daha uzun, sorunsuz çalışmaya katkıda bulunur. Sessiz çalışma sayesinde bilgisayarınızın gürültü yapması önlenir. SSD sürücüler boyut olarak da oldukça kompakttır ve bilgisayar kasasının içinde çok az yer kaplar. Bu bilgisayar üreticilerine ince ve hafif aygıtlar tasarlama konusunda da oldukça fazla esneklik sağlar. Ayrıca bilgisayarın önyükleme hızını önemli ölçüde artırarak müşterilerin hızlı çalışabilmesini sağlar. Veri olarak yoğun uygulamaların kullanımı için optimize edilen Samsung 980 Pro soğutuculu modelleri 4K ve 8K içeriklerle çalışan ve grafik ağırlıklı oyunlar oynayan kişiler ve profesyoneller için idealdir. Özel Elpis denetleyici, V-NAND ve DRAM dahil olmak üzere tüm temel bileşenler, PCIe 4.0'ın tüm potansiyelini sunmak için tamamen fiyat performans odaklı olarak tasarlanır. Bu yüksek performanslı SSD'ler özellikle üst düzey oyuncular ve en son teknolojiyi takip edenler arasında popülerdir. Örneğin Samsung 980 Pro 2TB modelleri, oyunları son derece hızlı yükleme kapasitesine sahiptir ve oyunculara keyifli vakit geçirmelerini sağlar. Bu nedenle SSD, bilgi işlem deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyan önemli bir yatırım ve teknolojik gelişmedir. Samsung 980 Pro 500GB, 3.0 olan SSD'lerden iki kat ve SATA SSD'lerden 12,7 kat hızlıdır. Sıralı okuma ve yazma hızları 7.000 MB/sn ve 5.000 MB/sn'ye ulaşırken, rastgele okuma ve yazma hızları da 1.000K IOPS'ye kadar çıkar. Ayrıca Samsung 980 Pro 250GB termal kontrol için özel nikel kaplama ve ısı dağıtıcı parça gibi kısımlarla üretilir. Bu özellikler, SSD'nin sıcaklığını düzenlerken kompakt formunu korur. Dynamic Thermal Guard teknolojisi de performans dalgalanmalarını minimize ederek sürücünün uzun ömürlü olmasını sağlar. Kendi amacınıza uyan modelleri Trendyol’dan indirimli fırsatlarla satın alabilirsiniz. Performans sunan türleri tercih ederek rahatlıkla bilgisayarda vakit geçirebilirsiniz.

Son Teknolojiyle Donatılan Samsung 980 Pro Kullananlar

Son Teknolojiyle Donatılan Samsung 980 Pro Kullananlar

Samsung 980 Pro modelleri tüm amaçlara uygun olarak üretilir. Dilerseniz oyun oynayın, dilerseniz profesyonel olarak bu ürünü tercih edin, her türlü amacınıza uygun olarak üretilen SSD mevcuttur. Özellikle çok fazla depolama alanını gerektiren bir iş yapıyorsanız Samsung 980 Pro 4TB seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler yüksek okuma hızı ve sunduğu geniş depolama alanı ile işleri kolaylaştırır. Soğutmalı olan cihazlar olası ısınmalara karşı her daim SSD’yi soğuk tutar ve içindeki bileşenlerin bozulması da bu sayede önlenir. Samsung 980 Pro kullananlar özellikle kullanım kolaylığından memnuniyetlerini belirtirler. Hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarla sorunsuz bir şekilde entegre edilen özel tasarım maksimum performansı sağlar. Ürünler cihazınızı istediğiniz şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Ek olarak, bu SSD'yi bir cihazdan kolayca çıkarabilir ve gerekirse başka bir cihaza da takabilirsiniz. Samsung 980 Pro serisi ayrıca enerji verimliliği için optimize edilmiş bileşenleriyle de müşterilere sunulur. Bu sayede yüksek performans gerektiren her türlü bilgi işlem görevi için mükemmel bir araç haline gelir. Büyük grafik dosyalarını işlerken veya yoğun uygulamaları çalıştırırken bile sorunsuz bir şekilde çalışan ürünler bulunur. Samsung V-NAND SSD 980 Pro, NAND çipinin sıcaklığını etkili bir şekilde düzenleyen nikel kaplı denetleyici ve soğutucu etiketiyle sıcaklık düzenlemesine katkıda bulunur. Bu özellik ise SSD'nin sürekli olarak yüksek performans sunmasını sağlar. Samsung 980 Pro online olarak satın alınabilen ürünler arasındadır. Samsung 980 Pro indirim avantajlarıyla müşterilerin beğenisine sunulur. Kendi amacınıza uyan ürünü Trendyol’dan kampanyalı fırsatlarla satın alabilir ve yüksek performansı deneyimleyebilirsiniz.

İndirimli Samsung 980 Pro Fiyat Aralıkları

İndirimli Samsung 980 Pro Fiyat Aralıkları

Samsung teknolojide dünyanın önde gelen markalarından biridir ve son teknoloji ürünleriyle bilinir. Marka her türlü kalitede ürün barındırır. Telefon ve bilgisayar gibi cihazlar için ek depolama seçenekleri sunar. Samsung 980 Pro fiyat aralıkları da bu kaliteye bağlı olarak değişiklik gösterir. Ürünlerin aralıkları depolama alanına, soğutuculu olması gibi ek özelliklere ve ekstra RAM ya da işlemci performansına bağlı olarak değişiklik gösterir. Örneğin 4 TB alan ile 250 GB depolama arasında fiyat farkı bulunur. Ayrıca 8 GB RAM, 16 GB RAM gibi çeşitli özelliklere bağlı olarak da aralıklar değişir. Soğutuculu ya da LED ışıklı ürünler de bu aralıkları etkiler. Soğutuculu ürünler özellikle fazla ısınma sorunundan bilgisayarı korur. Bu sayede işlemcinin içerdiği kartlar da sıcaktan bozulmaz. Ancak Samsung 980 Pro kampanya fırsatlarıyla müşterilere sunulur. Bütçe dostu ürünler farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için birçok farklı kapasite seviyesine sahiptir. Her müşteri kendi amacına uygun olan ürüne Trendyol’dan göz atarak erişebilir. Çok depolama alanına ihtiyacı olanlar 4 TB’lik ürünleri seçebilirken az depolama alanı ile çok RAM isteyenler 250 GB 16 GB RAM özellikli modellere göz atabilir. Grafik tasarımı, fotoğraf ya da video düzenleme gibi yüksek işlemci gerektiren uygulamalar bu sayede verimli çalışır. Müşterinin işini hızlandıran ve kolaylaştıran ürünler gelişmiş malzemelerle üretilir. Samsung 980 Pro yorum kısmında müşteriler özellikle geniş depolama kapasitesinden ve soğutuculu ürünlerin bulunmasından memnuniyetlerini belirtirler. Seçenekler oldukça fazla amaca uygun olarak üretilir ve bilgisayarlarla tam uyumludur. Kendi amacınıza uygun Samsung 980 Pro satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Bütçe dostu ürünlerin özelliklerine bakarak kendi bilgisayarınızla uyumlu olan seçenekleri tercih edebilirsiniz.