"

Samsung 980 Pro

" araması için 228 sonuç listeleniyor

Yüksek Hızlı Samsung 980 Pro SSD Modelleri Trendyol’da!

SSD diskler yüksek hızlı veri depolama için geliştirilen ürünlerdir. SSD diskler yüksek hızlı işlem yapma kapasitesine sahip depolama çözümleri sunar. Yeni jenerasyon bilgisayarlarda bu sebeple SSD diskler tercih edilir. Bu diskler eski nesil disklere oranla yaklaşık 4 kat kadar hızlı yazma hızına sahiptir. Bu ürünlerin bir diğer avantajı düşük güç tüketimleri ve düşük ısınma özellikleridir. Aynı zamanda sessiz çalışan SSD diskler, eski nesil ürünlere göre oldukça küçüktür ve bilgisayarların açılma hızını artırır. İleri seviye oyuncuların ve son teknolojiyi takip eden kişilerin tercih ettiği ürünlerdir. Oyun yüklemelerini çok hızlı bir biçimde gerçekleştiren Samsung 980 Pro SSD serisi sayesinde oyunlara daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Samsung 980 Pro Serisi ile Üst Düzey Performans

Samsung 980 Pro Serisi ile Üst Düzey Performans

Samsung SSD 980 Pro masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara kolaylıkla takılabilen tek parça bir tasarıma sahiptir. Bu özel tasarımı sayesinde üst düzey tasarım esnekliği sağlar. Samsung 980 Pro serisini dilediğiniz biçimde masaüstü ve dizüstü cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Gerekli durumlarda bağlı bulunduğu cihazdan çıkarıp başka bir cihaza kolaylıkla takabilirsiniz. Güç verimliliği optimize edilen ürünler, yüksek performans gerektiren tüm bilgisayar işlemleri için uygundur. Büyük grafik dosyalarının işlenmesinde rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. SSD modellerinden yüksek performans alabilmek için ısı kontrolünün çok iyi ayarlanması gerekir. Samsung V-NAND SSD 980 Pro nikel kaplamalı kontrol birimi sayesinde ısı seviyesinin ayarlanmasına yardımcı olur, ısı yayıcı etiketi NAND çipin ısısını etkili bir biçimde düzenler. Dinamik ısı koruyucu teknolojisine sahip SSD Samsung 980 Pro ısı kontrol algoritmasına sahiptir. Bu sayede performans dalgalanmalarını kontrol altında tutarak uzun süreli yüksek performans sağlanmasına yardımcı olur. Isı kontrolü sağlayan bu yapı sayesinde oyunlarda ve yüksek performans gerektiren her türlü uygulamada işlem yapabilirsiniz.

Samsung 980 Pro ile Gamerların Aradığı Hız

Samsung 980 Pro ile Gamerların Aradığı Hız

Güçlü donanımları desteklemenin en iyi yolu, optimize yazılımlarla kontrol ve optimizasyon sağlamak olur. Samsung 980 Pro Gaming serisinin yüksek performans ile çalışmaya devam etmesi için geliştirilen ürünler ile kullanılması önerilir. Bu ürünler ile SSD modellerinin performans durumlarının gözlenmesi, varsa hataların düzeltilmesi ve donanımın güncellenmesi mümkündür. Güç tüketimini minimize ederken performansı üst düzeye çıkaran bu ürünlerin ortak özelliği hızlı işlem yapabilme kapasiteleri ve Samsung kalitesini yansıtmalarıdır. Samsung 980 Pro NVME SSD ve diğer tüm Samsung belleklerin aygıt yazılımları ve bileşenleri Samsung tarafından üretilir ve geliştirilir. Bu durum baştan sonra bir entegrasyon ve uyum içerisinde çalışan ürünleri ortaya çıkarır. Samsung 980 Pro serisinin okuma hızı 7000 MB/saniyeye, yazma hızı ise 5100 MB/saniyeye kadar ulaşır. Siz de bu özelliklerden yararlanmak için ürünü satın alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun SSD Çözümleri

Her İhtiyaca Uygun SSD Çözümleri

Samsung, teknoloji denildiğinde ilk akla gelen markalardandır. Bu yüksek teknolojiye sahip ürünlerin tamamı Samsung kalitesini yansıtır. Samsung 980 Pro fiyat seviyeleri, seçilen hard diskin boyutuna göre değişkenlik gösterir. Bu seride farklı ihtiyaçlara yönelik kapasitelere sahip olacak şekilde geliştirilmiş Samsung 980 Pro 500 GB belleğe sahip olarak karşınıza çıkar. Ayrıca Samsung 980 Pro 2 TB seçeneği sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hıza ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra Samsung 980 Pro 4 TB seçeneği de mevcuttur. Samsung 980 Pro 1 TB modelini diğerleriyle birlikte kullanarak kendi ihtiyaçlarınıza göre esneklik yaratabilirsiniz. Çok sayıda farklı modeli, onlarca kapasite alternatifi ve her gelişmiş teknolojili materyalleri ile birbirinden kaliteli ve yüksek performanslı Samsung 980 Pro SSD’yi kampanya dönemlerini takip ederek indirimli ve avantajlı fiyatlarla Trendyol’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz.