placeholder
"

Samsung Galaxy A10

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Samsung Galaxy A10 Modelleri Trendyol'da!

Samsung markası uzun yıllardır teknoloji sektöründe yeni gelişmelerle müşterilerin beğenisini kazanır. Özellikle cep telefonu alanında yaptığı çalışmalarla her yaştan kişinin memnuniyetle kullandığı ürünler tasarlar. Hem donanımsal hem de yazılımsal özellikleri ile dikkat çeken pek çok model, markanın üstün kalitesi ile sizlerle buluşur. Kendiniz kullanmak için ya da sevdiklerinize hediye etmek için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu modellerden biri de 2019 yılında piyasaya sürülen Samsung Galaxy A10 32 GB modelidir. Galaxy A10 fiyatları cihazın sahip olduğu özelliklere göre belirlenir. Bu akıllı teknolojik alet sayesinde pek çok ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Sahip olduğu gelişmiş teknolojisi ile beklentilerinizi karşılayabilecek bir araçtır. Galaxy serisinin tüm modelleri gibi bu A10 seçeneği de son gelişmeler baz alınarak tasarlanır. Şık, kullanışlı fiziksel tasarımının yanı sıra sistem özellikleri ile de tüm taleplerinizi karşılayabilecek bir cihaz olarak sizler için üretilir. Akıllı telefonlar her yaştan birey için vazgeçilmez teknolojik araçlardır. Bireylerin hayatlarının her alanında yanlarında olan bu aletler, son bilimsel gelişmelerden etkilenerek Samsung markasının üstün kalitesi ile buluşur. Böylece ortaya çıkan tasarımların her biri kullanışlı, gelişmiş özelliklere sahip olur. Markanın yine bilimsel gelişmeleri iyi şekilde uygulayarak tasarlayarak satışa sunduğu Samsung A10 32 GB modellerinde de gelişmiş özellikleri bulmak mümkün hale gelir. Teknik özelliklerinin yanı sıra fiziksel özellikleri için de aynı gelişmiş nitelik bulunur. Pek çok özelliği gibi pratik bir kullanım sunan ekran boyutu vardır. Samsung Galaxy A10 ekran boyutu, 6.2 inç olarak hem tek elle kullanıma imkan sunar hem de her görevi rahatlıkla sağlayabilecek büyüklüktedir. Bu nedenle kullanım sırasında pratiklik kazanırsınız. Geliştirilen her özellikte müşterilerin rahatlığı ve memnuniyeti düşünülür. Markanın yaptığı tüm araştırma ve geliştirme çalışmalarının niteliği bu yöndedir. Samsung Galaxy A10 telefon dayanıklılık, şıklık, rahatlık ve pek çok diğer açıdan müşterilerin büyük ölçüde beğenisini kazanır. Samsung markasının 2019 yılında tasarlayıp size sunduğu bu güzel tasarıma Trendyol aracılığı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy A10 Özellikleri

Samsung Galaxy A10 Özellikleri

Markanın üstün kalitesi ile 2019 yılının başında piyasaya sürülen akıllı telefon Galaxy Samsung A10, pek çok gelişmiş özelliğe sahiptir. Müşteriler pek çok seçenek arasından belirli karşılaştırmalar yaparak sahip olmak istedikleri teknolojik aletlere karar verirler. Günümüz teknolojisi, akıllı telefonlar üzerinde de pek çok yeni gelişmelerin yaşanmasını sağlar. Marka, her yeni koleksiyonunda bu gelişmeleri etkili şekilde uygular. Galaxy serisi uzun yıllardır bu markanın çok tercih edilen koleksiyonlarından birisidir. Bunun nedeni hem yazılım özelliklerinin güçlü olması hem de kamera, ekran gibi diğer unsurların da beklentileri karşılayan yüksek düzeylerde olmasıdır. A10 modeli bu serinin çok tercih edilen tasarımlarından biridir. Cihazlar renkleri ve tasarımıyla göz zevkinize hitap eder. Her yaştan kadın ve erkeğin beğeniyle kullanacağı bu fiziksel görünüme sahip olan ürünün gold, gece mavisi, kırmızı gibi ilgi çekici pek çok rengi bulunur. Samsung A10 kırmızı gibi seçenekler sayesinde kendi göz zevkinize hitap edecek rengi seçme şansınız vardır. Bu renklerle tasarlanan arka kapağı çizilmeye, çatlamaya ve kırılmaya oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle herhangi bir darbede kolay kolay zarar görmez. Aynı zamanda arka kapakta bulunan yüksek çözünürlükteki kamerası da hem dayanıklılık hem de netlik açısından avantajlıdır. Samsung Galaxy A10 arka kamerası, 13 MP çözünürlük ile f/1.6 odak açıklığına sahiptir bu sayede cep telefonunuzla kaydedeceğiniz videolar, çekeceğiniz fotoğraflar hem net hem kaliteli olur. Ön kamerası 5 MP f/2.0 gibi gelişmiş bir niteliğe sahiptir. Böylece çekeceğiniz selfieler beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayacak kalitede olur. Her iki kamerada da bulunan farklı, ilgi çekici modlar vardır. Fotoğraflarınızı ekstra bir araç kullanmadan sadece bu ürünle kolayca istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda geniş hafıza seçeneği ile kendi ihtiyacınızı karşılayacak tasarımları satın alabilirsiniz. Özellikle fazla dosya depolamak ve programlarınızın sorunsuz çalışması için Galaxy A10 32 GB modelini tercih edebilirsiniz. 16 ile 128 GB arasında değişen bir hafıza aralığı bulunur. Samsung Galaxy A10 kaç GB sorusunun yanıtı oldukça çeşitlidir, çünkü ihtiyaca göre değişen farklı opsiyonlar vardır. Tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz Samsung Galaxy A10 serisi RAM kapasitesiyle de memnuniyetinizi kazanır. RAM ile dahili hafızasının yüksek olması, dilediğiniz işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar. Böylece okul ya da ofis işlemleriniz için de A10 seçeneğini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İşletim sistemi Android 9.0 üzerine kuruludur. Düzenli aralıklarla gelen sistem güncellemeleri ile A10 android telefonunuz, yeni gelişmeleri yükler. Google Play üzerinde bulunan binlerce programı kurarak kullanabileceğiniz sistem özelliklerine sahiptir. Ayrıca şıklığı ile de ilgi çekici ve güzeldir. Tüm bu özelliklere sahip olmak ve kendi ihtiyacınıza uygun seçeneğini bulmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Kamerası ile Samsung Galaxy A10

Kaliteli Kamerası ile Samsung Galaxy A10

Pek çok yönüyle müşterilerin beğenisini kazanan Samsung Galaxy A10 cep telefonu, kamerası ile de tüm beklentilerinizi karşılar. Güzel portreler, selfieler, videolar için siz de her yönden yüksek kaliteli olan bu akıllı telefonu tercih edebilirsiniz. A10 Galaxy Samsung ekran ve kamera özelliklerinin HD olmasıyla çok beğenilen cep telefonları arasında bulunur. Bu sayede HD özelliğe sahip olarak kaydedebileceğiniz fotoğraflar ve videolar birbirinden güzel ilgi çekici olur. Sizin ve çevrenizdekilerin büyük ölçüde beğenisini kazanır. Böylece ölümsüzleştirmek istediğiniz anları, profesyonel çekimlerinizi sadece cep telefonunuzu kullanarak rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Bu alanda çalışan profesyoneller için de önerilen bir model olan Galaxy A10 Android’in arka kamerası kadar ön kamerası da hem net hem kalitelidir. Kamerada bulunan canlı odak, arka planı bulanıklaştırma, pro modu, panorama modu gibi çeşitli seçenekleri kullanarak dilediğiniz gibi fotoğraflar ve videolar çekebilirsiniz. Bunun yanında fotoğraf düzenleme özelliği de Samsung Galaxy A10 2/32 GB’ta bulunur. Kaydettiğiniz fotoğraf ve videoları, telefonunuza ayrıca hiçbir program kurmadan düzenleyebilirsiniz. Bu sayede sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak, anı olarak saklamak ya da ofis ve okul gibi alanlarda kullanmak üzere dilediğiniz gibi görüntüler elde edebilirsiniz. Bu görüntüleri özel çalışmalarınızda da rahatça kullanabilirsiniz. Çalıştığınız alan medya veya fotoğrafçılığa yönelik bir alan olabilir ya da bu işlemleri hobi olarak gerçekleştiriyor olabilirsiniz. Her iki durum için de bu telefon iyi bir yardımcınız olur. Sadece kamerası ile değil pek çok özelliği ile hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bir telefon olan A10 modelinin, çift sim kartı kullanma özelliği de bulunur. Galaxy A10 32GB Dual SIM ile iş ile özel yaşamınız için ayrı ayrı hatlar kullanma imkanını sağlanır. Her açıdan ofis yaşamına uyum sağlayan bu teknolojik aracın fiyatları da oldukça bütçe dostudur. Bu sayede fiyat performans karşılaştırması açısından müşterilerin memnuniyetini kazanır. Uygun fiyatlar dahilinde olan bu hem kullanışlı hem gelişmiş niteliklere sahip olan aracı Trendyol ilesiz de rahatça satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A10 Geniş Hafıza Seçenekleri

Samsung Galaxy A10 Geniş Hafıza Seçenekleri

Cep telefonlarının sahip olduğu dahili hafıza seçenekleri farklıdır. Dahili hafızanın ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak çeşitlendirilmesi, müşterilere de seçim hakkı sunar. Bu hafızanın geniş olması fazla dosya ile programının sorunsuzca depolanabilmesini sağlar. Samsung markası, koleksiyonlarında sunduğu akıllı telefonların dahili hafıza özelliklerini çeşitlendirir. Böylece kişiler depolamak istedikleri dosyalara ve uygulamalara göre seçenekleri değerlendirebilir. Farklı depolama seçeneklerinin oldukça uygun fiyatlar dahilinde satışa sunulduğu A10 seçenekleri 16 ile 128 GB arasında değişkenlik gösterir. Samsung Galaxy A10 fiyat ürünün hafıza kapasitesiyle doğrudan ilişkilidir. Bunlar arasında yer alan Galaxy A10 Samsung 16 GB pek çok günlük ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir seçenektir. Fotoğraf, video ve diğer çeşitli dosyalarınızı, mesajlarınızı rahatlıkla depolayabilirsiniz. Bu seçeneğin yanı sıra fazla depolama kapasitesine sahip olan seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Bunlar hem uygulamalarınız hem de ofis, okul gibi önemli ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz modellerin bazılarında 64 GB ile 128 GB seçenekleri vardır. Depolama kapasitesine göre çeşitlendirilen pek çok A10 seçeneği bulunur. Samsung A10 Android tasarımlarının her biri, farklı talepleri karşılamak üzere üretilir. Bu nedenle her yaştan ya da farklı meslek grubundan birey bu ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilir. Her biri birbirinden güzel olan pek çok renk arasından da kendi zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Samsung A10 beyaz sadelikten hoşlanan kişiler için uygun bir seçenek olabilir. Renkli ve farklı bir tarza sahipseniz Samsung Galaxy A10 mavi modeline göz atmanız mantıklı olabilir. Markanın üstün kalitesi ve tecrübesi ile birleşen şık tasarımlar hayatınızın her alanında yardımcınız olur. Bu ürünler arasında karşılaştırma yaparak ihtiyacınıza uygun olanı tercih etmek için Trendyol’u kullanabilirsiniz.

Şık Tasarımlı ve Kullanışlı Samsung Galaxy A10

Şık Tasarımlı ve Kullanışlı Samsung Galaxy A10

Bireylerin kullandıkları teknolojik aletler onların ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra tasarım olarak zevklerine hitap eder. Sektörde adından sıklıkla söz ettiren bu markanın tasarımları da şıklık ve göze hitap etme yönleriyle herkesin dikkatini çeker. Farklı renk seçenekleri ile de farklı zevklere de hitap eder. Bu seçenekler arasında yer alan Samsung A10 mavi rengin güzel tonunu arka kapağında bulundurur. Böylece her yaştan kadının ve erkeğin beğenisini kazanabilir. Hem şık hem modern bir cep telefonu ihtiyacınız için bu renk seçeneğini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Mavi rengin yanı sıra gold seçeneği ile de her yaştan bireyin zevkine hitap etmeyi hedefleyen iddiali bir seçenektir. Gold rengi teknolojik aletlerde yaygın olarak kullanılan, büyük ölçüde beğenilen bir renktir. Bu renk seçeneğini de tercih edebilir, keyifle kullanabilirsiniz. Renk seçeneklerinin yanı sıra hem ince hem zarif bir tasarımı da bulunan A10 her yönüyle göze hitap eder. Samsung Galaxy A10 arka kapak şık ve dayanıklı tasarımıyla beğenileri toplar. Bu nedenle bu ürünleri tercih ederek her yönüyle dikkatleri üzerine çeken bir cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Kullanışlı yapısı ile hayatınızın her alanında bu cep telefonlarını kullanabilirsiniz. Birlikte kullanabileceğiniz çeşitli aksesuar seçenekleri ile kullanım keyfinizi arttırabilirsiniz. Bunlar arasında bulunan Samsung Galaxy A10 kılıf seçenekleri, hem mevcut olan hoş ve zarif tasarımı engellemez hem de darbelere karşı telefonunuzu dayanıklı bir hale getirir. Bu nedenle bu telefonlarla birlikte ne çok tercih edilen aksesuarlar arasında kılıf seçenekleri de yer alır. Siz de bu hoş tasarımlı cep telefonlarına ve kullanım kalitesini arttıracak aksesuar çeşitlerine Trendyol ile rahatça ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy A10 Fiyatları

Samsung Galaxy A10 Fiyatları

Teknolojik bir cihaz satın alınırken birçok özellik hassas bir şekilde incelenir ve böyle seçim yapılır. A10 Android modeli de satın alınırken her özelliği dikkatle incelenir ve her özelliğin ihtiyacı karşılamaya yönelik olmasıyla iyi bir tercih olur. Değerlendirilen konular arasında cihazın batarya dayanıklılığı da yer alır. Samsung Galaxy A10 özellikleri uzun süre sizi idare eden kullanım süresine sahiptir. Batarya sağlığını uzun yıllar koruyabilir, aynı verimi almaya devam edebilirsiniz. Batarya sağlığını korumak için yapabileceğiniz hamleler oldukça kolaydır. Bunlardan temel ve yeterli olanı Samsung Galaxy A10 şarj aleti kullanmaktır. Dayanıklı olan ve kolay bir şekilde arızalanmayan bu şarj aletiyle pil sağlığınızı uzun yıllar koruyabilirsiniz. Aynı zamanda bu orjinal şarj aletiyle bataryayı doldurduğunuzda uzun saat dayanan pil ömrüyle aldığınız verimi de arttırabilirsiniz. Pil ömrü ve sağlığı yönünden avantajlı bir teknolojik cihazdır. Bunun yanında gelişmiş ekran ve kamera özellikleri ile de her işlemi rahatlıkla yapabileceğiniz bir telefondur. Samsung A10 fiyatları cihazın sahip olduğu birçok özellik göz önünde tutularak belirlenir. Depolama seçenekleri de A10 fiyatları belirlenirken bakılan önemli özelliklerdendir. Yapacağınız her tercih bütçe dostu fiyat aralıklarına sahip olur. Bütçe dostu fiyatlar dahilinde sahip olabileceğiniz Samsung marka Galaxy A10 mavi, gold, kırmızı gibi çeşitli renklere sahiptir. Bu renklerin her biri birbirinden hoş ve göz alıcıdır. Arka kapağın görünümü ve tasarımı müşterilerin büyük ölçüde beğenisini kazanan niteliklerden biridir. Çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı olan bu telefonları senelerce sorunsuz bir biçimde kullanabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz A 10 Samsung fiyat aralığı oldukça uygundur. Trendyol üzerinden Samsung Galaxy A 10 fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy A10 Yorumları

Samsung Galaxy A10 Yorumları

Samsung Galaxy A10 5G teknolojisini ve çeşitli gelişmiş özellikleri bünyesinde bulunduran bir akıllı telefon olarak müşterilerin memnuniyetini kazanır. Bu modelleri kullanan bireylerin yorumları büyük ölçüde olumlu olur. A10 Samsung fiyat performans dengesi müşterilerin beğenisini kazanır. Gelişmiş teknik özelliklerinin yanı sıra eşsiz şıklığa sahip bir tasarımı olan Samsung Galaxy A10 cep telefonu fiyatları cihazların sahip olduğu özellikler göz önüne alındığında oldukça uygundur. Bir akıllı telefondan beklenen tüm özellikleri karşılayan bir model olan A10, farklı renklere ve depolama özelliklerine sahip olarak çeşitlendirilir. Samsung Galaxy A10 64 GB fiyat geniş depolama kapasitesi ve uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çeker. Akıllı telefon almak isteyen kişiler için bu yorumlar büyük bir referans kaynağı olur. A10 seçeneklerinin yanı sıra birlikte kullanılabilecek olan pek çok aksesuar seçeneği de bulunur. Kulaklık ve şarj aleti bunlardan başlıcalarıdır. Bulunduğunuz her yerde müzik dinlemeniz ve video izlemeniz için kullanabileceğiniz A10 kulaklık modelleri üstün kalitede ses iletir. Bu sayede müzik ve video keyfinizi kesintisiz olarak devam ettirebilirsiniz. Kullanacağınız aksesuarlar ile birlikte kullanım rahatlığınız büyük ölçüde artar. Bu aksesuarlar A10 modellerinden birini satın almanız halinde aynı kutu içerisinde sunulur. Şarj kablosu, adaptörü ve kulaklık fiyata dahil olan aksesuarlar arasında bulunur. Bu sayede kullanım kalitesini arttıran aksesuarla ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Ekonomik ve gelişmiş özellikli cep telefonunu satın alan müşteriler memnuniyetlerini yorumlarda belirtir. Samsung Galaxy A10 inceleme bölümlerini okuyarak cihaz hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Trendyol üzerinden bu yorumlara kolayca ulaşabilir ve değerlendirme yaparken buradaki görüşlerden de faydalanabilir ve A10 fiyatları Samsung hakkında bilgi edinerek bu kullanışlı cihaza sahip olabilirsiniz.