İlgili Kategoriler
Marka
Cep Telefonu Modeli
Fiyat
Bağlantılar
Kulaklık Girişi
RAM Kapasitesi
Kablosuz Şarj
Yüz Tanıma
Çift Hat
Bluetooth
Ekran Boyut Aralığı
Ekran Cinsi
Arka Kamera Sayısı
Ana Kamera Flaş
Ön Kamera Çözünürlük Aralığı
Ön Kamera Flaş
İşlemci Markası
CPU Aralık
Arttırılabilir Hafıza (Hafıza Kartı Desteği)
Batarya Kapasitesi Aralığı
Şarj Girişi
Şarj Hızı
Mobil Bağlantı Hızı
GPS
NFC
Radio
Parmak İzi Okuyucu
Görüntülü Konuşma
Suya/Toza Dayanıklılık
Ekran Yenileme Hızı
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Dahili Hafıza
Ekran Boyutu
Ekran Çözünürlüğü
Görüntü Teknolojisi
Garanti Tipi
Ekran Teknolojisi
Kamera Çözünürlüğü
Ön Kamera Çözünürlüğü
Pil Gücü (mAh)
Video Kayıt Çözünürlüğü
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

samsung galaxy s10

" araması için 86 sonuç listeleniyor

Samsung Galaxy S10

Samsung S10 Özellikleri Göz Dolduruyor

21.yy’da insanların teknoloji olmadan bir hayat geçirme ihtimali çok düşüktür. Özellikle tüm dünyayı etkileyen özel süreçlerde teknolojinin faydasını ve zorunluluğunu insanlar daha iyi kavrar. Online eğitimler ve uzaktan mesaili işler artık hayatın bir parçası haline geldi. Bu konuda bilgisayarlar, tabletler, akıllı saatler ve en önemlisi telefonlar kullanıcılarının hayatını kolaylaştırır. Kolaylaştırmakla beraber hayata dahil olmalarını da sağlar. Samsung markası da üretime başladığı ilk günden beri sunduğu birçok cihazla, kullanıcılarını hızla gelişen bu serüvende yalnız bırakmaz. Bugüne kadar çıkardığı birçok beyaz eşya, televizyon, kulaklık, akıllı saat ve en önemlisi telefonlarla yeniliğe öncülük eder. İnsanların aklına akıllı telefon markası olarak genellikle Samsung gelir. İlk çıkardığı cihazdan bugüne kadar her ürününde farklılığını gösterir. Her çıkardığı ürünü geliştirerek daha başka teknolojik kazanımlar elde eder ve kullanıcılarına sunar. Geliştirdiği bu cihazlardan birisi de Samsung Galaxy S10 olur. Bu cihaz, kullanıcılarına Samsung markasının kalitesini ve farkını yansıtmayı en iyi şekilde başaran ürünlerinden biridir. Kendi alanında önde gelen cihazlardan bir tanesidir. Gelişen teknolojinin en büyük örneklerinden olan cihaz, aynı zamanda yeni inovasyon fikirlerine öncülük eder. Kablosuz güç aktarımı, ultrasonik parmak izi okuyucu ve daha birçok özelliği içerisinde barındırır. Samsung S10 birden fazla modelde üretilir. Bu modeller arasında kalite farkı bulunmaz. Taşıdıkları teknik özellikler bakımından ayrılırlar. Yüksek teknoloji ile donatılan cihazın bir diğer dikkat çekici tarafı ise görüntüsüdür. Onlarca eklentiyi ve malzemeyi içinde barındıran cihaz aynı zamanda ince, zarif ve hoş bir görüntüye sahiptir. Bu sayede günlük hayatınızda cebinizde olduğunu unutturmayacak ama ağırlık yapmayacak bir şekilde üretilir. Uzun süreli kullanımlar için aerodinamik olarak tasarlanır. Yüksek teknoloji ile üretilen ekranı ise başlı başına bir inovasyondur. Göz sağlığına ve görüntü güzelliğine önem verilerek üretilir. Bu sayede çalışma yaparken veya film/video izlerken gözlerinizi yormaz. Ekrana baktığınızda kesintileri görmezsiniz ve izlediğiniz videoyu canlı yaşıyormuşsunuz gibi hissedersiniz. Eğer siz de hayatı daha hızlı takip etmek istiyorsanız bu cihaza Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Samsung S10 Özellikleri Göz Dolduruyor

Çağ üstü üretilmiş ve yeniliklere kapı olmuş bu cihaz birçok üstün özelliğe sahip olur. Samsung S10 telefon neredeyse tüm özellikleri bakımından üstün olarak tasarlanır. Öne çıkan Samsung S10 özellikleri şu şekilde sıralanabilir. Bunlardan ilki ekranı olarak öne çıkar. Bu telefon ile 6.1 inch büyüklüğünde bir ekrana sahip olursunuz. Ürünün çözünürlük seviyesi ise gözlerden kaçmayan önemli bir özelliktir. Ekranı 3040 x 1440 (Quad HD+) çözünürlüğüne sahiptir. Bu cihazın ekranı sayesinde kullanırken ekranda bir anda beliren çentikler ve dikkat dağınıklığı olmaz. Bunların yanı sıra hassas lazer kesim uygulanan ekranda, ekran güvenliği ve göze uyum sağlayan Dynamic AMOLED teknolojisi bulunur. Bu sayede göz sağlığınıza zarar gelmez. İçerisinde barındırdığı bir diğer özellik ise ekrana gömülü, görünüşü bozmayan ve ultrasonik yani çok hızlı algıya bilen bir parmak izi bulunmasıdır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber sahip olunan her telefonda aranan en büyük özelliklerden birisi ise kameradır. Bu cihaz ise bu konuda da beklentilerinizi karşılar. Ürün 123 derecelik mükemmel bir görünüm sağlayan 3 adet arka kameraya sahiptir. Bu üç kameranın değerleri ise 12.0 Mp+ 16.0 Mp+ 12.0Mp olarak sıralanır. Telefon adeta bir fotoğraf makinesi gibi tasarlanır. Bu yüzden Samsung S10 kameranın başlı başına bir marka haline geldiği söylenebilir. Pro fotoğraf çekme modu sayesinde istediğiniz özellikte, güzellikte ve en önemlisi kalitede fotoğraf veya video çekimi yapabilirsiniz. Fotoğrafçı olmasanız dahi, cihazınızla profesyonel olabilirsiniz. Kameranın barındırdığı bir diğer özelliği ise akıllı olmasıdır. Görüntüyü kompozisyon ederek en doğru modları ve ayarları sizlere sunar. Tıpkı arka kamerası gibi ön kamerası da kendinden söz ettirir. Telefon 10 Mp’lik bir ön kameraya sahiptir. Ön kamerası ise akıllı odaklama özelliğine sahiptir. Samsung S10 şarj aleti yeni nesil bir üründür. Kablosuz şarj özelliği bulunan telefonunuzu çok daha hızlı ve kolay şekilde şarj edebilirsiniz. Gelişmiş Wi-Fi ve Bluetooth ağları sayesinde nereye giderseniz gidin, iyi bir hizmet alırsınız. En düşük hızlı İnternet ağlarında dahi yüksek kullanım zevkinin tadına varırsınız. Yeni teknolojiye uygun olarak üretilen cihazın yazılımı ve donanımı da buna göre tasarlanır. Bazen başka şeyler düşünmek ve stres atmak için oynanan oyunlar cihazlarınız yüzünden ayrı bir keyif haline gelir. Bu cihazla sadece oyun zevkinin tadına varacaksınız. Her insanın yaşantısı ve yoğunluğu farklıdır. Bu telefonda kullanılan güçlü yazılım ve ileri teknoloji ile tasarlanmış donanımı sayesinde sizin telefonu kullanım şeklinize göre kendisini daha verimli kullanılmak için ayarlar. Özellikle araba kullanırken dikkat dağınıklığını azaltacak bir özelliği mevcuttur. Sizler için zamana veya konuma dayalı olarak en sık kullanılan uygulamaları ve görevleri sizlere önerir. Bu sayede dikkat dağınıklığı yaşamadan yapacağınız iki hareketle sağlıklı bir sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.

Sizlere Uygun Olarak Tasarlanmış Samsung S10 Modelleri

Sizlere Uygun Olarak Tasarlanmış Samsung S10 Modelleri

Samsung S10 modelleri genel olarak 3’e ayrılırlar. Kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu üç model üretilir. Bu modellerden ilki Samsung S10e’dir. Bu cihazın ekran boyutu 5.8 inç bir büyüklüğe sahiptir. Cihaz daha minimal bir telefon kullanmak isteyenlere yönelik üretiliyor. Ekranı 1080 x 2280 çözünürlüğe sahiptir ve ileri teknoloji ile üretilmiş grafik zevkini üst seviyelere taşır. Cihazın 2 tane arka ve 1 tane ön olmak üzere toplamda 3 kamerası bulunur. Arka kameraların çözünürlük değerleri 16 Mp ve 12 Mp’dir. Ön kamerası ise 10 Mp’lik bir çözünürlüğe sahiptir. Cihaz artırılabilir bir hafızaya sahip olup hafızası 512 GB’a kadar çıkarılabilir. Ürünün pil gücü 3100 mAh’dır. Bu telefon tıpkı bir bilgisayar gibi, hatta birçok bilgisayardan daha iyi olarak 6 GB bir RAM'e sahiptir. Bir sonraki ürün ise Galaxy S10 olur. Bu telefon 6.1 inç büyüklüğünde mükemmel bir ekrana sahiptir. Ekranı 1440 x 3040 çözünürlüğe sahiptir. Samsung S10 serisinin ortak özelliklerinden bir tanesi de mükemmel ekran tasarımıdır. Ekranlarında Dynamic AMOLED teknolojisini kullanırlar. Bu sayede kusursuz görüntüleri elde ederler. Bu model 3 tane arka ve 1 tane ön olmak üzere 4 kameraya sahiptir. Kameraların çözünürlük değerleri sırasıyla 16 Mp + 12 Mp + 12 Mp şeklindedir. Ön kamerası ise 10 Mp’lik bir çözünürlüğe sahiptir. Cihazın üzerinde 8 GB’lık dev bir RAM takılıdır. Pil gücü ise 3400 mAh’dır. Bir diğer cihaz ise Samsung Galaxy S10+ olur. Ürünün birçok özelliği bir önceki ürün ile aynıdır. Farklı olan bazı özellikleri bulunur. Bu cihazın ise ekran boyutu 6.4 inç’tir. Cihaz 1440 x 3040 çözünürlük değerine sahiptir. Bunun yanında cihazın şarj kapasitesi 4100 mAh’dır. Hayata mükemmel bir tat veren bu serinin RAM değerleri dikkat çeker. Samsung S10 RAM kapasitelerinin bu denli yüksek olması kullanıcılarını heyecanlandırır. Siz de daha iyi bir zevk için Trendyol aracılığıyla S10 ailesine dahil olabilirsiniz.

Kusursuz Tasarımı ile Renkli Modeller

Kusursuz Tasarımı ile Renkli Modeller

Marka, ürettiği cihazlar ile kullanıcılarının hayatına sadece mükemmel bir teknoloji harikası değil aynı zamanda renk de katmak ister. Samsung S10 renkleri farklı renk tercihleri ile de insanların kendisini ortaya çıkarmasını sağlar. Samsung S10 yeşil ürününe sahip bir insanın, eğlenceli ve farklılıklarla dolu bir hayat yaşadığını anlamak zor olmaz. Başka bir renk olan Samsung S10 gold kullanıcının hayata ne kadar olumlu ve renkli baktığını anlatır. Göze çarpan diğer bir renk ise de Samsung S10 mavi olur. Bu ürün kullanıcısının özgürlüğü ne kadar sevdiğini belirtir. Uçsuz bucaksız denizlerin ve mükemmel gökyüzünün ferahlığını hayatına katar. Samsung S10 siyahi ise asil duruşuyla öne çıkar. Siyah renginin her yerde yakaladığı o muazzam duruş burda da kendini ele verir. Bunu tercih eden kullanıcıların da klas tarzı daha çok sevdiği belli olur. Beyaz renk ise özgünlüğü, her şeyde temizliği ve hassaslığı ifade eder. Bu yüzden Samsung S10 beyaz mükemmel görüntüsüyle beraber bakıldığında doğruluğu ve şıklığı temsil eden bir cihaz haline gelir. Tüm bu telefonların çok konuşulmayan ancak çok önemli olan bir özelliği daha mevcut. Renkli olarak aldığınız telefonunuz bir süre sonra soyularak renksiz bir hal almaz. Çünkü bu cihazların kasaları fabrika çıkışı olarak bu renkte geliyor. Hayatınıza renk katan telefonunuz belli bir süre sonra solmaz ve başka bir hale gelmez. Sahip olacağınız S10 serisi ürünlerinden bir tanesi sayesinde hayatınızda süreklilik sağlayan renkli cihazlara sahip olabilirsiniz. Siz de S10 ailesine katılabilir ve hayat tarzınızı kıyafetlerinize olduğu gibi elektronik yaşantınıza da yansıtabilirsiniz.

Kullanıcılarının S10 Serisi İçin Memnuniyetleri

Kullanıcılarının S10 Serisi İçin Memnuniyetleri

S10 serisinin üretimi kullanıcıları ve markanın sıkı takipçilerini oldukça heyecanlandırır. Dünya çapında bir marka olan Samsung farkını bu seri sayesinde ortaya koyar. Cihazı kullanan kişiler memnuniyetlerini her daim ifade eder. Samsung S10 yorumları cihazı almak için iştah kabartıcı şekilde olur. Trendyol’dan cihazı alan ve kullanan kişiler tarafından yapılan yorumlarda dikkat çekici yanlar bulunur. Siz de seçim yaparken bu özelliklere dikkat edebilirsiniz. Aygıtın en dikkat çekici taraflardan birisi suya karşı dayanıklı olmasıdır. Cihaz en ufak bir suya maruz kaldığında otomatik kapanma gibi bir duruma girmez. Herhangi bir teknik arıza meydana gelmez. Bu durumdan önce kasada çatlaklar veya açılmalar yok ise görünüşe zarar verecek su kabarcıkları oluşmaz. Ürün için Trendyol’a gelen dikkat çekici yorumların bir diğer sebebi ise kusursuz olarak tasarlanmış ekranı olur. Telefon sahip olduğu mükemmel ekranı sayesinde kullanıcılarına büyük bir zevk kaynağı sağlar. Bu serinin en dikkat çekici yanı ise sadece bir alana uygun olarak üretilmemiş olmasıdır. Bu telefon oyun oynayan kullanıcılar zirve gibi görünür. Sürekli internet üzerinden çalışan kullanıcılar için de en iyi cihaz olarak nitelendirilir. Film ve dizi izlemeden duramayan kullanıcılar ise bulundukları ortamı sinema salonuna çevirdiğini iletir. Yani cihaz her kesimden kullanıcıya hitap eder. Tüm bunları yanı sıra uzun yorumlara konu olmuş bir diğer özelliği ise serinin RAM kapasite aralığı olur. RAM değerleri bu kadar yüksek bir telefona sadece bir cihazmış gibi davranmanın haksızlık olacağını savunanların sayısı oldukça fazla. Her açıdan bir teknolojik yatırımı içerisinde barındıran bu telefona ulaşmak artık zor değil. Siz de tüm bu seçenekleri Trendyol’dan inceleyebilir, avantajlı fiyatlar sayesinde kolayca satın alabilirsiniz.

Uygun Aralıklarda Yer Alan Samsung S10 Fiyatları

Uygun Aralıklarda Yer Alan Samsung S10 Fiyatları

Samsung S10 fiyat skalasını belirleyen birçok etken bulunur. Ancak bu etkenlerin arasında en dikkat çeken madde kalitedir. Kurulduğu ilk günden beridir insan hayatını kolaylaştıracak birçok ürüne imza atan markanın öne çıkan özelliği ise kaliteden ödün vermeden yapılmış tasarımlara sahip olmasıdır. Yüklendiği misyon gereği kullanıcılarına sunduğu her yeniliği kalite standartlarının üzerinde değerlere göre üretir. Markanın bu serisinde de fiyat aralığını belirleyen etkenlerden bir tanesi ekran boyutudur. Ekran boyutu cihazlar arasında fark eder ve 5.8 inç ile 6.4 inç arasında değerler alır. Fiyat skalasını etkileyen bir diğer etken ise ekran boyutuna bağlı olarak değişiklik gösteren çözünürlük değerleridir. Bu telefonların hafızaları da fiyat skalası üzerinde değişiklik gösterir bir etkiye sahiptir. Samsung S10 128GB cihazların fiyatları ortalama olarak uygun seçenekler arasındadır. Hafıza değerleri arttıkça ürünün fiyatında da değişiklik olması mümkündür. Bir diğer etken ise kuşkusuz RAM değeri olur. RAM değeri cihazlar arasında farklılık gösterir. 6 GB ile 8 GB değerleri bulunur. Bu değerlere göre telefonlara farklı fiyat değerleri yansıyabilir. Serinin kutu içeriği ise yine ön sırada yer alır. Kutu içeriğinde baş etken telefon bulunur. Bunun ardından hızlı şarj adaptörü gelir. Kutusunun içerisinde bir adet de OTG adaptör bulunur. Bunun yanına AKG kulak içi kulaklık ve farklı boylarda kulak pedleri yer alır. Kalitesi sayesinde ün kazanmış olan Samsung S10 kulaklık sizlere üst düzey kalitede bir hizmet sunar. Kutuda veri aktarımı için bir adet kablo ve başlangıç kılavuzu bulunur. İndirimli fiyatlar sunan Trendyol’dan hepsini inceleyebilir, uygun fiyata ve yüksek kaliteye kolayca sahip olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Kaç İnç'tir?

Kavisli ve kenarsız ekranı ile geniş olan Samsung Galaxy S10, 6.1 inç’tir. Quad HD+ Amoled ekrana sahip Samsung Galaxy S10, yüksek çözünürlüklü ekran görüntüsü ile yüksek bir telefon kullanım deneyimi sunar. 6.1 inç kenarsız, kavisli ve geniş ekranı ile telefonda oyun oynamak oldukça keyiflidir. Geliştirilmiş işlemcisi sayesinde verilen komutları anında yerine getiren Samsung Galaxy S10, yüksek performanslı bir telefon kullanım deneyimi yaşatır. 6.1 inç geniş ekranın sağ üstünde bulunan ön kamerası ile geniş ekran keyfi bölünmez. Kavisli ve kenarlıksız sonsuz ekranı ile kullanım kolaylığı sağlayan Samsung Galaxy S10 geniş ekranlı bir telefondur. Yüksek çözünürlüklü Amoled ekranı ile geniş ekranda tüm işler kolayca yapılır. Telefondan film izlemek, oyun oynamak 6.ç1 inç ekranı sayesinde keyif verir. Yüksek grafik tasarımı sayesinde geniş ekranda görüntüler bozulmaz ve böylece Samsung Galaxy S10 net bir kullanım deneyimi sunar.

Samsung Galaxy S10 Nereden Alınır?

Gelişmiş özellikleri ile kullanıcıları memnun eden Samsung Galaxy S10’u Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Dört farklı renk seçeneği, yüksek çözünürlüklü kamerası, 6.1 inç geniş ekranı ve gelişmiş işlemcisi ile ileri bir kullanım deneyimi sunan Samsung Galaxy S10’u kolayca satın alabilirsiniz. Geniş, kavisli ekranı ile kullanım kolaylığı sağlayan, gelişmiş işlemcisi ile hızlı bir telefon deneyimi sunan Samsung Galaxy S10’un tüm renklerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Kolay bir şekilde satın alabileceğiniz telefonu kullanarak hayat kalitenizi yükseltebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü kamerası ile güzel kareler yakalayabilen Samsung Galaxy S10’u Trendyol sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kavisli ve kenarsız bir ekran deneyimi sunan telefon ile işleriniz ve eğlenceleriniz pratikleşir.

Samsung Galaxy S10 Suya Dayanıklı Mıdır?

6.1 inç geniş ve kavisli ekranı, yüksek çözünürlüklü ön ve arka kamerası ve gelişmiş özellikleri bulunan Samsung Galaxy S10 suya dayanıklıdır. IP68 sertifikası olan Samsung Galaxy S10, 1.5 metre derinlikteki suda 30 dakika dayanabilir. Aynı zamanda toza da dayanıklı olan Samsung Galaxy S10, her hava koşulunda kullanılabilir bir telefondur. Suya ve toza dayanabilen ve geniş çekim kamerası ile netlik sağlayan bu telefon ile su altı çekimleri yapabilirsiniz. 1.5 metre derinliğindeki bir suda yaklaşık 30 dakika boyunca çalışabilen Samsung Galaxy S10, dayanıklılık testinden başarıyla geçmiştir. Suya ve toza dayanıklı olan Samsung Galaxy S10 aynı zamanda sıcağa da dayanıklıdır. Böylece hem sıcak havalarda hem de yağışlı havalarda rahatlıkla kullanılabilir. Çizilmeye karşı korunan ön ve arka kısım sayesinde de aldığı darbelerden hasar görmeyen bu telefon, güvenli bir şekilde kullanılabilir. Geniş ekranı ile keyifli bir kullanım sunan Samsung Galaxy S10 suya ve toza dayanıklı formülü ile de tercih edilir.