Cep Telefonu Modeli
Renk
Fiyat
Dahili Hafıza
RAM Kapasitesi
Ön Kamera Sayısı
Şarj Girişi
Kozmetik Durum
Kablosuz Şarj
Yüz Tanıma
Çift Hat
Ekran Boyut Aralığı
Ekran Cinsi
Arka Kamera Sayısı
Ön Kamera Çözünürlük Aralığı
İşlemci Markası
Arttırılabilir Hafıza (Hafıza Kartı Desteği)
Kulaklık Girişi
Batarya Kapasitesi Aralığı
Mobil Bağlantı Hızı
GPS
NFC
Parmak İzi Okuyucu
Suya/Toza Dayanıklılık
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Garanti Süresi
Ekran Boyutu
Garanti Tipi
Ekran Teknolojisi
İşletim Sistemi
Kamera Çözünürlüğü
Dokunmatik Ekran
Pil Gücü (mAh)
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Samsung Galaxy A12

" araması için 261 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Samsung Galaxy A12 Çeşitleri Trendyol’da!

Günlük hayatta sık kullanılan teknolojik aletlerden birisi cep telefonlarıdır. Fotoğraf ya da video çekerken, mesaj yazarken, film izlerken, araştırma yaparken ve iletişim kurarken cep telefonuna ihtiyaç duyulur. Sadece bu özelliklerle değil; ihtiyaç anında da cihazın yüksek kalitede hizmet vermesi önemli bir kriterdir. Bu aşamada cep telefonu seçimi büyük önem taşır. Günlük kullanımda başarılı bir performans sergileyen cep telefonu seçimi için birçok kriter vardır. Samsung Galaxy A12 akıllı telefon müşteri odaklı tasarımı ile istenilen kriterleri karşılar. Cihaz, şık ve zarif tasarımı ile kullanım sırasında kolaylık sağlar. Büyük ekran boyutuna rağmen ele rahat oturması ile kolaylıkla tercih edilebilen bu telefon Android işletim sistemi ile birlikte gelir. Samsung Galaxy A12 her yaştan müşteri için oldukça kullanışlıdır. Bir cihazda aranan özelliklere sahip olması ile tercih listesinin ilk sıralarında yer alır. Ürün seçerken birçok kritere bakılır. Çok fazla fotoğraf çekmeyi seven kişiler için ürünün kamera özellikleri büyük önem taşır. Bu cep telefonu arkasındaki dört ve ön yüzündeki bir kamera sayesinde yüksek kalitede fotoğraf ve video çekim imkanı sağlaması ile kendini öne çıkarır. Arka yüzeyinde yer alan dört kameranın her biri farklı özelliklere hizmet eder. Ultra geniş açılı çekimler ve odaklanmış fotoğraflar ile en unutulmaz anlarınızı yüksek kalitede kaydetmenize olanak verir. Ön kısmındaki 8 MP özellikteki kamerası ile kaliteli özçekimler yapabilmeniz mümkündür. Bu şekilde pek çok özelliğe sahip olması ürün seçiminizi daha da kolaylaştırır. Cep telefonu tercihi yaparken hafızası da kontrol edilir. Özellikle yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimi sağlayan bu cihaz için hafıza önemlidir. Samsung A12 128 GB hafıza boyutu ile rahatlıkla tercih edilebilecek bir cep telefonudur. 128 GB hafızası Micro SD kartlar ile artırılabilir özelliğe de sahiptir. Artırılabilir özelliği sayesinde cihazın hafızasını maksimum 1 TB kapasiteye sahip olabilirsiniz. Bu sayede yüksek boyutlu video ve filmleri kolaylıkla ürününüzde saklayabilirsiniz. Pek çok farklı özelliğe sahip ve rahat kullanım sağlayan bir alet arıyorsanız bu cihazda aradığınızı bulabilirsiniz.

Samsung A12 Modeli ve Öne Çıkan Özellikleri

Samsung A12 Modeli ve Öne Çıkan Özellikleri

Yıllar geçtikçe teknolojik aletlerin sahip olduğu özellikler artar. Telefonlar da bu teknolojik aletlerdendir. Cep telefonu alımı sırasında seçim yaparken kararsızlığa düşülebilir. Bu yüzden cihaz alırken birçok kritere bakılır. Cihazın hafızası, kamera çözünürlüğü ve sayısı, ekran boyutu bu kriterlerden sadece birkaçıdır. Samsung A12 64 GB cihazı dahil olmak üzere bu model birçok özelliğe sahiptir ve bu kriterler yardımı ile hem günlük hayatınızda hem de iş yaşamında size birçok kolaylık sağlar. Telefon alımı sırasında ilk bakılan kriterlerden birisi ekran boyutu ve çözünürlüğü olur. Bu cihaz 6.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahiptir ve HD+ ekran çözünürlüğü sayesinde günlük kullanımda keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlar. Hem film ya da video izlerken hem de oyun oynarken konforunuzu üst düzeye çıkarır. Samsung A12 telefon çerçevesiz tasarlanmış bir yüzeye sahiptir. Böylece bütün bir görünüm sunarak ekran boyutunu büyütür. Bu ürünün çerçevesiz ekranının kullanım oranını artıran bir diğer özelliği de ön kamerasıdır. Cihazın ön kamerası çentikli model ile zarif bir tasarım sunar. Cihaz hafızası da seçim yaparken kontrol edilen önemli kriterlerdendir. Günlük hayatta yüksek çözünürlüklü videolarla ya da fotoğraflarla ilgileniyorsa cihaz hafızası kişi için oldukça önemli duruma gelir. Samsung Galaxy A12 128 GB hafızasına sahip olmakla birlikte artırılabilir hafıza özelliğini de birlikte getirir. Böylece yüksek kaliteli çekimler sonucunda hafıza sorunu yaşamak zorunda kalmazsınız. Cihazın hafızasını 1 TB’a kadar yükseltebilmek mümkündür. Samsung A12 cep telefonu hızlı şarj özelliği ile en büyük yardımcınız olur. Bu özellik ile birlikte telefonun şarj olması için uzun saatler beklemek durumunda kalınmaz, kısa süre içerisinde günlük kullanım için yeterli güce ulaşır. Toplantılara katılmak ya da film izlemek için hızlı şarj bir üründeki önemli özelliklerden bir tanesidir. Cihaz seçiminde kapak ya da çerçeve malzemesi de önem taşır. Bu cihazın çerçeve ve kapak kısmı kaliteli plastikten üretilir. Böylece dayanıklı ve sağlam bir duruş sergilemesi ile öne çıkar. Elde tutulduğunda kaymayan ve rahat oturan yapısı kullanım kolaylığı sağlar. Bu cep telefonu 164 mm boya, 75.8 mm ene ve 8.9 mm derinliğe sahiptir. Aynı zamanda 205 gram ağırlığı ile cihazın hafif ve kullanışlı olmasına olanak sağlar. Bu boyutları itibarıyla cebinizde de rahatça taşıyabilirsiniz. Telefon seçiminde önemli bir diğer kriter de cihazın kamera özellikleri ve sayısıdır. Cihaz dörtlü arka kamerası sayesinde çektiğiniz fotoğrafları bir üst seviyeye taşımanıza fayda sağlar. Arka kısmında yer alan dört kameraya ek olarak ön yüzünde de çentikli kısımda bir ön yüz kamerası yer alır. Böylece gün içerisinde hem fotoğraf hem de video çekimleri için rahatlıkla ön kamerayı da kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy A12 Kamera Özellikleri

Samsung Galaxy A12 Kamera Özellikleri

Telefon alırken ilk kontrol edilen kriterlerden birisi kamera özellikleridir. Son yıllarda hem video hem de fotoğraf çekimi için ürünler sıklıkla kullanılır. Karanlık bir alanda bile yüksek çözünürlüklü fotoğraf kalitesi sunan cihazlar tercih edilir. Samsung A12 hem ön hem de arka yüzeyinde yer alan kameraları sayesinde günün her vaktinde rahatça çekim yapabilme olanağı tanır. Cihazın ön kısmında çentikli bir yapıda bir adet kamera yer alır. 8 MP ön kamerası canlı odak özelliğine sahiptir. Böylece sizi daha fazla ön plana çıkaracak fotoğraf çekim olanağı sunar. Samsung A12 Galaxy telefonunun arka yüzünde ise dört adet kamera yer alır. Birçok özelliğe sahip olması açısında arka yüzeyde yer alan kameralar favoriniz olabilir. Bu dörtlü arka kameralar sayesinde çektiğiniz fotoğraf ve videoların kalitesini bir adım üste taşımanız mümkündür. Arka yüzeyde yer alan kameralardan ilki 2 MP özelliğindeki makro kameradır. 2 MP özelliğindeki makro kamera sayesinde çekim sırasında daha fazla yakınlaştırma imkanı bulunur, böylece hiçbir ayrıntıyı kaçırmamanızı sağlar. Bu özellik yalnızca arka kameralar ile birlikte kullanılır. Arka yüzeyde yer alan kameralardan bir diğeri 5 MP özelliğindeki ultra geniş açılı kameradır. İnsan gözünün görebildiğine benzer bir görüntü sağlayan bu kamera sayesinde çektiğiniz fotoğraflara daha fazla perspektif katabilirsiniz. Ultra geniş açılı video ve fotoğraf çekimi sadece arka kamera ile kullanılabilir. Cihazın arka yüzeyinde yer alan bir diğer kamera 2 MP özelliği ile derinlik kamerasıdır. Bu özellik sayesinde alan derinliğini kolaylıkla ayarlayabilir ve fotoğraf içerisinde istediğiniz kısmı ön plana çıkarabilirsiniz. Bölge derinliği ayarlaması sağlayan bu özellik yüksek kaliteli portre çekimleri yapmanıza da olanak sağlar. Arka kısımda yer alan son kamera 48 MP özelliği ile ana kameradır. Bu kamera ile unutmak istemediğiniz anılarınızı tüm ayrıntıları ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Samsung Galaxy A12 özellikleri içerisinde yer alan yüksek çözünürlüklü kameralar ile istediğiniz ortamda kolaylıkla kaliteli fotoğraf ve video çekimi yapabilirsiniz. Bu gibi birçok özelliğe sahip olan cihaza Trendyol’dan ulaşabilir, keyifli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy A12 Modelinin Sahip Olduğu Teknik Detaylar

Samsung Galaxy A12 Modelinin Sahip Olduğu Teknik Detaylar

Cep telefonu alırken detayların göz önünde bulundurulması gerekir. Böylece daha sağlıklı bir cihaz kullanım olanağı sağlanır. Samsung Galaxy A12 batarya bilgisi merak edilir. Cihazın pil gücü 5000 mAh olarak üretilir. Yüksek batarya performansı sayesinde gün içerisinde sık kullanımlarda rahatlık sağlar. Ayrıca bu cep telefonu hızlı şarj özelliğine sahiptir. Böylece en kısa sürelerde bile işleri halletmeye yarayacak kadar şarj edebilme imkanı sunar. Bu ürün Android işletim sistemi ile birlikte size sunulur, böylece Android dünyasının avantajlarından faydalanmanız amaçlanır. 4 GB RAM kapasitesi sayesinde yüksek hız ve etkili kullanım imkanı sağlar. Böylece arka planda birçok farklı uygulamayı aynı anda açmanın sisteme ağır gelmesinin önüne geçilir. Samsung Galaxy A12 64 GB ürünü 4 adet 2.3 GHz ve 4 adet de 1.8 GHz olmak üzere 8 adet çekirdeğe sahiptir. Çekirdekler sayesinde müşterilere akıcı ve hızlı bir arayüz kullanma imkanı doğurur. Cep telefonlarında hızlı şarj özelliği de büyük önem taşır. Bu cihaz da hızlı şarj olabilme imkanına sahiptir ve Samsung Galaxy A12 şarj aleti Type-C girişi ile sunulur. Böylece birçok farklı adaptör ile kolay şarj imkanı sunar. Günlük konuşmalarda 34 saate kadar, internet kullanımında 20 saate kadar ve video oynatmada 21 saate kadar kullanım süresi sunar. Cihazın bilinen özelliklerinden birisi de artırılabilir hafızaya sahip olmasıdır. Böylece yüksek kalitedeki fotoğraf ve videolarınızı saklamanız için geniş bir alana sahip olabilirsiniz. Geniş ekranı sayesinde video ve film izleme sırasında kolaylık sağlar. 6.5 inç ekran boyutuna sahip cihazınız için Samsung Galaxy A12 ekran koruyucu kullanmanız önerilir. Böylece ani hareketlerde meydana gelebilecek ekran çiziklerinden cihazınızı koruyabilirsiniz.

Çift SIM Kart Soketine Sahip Galaxy A12

Çift SIM Kart Soketine Sahip Galaxy A12

Samsung Galaxy A12 telefon birçok farklı özelliği ile müşteriler tarafından tercih edilebilir. Hem yüz tanıma sistemi ile hem de parmak izi okuyucu özelliklerine sahip olması ile bu cihazda güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarabilmeniz mümkündür. Cihazın yan tuşunda yer alan parmak okuyucu kullanım kolaylığı sağlamasının yanında elde tutma rahatlığı da sunar. Samsung Galaxy A12 kılıfları ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bu cihaz ayrıca çift SIM kart girişine sahiptir. Çift SIM kart özelliği birçok kolaylık sağlar. Bu özellik sayesinde aynı anda birden fazla SIM kartı cihazınıza takarak çevreniz ile iletişim içinde olabilir ve fazladan bir cihaz bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldırabilirsiniz. Samsung Galaxy A12 cep telefonunuz için çift SIM kart özelliğini kolaylıkla aktif hale getirebilirsiniz. Bunun için telefondaki ayarlar menüsünden bağlantılar sekmesine gidilir. Burada yer alan SIM kart yöneticisi menüsüne girilir. Ardından daha fazla SIM kart ayarı kısmına giriş yapılır. Burada yer alan “Çift SIM her zaman açık” seçeneği detayına girilir ve açık durumuna getirilir. Bu aşamadan sonra telefon numaralarının girişinin yapıldığı kısım gelir. SIM kart 1 ve SIM kart 2 kısımlarına telefon üzerinde kullanılmak istenen cep numaraları yazılır ve ardından değişiklikler kaydedilir. Çift SIM kart özelliği sayesinde iki farklı hattı cihazınızda kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunun arka kısmında yer alan dört adet ve ön ekranında yer alan bir adet kamera sayesinde çekimleriniz sırasında da yüksek kalitede çıktı elde etmenize olanak sağlar. Samsung Galaxy A12 telefon fiyatları da müşteriler tarafından merak edilen bir diğer başlıklardandır. Trendyol üzerinden fazla ekran boyutu ve hızlı şarj özelliği sağlayan A12 Samsung Galaxy cep telefonuna ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Şık Tasarımı ile Samsung Galaxy A12 Farkı

Şık Tasarımı ile Samsung Galaxy A12 Farkı

Cep telefonu ya da teknolojik ürün alırken bataryası, hafızası ya da kamera özellikleri gibi teknik özelliklerinin yanında dış görünüşü ve tasarımı da büyük önem taşır. Cep telefonları büyük ekranlı ya da küçük ekranlı olabilir. Özellikle büyük ekranlı cihazlar günlük hayatta kullanım kolaylığı sağlaması ile ünlüdür. Video izlerken ya da oyun oynarken büyük ekran olması her zaman daha geniş hacim sunmaya yarar, böylece konforunuzu artırır. Bu ürün 6.5 inç büyüklüğündeki ekranı ile sizin beğeninize sunulur. Ekran boyutlarına hafif tasarımı da eklendiğinde birçok müşteri tarafından kolaylıkla tercih edilebilecek bir yapıda olduğu görülür. Samsung Galaxy A12 renkleri de merak edilen bir diğer konulardandır. Cihazların birden farklı renk seçeneğinde üretilmesi seçim kolaylığı sağlar. Samsung Galaxy A12 siyah rengi ile tercih edilenler arasındadır. Kaliteli plastikten üretilmiş olan dış kısmı siyah renk ile birleştiğinde asil bir görüntü sunar. Siyah kılıflı kullanımlarda da kendisini gösterir. Samsung Galaxy A12 mavi rengi de mevcutta olan seçeneklerdendir. Teknolojik cihazlarda renkli dış görünüş sevenler için tercih edilebilecek bir renktir. Şeffaf kılıflar ile tercih edilebilecek olan bu renk sayesinde tarzınızı yansıtabilirsiniz. Samsung Galaxy A12 beyaz rengi de alınabilecek seçenekler arasındadır. Mavi ve siyah renklerine göre daha açık renkli olan bu versiyon ile parlak görünüm seven kişiler düşünülür. Dış renk telefon alırken kontrol edilebilecek kriterlerden birisi olduğu için önemli görülür. Bu yüzden bir cihazın siyah, mavi ya da beyaz renkleri arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Samsung A12 telefon fiyatları bütçe dostudur. Aradığınız özelliklerdeki ürünü bulmak için Trendyol’un filtreleme özelliğini ve geniş ürün hacmini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kampanyalı Fiyatları ile Samsung Galaxy A12

Kampanyalı Fiyatları ile Samsung Galaxy A12

Bir cep telefonu satın almadan önce birçok araştırma yapılır. Bu araştırma sırasında kontrol edilen özelliklerden olan cihazın hafızasına, kamera özelliklerine, ekran boyutuna ya da bataryasına göre A12 Samsung fiyatları belirlenir. 64 GB ve 128 GB hafıza boyutlarına sahip bu cihazları incelerken müşteriler tarafından yapılan Samsung Galaxy A12 yorumlarını okuyabilir, bu sayede kullanım detaylarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Özellikle büyük ekran boyutlarına sahip olan telefonları kullanırken koruyucu kılıf ya da ekran filmi kullanmak da büyük önem taşır. Samsung Galaxy A12 telefon kılıfı tercih ederek telefonunuzu olası zararlardan ve çizilmelerden rahatlıkla koruyabilirsiniz. Bu sayede cep telefonunuzu uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Telefon seçimi yaparken bakılacak kriterler arasında renk seçenekleri de yer alır. Bu telefon siyah, mavi ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile beğeninize sunulur. Bu üç seçenek arasından siz kendinize uygun olan cihazı tercih edebilirsiniz. Bu cep telefonunun hafızası da kontrol edilmesi gereken kriterler arasındadır. Eğer genellikle yüksek kalitede fotoğraf ve video çekmeyi seviyorsanız bu telefonun artırılabilir hafızası sayesinde geniş bir depolama alanına sahip olursunuz. Cep telefonunda 64 GB ve 128 GB hafıza boyutlarına ek olarak Micro SD kartlar sayesinde hafızanızı 1 TB değerine kadar çıkarabilmeniz mümkündür. Bu cihaz size Android işletim sistemi teknolojisi ile sunulur. Böylece Play Store üzerinden beğenilen uygulamaları kolaylıkla indirebilirsiniz. Cihaz tercihiniz sırasında Samsung A12 fiyatı için araştırma yapabilirsiniz. Seçiminiz için belirlediğiniz özellikleri sağlayan cep telefonu için çok uzaklara gitmenize gerek kalmaz. Beğendiğiniz kriterlere sahip olduğunu düşündüğünüz durumda Samsung Galaxy A12 fiyatlarını Trendyol üzerinden görüntüleyebilir ve bu ürün için kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.