"

Samsung Galaxy A32

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Samsung Galaxy A32 Modelleri Trendyol’da!

Dünya çapındaki kitlelere teknolojik ürün sağlayan ve geniş ürün yelpazesine sahip olan Samsung’un müşterilerin hizmetine sunduğu cihazlardan birisi de akıllı telefonlardır. Samsung Galaxy A32, telefonda film izlemeyi sevenlerden oyun oynamak, fotoğraf çekmek ve cihazdan makale ve çeşitli yazıları okumak isteyenlere kadar geniş bir kitleye hitap eder. Böylece model, hem gündelik yaşamdaki faaliyetler hem de iş ve eğlence gibi alanlarda müşteriye uygun kullanım fırsatı sağlar. A32 Samsung özellikleri bu faaliyetleri kanıtlar niteliktedir. 158,9 mm yüksekliğe, 73,6 mm genişliğe, 8,4 mm derinliğe ve 184 gram ağırlığa sahip olan telefon 6.4 inçlik ekrana sahiptir. Güncel yazılımlarla donatılmasının yanı sıra yüksek çözünürlüklü kamerası bulunan cihazın önemli avantajlarından birisi de farklı renkleri bünyesinde barındırmasıdır. Müşterilere görsel bir şölen sunan ve göz alıcı görüntüye sahip olan Samsung Galaxy A32 renkleri siyah, beyaz, mavi ve mor olmak üzere çeşitlilik göstererek renk zevkinize göre istediğiniz renkteki ürünü alma imkanı sunar. Şık bir tasarımı olan model, yüksek çözünürlüklü Süper AMOLED ekranı sayesinde kolay bir çalışma alanı sağlar. Söz konusu özelliği ile telefonun ekranında ek bir katmanın bulunmaması ekranın kalınlığını azaltarak cihazın ince görünmesine yol açar. Ayrıca az enerji tüketimi gerçekleşen Super AMOLED ekrana sahip olan üründe ışık yansımasını azaltıcı unsurlar bulunur. Böylece parlak güneş ışınlarının olduğu yerde veya açık havada istediğiniz yazı, makale gibi her türlü okuma parçalarının keyfi çıkarılabilir. Ürünün mavi ışığı azaltan göz koruma kalkanı, gözünüze zararlı ışınların gelmesini engeller. Böylece göz sağlığınızı bozmayan ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Belge, oyun, fotoğraf ve uygulama olmak üzere silmek istemediğiniz her türlü dosya Samsung Galaxy A32 128 GB hafızasında kolayca muhafaza edilir. Ürünün hafızasına ek olarak istenildiği zaman Micro SD kartından faydalanarak depolama alanı 1 TB kapasitesine kadar ulaşır. Model bu özelliği ile çektiği fotoğrafları silmek istemeyen müşterilere önemli avantaj sunar. Böylece içinizdeki fotoğraf çekme tutkusunu özgür bırakabilir ve gezip gördüğünüz yerlerin fotoğraflarını dilediğinizce çekebilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleriyle Samsung A32

Kullanışlı Özellikleriyle Samsung A32

Android işletim sistemine sahip olan cihaz sahip olduğu özellikler ile geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Dikkat çekici bir görüntüye sahip olan Samsung Galaxy A32 özellikleri açısından da göz alıcıdır. Modelde yer alan MediaTek Helio G80 chipset, tüm donanım birimlerinin etkili şekilde çalışmasını sağlayarak uygulama hatası ya da donanım çakışması gibi sorunların ortaya çıkmasını engeller. Telefonda 2x 2.0 GHz Cortex-A75 işlemcinin yanında ek işlemcilerin bulunması üründen maksimum performans elde etmenizi sağlar. 6.4 inç ekran boyuna sahip olan Samsung A32 müşterilere gözünü yormadan dizi, film izleme ve çevrim içi makale ve gazete gibi çeşitli okuma parçalarını dilediklerince okuma fırsatı sağlar. Ürünün bu özelliği sayesinde bilgisayara gerek duyulmadan birçok faaliyet kolayca yapılır. Çerçevesiz tasarıma sahip olan modelde ön kamera sensörünün bulunduğu üst kenar çerçeve ile ayrılmaz. Cihazın çözünürlük oranı 1080 x 2400 pikseldir. Sahip olduğu piksel yoğunluğu sayesinde model, müşterilere net bir görünüm sunar. Söz konusu yoğunluk dolayısı ile yoğun gün ışığının olduğu günlerde dahi ekran maksimum parlaklığa ulaşarak ekranın net bir şekilde görünmesine olanak sağlar. Bununla birlikte Samsung A32 5G telefon ekran dayanıklılığı ile ön plana çıkan bir modeldir. Ürünün yapımında kullanılan çizilmeye karşı dayanıklı Corning Gorilla Glass 5 sayesinde cihaz her türlü darbeye karşı dirençlidir. Telefonun ekranında yer alan çoklu dokunmatik özelliği aracılığı ile müşteri, cihaz üzerinde kolayca hareket kontrolü yapar. Parmak izi tanıyabilen sensörü dolayısıyla kilidini yalnızca sizin açabilmenize olanak tanıyan ürün güvenlik koşulları bakımından da tercih edilen bir seçenektir. Ayrıca modelde bulunan pusula özelliği aracılığıyla kaybolma endişesi olmadan doğada gezinti yapılarak hafta sonunun tadını doyasıya çıkarılır. One UI 3.1 arayüzü olan cihaz, Dual-Band, Wi-Fi Direct ve Wi-Fi Hotspot özelliklerini içerisinde barındırarak Wi-Fi 5 teknolojisi ile kablosuz erişim olanaklarını genişletir. Bunun yanında NFC özelliği ile model, yakındaki cihazlara doğrudan temas ettirmeden kullanılır. İstenildiği takdirde 5.0 Bluetooth özelliği ile uyumlu cihazlar telefonla eşleştirerek kablosuz kullanım elde edilir. Kalitesi ve özellikleri bakımından göze çarpan bir model olan A32 Samsung fiyat açısından da uygundur. Güçlü işletim sistemi ve 128 GB depolama alanı cihazın donma ve yavaşlama sorunlarını en aza indirger. İlgili özellik müşteriye dilediğince internette gezinerek aynı anda birçok işlemi yapma fırsatı tanırken 64 MP çözünürlüğe sahip dörtlü arka kamerası bulunan telefon ile çekilen birbirinden harika fotoğrafları saklamak için de yeterli alan sağlar. Modelin arkasında yer alan dörtlü arka kamera sisteminde 64 MP ana kamerayı 8 MP ultra geniş açılı, 5 MP makro ve 5 MP derinlik kamerası izler. Gece veya gündüz istediğiniz zaman harika fotoğraflar çekerek anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Şık Tasarıma Sahip Samsung Galaxy A32 Renkleri

Şık Tasarıma Sahip Samsung Galaxy A32 Renkleri

Modern ve ince bir tasarıma sahip olan ürün sahip olduğu farklı renk yelpazesi ile size istediğiniz modeli seçme özgürlüğü sunar. Bunlardan birisi olan Samsung Galaxy A32 mavi rengi ve minimalist arka kapak tasarımı ile içinizdeki özgürlük duygusunu harekete geçirir. Böylece minimal kamera yuvasına ek olarak arka kısmında bulunan parlak kaplama ile eşsiz bir tasarım sunar. Samsung Galaxy A32 siyah akıllı telefon U ekranı aracılığıyla ürüne değişik bir çerçeve katar. U şeklinin üzerinde telefonun ön kamerası yer alır. Hafifliği ile ön plana çıkan ürün ince üst ve kenar çerçeveleri ile ekrana odaklanmayı kolaylaştırarak görsel bir şölen sunar. İdeal boyutta olan ekran özelliğiyle ürünün kullanımı sırasında film, dizi izlemek, oyun oynamak veya okuma yapmak keyifli hale gelir. Ayrıca Super AMOLED özelliği parlak gün ışığında bile canlı renkleri rahatlıkla seçebilmenize imkan tanıyarak keyfinizi artırır. Modelin sahip olduğu göz koruma ekranıyla da göz sağlığınız güven altında olur. Samsung Galaxy A32 mor kendine özgü tarzı ile işlevselliğinin yanında tasarımı ile göz alıcıdır. Asil ruhunuzu ortaya çıkaran mor renkli ürün içerisinde mobil ortamlardaki oyunlarda başarı elde etmenizi sağlayacak Game Booster özelliğine ev sahipliği yapar. Kendine özgü arayüzü ve rahat ulaşılabilen menüsü ile Game Booster dikkat dağıtıcı etkenleri ortadan kaldırarak bellek optimizasyonu, sıcaklık ve pil için etkinlik sağlar. Böylece pil tasarruflu kullanılırken sıcaklığın artması engellenir. Samsung Galaxy A32 beyaz renkli modelin yazılım ve donanım sürecinde yapısına Samsung Konxun dahil edilmesi telefonu kötü amaçlı yazılım ve tehditlere karşı koruyarak uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunar. Böylece çok katmanlı güvenlik önlemleri vasıtası ile ürün gönül rahatlığı ile tercih edilir. Yüksek çözünürlüklü kamera sensörlerine sahip olan Samsung Galaxy A32 lavanta renkli cihaz, özel anlarınızın ölümsüzleşmesine yardımcı olur. Şık bir tasarıma sahip olan ve kamera sorununu minimum düzeye indirgeyen ürünün farklı renklerini seçerek tarzınızı ortaya koyabilir ve kıyafetlerinizin hoş bir tamamlayıcısı yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy A32 İçin Üretilen Aksesuarlar

Samsung Galaxy A32 İçin Üretilen Aksesuarlar

Çeşitli renk, tema ve işlevsel özellikleri ile müşteriye sunulan model için üretilen aksesuarlar kaliteli ve göz alıcıdır. Ağırlığı sadece 189 gram olan Samsung Galaxy A32 akıllı telefonun taşıması kolaydır. Böylece cihaz üzerinde istenilen çeşitli aksesuarlar rahatça kullanılır. Modele uygun seçilen Samsung Galaxy A32 kılıf ve jelatinler ürünün koruyuculuğunu artırmasının yanında telefona hoş bir görüntü katarak kullanım süresini ve dayanıklılığını uzatır. Eşsiz renklere sahip olan model, seçilen aksesuarlarla taçlandırılarak müşteriye keyifli bir kullanım sağlar. Böylece 5000 mAh batarya kapasitesine sahip olan telefon priz gereksinimi olmaksızın uzun süre kullanım imkanı sunar. Saatlerce yeten pil gücü sayesinde ürün uzun süreli ve istenildiği gibi kullanılır. Ayrıca hızlı bir şekilde cihaz şarj edilmesi gerektiğinde telefondaki 15 W süper hızlı şarj özelliği devreye sokularak bu sorunun üstesinden gelinir. Ürün tercih edilirken yanında yer alan kaliteli Samsung Galaxy A32 şarj aleti sayesinde cihazın şarjı uzun süre dayanır. Samsung Galaxy A32 fiyat performansı içerisinde şarj aletinin dahil olması ürünü tercih edilir kılan bir husustur. Bununla birlikte ilgili özellikler dolayısı ile çevrim içi konferanslara katılmak, oyun oynamak, sevdiğiniz aktiviteleri gerçekleştirmek için yeterli zaman sağlayabilirsiniz. Ayrıca dayanıklı şarj özelliği sayesinde tatilde ya da hafta sonu gezisinde dilediğinizce fotoğraf çekebilir ve güçlü depolama alanıyla bunları gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. Çerçevesiz tasarıma sahip olan modelde, ön kamera sensörünün bulunduğu üst kenarın çerçeveyle ayrılmaması 20:9 ekran oranı ve 98.9 cm² ekran alanı ile müşteriye yeterli bir kullanılabilir bölge sunar. Böylece modelin sahip olduğu uzun süre dayanan şarj özelliği ve geniş ekran sayesinde film ve dizi izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Samsung Galaxy A32 Müşteri Yorumları

Samsung Galaxy A32 Müşteri Yorumları

Samsung A32 fiyatları ürünün tüm özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. 64 MP yüksek çözünürlüklü kamera detayı telefonun tercih edilmesine yol açan ilk sebepler arasında bulunur. Dörtlü arka kamerası ile gece ve gündüz fark etmeksizin kaliteli kareler yakalanır. Derinlik kamerası ve makro kamera özelliği ise müşterilere isterlerse detaylara takılma isterlerse de geniş bir perspektiften harika manzaraları yakalama olanağı sunar. Çeşitli temalar ve işlevselliği ile ön plana çıkan ürünü etkileyici kılan bir diğer faktör de kitlelere geniş bir renk yelpazesi sunmasıdır. Bu noktada Samsung A32 mor rengi ile tüm dikkatleri üstüne çeker. Muhteşem renginin yanında modelin uzun saatler dayanan pil gücünü de bünyesinde barındırması müşteriye maksimum keyif yaşatır. Böylece 5000 mAh pil gücü önemli zaman ve faaliyetlerde size zaman kazandırır. Yapay zekalı adaptif güç yönetimi dolayısı ile cihazı kullanma alışkanlıklarınız kayıt altına alınarak telefonun pilinin uzun süre dayanması sağlanır. 5 W’a kadar ulaşabilen hızlı şarj özelliği şarjınız bittiğinde her zaman yanınızda yer alarak istediğiniz şarj yüzdesine kolayca ulaşmanıza olanak tanır. Cihazın bu özelliği sayesinde küresel bir dünyada çevrim içi etkinlik ve konferanslara gönül rahatlığıyla katılarak farklı yerlerdeki insanlar ile sıkıntısız iletişim kurabilirsiniz. Birçok uygulamayı aynı anda kullansanız bile Samsung A32 beyaz renkli model, gelişmiş sekiz çekirdekli işlemcisi ve 6 GB RAM kapasitesi ile performansınızı üst seviyeye taşır. Kusursuz tasarımı ve şık kıvrımlarıyla göze çarpan Samsung Galaxy A32 yorumlarına bakıldığında ergonomik olarak kullanışlı bir model olmasıyla ön plana çıkar. Minimal kamera yuvası, farklı tema ve fonksiyonel özelliklerinin yanında göze çarpan renklere sahip olan model Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Samsung A32 Galaxy Yüksek Çözünürlüklü Görüntü Kaliteli

Samsung A32 Galaxy Yüksek Çözünürlüklü Görüntü Kaliteli

Yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesine sahip olan Samsung A32 siyah telefon dörtlü arka kamera teknolojisine sahiptir. Arka kamerada yer alan 1080 piksel oranında yüksek çözünürlüğe sahip kamera lensi sayesinde ürün ile kaliteli videolar çekilir. 8 megapiksel çözünürlüklü ultra geniş açılı ikinci arka kamera, dünyanın 123°'lik bir açı ile görülmesini sağlayarak müşteriye çekilen karelere geniş perspektif katma imkanı sağlar. Samsung Galaxy A32 5G kapasiteye sahip olan ürünün bu özelliği sayesinde gece ve gündüz fark etmeksizin kaliteli çekimler yapılır. Modelde bulunan 5 megapiksel derinlik kamerası ile uzaktaki objelere odaklanılarak net görüntüler elde edilir. Böylece öne çıkarılması istenilen ayrıntılara yoğunlaşılarak profesyonel bir görünüm için istenilmeyen tüm detaylar bulanıklaştırılır ve ortaya harika bir görüntü çıkar. 5 MP çözünürlüğe sahip olan diğer arka kamera ile de çekimlerinizdeki ufak ayrıntıların yakalanması kolaylaşır. Samsung Galaxy A32 64 GB özelliğe sahip olan ürünün kamera donanımını dikkat çekici kılan bir diğer unsur da 20 MP ön kamerası ile gün ışığında, canlı ve gece karanlığında net fotoğraflar çekilmesini sağlamasıdır. Telefonun ön kamerasında bulunan portre modu, müşterilere harika selfieler çekilme fırsatı sunar. Ürünün bu özelliği sayesinde bireysel gittiğiniz bir tatilde ya da gezide kendinizi fotoğraf çekerek anın tadını doyasıya çıkarabilir ve güzel anılar biriktirebilirsiniz. Cihazın sahip olduğu donanımlı ön kamera vasıtasıyla hem gittiğiniz yerlerin hem de gördüğünüz etkileyici unsurların videolarını gönül rahatlığı ile çekebilir ve dilerseniz bloglarınız için kullanabilirsiniz. Ayrıca mükemmel kamera donanımına sahip olan Samsung A32 128 GB depolama alanı sayesinde çektiğiniz fotoğrafları silme kaygısı olmadan özgürce fotoğraf çekerek tüm özel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Samsung Galaxy A32 Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Samsung Galaxy A32 Fiyatları

Gelişen teknolojiyle birlikte kullanımı artan akıllı telefonlardan birisi olan Samsung A32 Galaxy, müşteriye uygun fiyat aralığı ile sunulur. Böylece A32 fiyat Samsung performansı müşterilere uygun bir şekilde belirlenen ürünün temini kolaydır. Güncel ve donanımlı teknolojilere ev sahipliği yapan A32 Samsung Galaxy, 8 çekirdekli işlemcisi bütün uygulamalarda sürükleyici bir deneyim yaşatır. Modelin arka planında başka uygulamalar aktif bir şekilde çalışırken müşteriye birden fazla uygulamayı aynı anda kullanma fırsatı sunar. Özellikle oyun oynamayı sevenler için bu özellik cihazın tercih edilme seçeneklerinden birisidir. Game Booster özelliği dolayısıyla özel arayüz ve kolay erişilen menüsüyle oyun performansı yüksek seviyeye çıkar. 6 GB RAM belleği ise cihazınızda yer alan ve yüklemek istediğiniz tüm uygulamalar için etkin bir çalışma ortamı yaratır. 128 GB depolama alanına sahip olan model çeşitli uygulama, video, fotoğraf ve belge için geniş bir depolama alanı sunar. Ayrıca ekranda yer alan parmak izini tanıyabilen sensör sayesinde telefonun kilidi kolayca ve güvenli bir şekilde açılır. Ürünün fiyat performansı içinde yer alan bu özelliklerin yanı sıra model, her yaştan müşteriye hitap eden renklere sahiptir. Samsung Galaxy A32 lila rengiyle özellikle gençler tarafından tercih edilen bir telefondur. Diğer renk seçenekleriyle de kişisel tercihlerinize uygun modeli seçerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Geniş ekranlı, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi, hızlı, güvenli ve estetik görünümlü akıllı telefon almak isteyenler için ilk tercihler arasında yer alan modeli Trendyol’dan uygun fiyat avantajıyla temin edebilirsiniz. Böylece akıllı telefonunuzla ister sıcak bir kış gününde film veya dizi izlerken isterseniz de yazın tatilde fotoğraf çekerken her anın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.