İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
RAM Kapasitesi
Kozmetik Durum
Çift Hat
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Ekran Boyutu
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Samsung Galaxy A71

" araması için 14 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Şık Samsung Galaxy A71 Modelleri Trendyol'da!

Samsung A71 telefon, gelişmiş teknik donanımı sayesinde öne çıkar. Bu cihaz, pek çok farklı amaç doğrultusunda tercih edilebilir. Günlük işlemleri zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlayacak olan bu ürün, tasarımı ile de öne çıkar. Samsung Galaxy A71 128 GB modeli, pek çok kişinin favorileri arasında yer alır. Geniş bir depolama alanına sahip olan bu cihaz, önemli dosyalarınızı rahatlıkla muhafaza eder. Samsung Galaxy A71 Türkiye’de sık tercih edilen akıllı telefonlardan bir tanesidir. Bunun sebebi ise ürünün gelişmiş özellikleridir.

Özellikle modern çizgileri ve tasarımı ile beklentileri karşılayan Samsung Galaxy A71 mavi akıllı telefon, kişilerin favorilerinin arasında yer alır. Bu ürün, renkli kişiliğini dışa vurmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilir. Samsung Telefonun ölçüleri 163,6 mm x 76 mm x 7,7 mm olarak belirlenmiştir. Makul boyutları sayesinde kolay kullanım imkânı tanıyan cihaz, cepte ya da çantada taşınabilir. 6, 7 inç Samsung A71 akıllı telefonun ekran boyutudur. Sadece 179 gram ağırlığa sahip olan bu cihaz, ergonomi kavramı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Samsung A71 SAR değeri 0,512 W/kg olarak ölçülmüş bir cihazdır.

Güvenli bir kullanım imkânı tanıyan cihaz, yüksek kalite standartları göz önünde bulundurularak imal edilir. Samsung Galaxy A71 Dual SIM fonksiyonu sayesinde de bireylerin beğenisini kazanır. Özellikle iş ve özel hayatı için ayrı hatlar kullanmak isteyenler bu telefonu herhangi bir şüphe duymadan satın alabilir. Akıcı bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlayacak olan Samsung A71 RAM kapasitesi sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu cihaz, aynı anda birden fazla uygulamayı takılma ya da yavaşlama belirtisi göstermeden çalıştırabilir.

Yüksek Performanslı Samsung Galaxy A71 Modelleri

Yüksek Performanslı Samsung Galaxy A71 Modelleri

Akıllı telefonların günlük hayattaki yerinin artması ile birlikte pek çok firma bu konuda kıyasıya rekabet vermeye başlar. Kalite, kullanıcı odaklılık, uygun fiyat, fazla seçenek sunma gibi özellikleri öne çıkan markalar her zaman ön planda yer alır. Güney Kore menşeli Samsung, uzun yıllardır edindiği ekran paneli üretim tecrübesini akıllı telefon piyasasında da uzun yıllardır gösterir. Tanınırlık ve tercih edilme gibi konulardaki mevcut durumu, yaptığı geliştirmeler ve gerçekleştirdiği ilkler sayesinde gittikçe artan bir grafikte yer alır. Bu başarısını durmadan ileriye ve daha iyiye ulaşma amacıyla kullanan Samsung, kullanıcılarının daima günceli ve son teknolojiyi yakalamalarını sağlar. Samsung Galaxy A71 gelişen ve yenilenen A serisi içinde yer alır. Gerçek yeniliklerin herkes için olduğu kabulünden yola çıkan firma, çalışmalarını ve ilerlemeye yönelik adımlarını bu doğrultuda atar. Ayrıca mükemmelliğin herkes için olduğunu savunup kendi ürünlerini kullanan kişilerin buna ulaşmasını sağlar.

Cep telefonları sayesinde yapabildiklerinizin sınırları her geçen gün daha da genişler. Gelişen teknolojiyle beraber kendisinde sürekli iyileştirmeler yapan Samsung, akıllı cep telefonlarıyla kullanıcılarına her zaman daha fazlasını sunar. Elektronik teknolojileri tarihinde aldığı pek çok ürün inovasyonu ödülü ile sektördeki yerini alır. Firmanın harika ekran, kamera ve uzun batarya ömrü özelliklerini akılda kalıcı ve eğlenceli bir reklam ile kullanıcılarına duyurması ile Samsung A71 ilgi odağı haline gelir. Büyük ekran ebatları ile farklı bir deneyim yaşamanızı mümkün kılar. 4500 mAh kapasiteli bataryası tüm gününüzü rahatlıkla geçirebilmenizi sağlar. Samsung Galaxy A71 kamerası yüksek çözünürlüklü olan bir cihazdır. 64 MP çözünürlüğe sahip arka kamerası ve 4K video çekebilen ön kamerası olması gibi etkileyici özellikleri kullanıcılarına sunar. Samsung A71 5G yüksek mobil internet hızını destekler. Samsung Galaxy A71 4G teknolojisini de barındırır. Bu, yüksek hızlı veri aktarım imkânı tanır.. Bu sayede büyük boyutlu verileri çok daha hızlı bir şekilde kısa sürede diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy A71 5G teknolojisine sahip olduğu için özellikle dış mekânlarda bağlantı sorunu yaşamazsınız. Cep telefonu konusunda uzun yıllardır edindiği tecrübesini A71’in yenilikçi özelliklerini oluşturmada kullanan Samsung, kullanıcılarını fazlasıyla memnun eder. Her koşulda akıllı, interaktif ve yenilikçi ürünleri ile yaşamınızı kolaylaştırırken zenginleştirir. Bu amaçla size uygun bir ürün üretebilme adına çalışmalarına devam eder. Eğer aradığınız, inovatif özellikleriyle akıllı bir cep telefonundan daha fazlası ise Samsung A71 çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Trendyol’da yaptığınız arama sonucunda görüntülediğiniz ürünlerden birini seçebilir ve özel fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Samsung Galaxy A71 Özellikleri Nelerdir?

Şık Tasarımlı Samsung Galaxy A71 Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy A71 özellikleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte akıllı cep telefonları da ilerleme kaydeder. Cep telefonlarıyla iletişim kurma dışında da pek çok iş yapabilirsiniz. Fotoğraf ve video çekme, müzik dinleme ve oyunlar bunlardan sadece bazılarıdır. Bu işlevleri yerine getiren cep telefonlarının daha performanslı olabilmesi amacıyla Samsung A71 özellikleri içinde birçok artıyı size sunar. 6,7 inç büyük ekranı ile görüntüleme konusunda üst düzey bir deneyim yaşamanızı sağlar. Akıllı telefonlarda ön kamera da oldukça önemlidir. Ekran “Sonsuz-O” olarak nitelendirilir. Bunu yok denebilecek kadar ince çerçevesi ve çentiksiz bildirim paneliyle birlikte, ön kamerasının ekran üzerinde gömülü olması sağlar. Kesintisiz ve düz bir ekran görüntülemesi, izlenen görselin tüm detaylarına hakim olabilmenizi mümkün kılar.

500 nit ışık seviyesine kadar bir ekran parlaklığı sağlaması gün ışığında da rahat bir şekilde görebilmenize yardım eder. Süper AMOLED + ekran teknolojisiyle oyunlarda, filmlerde, internette gezinme ve çoklu görev çalışmalarınız sırasında gerçekçi renkler elde etmeniz mümkündür. Samsung Galaxy A71 işlemcisinin güçlü olması sayesinde kullanım esnasında takılma belirtisi göstermez. Şık ve kavisli ekran tasarımı olan A71, konforlu bir tutuşa ve etkileyici bir görünüme kavuşur. Kamera performansı da oldukça etkileyici olan A71, arka tarafta bulunan 4’lü düzenekle farklı işlevleri sunar. F1.8 diyafram açıklığına sahip 64 MP çözünürlükteki ana kamerasıyla üst düzey görüntüler yakalamanız ve videolar kaydetmeniz mümkündür. F2.2 diyafram açıklığına sahip 5 MP çözünürlük sunan kamerası ile derinlik etkisi verilerek çekilebilen canlı odak (bokeh efekti) fotoğraflarda üst düzey performans yakalarsınız.

Ultra geniş açılı F2.2 diyafram açıklığına sahip 12 MP çözünürlüklü kamerasıyla 123 derece genişlikte görüntüler yakalamanız mümkün hale gelir. 5 MP çözünürlük sunan makro kamerasıyla da yüksek yakınlık mesafelerinde en küçük detayları bile görüntüleyebilmenizi ve fotoğraflarda bunları sunabilmenizi sağlar. Arka ve önde bulunan 4K ve 30 FPS video çekebilme imkanı tanıyan kameraları, detaylara hakim olmanızda en büyük yardımcınız olur. Arka kamerasında bulunan, 4K video çekiminde de kullanılabilen “Süper Dengeli Mod” ile sarsıntıların önüne geçmenizi ve müthiş aksiyonları kusursuz bir şekilde kaydetmenizi sağlar. 32 MP çözünürlük sunan ön kamera ile de tek dokunuşta harika selfieler çekebilirsiniz. Ayrıca canlı odak özelliğiyle arka planı bulanıklaştırarak odak noktası haline geldiğiniz görüntüler yakalayabilirsiniz. Samsung A71 batarya kapasitesi ile de dikkat çeker. 4500 mAh pil kapasitesi tüm günü standart sayılabilecek bir kullanımla rahatlıkla geçirebilirsiniz.

Oyunlarda ve diğer işlerinizde ihtiyacınız olan gücü size sağlama konusunda başarılı bir performans sergiler. Yoğun kullanımda ise 25 Watt gücündeki şarj aleti ile hızlı bir şekilde bataryanın doldurulmasını sağlayabilirsiniz. Hem Samsung A71 şarj aleti hem de telefon bağlantı girişinin type-c olması batarya dolumu sırasında performansı artırır. %0’dan 51’e 30 dakikada ulaşması sevdiğiniz özelliklerin başında gelmesine neden olabilir. Samsung Galaxy A71 8 GB RAM kapasitesine sahiptir. rastgele erişim belleği ve 128 GB depolama kapasitesi ile kullanıcılarına üst düzey memnuniyet sunar. Samsung A71 128 GB depolama alanı sunar ve bu alan 512 GB’a kadar microSD kartlar ile artırılabilir. Böylece ihtiyacınız olması durumunda yüksek depolama imkanınız bulunur.

Dilerseniz telefona kapasitesi 128 GB olan bir microSD hafıza kartı takabilirsiniz. Bu noktada direkt olarak Samsung Galaxy A71 256 GB modelini de tercih edebilirsiniz. Tek telefonla iki SIM kart kullanmanıza imkan tanıması da cihazın öne çıkan özelliklerinin arasında yer alır. Samsung Galaxy A71 NFC özelliğine de sahiptir böylece telefonunuzu kullanarak temassız ödeme yapabilirsiniz. Birbirinden üstün donanım ve yazılımsal özellikleriyle Samsung Galaxy A71 Trendyol sayfalarında beğeninize sunulur. Yapmanız gereken sadece cep telefonunuzun hangi renk olmasını istediğinize karar vermektir.

Göz Alıcı Renk Seçenekleriyle Samsung Galaxy A71 Akıllı Telefon

Göz Alıcı Renk Seçenekleriyle Samsung Galaxy A71 Akıllı Telefon

Markalar renk konusuna kullanıcılarına pek çok alternatif sunar. Zevklerin ve beğenilerin çeşitlilik göstermesi sebebiyle neredeyse sınırsız seçeneğe kavuşan Samsung A71 renkleri de kullanıcılarından tam puan alır. A71’in gövdesinin arka tarafı “glastik” isimli son teknoloji ürünü cam hissiyatı uyandıran, böylece premium bir doku algısı bırakan plastik bir malzemeden meydana gelir. Bu malzeme sayesinde A71 kendinden bahsettiren renk seçeneklerine kavuşur. Samsung Galaxy A71 renkleri canlı olan bir cihazdır. Genel olarak degrade şekilde geçişleri ve prizma yansımalı renk kırılmaları oluşan arka kısım göz alıcılığıyla kullanıcılarını memnun eder.

Sunulan renk çeşitleri arasında siyah, beyaz, mavi, yeşil ve pembe tonları dikkat çekicidir. Samsung A71 siyah renk seçeneği ile sıradanlığın dışına çıkmanızı sağlar. Arka gövdenin tasarımından kaynaklı ışık yansımalarıyla ton farklılıklarının meydana gelmesi telefonunuzu ilgi odağı haline getirir. Benzer durum beyaz renk seçeneği için de geçerlidir. Açık renkler ve tonlarla kendini daha iyi ifade ettiğini düşünen kişilerin tercihinin ne olduğunu bilen Samsung A71 beyaz seçeneğiyle dikkatleri üzerinde çeker. Daha canlı renklerle hayata bakış açısını ifade etmeyi seçenlere Samsung A71 yeşil seçeneğini değerlendirmeleri tavsiye edilir.

Prizma yeşil olarak da ifade edilen renk, çarpıcı bir ton ve oluşan dinamik desen ile tarzınızı yansıtmada büyük yardımcınız haline gelir. Şeker pembe tonlarda olan seçeneği sıcak fakat ılıman tonları beğenen kişilerin favorisidir. Samsung A71 pembe rengi sayesinde tarzınızda samimi bir hava yakalarsınız. Sakinliği ve entelektüelliği ifade etmenin en güzel yolu mavi renkten geçer. Samsung A71 mavi rengin durgunluğunu ve derinliğini yansıtmada farklı bir bakış açısı yakalar.

Klasik ve şıklığın birlikteliğini Samsung A71 gümüş renk seçeneğiyle elinizde bulundurabilirsiniz. Trendyol’da Galaxy A71 modellerini tüm detaylarıyla görüntülemeniz, birbirinden farklı ve iddialı renklerden hangisini seçeceğinize karar vermeniz için yeterlidir. Trendyol’un kullanıcılarına sunduğu filtreleme özelliği ile tarzınıza uygun olan cep telefonunu hızlı bir şekilde listelemeniz mümkündür. Filtreleme seçenekleri içinde yer alan renk bölümünü kullanmanız zamandan tasarruf etmenize katkı sağlar.

Zevkinize Uygun Samsung Galaxy A71 Telefon Aksesuarları Nelerdir?

Zevkinize Uygun Samsung Galaxy A71 Telefon Aksesuarları Nelerdir?

Tıpkı sizin gibi, telefonunuzun da şıklığını tamamlayan parçaları aksesuarlarıdır. Bir akıllı telefondan beklediğiniz performansın fazlasını sunan Samsung A71 aksesuar çeşitleriyle de size desteğini sürdürür. Herkes tarafından beğenilen cep telefonunuzun ufak dikkatsizlikler sonucu yaşanan minik kazalar nedeniyle zarar görmesini istemezsiniz. Bu amaçla yapmanız gereken şeylerin başında tarzınızı yansıtan bir koruyucu kılıf temin etmeniz gelir. Samsung Galaxy A71 kılıf çeşitleri beklentileri ve ihtiyaçları karşılar. Kılıflar üretildikleri materyalden dolayı esneme yeteneğiyle düşme sırasında oluşan şok etkisini emer ve telefonunuzun zarar görme ihtimalini neredeyse sıfırlar. Plastik tabanlı kılıflar renk ve şekil konusunda sınırsız seçeneğe imkan tanır. Trendyol’da aradığınız tarzda bir kılıf bulabilmeniz çok kolaydır. Uyumlu ölçülerde üretilen Samsung A71 kılıf çeşitleri içinde renkleri ve desenleriyle şıklığınıza katkı sağlayanları bulabilmeniz mümkündür.

Kılıf kadar bir diğer önemli cep telefonu aksesuarı da ekran koruyucudur. Düşme sonucunda ekranın zarar görmesini ve kullanılamaz hale gelmesini kimse istemez. Böyle bir durumda mağdur olmak ve tamir sonucunda yüksek meblağlar ödememek için ekran özelliğine uygun, darbe ve düşmelere karşı koruyucu özellikleri olan bir ekran koruyucu almanız oldukça önemlidir. Ekran koruyucular incelik kalınlık, darbelere karşı koruyuculuk kapasitesi açısından farklı terimlerle ifade edilebilir. Bunun için Trendyol’da açıklamalar ve yorumlar bölümlerini okumanızda her zaman fayda vardır. Kullanıcıların hem ürün hem de satıcı hakkındaki fikirleri, alışveriş öncesinde size büyük fayda sağlar. İhtiyacınızı karşılayacak Samsung A71 ekran koruyucu modeline Trendyol’da bir arama kadar yakınsınız.

Samsung Galaxy A71 Modelinin Mevcut Arayüz ve Yazılım Desteği Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy A71 Modelinin Mevcut Arayüz ve Yazılım Desteği Özellikleri Nelerdir?

Samsung kullanıcılarına kolaylık sağlama adına sürekli inovasyonlar gerçekleştirir. Her yıl inovasyon dalında pek çok ödüller alır. Bu gelişimler sayesinde mükemmeli herkesin hak ettiğini savunduğu için tüm kullanıcılarının bu deneyimi yaşamalarını sağlar. Samsung A71 inceleme sonuçlarına göre; yazılım ve sunduğu gelişmiş arayüz desteği açısından Bixby’ın diğerlerine göre daha ön plana çıktığını söylemek mümkündür. Akıllı arayüz yazılımı olan Bixby’ın öğrenme kabiliyeti bulunur. Biyometrik ölçümler ile parmak izinizle, yüzünüzle hatta sesinizle sizi tanır ve ayırt eder. Arabanıza bindiğinizde müzik çalma rutininiz varsa bunu öğrenir ve her seferinde bununla uğraşmanıza gerek kalmaz. Buna benzer günlük rutinlerinizi “My routine” uygulaması ile kişiselleştirebilirsiniz. Gece modunda ekrandan yayılan mavi ışığı azaltır, gözlerinizi dinlendirmenize ve uykuya hazırlanmanıza destek verir.

Bixby Vision sayesinde tek bir dokunuş ile merak ettiğiniz bir nesnenin fotoğrafını çekerek internetten hakkında bilgi araştırabilir, ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda restoran, cafe menüleri gibi metinleri hızlı bir şekilde yabancı dilden tercüme edebilmenize de olanak tanır. Doğrudan kamera arayüzüne entegredir. Galaxy A71’i ilk kullanmaya başladığınız andan itibaren güvenliğinizi sağlamanız adına donanım ve yazılımlara entegre edilen “Samsung Knox” uygulaması kişisel bilgilerinizi tehditlerden korur. Bu güvenliği, temelinde bulunan çok katmanlı özelliklerle sağlar. 4500 mAh kapasiteye sahip bataryası ve 6.7 inç ölçüsündeki Süper AMOLED + ekranı ile oyun tutkunu kullanıcılar aradıkları heyecanı en üst düzeyde tecrübe eder. Ayrıca “Game Booster” özel arayüzü, kolay kullanımlı ve erişimli menüsü ile dikkatiniz dağılmadan oyununuza odaklanmanız çok kolaydır.

“Frame Booster” ile ekran renk ve canlılık deneyiminiz en üst seviyeye çıkar. Kaydetme, sıcaklık ve pil kullanımı gibi yaptığınız tüm ayarlamaları öğrenebilme kapasitesiyle “Game Booster” oyunun en iyisi olmanız konusunda büyük destekçiniz olur. Fotoğraf ve video çekimi sırasında akıllı arayüzü sayesinde yazılımsal anlamda odak noktasında yer alan nesnenin gerektirdiği ışık, diyafram açıklığı gibi profesyonel ayarları yapmaya uğraşmanız gerekmez. Otomatik olarak yapılan ayarlarla size sadece anı kaydetmenin hazzı kalır. İncelemelerinizin sonucunda ihtiyacınızı tam olarak karşılayan Samsung A71 cep telefonunu satın almaya karar verebilirsiniz. Bununla birlikte, aynı modeli daha önce satın almış olan kişiler varsa gerçekteki görünümüyle ilgili de fikir sahibi olmanız mümkündür. Trendyol’un ürünle ilgili yorumlar kısmı tam olarak bu amaçla kullanıcılarına destek verir.

Eşsiz Samsung Galaxy A71 Fiyatları Nasıldır?

Eşsiz Samsung Galaxy A71 Fiyatları Nasıldır?

Samsung Galaxy A71 fiyatı uygun olan cihazlardan bir tanesidir. Satın alma kararı sırasında fiyat konusu, kullanıcıların başta gelen kriterlerinden birisidir. Kısıtlı bir bütçe ile sınırsız olan ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ürünlerin fiyatının uygunluğu büyük bir avantaj yaratır. Firmalar bunu çok iyi değerlendirir ve ürünlerinde pek çok fiyat segmentinde seçenek sunar. Böylece kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılarken tercih yapabilmelerini sağlar. Bazen kararsız kalmanız bile mümkündür.

Böyle durumlarda her zaman sunulan özelliklerin size sağladığı kolaylıklara göre değerlendirme yapmanız önerilir. Teknolojik araçların varoluş amacı günlük yaşamın koşturmacasında daha az yorulmanızı, işlerinizi çabuk ve doğru şekilde halletmenizi sağlamaktır. Trendyol’un dönemsel olarak gerçekleştirdiği pek çok ürün grubunda geçerli olan kampanyaları takip ederek hayatınızı kolaylaştıracak teknolojilere ulaşabilirsiniz. Kampanyalarda belirli tarihler arasında büyük oranda indirimlerle karşılaşmanız mümkündür. Bu indirimleri kaçırmamanız için size favorilere ekleme seçeneğini sunar.

Bu seçenek sayesinde eklediğiniz ürün hakkında birçok gelişmeden haberdar olursunuz. Gelen bildirimleri takip ederek, kampanya fırsatlarından yararlananlar arasına girmeniz çok kolaydır. Kullanıcısına sunduğu birbirinden üstün özellikleri ile Samsung A71 fiyat anlamında da sizi satın almaya teşvik eder. Kampanyalara gösterilen yoğun ilgi sonunda aradığınız ürün stokta kalmamışsa Trendyol bu konuda da size kolaylık sağlar. Kullanıcılarına sunduğu “Gelince Haber Ver” özelliği sayesinde ihtiyacınızı gidermeniz her zaman mümkün hale gelir.

Trendyol, kullanıcılarını satın aldıkları ürünler ve satıcılar hakkındaki düşüncelerini paylaşmaları yönünde teşvik eder. Çevrimiçi alışveriş sırasında incelediğiniz ürüne dokunma, inceleme gibi çok alışık olduğunuz test yöntemlerini uygulayabilme imkanınız bulunmaz. Bunun için elinize ulaşana kadar dokunma ve deneme imkanınızın olmadığı bir ürünle ilgili gerçek kullanıcıların tecrübelerinden faydalanmanız kadar doğal bir durum olamaz. Trendyol da kullanıcılarını memnun etmeyi amaçladığı için hem zaman hem de emekten tasarruf edebilmeniz açısından yorum, değerlendirme gibi seçeneklerle gerekli olan bilgiye erişebilmenizi sağlar. Bir elin nesi, ikisinin sesi var mantığıyla başka kişilerin görüşleri belki de incelediğiniz ürünle ilgili aklınıza hiç gelmemiş olan bir detaya hakim olmanızı sağlar.

Trendyol ayrıca kullanıcılarına alışveriş deneyimlerini değerlendirebilmeleri adına beş yıldızlık bir puanlama sistemi kullanır. Bu sistemle yüksek yıldızlı ürünleri ve satıcıları hızlıca ayırt edebilirsiniz. Listeleme kategorilerinin içinde fiyata, beğenilmeye, satılmaya, değerlendirilmeye, yeni ve güncel olmasına göre seçenekler yer alır. Aradığınız üründe hangi kritere dikkat ediyorsanız, listelemenizi bu doğrultuda yapar ve doğru sonuca ulaşırsınız. İhtiyacınız olan tüm detayları Samsung A71 yorumlar bölümünden bulabilirsiniz. Trendyol'dan Galaxy A71 akıllı cep telefonu modellerini satın aldığınızda siz de diğer kişilere faydalı olma şansına erişir, yorum yapabilir ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.