placeholder
"

Samsung Galaxy M21

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Samsung Galaxy M21 Modelleri Trendyol'da!

Cep telefonları birbirinden uzaktaki kişilerin iletişimlerini sağlayan fonksiyonel cihazdır. Kullanışlı olan değerli özelliği taşınabilir olmasıdır. Cep telefonları sağladığı sesli, mesaj yoluyla ya da görüntülü görüşme seçeneklerinin yanı sıra; fotoğraf ya da video çekme, oyun oynama, dizi ya da film izleme gibi aktivitelere de imkan sunar. Istediğiniz her yerde, her işinizi kolayca yapabilmenize fırsat sağlar. Samsung M21 cep telefonu da, hepsi birbirinden fonksiyonel onlarca özelliğe sahiptir. İşlevsel özellikleri kadar dikkat çeken estetik görsel etkisi de oldukça yüksektir. Tamamen çerçevesiz ekranı ile uçtan uca kesintisiz bir görüntü deneyimi sunarak, estetik kaygının işlevsel özellikler ile nasıl giderildiğini gösterir. Ekran ölçüleri günlük kullanıma uygun olacak şekilde 6.4 inçtir. Estetik görüntüsünü de besleyen yumuşak köşe yuvarlakları dahil edildiğinde ekran boyutu, 6.2 inçtir. Dış formundaki ince detaylar sayesinde ele tam oturur. Yüz seksen sekiz gram ağırlığı ile kolayca taşınabilir. Modern çizgileriyle Samsung Galaxy M21 cep telefon; siyah, mavi ve yeşil renk seçeneği ile müşterilerin zevkine sunulur. Parlak dış yüzeyi ile estetik bir görüntü katar. Sahip olduğu üç işlevsel kamera sayesinde birçok farklı özellikte fotoğraf ya da video çekme imkanı sağlar. En yüksek çekim kalitesine sahip ana kamera, gündüz ve gece boyunca çekim imkanı veren ultra geniş açılı kamera ve arka planı bulanıklaştırma imkanı veren derinlik kamerası ile fotoğraflarınızı öne çıkarır. Samsung Galaxy M21 ultra geniş açılı kamerası yüz yirmi üç derecelik bir açıya kadar ulaşır. İnsan gözünün ulaşabildiği açılara kadar ulaşabildiği için gerçekçi bir etki yaratır. Ultra geniş açı özelliği sadece arka kameralar için tasarlanır. Derinlik kamerası ise vurgulamak istediğiniz detay dışındaki her şeyi arka plana atarak profesyonel bir fotoğraf çekmenizi sağlar. Video çekimlerinde 4K ultra HD çekim özelliği sayesinde profesyonele yakın çekimler yapmanıza imkan sağlar. Galaxy M21 kaliteli ön kamerası sayesinde çekimlerinize eşlik eder. Oyunlar için de sık sık tercih edilen M21 Galaxy, sekiz çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM sayesinde kesintisiz oyunlar oynayarak, canlı yayınları takip edebilirsiniz. 64’den 512’ye kadar çıkarılabilen depolama alanı sayesinde ise istediğiniz kadar içeriği izleyip, saklayıp, istediğiniz herkes ile paylaşabilirsiniz. Güçlü pil seçenekleri sayesinde uzun saatler kullanılır. Hızlı şarj olma özelliği sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize imkan sunar. Cep telefonlarında önemli olan bir diğer unsur da güvenliktir. Günlük kullanımlarda işlevsel güvenlik önlemlerinden olan parmak izi okuyucu sayesinde, siz dışında kimse telefonunuzun kilidini açamaz. Cihazın arka yüzeyinde bulunan parmak izi okuyucu, güvenle kilidinizi açmanıza imkan sunar. Diğer güvenlik önlemi ise yüz tanıma kilididir. Bu teknoloji sayesinde cihazınızı sadece yüzünüze tutarak kilidini kolayca açabilirsiniz.

İşlevsel Samsung Galaxy M21 Özellikleri

İşlevsel Samsung Galaxy M21 Özellikleri

Cep telefonlarındaki özelliklerin tümü müşterilerin ihtiyaçları gözetilerek yenilenir ve geliştirilir. Samsung marka Galaxy M21, Galaxy serisinin 2020 yılında çıkardığı fonksiyonel ve estetik cep telefonlarından biridir. Samsung Galaxy M21 özellikleri incelendiğinde işlevsel birden fazla özelliğe sahip olduğu görülür. İhtiyaç karşılayan işlevsel özellikleri kadar estetik kaygıları gideren görsel özellikleri de müşterilerin tercihini etkiler. Tamamen çerçevesiz ekran yüzeyi sayesinde, kusursuz bir görüntü ve şık tasarım sunar. 1080x2340 piksel yüksek çözünürlüğü ile net görüntü görülmesini sağlar. Bluetooth, WİFİ, GPS gibi işlevsel birçok özelliği de bulunur. Dokunmatik ekranı hassas tasarlanmıştır. Arka kapağı parlak bir materyalden üretilir. M21 siyah, mavi, yeşil renk seçenekleriyle müşterilerin zevkine sunulur. Android işletim sistemine sahip olan cihaz, sekiz çekirdekli işlemcisi sayesinde grafik içerikli oyunlar oynanmasına imkan sunar. 4 GB Ram özelliği sayesinde kesintisiz canlı yayınları izlemenize imkan sağlar. Sahip olduğu dahili hafıza seçenekleri ile müşterilerin ihtiyaçlarını gidermeye yönelik tasarlanır. 64, 128, 256 GB seçenekleriyle müşterilere sunulur. Bunun dışında yükseltilebilir depolama alanı özelliği sayesinde de sık sık tercih edildiği görülür. İhtiyaç duyulduğu takdirde depolama alanı 512 GB’a kadar yükseltilir. Samsung M21 özellikleri arasında önemli bir yeri olan çift SIM seçeneği de müşterilerin tercih etme sıklığını etkileyen özellikler arasındadır. Çoğunlukla iş hayatında iki cep telefonu taşıma yükünü ortadan kaldırmayı hedefleyen çift SIM özelliği sayesinde, tek cihaz ile tüm ihtiyaç karşılanmış olur. Kaliteli çözünürlük sunan üç farklı işlevli kameraya sahiptir. Ön kameranın 20 megapiksel olması sayesinde çekimlerinizde net fotoğraflar çekmenize fırsat sunar. Ultra geniş açı ve derinlik veren arka kamera seçenekleri ile fotoğraf çekme işlevini eğlenceli ve fonksiyonel hale getirir. Uzun saatler kullanım sağlayan pil ömrü sayesinde gün içerisinde sizi yarı yolda bırakmadan çalışır. Samsung Galaxy M21 cep telefonunun hızlı şarj olabilme özelliği ise zamandan tasarruf etmeye imkan sağlar. Yüz tanıma ve parmak izi tanıma güvenlik özellikleri sayesinde, cep telefonunuzun güvenliğini kolayca sağlayabilirsiniz. Ekran yenileme hızı ve işlemci hızındaki yüksek duyarlılık sayesinde kalitesi ve kullanışlı özellikleri anlaşılır.

Üretim Malzemelerine Göre Samsung Galaxy M21 Çeşitleri

Üretim Malzemelerine Göre Samsung Galaxy M21 Çeşitleri

Teknolojik cihazların tümünde malzeme seçimi oldukça önemlidir. Cep telefonlarının üretimlerinde kullanılan üç temel malzeme vardır. Bunlardan ilki plastiktir. Çoğunlukla plastik malzemelerden, polikarbonat tercih edilir. Yüksek darbelere, sıcaklığa karşı dayanıklıdır. Polikarbonatın tercih edilme sebeplerinden biri de diğer malzemelere kıyasla uygun fiyatlı olmasıdır. Isı iletkenliği bakımından diğer metallerle kıyaslandığında, polikarbonat gövdeli cihazların el ile rahat tutulduğu görülür. Bu nedenle Samsung Galaxy M21 yapımında da polikarbonat gövde tercih edilir. Akıllı telefonlarda kullanılan ikinci malzeme metallerdir. Dış kabuğundan başlayarak birçok kısmında metal malzemeler kullanılır. Telefon kasalarında darbelere dayanıklı olmaları için alüminyum kaplamalı bir katman oluşturulur. Metaller sert olduğu için çizilmeleri de oldukça zordur. Bu nedenle telefon yapımında kullanılırlar. İşlemciler çoğunlukla silikon temelli malzemelerden üretilir. Lehimleme işlemleri için ise çoğunlukla bakır malzeme kullanılır. Üçüncü malzeme ise camdır. Ekran ve kapak kısmında yaygın olarak cam kullanılır. Depolama alanı özellikleri de malzeme seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Her ihtiyaca uygun olabilmesi hedeflenerek birden fazla depolama alanı alternatifi ile üretilir. Samsung Galaxy M21 64 GB, elzem uygulama kullanımları için yeterli depolama alanı alternatiflerinden biridir. Samsung Galaxy M21 128 GB ise çok depolama alanına ihtiyaç duyan müşteriler için tasarlanan cihazlardan biridir. Depolama alanının yetmediği durumlarda dahili hafızanın arttırılabilmesi, müşterilerin tercihini etkileyen önemli özelliklerden biridir. Samsung M21 128 GB, 256 GB, 512 GB gibi yüksek depolama alanı özelliklerinde de üretilir. Siz de birden fazla işlevi size tek ürünle sunan Samsung markasına ait Galaxy serisinin M21 isimli akıllı cep telefonuna ayrıcalıklardan yararlanarak kolayca sahip olabilirsiniz. Eşsiz kalitedeki geniş açılı ya da derinlik özellikli fotoğraf kareleri ve çözünürlüğü yüksek videolar çekebilir, depolama alanınızda güvenle saklayabilirsiniz. Kesintisiz canlı yayın takipleri yapıp, oyunlarınızı keyifle oynayabilirsiniz. Tüm bu işlevleri yaparken sizi ayrı yolda bırakmayan uzun pil ömrü sayesinde uzun saatler cep telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Estetik ve Fonksiyonel Samsung Galaxy M21 Çeşitleri

Estetik ve Fonksiyonel Samsung Galaxy M21 Çeşitleri

Akıllı telefon satın alırken dikkat edilen özelliklerden biri ekran boyutlarıdır. Samsung Galaxy M 21 6.4 inç ekran ölçülerine sahiptir. Dış köşelerindeki tasarım unsuru olan yuvarlak kenarlar hesaba dahil edildiğinde, ekran ölçüsü 6.2 inçtir. Boyutuna bağlı olarak gelişen ve değişen çözünürlük de seçimleri etkileyen unsurlardan biridir. 1080x2340 piksel çözünürlüğe sahip Samsung Galaxy M21 64 GB kaliteli bir görüntü sunar. Telefonların kamera seçenekleri de değişen ihtiyaçlara yönelik olarak arttırılır. Birden fazla işlevi karşılamak üzere tasarlanan kameraların, çözünürlükleri birbirinden farklıdır. Samsung Galaxy M21 siyah cep telefonunun sahip olduğu üç farklı işlevli kamera vardır. Ön kameranın çözünürlüğü kırk sekiz megapikseldir. İkinci arka kamera sekiz megapiksel iken üçüncü arka kamera beş megapikseldir. İş hayatında sık sık ihtiyaç duyulan çift hat kullanım durumunu karşılar nitelikteki cihazlar çoğunlukla tercih edilir. İki telefon taşımak yerine çift SIM girişi bulunan cihaz tercih edilir. Samsung Galaxy M21 mavi seçeneğinin sahip olduğu dahili hafıza miktarı da oldukça önemlidir. Saklanan fotoğraflar, videolar, uygulamalar belirli bir alan kapladığından, yeterli depolama alanına sahip akıllı telefonlar sık sık tercih edilir. Samsung M21 mavi gibi cihazlar, sahip oldukları depolama alanından ziyade arttırılabilir harici bellek özelliği ile istenilen depolama alanı seviyesine kolayca çıkarılır. Cihazların gün içerisinde sizi yarı yolda bırakmaması için sahip olduğu bataryanın gücü oldukça büyük önem taşır. Müşterilerin tercihlerini kendi estetik kaygılarını gideren renklere sahip olması da etkiler. Samsung M21 yeşil renk seçeneği ile ihtiyaç duyulan tüm özelliklere uygun çeşitlilikte ürüne sahiptir. Ürünün renk seçeneklerine göre belirtilen kamera sayısı, depolama alanı, ekran boyutları, çözünürlüğü, çift SIM özelliği, batarya gücü gibi tüm özellikler cihaz çeşitliliğine dahil edilerek üretilir ve müşterilerin ihtiyaçlarını gidermek üzere sunulur.

Her Bütçeye Uygun Samsung Galaxy M21 Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Samsung Galaxy M21 Fiyatları

Satın alacağınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılayabilmesinin dışında bütçenize uygun olması da önemli bir kriterdir. Trendyol’dan alışveriş yaparken kendi bütçenize uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Bu seçenekler her cebe uygun ürünleri farklı kategorilerde bir araya getirir. Samsung M21 fiyat seçenekleri incelendiğinde, ürünün sahip olduğu ayırt edici unsurların fiyatını doğrudan etkilediği görülür. Dijital ürünlerin paketlerinde bulunan şarj cihazı, USB kablosu, SIM çıkarma iğnesi, kulaklık gibi ek ürünler M21 fiyat seçeneklerini de doğrudan etkiler. Ürünün sahip olduğu depolama kapasitesi, bluetooth özellikleri, ekran boyutu, renk seçenekleri, kamera seçenekleri, garanti süresi fiyatını etkileyen önemli unsurlardan bazılarıdır. Pil ömrü ve pil hafızası, uzun süreli kullanımlarda Samsung Galaxy M21 fiyat alternatiflerini belirler. Bunun nedeni müşterilerin cihazı kullandıkları süre boyunca pil hafızasının bozulmadan kalmasıdır. Samsung markasının cep telefonu satışları birden fazla ülkede yapılır. Cihazın yapıldığı materyalin her ülkede farklı olması fiyatındaki değişikliğin başlıca sebeplerdir. M21 Türkiye fiyatı yapıldığı materyal seçenekleri Türkiye fiyatlarına göre belirlenir. Beğendiğiniz ya da satın almak istediğiniz ürünlerin özelliklerini tüm çeşitlerin listelenmesini alışverişinizde kriterlerinizi belirleyerek kolayca sağlayabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz depolama kapasitesi, cihaz rengi, ekran boyutu gibi seçenekler müşterilerin ihtiyaçlarına ya da beklentilerine göre şekillenir. Kendi ihtiyacınıza yönelik alışveriş kriterlerinizi oluşturarak, bütçenize uygun seçeneklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tercihler sonucunda müşteriler memnuniyetlerini ürünün Trendyol’daki yorumlar kısmına yazar. Bu sayede ürün hakkında daha sonraki müşterilere yol gösterici olan müşteri yorumlarını okuyarak oldukça fazla bilgiye siz de sahip olabilirsiniz. Benzer beklentilere ve bütçeye sahip olduğunuz müşterilerin yorumlarını okuyarak kararsızlık yaşadığınız ürünleri değerlendirir, bütçenize uygun Galaxy M 21 cep telefonunu Trendyol’un ayrıcalıklarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Cep Telefonu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Cep Telefonu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Akıllı telefonlar günlük hayata dahil olduğu için kullanımları elzem ürünler arasındadır. Kişiler arası iletişime arası olmasının yanı sıra aktivitelere, hobilere ortam hazırlar. Fotoğraf çekme, video izleme, oyun oynama gibi aktivitelerin her an yapılabilmesine imkan sunar. Cep telefonu satın alırken her teknolojik cihazda olduğu gibi birçok unsura dikkat etmek gerekir. Bunlardan biri kendi ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilmektir. Yüzlerce marka, ürün ve özellik seçenekleri arasından bunu kısa sürede yapmak oldukça zordur. Hangi akıllı telefonu alacağınıza karar veremiyorsanız öncelikli olarak ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi belirlersiniz. Daha sonra karar verilmesi gereken ilk adım markadır. İhtiyacınızı iyi şekilde karşılayacağından emin olduğunuz ya da bütçenize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünlere sahip olan markayı seçersiniz. Samsung Türkiye M21 uzun vadeli kullanımlarda müşterilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayan ürünler arasındadır. Bir telefondan beklentiniz; fotoğraf çekme, oyun oynama, sosyal medyayı kullanma gibi işlevler ise Samsung markasına ait M21 akıllı telefon bu işlevleri iyi şekilde karşılar. Sahip olduğu ayırt edici ve değiştirilebilir özellikleri ile de her cebe uygun olmayı hedefler. Ürünün paketine dahil olan Samsung Galaxy M21 batarya ömrü uzun yıllar kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanır. Depolama kapasitesi her ihtiyaca uygun olacak kadar çeşitlidir ve daha sonradan arttırılabilir özelliktedir. Her zevk tipine uygun olabilmeyi hedefleyen Samsung Galaxy M21 renkleri; mavi, siyah, yeşil, beyaz gibi renklerdir. Kendi zevkinize göre kılıf seçenekleri ile de kullanıma uygundur. Samsung Galaxy M21 kılıf alternatifleri yüzlerce desen ve renk seçenekleriyle müşterilerin zevkine sunulur. Kendi ihtiyacınızı ve bütçenizi belirledikten sonra cihaz alışverişini yapmak oldukça kolaydır. Size de rengine, kılıfına karar vererek keyifle cihazınızı kullanmak kalır.

Samsung Galaxy M21 Müşteri Yorumlarıyla Alışveriş Deneyimi

Samsung Galaxy M21 Müşteri Yorumlarıyla Alışveriş Deneyimi

Daha önce internet üzerinden teknolojik cihaz alışverişi yapmamış olan müşteriler için aradıkları ürünü yüzlerce marka ve binlerce çeşit ürün arasından zaman alır. Teknolojik cihazların yeni ve sürekli gelişen özellikleri karar vermeyi güçleştirir. Trendyol her ürünün yorumlar kısmına satın alan müşterilerin yorumlarını paylaşmalarına izin verir. Bütün müşteriler kolayca bu yorumlara rahatlıkla ulaşabilir. Bu sayede merak ettikleri ürünün kendilerine uygun olup olmadığını daha önce ürünü satın almış olan müşterilerin yorumlarından anlar. Ürünleri kullanıp yorumlarını yazan kişiler, henüz almamış ve ürün hakkında hiçbir fikri olmayan kişilere yol gösterici olur. Bir ürünü satın alırken onun hakkında en doğru ve güvenilir bilgiyi daha önce kullananlardan alabilirsiniz. Yapılan yorumlar, verilen puanlar, paylaşılan fotoğraflar müşterilerin kafasında fikir oluşturmayı kolaylaştırır. Trendyol’da binlerce çeşitte Samsung M21 karşılaştırma yorumları olduğu göz önüne alındığında bu seçimi yapmak herkes için oldukça zor olur. İstediğiniz kategorideki ürünü belirleyip ardından seçtikleriniz arasından yorumları okuyarak seçenekleri en aza indirebilirsiniz. Sizin almayı düşündüğünüz ürünü daha önceden alan birinden Samsung Galaxy M21 inceleme yorumlarını okuyarak M21 cep telefonu hakkındaki olumlu olumsuz eleştirileri görürsünüz. Samsung Galaxy M21 yorumlar kısmı sipariş sürecinden, kullanıp deneyimlerin paylaşılmasına kadar bütün süreç hakkında müşteriye bilgi verir. M21 Samsung fiyat seçenekleri de ihtiyaçlara karşılık geliştirilen özelliklere göre değişiklik gösterir. Alışverişinizi yaparken renk konusunda karar veremediğinizde ya da kapasiteyi karşılama durumundan emin olamadığınızda yorumlardan yararlanarak seçimlerinizi belirlersiniz. Yorumları okuyarak kendi alışveriş yönteminizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Kendinize uygun ürünü kendi yönteminizi oluşturarak bulup satın aldıktan sonra siz de yorumlarınızı, görsellerinizi, puanınızı paylaşarak sizden sonra bu ürünleri satın alabilecek müşterilere yol gösterici olabilirsiniz.