Marka
Renk
RAM Kapasitesi
Fiyat
Kozmetik Durum
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Garanti Süresi
Dahili Hafıza
Ekran Boyutu
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Samsung Galaxy A21S

" araması için 26 sonuç listeleniyor

Her Bütçeye Hitap Eden Samsung Galaxy A21 Modelleri Trendyol'da!

Samsung Galaxy A21S, gelişmiş özellikleriyle kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkaran bir üründür. Bu cihaz, özel donanımı ve estetik tasarımı ile dikkat çeker. Ekran kısmında geniş ve kullanışlı bir alan bulunur. Görüntü kalitesi, cihazın kullanımını kolaylaştırır ve keyifli kılar. Yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde videoları ve dokümanları başarıyla görüntülemek mümkündür. Ürün, kullanıcıya yalnızca iyi görüntüler sunmakla kalmayarak yüksek çözünürlüklü görseller üretme imkânı verir.

Telefonun, özel fonksiyonlarla zenginleştirilmiş bir kamerası vardır. Bu kamera, sayesinde profesyonele yakın fotoğraflar, videolar kaydetmek mümkündür. Samsung A21S, donanım açısından da güçlü bir cihazdır ve kullanıcıya güçlü performans sunar. Yüksek RAM kapasitesi sayesinde telefon, oldukça hızlı çalışır. Bu donanım, özellikle oyunlarda büyük avantaj sağlar. Galaxy A21S ile bir akıllı telefonda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Yüksek Teknolojisiyle Samsung Galaxy A21S Modelleri

Yüksek Teknolojisiyle Samsung Galaxy A21S Modelleri

Seride yer alan telefonlar arasında farklı modeller mevcuttur. Bu modeller, hafıza kapasitelerine göre farklılık gösterir. Samsung Galaxy A21S 64 ve 128 GB olmak üzere iki farklı bellek kapasite seçeneğiyle satışa sunulur. Bu telefonlarda bellek performansını otomatik olarak arttıran donatılar mevcuttur. Modeller arasında seçtiğiniz hangisi olursa olsun yüksek sayıda veri ve dosya depolayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A21S çeşitleri ekran boyutlarına göre de farklılık gösterir. Bu seride, iki farklı ekran boyut seçeneği mevcuttur. Bu modellerin, ekran ölçüleri arasında ufak farklılıklar vardır. Ürünlerin birinde ekran boyut aralığı 6 ile 6,5 inç arasındadır. Diğerinde ise 6,5 ile 7 arasında bir aralıkta bulunur. Bu boyut farklılığı görüntüleme ve dokunmatik alan kullanımında küçük bir nüans yaratır. İki alternatif de yüksek görüntü kalitesi ve kolay kullanım imkânı verir.

Samsung A21S kamera özellikleriyle kullanıcıya profesyonele yakın fotoğraf ve videolar çekme olanağı sunar. Cihaz, dörtlü kamera sistemi ve gelişmiş çekim opsiyonları sayesinde yüksek kaliteli görüntüler, yakalamaya fırsat verir. Bu seride kamera çözünürlüğü açısından iki farklı alternatif mevcuttur. Ürün modellerinden birinde 20 ile 40 piksel arası bir çözünürlük aralığı vardır. Diğer modelde ise bu ölçü, 40 ile 60 piksel aralığındadır.

Samsung Galaxy A21S Hz aralığı sayesinde hızlı ve iyi bir performans yakalar. Cihaz, yüksek hızlı kullanım sağlayan opsiyonlarla geliştirilmiştir. Telefonun modelleri, arasında iki farklı CPU seçeneği mevcuttur. Bunlardan biri 1,5 - 2,0 GHz aralığındadır. Diğer alternatif ise 2,0- 2,5 GHz CPU ile cihazı çalıştırır. Seçeneğiniz hangisi olursa olsun, donma ve kasılma olmadan yüksek performanslı bir kullanımı deneyimleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy A21S zevkli görsel tasarımıyla da dikkat çeken bir cihazdır. Bu ürünün dış yüzeyinde hafif mat bir kaplama uygulanmıştır. 8.9 mm kalınlığıyla ele rahat oturur. Cihazın modelleri, arasında 3 farklı renk seçeneği yer alır. Samsung Galaxy A21 mavi, beyaz ve siyah renk seçenekleri arasından görsel zevkinize hitap eden bir tercih yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy A21S Teknik Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy A21S Teknik Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy A21S akıllı telefon ekran özellikleriyle dikkat çeker. Cihazın ekranı Süper AMOLED teknolojisiyle geliştirilmiştir. AMOLED (Active Matrix Organic Light Emitting Diode) teknolojisi, ekranın arka plan ışığına olan gereksinimini ortadan kaldırır. Telefonu kullanırken göz yoran bir ışık yayılımı olmaz. Söz konusu teknoloji, aynı zamanda telefonun enerjisinin verimli bir biçimde kullanılmasını sağlar. Bu geliştirme, yüksek renk ve görüntü kalitesini destekleyen bir yapıdadır.

Samsung A21S boyutu ile de dikkat çeken bir üründür. Cihaz ekranının kasaya oranı %82.8’dir. Telefonun büyük kısmını özel geliştirilmiş dokunmatik ekran oluşturur. Bu orantı, ekranın geniş bir kullanım alanına sahip olmasını sağlar. Geniş ekran, daha rahat hareket etmeye ve webde daha verimli sonuçlar almaya imkân verir. Telefonun dokunmatiği de yüksek performans sağlayan özelliklere sahiptir. Monitör boyutu, cihazın kullanımını kolaylaştırır ve görüntü kalitesini destekler.

Yüksek bağlantı hızı da bu cihazın, dikkat çeken özellikleri arasındadır. Samsung Galaxy A21S 5G bağlantı desteğine sahiptir. Bu bağlantı özelliği, sayesinde telefon görüşmeleri kesintisiz olarak yapılabilir. 5G desteği, veri üzerinden internete bağlanırken de büyük bir avantaj sağlar. Bu destek sayesinde web üzerinden görüşme yapmak, dosya ve veri transferi gerçekleştirmek oldukça kolay ve hızlıdır. Cihaz, aynı zamanda 5 Ghz Wi-Fi bağlantı özelliği ile desteklenir.

Samsung Galaxy A21S 4GB RAM kapasitesine sahiptir. Bu kapasite cihazın işlem performansını arttırır. Gelişmiş RAM desteği, özellikle oyun oynarken ve yüksek çözünürlüklü videolar izlerken büyük avantaj sağlar. Telefon 64 bit Ocra-Core işlemciye sahiptir. Bu işlemci, hızlı çalışmayı destekleyerek oyundan uygulamaya her işlemde gerekli performansı sunar. Bu telefonla, istediğiniz her şeyi anında yapabilir, takılma ve donma olmadan iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Cihaz, güncel çıkan gelişmiş Android 10 sürümünü içerir. Sürüm, yeni telefonlarda daha iyi performans sağlayan özelliklerle donatılmıştır. Android 10, kolay bir kullanım ile geniş olanaklar sunan bir sistemdir. İşletim sisteminin arayüzü üzerinden telefonun bütün opsiyonlarına, kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A21S 512 GB’a kadar artırılmış bellek desteğine sahiptir. Hafıza kartı kullanarak cihazın depolama alanını yükseltebilirsiniz. Telefona bol miktarda veri ve dosya depolayabilirsiniz. Arttırılabilir hafıza desteği, yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video çekerken büyük bir kolaylık sağlar. Ayrıca bu özellik sayesinde büyük yer kaplayan uygulamaları sorunsuz bir biçimde çalıştırabilirsiniz.

Samsung Galaxy A21S Modellerinin Tasarımları Nasıldır?

Samsung Galaxy A21S Modellerinin Tasarımları Nasıldır?

Samsung Galaxy A21S özellikleri, arasında kolay kullanım sunan tasarım da yer alır. Telefonun kenar kısımları, hafif yuvarlak bir form verilerek yumuşatılır. Bu dizayn, cihazın kolay tutulmasını sağlar. Ergonomik tasarım, telefonun kullanımını kolaylaştırır. Tasarım; oyun ve yazı yazma gibi yoğun hareket gerektiren aktivitelerde büyük avantaj sağlar. Söz konusu tasarım, aynı zamanda telefonun taşınmasını da kolaylaştırır. Telefon yalnızca 192 gram ağırlığa sahiptir. Cihazın hafif olması, kullanımını daha pratik hâle getirir.

Samsung Galaxy A21S cihazının yan tarafında ses tuşları vardır. Cihazın ses ayarı, buradan kolaylıkla yapılabilir. Kapanma tuşu da bu kısımda bulunur. Tek tuşla telefonu kapatabilir ya da yeniden başlatabilirsiniz. Ekran görüntüsü almak isterseniz alt ses tuşuyla kapatma tuşuna aynı anda basmanız yeterli olacaktır. Ses tuşlarının ergonomik bir biçimde yerleştirilmesi ekranı açmadan ayar yapmayı sağlar.

Samsung Galaxy A21S cep telefonu özel geliştirilmiş sensörleriyle de dikkat çeken bir üründür. Ekranda ivmeölçer adı verilen özel bir sensör vardır. Sensör, döndürme ve sarsma gibi hareketleri kolaylıkla algılar. Bu özellik sayesinde söz konusu hareketlere fonksiyon yüklemek mümkündür. Cihazda bulunan bir diğer sensör de sanal ışık algılayıcıdır. Bu teknoloji, ortamdaki ışığı doğal olarak algılar ve ekran parlaklığını değiştirir. Bulunduğunuz ortamın ışık seviyesi ne olursa olsun algılama sensörü sayesinde telefonun ekranını her zaman net bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Telefonun arka kısmında parmak izi tanımlama sensörü bulunur. Bu sensör, parmak izinizi tanımlayarak telefonu kısa sürede açmanızı ve uygulamalara erişmenizi sağlar. Özel geliştirilmiş güvenlik sensörü sayesinde cihaz yalnızca sahibi tarafından ulaşılabilen bir yapıya sahiptir. Bu detay, güvenli ve kolay bir kullanıma olanak tanır.

Samsung Galaxy A21S Modellerinin Performansları Nasıldır?

Samsung Galaxy A21S Modellerinin Performansları Nasıldır?

Samsung Galaxy A21S gelişmiş bir kameraya sahiptir. Cihazın arka kısmında 4’lü kamera sistemi bulunur. Ana kameranın çözünürlüğü, 48 megapiksel olur. Ultra geniş açılı çekim özelliği, görsel ve video kaydı yaparken büyük avantaj sağlar. Bu fonksiyon sayesinde, cihazı hareket ettirmeden istediğiniz alanı kolayca kareye alabilir ve doğru noktayı yakalayabilirsiniz. Bokeh efekti, kameranın dikkat çeken bir diğer özelliğidir. Bu efekt, fotoğraf çekimi yaparken istenilen nesnenin ön plana çıkarılmasını ve arka planın blurlaştırılmasını sağlar. Samsung Galaxy A21S RAM hızı sayesinde yüksek kaliteli çekim yapmayı destekler.

Samsung Galaxy A21S ekran kalitesiyle, kullanıcıya keyifli bir deneyim sağlar. Cihazda 1920-1080 piksel ekran çözünürlüğü bulunur. Bu çözünürlük ölçüsü FHD standardındadır. Yüksek ekran oranı sayesinde videoları ve filmleri iyi bir görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Aynı zamanda geniş ve kaliteli ekran, oyunlarda da büyük avantaj sağlar. Gelişmiş grafik özelliğine sahip olan oyunları, Samsung Galaxy A21S ile sorunsuz bir biçimde oynayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A21S batarya kapasitesiyle de dikkat çeken bir üründür. Telefonun bataryası 5000 mAh kapasiteye sahiptir. Bu kapasite sayesinde tek dolumla saatler boyunca yüksek performans sağlamak mümkün olur. Cihazın batarya ömrü, üretim aşamasında test edilmiştir. Bu testlerden çıkan sonuçlara göre telefonun pili tam doluyken, cihazla 21 saate kadar kesintisiz video izleyebilir ve 23 saate kadar internet kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy A21S NFC özelliğiyle veri ve dosya aktarımı konusunda da yüksek bir performans gösterir. NFC teknolojisi; cihazın yakınlardaki telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlarla kablosuz veri aktarımı yapmasını sağlar. Bu bağlantı özelliği sayesinde fotoğraf, video gibi verileri bir aracı olmadan ya da mesajlaşma uygulamalarını kullanmadan kolaylıkla gönderebilirsiniz. 5G desteğine sahip olan Samsung Galaxy A21S duos desteğiyle de dikkat çeker. Duos, telefonda çift SIM kart kullanılmasına olanak sağlayan bir teknolojidir. Cihaza 2 adet kart yerleştirmek mümkündür. Bu kartları yerleştirdikten sonra istediğiniz hattı aktif ya da pasif hâle getirebilirsiniz.

Samsung Galaxy A21S SAR değeri ile yüksek performans gösterirken sağlıklı bir kullanım sergiler. SAR değeri, telefonun özgül emilim oranını ifade eder. Bu cihazın SAR değeri 1.544 W/kg ölçüsündedir. Bu ölçüm, telefonun düşük enerji tükettiğini ve insan vücuduna zarar vermeyen bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Video görüntüleme kalitesi ve hızı da ürünün önemli özellikleri arasında yer alır. Samsung Galaxy A21S FPS değeri oldukça yüksektir. FPS, saniye başına görüntülenen kare sayısını ifade eden bir birimdir. Bu cihaz, video ve oyunlarda saniyede 30’un üzerinde kare görüntüleyerek yüksek kaliteli bir izleme deneyimi yaşatır.

Samsung Galaxy A21S Aksesuarları Nelerdir?

Samsung Galaxy A21S Aksesuarları Nelerdir?

Samsung Galaxy A21S aksesuar kullanımına uyumlu bir cihazdır. Bu telefonu ekran koruyucu ile kullanmanız tavsiye edilir. Telefonun ekranı, sağlam bir yapıya sahip olsa da sert darbelere veya düşmelere karşı koruyucu cam, daha güvenli bir kullanım sergiler. Bu aksesuarı kullanarak ürünün kullanım ömrünü artırmak mümkün olur. İyi bir koruyucu alarak kırılmaları ve hasarları önleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy A21S kılıf kullanımına da uygun bir telefondur. Telefon için özel olarak geliştirilmiş kılıflar mevcuttur. Bu aksesuarlar ile cihazı istediğiniz gibi süsleyebilir ve istediğiniz tarzda görünmesini sağlayabilirsiniz. Ürün için geliştirilen kılıfın arka kısmında parmak izi okuyucu ve kameralar için alanlar bulunur. Bu sayede yüzeyi korurken telefonun fonksiyonlarının sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kulaklık, ses kalitesini arttıran ve görüşmeleri kolaylaştıran bir aksesuardır. Cihazın sesini, kaliteli biçimde yükselten bir kulaklık seçerek kullanımı keyifli hâle getirebilirsiniz. Aksesuar kategorisinde kablolu ve kablosuz kulaklık modelleri mevcuttur. Bunlardan birini satın alarak müzik dinlerken, oyun oynarken veya video izlerken keyifli zaman geçirebilirsiniz. Dâhili mikrofon bulunan ürünleri tercih ederek telefon görüşmelerini kolaylaştırabilirsiniz.

Sürüş esnasında telefon kullanımı dikkat edilmesi gereken bir husustur. Cihaz, sürüşte dikkati dağıtmayacak biçimde kullanılmalıdır. Telefonun araç içerisinde kullanımını kolaylaştıran birçok aksesuar, mevcuttur. Mıknatıslı araç kitleri, buna örnek gösterilebilir. Bu kitler, ürünü belli bir yerde sabitleyerek dikkatiniz dağılmadan görüşme yapmanızı mümkün kılar.

Telefonun kamera kalitesini destekleyen ve çekim yapmayı kolaylaştıran aksesuarlara da erişebilirsiniz. Cihaza yönelik özel geliştirilmiş tripodlar, buna örnek gösterilebilir. Tripod, telefonun sabitlenmesini ve görüntünün istenen konumdan sorunsuzca alınmasını sağlar. Bu aksesuarlar, özellikle sosyal medya içerikleri için yapılan çekimlerde büyük avantaj yaratır.

Şarj cihazı seçimi, Samsung Galaxy A21S kullanım ömrü için önemli bir kriterdir. Telefonun batarya performansı için iyi bir şarj aleti, seçmek gerekir. Seçilen aletin telefonun pil özelliklerine uygun olması önem taşır. Bu kategoride hızlı dolum sağlayan cihazlar da mevcuttur.

USB kablosu, veri aktarımı sağlamak için önemli bir aksesuardır. Bu kabloyu, bilgisayara ya da başka bir cihaza entegre ederek telefondan veri ve dosya aktarılabilir. Yüksek performans için kaliteli bir kablo seçilmesi gerekir. USB kablosu, aynı zamanda telefonun şarj olmasını sağlar. Seçim yaparken cihazın batarya özelliklerini göz önünde bulundurmak gerekir.

Samsung Galaxy A21S Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Samsung Galaxy A21S Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Samsung Galaxy A21S fiyat aralığı, özelliklere göre farklılık gösterir. Fiyatları belirleyen etkenlerin başında cihaz kapasitesi gelir. Bu seride 64 ve 128 GB olmak üzere iki farklı model mevcuttur. 128 GB dâhili bellek kapasiteli modelin fiyatı diğerine göre daha yüksek olur. Bütçe belirlerken kullanım amacını esas almak faydalı olacaktır. Yüksek çözünürlüklü videolar çekmeyi planlıyorsanız, dâhili kapasite bakımından geniş bir model tercih edebilirsiniz. 64 GB depolama alanına sahip olan model, günlük kullanım için uygun bir yapıya sahiptir.

Samsung Galaxy A21S renkleri arasında genellikle belirgin bir fiyat farkı yoktur. Cihazın üç farklı renk seçeneği vardır. Bunlar, birbirlerine yakın rakamlara satın alınabilir. Siyah modelin hitap ettiği bütçe, diğerlerine göre biraz daha yüksek olabilir. Bunun dışında, renk tasarımının, fiyat üzerinde güçlü bir belirleyici olduğunu söylemek zor olacaktır.

Samsung Galaxy A21S fiyat performans açısından başarılı bir modeldir. Gelişmiş özelliklere sahip olan bu telefon, üst düzey bir kullanıcı deneyimi sağlar. Yüksek batarya kapasitesi, telefonun kesintisiz ve performans sergilemesini destekler. Kamera çözünürlüğü ise anlarınızı kaydetmenize ve içerik üretmenize yardımcı olur. Samsung Galaxy A21S özel fonksiyonları sayesinde kullanıcıları memnun eden bir cihazdır.

Günlük hayatınızı kolaylaştıran fonksiyonlara sahip bu ürünü, Trendyol’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz. Web sitesi ya da uygulama üzerinden giriş yaparak Samsung Galaxy A21S modellerinin özelliklerini inceleyebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Buradan ürünlerin fiyatlarını ve taksit seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimlerini öğrenmek için ürünler hakkında yapılmış yorumları, okuyabilir ve satın almış diğer kullanıcıların puanlamalarını karşılaştırabilirsiniz.

Samsung Galaxy A21S Kaç İnç'tir?

Samsung Galaxy A21S Android cep telefonu 6.5 inç ekrana sahiptir. Akıllı telefonlarda ekranın boyutunu ifade etmek için genellikle inç değeri kullanılır. 6.5 inç değeri, diyagonal boyut olarak da ifade edilebilir. Ekranın çapraz noktaları arasındaki mesafenin ölçüsü, diyagonal boyut olarak adlandırılır. Samsung Galaxy A21S genişlik değeri 2.965 inç olarak tasarlanır. Bununla beraber yükseklik ölçüsü 6.445 inç olarak karşınıza çıkar. Kalınlık ise 0.35 inç değerine sahiptir. Genişlik ve yükseklik ölçülerine cm cinsinden bakıldığında ise genişlik 7.53 cm, yükseklik 16.37 cm olarak görülür. Bu telefonun kalınlığı 0.89 cm değerine sahiptir.

Samsung Galaxy A21S Kaç GB'dir?

Cep telefonlarında depolama için hafıza alanını ifade eden kapasite değeri, yığın hafıza olarak da bilinir. Yığın hafıza kapasitesi, veri depolama için müsait olan alanı ifade eder. Samsung Galaxy A21S cep telefonu, 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki modele sahiptir. Bu değerler, yığın hafıza kapasitesi olarak da karşınıza çıkar. Bununla beraber cep telefonlarında rastgele erişim hafızası da bulunur. Bu cep telefonu için RAM kapasitesi yığın hafıza değerine göre değişir. 32 GB Samsung Galaxy A21S RAM kapasitesi 3 GB, 64 GB Samsung Galaxy A21S RAM kapasitesi ise 4 GB olarak tasarlanır. RAM kapasitesi kısa süreli bellek olarak da adlandırılır.

Samsung A21S Batarya Kaç Mah'tır?

Samsung Galaxy A21S Android işletim sistemli cep telefonuna ait batarya değeri 5000 mAh olarak karşınıza çıkar. Bu miliamper-saat birimi, pilin şarj olabilme kapasitesini ifade eden değer için kullanılır. Pilin maksimum şarj alabileceği alan Samsung Galaxy A21S cep telefonunda 5000 miliamper ile gösterilebilir. Bu değer, cep telefonunun kullanım ve şarj olma süresi hakkında kapsamlı biçimde bilgi verir. Samsung Galaxy A21S tasarımında pil tipi olarak lityum iyon tercih edilir. Standart günlük kullanımda bu pil tipi son derece idealdir.