Renk
Garanti Tipi
Ekran Boyutu
Dahili Hafıza
Kozmetik Durum
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Şarj Girişi
Fiyat Geçmişi
Kablosuz Şarj
Mobil Bağlantı Hızı
NFC
RAM Kapasitesi
Yüz Tanıma
Çift Hat
Bluetooth
Ekran Boyut Aralığı
Ekran Cinsi
Arka Kamera Sayısı
Ana Kamera Flaş
Ön Kamera Sayısı
Ön Kamera Çözünürlük Aralığı
Ön Kamera Flaş
İşlemci Markası
Kulaklık Girişi
Batarya Kapasitesi Aralığı
Görüntülü Konuşma
Suya/Toza Dayanıklılık
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Garanti Süresi
Ekran Teknolojisi
İşletim Sistemi
Kamera Çözünürlüğü
Dokunmatik Ekran
Ön Kamera Çözünürlüğü
Pil Gücü (mAh)
Ürün Puanı
"

Samsung Galaxy Z Flip

" araması için 19 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Samsung Galaxy Z Flip Modelleri Trendyol'da!

Telefon, dijitalleşen dünyada insanların günlük hayatlarında çok kullandıkları bir cihaz haline gelir. İnsanlar sabah gözlerini ilk açtıklarında güne telefonlarını kontrol ederek başlar, gün içinde telefonlarını hep yanlarında bulundurur ve uyumadan önce de bu cihazlara bakarak uykuya dalarlar. İnsanlarla iletişim kurmayı son derece kolaylaştıran bu aygıtlar, farklı birçok işe yarar. Günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan bu teknolojik cihazların sahip oldukları özellikler de gün geçtikçe artar. Cihazlar değişimler geçirmeye ve gelişmeye devam eder. Eskiden sadece iletişim aracı olmasıyla bilinen bu aygıtlar günümüzde hem fotoğraf çekmeye hem müzik dinlemeye hem de yazılar yazıp notlar almaya yardım eder. İnsanların işlerini kolaylaştıran ve ekstra birçok özelliği bulunan bu teknolojik aletlerin her yeni gün artan nitelikleri, müşterilerin kendilerine uygun bir telefon aramalarının sebebidir. Alanında lider markalardan biri olan Samsung, ürettiği telefonların herkesin ihtiyacına yönelik olmasının yanı sıra gelişmiş özelliklere sahip kaliteli cihazlar olmasına da özen gösterir. Bu motivasyonla üretilen cihazlardan biri olan Samsung Z Flip, farklı ve yeni özellikleriyle herkesin ilgisini çeker. Üstün ekran özellikleri ve sahip olduğu geniş depolama alanı sayesinde günlük hayatta çok kullanılır. Marka, telefonlarda aranan temel özellikleri yüksek kaliteyle müşterisine sunar. Samsung Z Flip renkleri bakımından da geniş bir skalaya sahip olduğu için farklı zevklere sahip olan müşterilere hitap eder. Bu modelleri tercih edenleri heyecanlandıran fonksiyonlardan biri de katlanabilme özelliğidir. Sahip olduğu büyük ekranıyla gözünüzü yormaz. Katladığınız zaman çantanızda veya elinizde yer kaplamaması sayesinde büyük bir rahatlık yaşatır. Kullananların son derece memnun kalmasıyla bilinen bu modeller, üstün özellikleri sayesinde bir telefonda aranan tüm kriterlerden daha fazlasını sunar. Eğer sizin de hem iş hayatında hem de özel yaşamda çok kullandığınız aletlerin başında telefonlar geliyorsa, bu sıra dışı tasarımı inceleyebilirsiniz. Üstün özellikleri ve katlanabilir olmasıyla kaliteli bir deneyim sunan Samsung Galaxy Z Flip’e göz atabilir, Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip Özellikleri

Samsung Galaxy Z Flip Özellikleri

Yenilikçi tasarımıyla teknoloji tutkunlarını heyecanlandıran Samsung Galaxy Z Flip, gelişmiş özellikleriyle de dikkat çeker. Telefonlar, gün içinde her zaman elinizin altında bulunduğu için bir cihaz alırken çoğu kişinin çok dikkat ettiği bazı faktörler vardır. Pil performansı bunlardan biridir. Bu cihazlar gün içinde sıklıkla kullanıldığı ve insanlar gittikleri her yerde bu aletleri yanlarında taşıdığı için pil performansının yüksek olması önemlidir. Şarjının bir gün boyunca yetmesi ve cihazın kapanmaması oldukça önemli bir ayrıntıdır. Samsung Galaxy Z Flip özellikleri arasında pil performansının yüksek olması dikkat çeken bir unsurdur. Ürünler, 3300 mAh kapasiteli pile sahip olması sayesinde müşterisinin bu konudaki ihtiyaçlarını karşılar. Bunun yanı sıra yenilikçi olmasıyla bilinen bu cihazlarda kablosuz şarj özelliği de bulunur. Gün içinde bataryasının gücü sayesinde sürekli şarj etmenize gerek kalmadan telefonunuzu kullanabilirsiniz. Pil ömrünün uzun olması sayesinde iyi bir bataryaya sahip model arayışını karşılar niteliktedir. Donanım özellikleri de ihtiyaçları karşılar. Samsung Galaxy Z Flip 256 GB RAM ve dahili hafıza kapasitesiyle oldukça gelişmiş ve nitelikli telefonlardır. Depolama alanının yüksek boyutlu olmasıyla öne çıkan bu telefonlar, müşterinin sosyal medyaya vakit geçirme gibi ihtiyaçlarını karşılar. Uygulamalar ve fotoğraflar için yeterli hafızaya sahip olmasıyla sıkça tercih edilen bir cihaz niteliğindedir. Telefonunuzla dilediğiniz kadar fotoğraf ve video çekilebilir, istediğiniz uygulamaları ve oyunları alan sıkıntısı yaşamadan indirebilirsiniz. Bu cihazların öne çıkan özelliklerinden bir diğeri ise kamerasıdır. İkisi arkada biri önde olmak üzere toplam üç kameraya sahip olan bu cihazlar, çektiğiniz fotoğrafların kaliteli olmasını sağlayan birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. 12 MP çözünürlüğe sahip olan arka kameralardan biri ultra geniş açılıyken diğeri geniş açılı özelliktedir. Bu kameralar; HDR, LED flaş ve panorama özelliklerine sahip olması sayesinde kaliteli bir fotoğraf çekimi deneyimi sunar. 10 MP çözünürlükte ön kamerası da mükemmel selfieler çekmenize olanak sağlar. Aynı zamanda katlanabilir bir telefon olduğu için kapalı haldeyken arka kameranızla da bu çekimi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli bir kullanıma olanak sunan gelişmiş özelliklerinin yanı sıra hoş bir görünüme sahip olan modeller, gelişmiş renk seçenekleri sayesinde göze hitap etmeyi de başarır. Samsung Galaxy Z Flip mor renk seçeneği, canlı ve ilgi çekici renkleri sevenlerin beğenisine sunulur. Siz de gelişmiş özellikleriyle birlikte bu telefonları kullanmayı istiyorsanız, sevdiğiniz renklerden birini seçebilirsiniz. Eğer siz de bir telefona sahip olmayı istiyorsanız ve pil performansının yüksek olması sizin için önemli özelliklerden biriyse Samsung’un geliştirdiği bu cihazlara göz atabilirsiniz. Gelişmiş depolama alanı ve yüksek batarya kapasitesiyle öne çıkan bu cihazları Trendyol üzerinden satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip İnceleme

Samsung Galaxy Z Flip İnceleme

Gelişmiş özellikleri ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken cihazlar katlanabilir olması dolayısıyla yeni bir teknolojiyi müşterisiyle buluşturur. Bu telefonların tasarım ve ekran özellikleri de önemli değişimler arasında gösterilir. Full HD görüntü kalitesi sağlayan telefonla aynı zamanda son derece keskin ve net bir görüntü sunmasıyla herkesin beğenisini kazanır. 1080 x 2636 piksel çözünürlüğe sahip olan ekran, 425 ppi piksel yoğunluğa sahiptir. Katlanmadığı zaman yani açık durumdayken ana ekranı 6.7 inç büyüklüğündedir. Galaxy Z Flip ekran özelliklerinin dikkat çeken taraflarından biri de katlanabilir tasarımına rağmen cam tabakaya sahip olmasıdır. Cam, kolay bükülmediği için müşterilerin ilgisini çok çeken yönlerden biri olur. Telefon katlandığı durumda dış tarafında ikinci bir ekran bulunur. Bu ekran saat, tarih ve pil durumunu ya da telefon geldiği zaman arayan kişiyi görmenizi sağlar. Arka kamerayla selfie çekmeyi isteyen insanlar da bu ekrandan yararlanarak kendilerini görebilir. Bunların yanı sıra Çoklu Kullanım Çubuğu sayesinde ekranda aynı anda iki uygulamayı açabilir ve kullanabilirsiniz. Samsung Z Flip inceleme yapan müşeriler telefonların teknolojik özelliklerini oldukça ilgi çekici bulur. Katlanabilir cam ekrana sahip olmasıyla ve gelişmiş performans özellikleriyle çoğu kişinin kullanmak istediği sıra dışı cihazlardır. Bunlara ek olarak tasarımının estetikliği de müşterinin önem verdiği ve beğendiği noktalardan biridir. Z Flip Samsung, kenarlarındaki güçlü mıknatıslar sayesinde ekranın tam kapanmamasının doğuracağı teknik aksaklıkları önler. Ekranın sıkıca kapanmasını sağlar. Sağ kenarında ses açma ve kapamaya yarayan tuşlar yer alır. Ayrıca telefonu kilitleme ve kilidini açma için bir güç düğmesi bulunur. Bu güç düğmesinde parmak izi okuyucu bulunması sayesinde müşteriler zahmetsiz bir şekilde telefonlarını açar. Sol üst kenarda ise Nano SIM kart yuvası bulunur. Cihazların arka tarafında yan yana konumlanmış iki kamera, yanlarında ise flaş ve ikinci ekran bulunur. Katlanabilir olması sayesinde de cepte ve çantada daha az yer kaplayarak kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar. Gelişmiş ekranı ve tasarımıyla Z Flip modelleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Avantajlı Samsung Galaxy Z Flip Fiyatları

Avantajlı Samsung Galaxy Z Flip Fiyatları

Teknoloji harikası olan ve katlanabilir olması dolayısıyla çoğu kişinin dikkatini çeken bir telefon olan Samsung Z Flip fiyat konusunda da kalitesini gösterir. Yüksek teknoloji içermesi ve cam olmasına rağmen katlanabilir özelliğe sahip olması fiyatlar üzerinde etkili olan faktörlerdir. Samsung, yüksek kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla müşteriyle buluşturmasıyla bilinen bir markadır. Marka, herkesin farklı renk çeşitleriyle estetik görünüme sahip bir telefona uygun fiyata sahip olmasını sağlar. Bunun yanı sıra cihazlar bir telefonda çok aranan özelliklerden biri olan yüksek pil performansına sahip olmasıyla da öne çıkar. Galaxy Z Flip fiyatları ve avantajlı ödeme seçenekleri için Trendyol’an faydalanabilirsiniz. Özelliklerinin arasında yer alan ve çoğu kişinin bu cihazlara dair çok dikkatini çeken özelliklerden biri ise katlanabilir olmasıdır. Hem cebinizde hem de çantanızda fazla yer kaplamayan bir telefon olduğu için taşıma kolaylığı sağlar. Cam ekranlara sahip olmasıyla kullanmayı istediğiniz bir telefon olarak sunulur. Bu özelliklerin gerektirdiği yüksek teknoloji göz önüne alınarak Z Flip fiyatı belirlenir. Tüm bunlara ek olarak, bu özelliklere sahip olan uygun fiyatlı bir cihaz arayan kişiler renk seçeneklerini de merak eder. Z Flip gold renk seçeneğinin olup olmadığı müşteriler tarafından araştırılan noktalardan biridir. Bu cihazlar Türkiye’de mor ve siyah renkleriyle müşterinin beğenisine sunulur. İstediğiniz renkte kılıf alarak bu renk seçeneklerini çoğaltabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Fiyatlar bu iki renkten hangisini seçtiğinize bağlı olarak değişiklik gösterir. Siz de bu telefonlara sahip olmayı istiyor ve Samsung Galaxy Z Flip fiyat seçeneklerini merak ediyorsanız, Trendyol üzerinden cihazlara göz atabilir, istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Hem son derece gelişmiş özelliklere sahip olan hem de uygun fiyatlı cihazınızı satın alabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Katlanabilir Ekran Tasarımıyla Samsung Galaxy Z Flip

Katlanabilir Ekran Tasarımıyla Samsung Galaxy Z Flip

Telefonlarında üstün teknoloji ve gelişmiş tasarım kullanmayı tercih eden Samsung, bu modellerde de bunu gözler önüne serer. Ekran özellikleri, kamerasının mükemmel çekimi, pil performansının son derece gelişmiş olması ve bunlar gibi daha birçok özellik müşterinin dikkatini çeker. Bu özelliklerin yanı sıra cihazların ilgi çekici yönlerinden biri katlanabilir ekrana sahip olmasıdır. Samsung Z Flip katlanabilir ekran tasarımının sağladığı pek çok avantaj bulunur. Ekran cam olmasına rağmen bu özellik sorunsuz bir şekilde çalışır. Cam ekranın bükülmesi oldukça zordur. Buna rağmen camın katlanabilir ekrana dönüşmesi çoğu teknoloji tutkununun ilgisini çeken bir niteliktir. Mıknatıslara sahip olması sayesinde de katlandığı zaman ekranlar birbirine sıkıca tutunur ve bir anda açılma tehlikesi ortadan kalkmış olur. Cihazlar, cam ekranın üstündeki plastik tabaka sayesinde daha güvenli bir kullanım sunar. Katlanabilir telefonların merak edilen özelliklerinden biri de açıldığı zaman ekranın katlanma yerinde kırışıklık olup olmadığıdır. Samsung Galaxy Z Flip kullananlar, telefonun ortasında böyle bir hissiyatın olmadığını onaylar. Telefonu kullanan kişiler katlanmayan normal bir cihazdan farksız bir kullanım deneyimi yaşayabilir. Katlandığı zaman ortaya çıkan ikinci ekran özelliği ise bu telefonların öne çıkan diğer yönüdür. Bu ikinci ekran pil düzeyini ve saati göstermesiyle müşteriye büyük rahatlık sağlar. Telefon daha az yer kapladığı için katlanmış halde cebinde ya da çantasında taşıyan kişiler zamanı öğrenmek istediklerinde direkt saati görebilirler. Bunun yanı sıra telefon çaldığında kimin aradığını da bu ekrandan görebilirsiniz. Katlanabilir olmasının bir diğer sağladığı kullanım kolaylığı da fotoğraf çekmede olur. Ön çekimleri hem açılı bir şekilde yapabilmenize olanak sağlar. Aynı zamanda ikinci ekrandaki arka kamerayı da kullanabilirsiniz. Bu sayede güzel fotoğraflar elde edebilirsiniz. Özellikleri sizin de ilginizi çektiyse bu teknolojik telefonları Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip Yorumları

Samsung Galaxy Z Flip Yorumları

Bir telefon alırken ilk bakılan noktalardan biri yorumlardır. Cihazları satın alıp kullanan insanların memnun kalması çoğu kişi için oldukça önem taşıyan bir detaydır. Trendyol’da yorumlar kısmı bulunduğu için oldukça fazla kişi aldıkları ürüne değerlendirme bırakabilir. Almayı istediğiniz ürünün yorum kısmına bakarak güvenilir bir ön izlenime sahip olabilirsiniz. Samsung Galaxy Z Flip yorum ve öneriler bu cihazı alıp kullanan çoğu kişinin üründen memnun kaldığını ve özelliklerinin günlük yaşamlarını kolaylaştırdığını belirtir. Katlanabilir olması sayesinde gün içinde gittiğiniz her yere kolaylıkla bu cihazları da götürebilirsiniz. Bu özellik, iş yaşamında telefonlarından not alan insanların hayatını oldukça verimli hale getirir. Kolayca ceplerinde taşıyabildikleri gibi çantalarına attıkları için istedikleri her toplantıda ve her yerde rahatlıkla aldıkları notlara ulaşabilirler. Bunun dışında pil performansı için gelen yorumlar da olumludur. Gün içinde sıklıkla telefon kullanan insanlar şarjın tüm gün yetmesini ister. Bu cihazkar bunu karşılar niteliktedir. Samsung Galaxy Z Flip 5G özelliği bulunan telefonlardan biridir. Bu teknoloji sayesinde İnternet kullanımından aldığınız verimi üst noktalara çıkarabilirsiniz. Çoğu müşterinin belirttiği üzere İnternet hızında gözle görülür bir artış yaşanır. Bu sayede keyifli bir deneyim elde edebilirsiniz. Bunların dışında katlanabilir olmasıyla da çoğu kişinin ilgisini çeker ve büyük beğeni toplar. Sosyal medyaya zaman ayıran biriyseniz ve fotoğraflarınızın güzel çıkması sizin için önemliyse kamera özelliklerine ve bu konudaki yorumlara dikkat edebilirsiniz. İkisi arkada biri önde olmak üzere toplam üç kameraya sahip olan bu cihazlar, gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde mükemmel kareler yakalamanıza olanak sağlar. Siz de iyi yorumları bulunan ve kalitesiyle beğeni toplayan bu telefonlara sahip olmak isterseniz Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Teknoloji Harikası Samsung Galaxy Z Flip

Teknoloji Harikası Samsung Galaxy Z Flip

Üstün özellikleri ve kaliteli kullanım deneyimi sunan yönleriyle çoğu teknoloji tutkununun büyük beğenisini toplayan yenilikçi Galaxy Z Flip modelleri, Trendyol üzerinden niteliklerine göre uygun fiyat aralığıyla müşterilere sunulur. Pil performansı yüksek olan cihazlar, gün içinde şarja ihtiyaç duymadan kullanım sağlar. Uzun süre kullanabileceğiniz bir cihaza ihtiyacınız varsa bu telefonları tercih edebilirsiniz. Ekran çözünürlüğü, canlı renkleri ve net görüntüsüyle keyifli bir kullanım sunan bu cihazların iddialı olduğu kısımlardan bir diğeri de kamerasıdır. Toplam üç kameraya sahip olan cihazlar, katlanabilen tasarımı sayesinde arka kameraların da ön çekim yaparken kullanılmasını sağlar. Net, doğal bir çekim yapmanıza olanak sağlayan kameralardan biri ultra geniş açısıyla müşteriye farklı bir deneyim yaşatır. Renk seçenekleri göz alıcı mor ve modern görünümüyle dikkat çeken siyahtan oluşur. Farklı renklerde kullanmayı isterseniz Samsung Galaxy Z Flip kılıf seçenekleri oldukça fazladır. Hem şeffaf hem de renkli kılıf seçenekleri Trendyol’dan müşterilerin beğenisine sunulur. İstediğiniz ve zevkinize uygun olan bir kılıfı seçerek telefonunuzu renklendirebilirsiniz. Bunların yanı sıra cihazlar katlanabilir olması sayesinde az yer kaplar. İstediğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Katlandığı zaman mıknatısları sayesinde sıkıca kapanır. Bunun dışında özel günlerde aldığınız hediyenin beğenilmesini istiyorsanız gelişmiş nitelikleriyle bu cihazları tercih edebilirsiniz. Samsung Z Flip hediye almayı isteyen müşteriler için güzel bir seçenek olur. Farklı ve yenilikçi tasarımı sayesinde sevdiklerinizi kolayca mutlu edebilirsiniz. Katlanabilir yüzeyi çoğu kişinin dikkatini çektiği gibi hediye aldığınız kişinin de beğenisini toplar. Ekranın üstün özelliklerini, katlanabilir tasarımını, pil performansının son derece gelişmiş olmasını ve yenilikçi teknolojisini denemek istiyorsanız bu telefonları Trendyol üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip Özellikleri Nelerdir?

6.7 inç Dynamic AMOLED ekrana sahip Samsung Galaxy Z Flip, 2636x1080 ekran çözünürlüğüne sahiptir. Android işletim sistemi bulunan cihazın, 8 GB RAM kapasitesi ve 256 GB dahili depolama alanı vardır. 12 MP çift arka kameraya sahip Samsung Galaxy Z Flip modelin ön kamerası ise 10 MP şeklindedir. Ultra-thin Glass UTG teknolojisi kullanılarak üretilmiş ekranı, esnek ve dayanıklı bir yapıdadır. Katlanabilir ekran özelliğine sahip olması ile taşıma kolaylığı açısından avantaj sağlar. Ayrıca geliştirilen UTG teknolojisi, telefon ekranının daha dayanıklı olmasına katkıda bulunur. Arka kamerasında bulunan Nightography özelliği sayesinde gece çekilen fotoğraf ve videoların daha aydınlık çıkmasını sağlar. Katlanabilir oluşu sayesinde istediğiniz noktaya sabitleyebileceğiniz bu cihaz ile elleriniz serbest şekilde istediğiniz pozu verebilirsiniz. Aynı zamanda doğal kareler de yakalayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip Renkleri Nelerdir?

Samsung Galaxy Z Flip modelinin mor ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği vardır. Ayrıca Samsung Galaxy Z Flip3 modelinde cream, phantom black, green ve lavender gibi renk seçenekleri mevcuttur. Serinin bir diğer telefonu olan Samsung Galaxy Z Flip4 modelinde ise blue, bora purple, graphite ve pink gold renklerine ulaşmak mümkündür. Samsung Z Flip modelleri, her zevke ve her ihtiyaca yönelik özellikleri ile öne çıkar. Renkler, satılan ülkeye ve üretici firmanın tercihlerine göre değişiklik gösterebilir. Farklı renk seçenekleri, telefonunuzu kişiselleştirmenize katkı sağlar. Aynı zamanda beğenilerinize uygun renk tercihleri ile hem telefonunuzu daha çekici bir hale getirip hem de cihazınız ile kuracağınız duygusal bağı güçlendirebilirsiniz.

Z Flip Suya Dayanıklı Mıdır?

Samsung Galaxy Z Flip suya dayanıklı değildir. Suya duyarlı olduğu için neme veya suya maruz kalmaması konusunda dikkat etmek önerilir. Samsung, cihazın IPX8 sertifikasına sahip olmadığını, suya veya neme maruz kalmaması gerektiğini belirtmektedir. Fakat, sonradan çıkarılan modellerden Samsung Galaxy Z Flip ilk suya dayanıklı katlanabilir akılı telefon olarak piyasaya çıkar. IPX8 sertifikasına sahip bu cihaz, 1,5 metre suda 30 dakikaya kadar dayanma testinden başarıyla geçer. Aynı şekilde Samsung Galaxy Z Flip4 modeli de IPX8 sertifikasına sahip ve suya dayanabilen bir ürün olarak piyasaya çıkar.