Fiyat
Garanti Tipi
Uyumlu Marka
Garanti Süresi
Materyal
Model
Renk
Cep Telefonu Modeli
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Samsung A Serisi

" araması için 13802 sonuç listeleniyor

En Akıllı Özelliklerle Samsung A Serisi Trendyol’da!

Samsung A serisi, pek çok amaca uygun 5.7 inç A7, 5.2 inç A5, 4.7 inç A3 özelliklerine sahip yeni akıllı telefonları sunar. Yüksek kalitede bir tasarım örneği sergileyen ürün, 3D cam arka yüzey ve Premium metal çerçeve özelliklerine sahip olmasıyla tüm dikkatleri üzerine çeker. Renk seçeneklerinde Siyah Gökyüzü, Şeftali Bulutu, Altın Kum ve Mavi Sis olmak üzere 4 farklı çeşit yer alır. Bununla birlikte sunmuş olduğu renkler ile de yoğun bir ilgi görür. Bu noktada, söz konusu olan bu mevcut ürün kullanan kesimi tatmin ettiğinden dolayı fazla bir şekilde talep edilmeye devam edecek olan ürünlerden biri olur. Bu bahsedilen ürün çeşidi pek çok bireyin ihtiyaç ve zevkine hitap edecek şekilde özellikleri yapısında bulundurur. Buna benzer pek çok çeşitli niteliklere sahip olması nedeni ile hemen hemen tüm bireyler tarafından yoğun bir şekilde satın alınan bir ürün haline gelmiş durumdadır. Bu sözü edilen mevcut çeşitleri, günlük hayat içerisinde kullanımı popüler olan ve belli başlı farklılıkları içeren çeşitlerden bir tanesi durumunda bulunur. Özellikle nitelikli bir yapıda olması nedeni ile bireylerin birbirinden farklı istek ve ihtiyaçlarına karşılık verebilen bu Samsung Galaxy A 9, bireyler tarafından sık bir şekilde tercih edilen çeşitler arasında yer almış durumdadır. Mevcut modeller, bireylerin ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayarak onları arzu ettikleri duruma kısa bir zaman içerisinde getirebilir. Sonuç olarak bir elektronik alet çeşidinden arzu edilen maksimum hizmet seviyesini en kaliteli bir şekilde verebilen modeller arasında bulunan Samsung A32 serisi, günümüzde çok çeşitli renklerde ve özelliklerde bireylerin tercihine ve hizmetine sunulur. Bu çok farklı şekillerde bulunan modeller arasında fazla bir şekilde tercih edilen ürünlerden bir tanesi de Samsung A serisi 64 GB, 128 GB kapasitesindeki çeşitleri olur. Bunun dışında birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu çeşitleri de fazla şekilde bireyler tarafından talep edilir. Birbirinden farklı modellere Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Samsung A Serisi Modelleri

Beğeni Toplayan Samsung A Serisi Modelleri

Çeşitli modellerin çok çeşitli renklerde ve özelliklerde bulunarak hemen hemen her bireye hitap edecek bir şekilde mevcut olduğunu belirtmek gerekli olur. Bu çeşitlerden fazla bir şekilde talep edilenlerden bir tanesi de Samsung A serisi cep telefonları ürünleri olur. Ayrıca bunun dışında Samsung A50 serisi şarj aleti de fazla bireyler tarafından talep edilebilir. Modern ve bir o kadar da şık görünen ve aynı zamanda daima alıcısı bulunan bu mevcut çeşitleri ile birlikte dikkat çekici görüntüler ortaya koymak artık çok daha pratik bir hal almış durumdadır. Bu modellerin dışında mevcut sözü edilen bu seçenekler benzer nitelikleri yapısında bulunduran birbirinden farklı pek çok farklı özelliklere sahip olanları da bulunur. Yine aynı şekilde geçmişten bugüne kadar tercih edilen ve bir o kadar da kullanışlı bulunan seçeneklerden bir tanesi olur. Kaliteli bir yapıya sahip olması ayrıca bunun yanı sıra daha modern, daha işlevsel ve ayrıca daha uzun vade içerisinde kullanabilir olması nedeni ile tercih edilir. Gelecek zamanlar içerisinde de yoğun bir şekilde tercih edilecek olan seçeneklerden bir tanesi olur. Ayrıca bu noktada çok farklı çeşitleri de birey kesimin tercihine ve hizmetine sunar. Sağlam ve bir o kadar da günlük hayat içerisinde çok daha işlevsel bir yapıya sahip olan bu mevcut seçenek çeşidi, pek çok birey tarafından sık bir şekilde talep edilme potansiyeline sahip seçenekler arasında yerini alır. Özellikle bu noktada Samsung A72 serisi son modeli talep edilen ve sonuç olarak bireylerin tatmin oldukları çeşitleri arasında yer alır. Çok farklı özellikler ile birlikte bireylerin tercihine ve hizmetine sunulan bu seçenekler ile birlikte kaliteli bir ürüne sahip olmak bireyler tarafından mümkün bir durum olur. Farklı özelliklere sahip olan pek çok farklı modele yer veren Galaxy A Serisi, piyasaya sunulması ile yoğun bir ilgi görmüş, farklı renk seçenekleri ile de bireylerin dikkatini çeker. Pratik bir kullanıma sahip olan bu serideki telefonlar, yüksek çözünürlüğe sahip ön ve arka kameraları ile de tüm özel anlarınızı en kaliteli şekilde ölümsüzleştirmenize olanak sağlar. Dayanıklı olduğundan dolayı da talep edilen ürün çeşitlerinin ilk sırasında metal kaplamalı modelleri gelir. Çünkü bu mevcut seçenekler günümüzde popüler bir şekilde talep edilen seçeneklerden bir tanesi olur. Bireylerin vazgeçilmezi olan bu mevcut çeşitler, yapılarında bulundurdukları nitelikler ile birlikte bireylere tatmin edici sonuçlar sunma potansiyeline sahip olur. Tüm bu sözü edilen çeşitlerinde arzu edilen noktaya uygun olacak bir şekilde seçenek seçimi yapmak mümkün olur. Pek çok farklı modelde seçenek bulunduğu için dilediğinizi kolay bir şekilde Trendyol üzerinden tercih edebilirsiniz.

Etkileyici Samsung A Serisi Çeşitleri

Etkileyici Samsung A Serisi Çeşitleri

Bireyler yeni ürün alımında ilk olarak kullanan kişilerin seçenek hakkında yapmış oldukları yorumları ve belirttikleri görüşleri inceleyerek karar alırlar. Tam da bu noktada Samsung A serisi kullananlar yorumları, bu ve benzeri seçeneklerin satın alma konusunda belirleyici olan faktörlerden bir tanesi olur. Yeni bir ürün satın alınırken daha önce bu modeli kullanan kişilerin görüş ve tecrübelerine yer verdikleri yorumlar, seçeneğin tercih edilmesi konusunda büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda model ile ilgili daha kesin bir görüşe sahip olmanın yanında beklentilerin ve isteklerin de karşılanıp karşılanmayacağı hakkında bu şekilde bilgi sahibi olunur. İhtiyaç duyulması notasında günlük hayat içerisinde çeşitli pek çok farklı şekilde talep edilen ve kullanılan bu tür çeşitlerinin bireyler tarafından tercih edilmesi gün geçtikçe artış gösterir. Bu nedenle fazla bir şekilde talep edilen, belli başlı renk ve modeller ile birlikte kullanılan çeşitlerinin tavsiye edilirken farklı noktalara dikkat ederek yorum yapılması gerekli olur. Samsung A serisi yorumlar ve tavsiye kısmı bireyleri yönlendirici faktörler arasında bulunur. Bu nedenle sonuç olarak herhangi bir model hakkında geri bildirim yapılırken gerekli olan önemin verilmesi birey kesim tarafından uygun olur. Her seçenek ülke ile ilgili olarak yapılmış olan her paylaşım sözü edilen o seçeneğin mevcut potansiyel hedef kitlesi noktasında fazla birtakım farklılıklara yol açabilecek bir durum olur. Sonuç olarak, hemen hemen her seçenek hakkında tavsiye bildirilirken kaliteli bir şekilde ve bir o kadar da anlaşılır bir şekilde olmasına özen göstermek gerekir. Bu noktada her seçenek için geçerli olduğu gibi Samsung A serisi telefon modelleri tercih edilirken ve alınırken, dikkatli bir şekilde gerekli olan analizlerin yapılması gerekli görülür. Bu sayede arzu edilen tatmin olma seviyesi çok daha kısa bir süre içerisinde kendini göstermiş olur. Ayrıca sözü edilen bu çeşitleri birbirinden farklı niteliklere ve görünüşlere sahip olduğundan dolayı her birey kendi istek ve ihtiyaçları doğrultusunda etkili bir şekilde tercihini gerçekleştirebilir. Samsung A serisi tavsiye edilen modeller arasından dilediğinizi Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Samsung A Serisi Tasarımları

Dikkat Çekici Samsung A Serisi Tasarımları

Samsung A serisi satın alırken önemli olan konu, bireylerin hangi amaç için mevcut ürüne ihtiyaç duyduklarını net bir şekilde belirtmesidir. Çünkü bu mevcut çeşidi pek çok farklı niteliği yapısında bulundurur ve bireylere çeşitli şekillerde hizmet verir. Bu noktadan sonra mevcut seçeneği pratik bir şekilde seçim noktasında geçilebilir. Satın alma sürecinden maksimum seviyede fayda görebilmek için bu ve benzeri noktalara olabildiğince özen göstermek ve gerekli birtakım noktalara olması gereken özenin gösterilmesi gerekir. Bu sayede sonuç olarak ortaya çıkan durumdan memnun olmuş bireyler ortaya çıkmış olur. Birbirinden çok farklı istek ve ihtiyaçları mevcut olan bireyler tarafından da tercih edilecek olan sözü edilen seçenekler ayrıca yapı bakımından bireyleri kendine çekmeye devam eder. Ayrıca Samsung A20 serisi özellikleri noktasında da bireylere pratiklik sağlar ve bu nokta ise mevcut seçeneğin talep edilme sebeplerinden bir tanesi olur. Bunların dışında ayrıca bireylere birbirinden farklı modellerde pek çok seçeneklerin sunulması ile birlikte bireylere açısından farklılık mevcut olmuş olur. Yeni Samsung A30 serisi fiyat ve özellikleri orantılı bir şekilde bireylerin tercihine sunulur. Her türlü bireyin bireysel istek ve ihtiyacına göre seçenekler bulabileceği bu noktada zaman içerisinde çok daha model artışı ve çeşitlilik artışının meydana gelmesi mümkün olur. Günden güne değişen ve gelişen çeşitleri; birbirinden farklı özellikleri sayesinde, gelecek zamanlarda da sık bir şekilde tercih edilecek olan model çeşitleri arasında yer alır. Siz de Trendyol aracılığıyla sunulan online alışveriş yöntemini gönül rahatlığıyla deneyimleyebilir, gereksinim duyduğunuz seçeneğe yalnızca dakikalar içerisinde sahip olabilirsiniz. Pek çok avantajı beraberinde getiren tasarımları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Göz Alıcı Samsung A Serisi Seçenekleri

Göz Alıcı Samsung A Serisi Seçenekleri

Bireylerin farklı istek ve beklentileri, markaların bir seride pek çok ürünü ortaya çıkarmasına neden olur. Müşteri talebi beraberinde belirlenen ürün özellikleri ile piyasada yer alan Samsung A Serisi, bireylerle buluşturulur. Genel olarak tercih edilen bir ürün potansiyeline sahip olan bu seri, bildirim ışığı ve parmak izi gibi çeşitli nitelikleri bünyesinde barındırır. Gerekli görülen tüm çalışmalar, üretici kesim açısından yapılmış olup çok farklı şekillerde ve modellerde ürünler bireylerin hizmetine verilmiş olur. Bu durumda, pek çok çeşitli modelde ürün ortaya çıkmış olup, ürünlerin hemen her istek ve ihtiyaca sahip olan bireylere hitap etmesi kolay bir hale getirilmiş olur. Hemen hemen her bireyin sahip olduğu bu ürün modelleri gelecek zamanlarda da yoğun bir şekilde tercih edilmeye devam edecek olan ürünlerden bir tanesi olur. Bireyler tarafından fazla bir şekilde tercih edilen ve satın alınan bu modeller, çok farklı şekillerde de isimlendirilebilir. Bununla birlikte bireyler tarafından farklı pek çok isimler ile birlikte aratılabilir. Aynı özelliklere sahip olan ancak farklı şekillerde adlandırılan bu ürünlere verilmiş olan adlar değişik şekillerde mevcut olur. Daha pek çok alanda bireylerin dikkatini çekmeyi başarmış olan bu mevcut ürünler; birbirinden çeşitli pek çok noktadaki çeşitli niteliklerden dolayı içinde bulunduğumuz zamanda da tercih edilir. Hemen hemen her dönem içerisinde kullananı mevcut olan ve dikkat çekici özelliklere sahip olan bir ürün çeşididir. Aynı şekilde gelecek zamanlarda da fazla bir şekilde ilgiye sahip olacak ve birbirinden çeşitli özelliklerde ve modellerde bireylerin hizmetine sunulur. Samsung A serisi online bir şekilde satın alınabilir durumdadır. Trendyol’da yer alan tüm seçenekleri kolaylıkla detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

En Sevilen Samsung A Serisi Ürünleri

En Sevilen Samsung A Serisi Ürünleri

Günlük hayatta bireylerin yeni bir ürün alımı konusunda kesin ve net bilgiye sahip olabilmeleri için ilk olarak daha önce o ürünü deneyen kişilerin görüşlerini inceledikleri bilinir. İncelenen birey yorumları sonrasında bireyler ürün hakkında daha iyi bir izlenime sahip olur ve ürünün satın alınıp alınmayacağı da bu şekilde kesinleşir. Herhangi bir ürün satın alma aşamasında bireyler için önemli noktalardan biri fiyat listesidir. Fiyat incelemelerinde olduğu gibi Samsung A serisi fiyat listesi de en çok aranan bilgiler arasında yer alır. Tam bu noktada ise A serisi telefon fiyatları ve Samsung A serisi modelleri konularında daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu serideki ürünleri kullanmış olan kişilerin yorum ve görüşleri incelenir ve ürün satın alma aşamasına da bu şekilde geçildiği görülür. Ancak bu sayede maksimum seviyede fayda elde etmek bireyler açısından mümkün olur. Kullananlar hangi amacı elde etmek için sözü edilen bu ürüne ihtiyaç duyarlarsa, o amaç için etkili olacak şekillerde, bu ürünlerden talep etme imkânına sahip olurlar. Bu gibi daha pek çok noktada bireylere farklılık ve modernlik sunan bu mevcut ürün çeşitleri de mevcut olur. Bireyler talep ettikleri modelde kullanmak için, en uygun şekilde uygun olabilecek potansiyele sahip ürün çeşitlerini tercih edip satın alabilirler. Bu sayede sonuç olarak, mutlu ve bir o kadar da tatmin olmuş bireyler ortaya çıkmış olur. Bu bahsedilen mevcut ürünler birbirinden çeşitli renk ve özelliklere sahip olduğundan ötürü farklı istek ve ihtiyaçlara sahip bireyler tarafından talep edilebilecek nitelikleri de bünyesinde bulundurur. Bu bakımdan Trendyol üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde satın almanız mümkündür.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Samsung A Serisi

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Samsung A Serisi

Samsung Galaxy A serisi akıllı telefonları 16 MP geliştirilmiş ön ve arka kameraya sahip olarak satışa sunulurlar. Otomatik odaklamaya sahip olan bu seri akıllı telefonları, bu sayede fotoğraf çekimi esnasında herhangi bir kaymanın da önüne geçer. Loş ve karanlık ışıkta bile canlı, net fotoğraf çekim fırsatı sunan akıllı cihazlar, özel ve önemli anlarınızı yüksek kalitede ölümsüzleştirme fırsatını sizlere sunar. Aynı zamanda her iki taraflı olarak kullanılabilen yeni nesil USB Type C bağlantı özelliği de bu seri cihazlarında yer alır. Depolama konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınız Galaxy A serisi akıllı cihazlarda Cloud sayesinde tüm resim ve serileri yedekleyebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ve farklı modelleri ile bireye sunulan bu seri, sahip olduğu nitelikler nedeniyle yoğun bir ilgi görür ve kullanımının kolay olması nedeniyle de sıklıkla tercih edilirler. Çok farklı görünümlere ve özelliklere sahip olan bu mevcut ürünler, ihtiyaç duyulması noktasında tercih edilip kullanılan ürünlerden sadece biri olur. Bu noktada bahsedilen ürün çeşidini arzu eden hemen her ihtiyaca sahip olan bireyler sözü edilen bu mevcut ürün çeşitlerinden istedikleri ürünü seçme imkanına sahip olurlar. Sözü edilen bu mevcut ürünler çok çeşitli görünümlere ve özelliklerde olabildiği gibi yine çok değişik boyutlarda da bireylerin tercihine ve hizmetine sunabilirler. Birbirinden farklı olan çok çeşitli niteliklere sahip olan sözü edilen bu ürünler dikkat çeken çeşitleri bulundurur. Bu sayede hemen hemen her birey tarafından yoğun bir şekilde satın alabilme niteliğine sahip olurlar. Samsung A serisi fiyatları, bu mevcut ürünün meydana geldiği malzemeye ve kullanılan malzemenin sahip olduğu sağlamlığına göre değişiklik gösterebilir. Samsung A serisi indirimli bir şekilde Trendyol üzerinden satın alınabilir durumda olduğu için kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Hangi Samsung A Serisi Daha İyidir?

Samsung Galaxy A serisi cep telefonları arasında A52, A50 ve A10 modelleri yer alır. Samsung Galaxy A52 modeli, Android 11 işlemciye sahiptir. Cihazın birinci kamerası 64 mp, ikinci kamerası 12 mp, üçüncü kamerası 5 mp, dördüncü kamerası 5 mp, ön kamerası ise 32 mp çözünürlüktedir. Samsung Galaxy A50 ise 4000 mAh batarya kapasitesi ile son derece avantajlıdır. A50 modeli, 4 veya 6 GB RAM kapasitesine, aynı zamanda 64 ya da 128 GB dahili depolama alanına sahiptir. Samsung Galaxy A10 6.2 inç boyutu ile rahat taşıma imkanı verir.

Samsung A Serisi Suya Dayanıklı Mıdır?

Samsung A serisi içerisinde yer alan bazı modeller hem suya hem de toza karşı dayanıklılık gösterir. Bu modeller arasında Samsung Galaxy A52 ve Samsung Galaxy A72 sayılabilir. Suya dayanıklılık ifadesi, su geçirmez olarak kabul edilmez. Suya dayanıklı olmadan kasıt; su sıçramaları ve hafif yağış altında kalma durumu şeklinde kabul edilebilir. Bu cep telefonlarını su içerisinde kullanım imkanı bulunmaz. Samsung A serisinde yer alan diğer telefonlar da belirli bir dereceye kadar suya karşı direnç gösterir. Telefon modellerinin ekran tasarımlarında tercih edilen malzemeler, dayanıklılık seviyesinin farklı olmasına sebebiyet verebilir.

Samsung A Serisi Kaç Yıl Güncelleme Alıyor?

Android cep telefonlarında belirli dönemlerde güncellemeler yapılır. Yeni güncellemelerin yüklenmesi için cep telefonu tarafından desteklenmesi gerekir. Samsung A serisi cep telefonu modellerinin bir kısmı 3 yıl boyunca güncelleme alacak şekilde dizayn edilir. Bu modeller; Samsung Galaxy A71 5G, Galaxy A51 5G, Galaxy A51 ve Galaxy A90 5G olarak sıralanabilir. Bu modellerden sonra çıkan A serisi cep telefonları da yeni güncellemeleri kusursuz biçimde alır. Samsung Galaxy A53, A33 ve A73 modelleri 5 yıl boyunca Android güncellemesi alır. Bir yıl içerisinde birden fazla güncelleme yapılabilir. Bu versiyonları cep telefonlarına yükleyerek yeni gelen teknolojilerden faydalanabilirsiniz.