İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Parlaklık (Ansilümen)
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sarı Akrilik Boya

" araması için 2973 sonuç listeleniyor

Farklı Yüzeylere Uygun Sarı Akrilik Boya Çeşitleri Trendyol'da!

Akrilik boyalar, boya yapmayı sevenlerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri. Su bazlı akrilik boya çeşitleriyle pek çok farklı yüzey üzerine boyama yapılabilir. Eğer resim yapmaktan keyif alıyor ve farklı boya türleri denemek istiyorsanız sarı akrilik boya çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz. Ürünler arasında farklı renk ve boyutta akrilik boya seçeneği bulunur. Örneğin küçük bir alanı boyayacaksanız tekli boyalar işinize yarayabilir. Akrilik boyayı cam, ahşap veya plastik gibi birden fazla farklı alanda kullanacaksanız set hâlinde satılan alternatiflere göz atabilirsiniz. Kaliteli ham maddelerden üretilen akrilik boyalar uygulandığı alanda uzun süre boyunca rengini koruyabilir. Dilerseniz tüm modelleri detaylıca inceleyebilir, ardından hiç zaman kaybetmeden sarı akrilik boya satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz. Ürünü deneyip memnun kalırsanız boyama işleriyle ilgilenen veya ilk defa boya yapmak isteyen tanıdıklarınıza denemeleri için sarı akrilik boya tavsiyesinde bulunabilirsiniz.

Kolay Temizlenen Sarı Akrilik Boya Modelleri

Kolay Temizlenen Sarı Akrilik Boya Modelleri

Pek çok farklı markanın satışa sunduğu sarı akrilik boya alternatifleri bulunur. Dilerseniz kullanacağınız yüzeye ve ihtiyacınıza uygun seçeneklere yönelebilirsiniz. Örneğin evinizde ahşap eşyalara yer veriyorsanız onları boyamak da ilginizi çekebilir, kullandığınız farklı türdeki araç gereçleri sarı akrilik boyayla renklendirebilirsiniz. Rahat bir şekilde uygulanabilmesiyle dikkat çeken akrilik boyalar aynı zamanda kolay temizlenebilir. Bu sayede sarı akrilik boya sürdüğünüz yüzeyin hijyenini zahmetsizce sağlayabilirsiniz. Akrilik boyaların kolay temizlenmesi boyama aşamasında da işinize yarar. Örneğin boya yaparken kullandığınız fırça, spatula veya paletleri renk kalıntıları kurumadan sabun ve suyla kolaylıkla temizleyebilir, farklı renklerle boyama işlemine devam edebilirsiniz. Boya seçenekleri arasından hangisinin ihtiyacınızı karşılayacağına karar veremiyorsanız bu noktada sarı akrilik boya kullananların yorumlarını inceleyebilir, ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Hangi çeşidin sizin için uygun olduğuna karar verdikten sonra satın alacağınız ürün sayesinde boya yapmaya başlayabilirsiniz.

Tasarımlarınızı Renklendirmeye Yardımcı Akrilik Boyalar

Tasarımlarınızı Renklendirmeye Yardımcı Akrilik Boyalar

Mesleğiniz veya hobiniz nedeniyle boya yapıyorsanız sarı akrilik boyalar ihtiyacınızı karşılayabilir. Pek çok farklı marka, güneş, limon ve hardal sarısı akrilik boya renk seçeneklerini satışa sunar. Siz de ürün alternatiflerine göz atabilir, zevkinize uygun renk tonunu seçebilirsiniz. Akrilik boyalar, farklı tasarım fikirlerinizi hayata geçirmeye de yardımcı olabilir. Örneğin anneniz için el emeği yeni yıl hediyesi tasarlamak istiyorsanız bu noktada akrilik boyalardan yararlanabilirsiniz. Annenizin sevdiği bir objeyi satın alabilir, akrilik boyayla istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Renklendirdiğiniz objeyi şık bir şekilde paketleyebilir, yılbaşında ona hediye edebilirsiniz. Bunun yanı sıra evinizde kullandığınız sehpa, vazo, çerçeve gibi aksesuarlardan sıkıldıysanız yüzeylerini akrilik boyayla boyayabilir, odanızın havasını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Bütçeye Uygun Sarı Akrilik Boya Fiyatları

Bütçeye Uygun Sarı Akrilik Boya Fiyatları

Alışveriş için belirlediğiniz bütçeyi aşmadan boya ihtiyacınızı gidermek için sarı akrilik boya fiyatlarına detaylıca göz atabilirsiniz. Satılan her boyanın fiyatı birbirinden farklı olabilir. Örneğin müşteri talebi, ürünün satılma adedi, özellikleri ve imalat aşamasında kullanılan ham madde türleri fiyatları değiştirebilir. Paketleme giderleri de fiyatları etkileyebilir. Örneğin müşteriler ürüne özel hediye paketi talep ettiğinde bazı markalar paket için ek ücret isteyebilir. Markaların eski ve yeni sezon ürünleri arasında da fiyat farkı görülebilir. Eski sezona ait fazla sayıda ürün stokta bulunuyorsa satışı artırmak adına geçmiş sezon ürünlere ek sarı akrilik boya indirimleri tanımlanabilir. Bu noktada siz de sarı akrilik boya online alışveriş kampanyalarından zamanı geçmeden haberdar olmak için hoşunuza giden ürünleri favorilerinizin arasına ekleyebilirsiniz. İster profesyonel ister hobi amaçlı boya çalışmalarınız için güvenle kullanabileceğiniz sarı akrilik boyaların tüm çeşitlerini Trendyol'da rahatlıkla bulabilirsiniz.