placeholder
"

Şarjlı Pil

" araması için 8797 sonuç listeleniyor

Şarjlı Pil Modelleri Trendyol'da!

Tek kullanımlık piller yerine uzun vadeli kullanım sunan bir ürün tercih edebilirsiniz. Şarjlı pil yüksek performans gücüne sahip olduğu için uzun süreli kullanımlar için ideal ürünler arasında yer alır. Sık sık değiştirilmesi yerine şarj edilebilir özelliğe sahip olan bir ürün kullanarak daha pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Şarjlı pil çeşitleri arasında bulunan kalem boy ile 2100 mah gücüne sahip olan bir ürün tercih edebilirsiniz. Bu ürün hızlı şarj edilir bir özelliği sizlere sunar. Zaman kaybetmenize neden olmaz. Üstün başarı özelliğiyle uzun süreli kullanımlar için oldukça uygundur. Ürün tavsiye edilenler arasında sık sık yerini korumaya devam eder. Günlük hayatta birçok elektronik eşyada bu ürüne yer verilir. Bu yüzden sık sık bitmesi kimi zaman işlerinizin yarıda kalmasına da neden olur. Ancak uzun ömürlü özelliğe sahip olan bir aygıt ile rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Şarjlı pil seti ile işleminiz kesintiye uğramadan devam eder. Eğer kullanım halindeki aygıtın enerjisi tükenirse onu şarja takıp yedek olarak diğer bir ürünü alıp kullanabilirsiniz. Bu yüzden set halinde sahip olmanız bir tanesi bittiğinde diğerine geçebileceğiniz için ekstra ürün satın almanıza gerek olmaz. Şarjlı pil cihazı AA sınıf modeline mensup olduğu için kalitesi ve güvenilirliği daha önceden test edilerek sizlere sunulur. Enerji gereksiniminizi en verimli şekilde karşılayarak sizlere yenilikçi ürünler sunar. Şarjlı pil fiyatları gelişen teknolojik alt yapısına rağmen oldukça uygun bir fiyata kullanıcılara sunulur. A sınıf kalitesine sahip olan bir ürünü en uygun fiyata sayfamızdan tedarik edebilirsiniz. Enerji ihtiyacınızı tasarruflu bir hale getirerek sizlere sunar. Böylece enerjiden tasarruf ederek sizlere bu alanda da avantaj sunar. Yenilikçi teknolojik ürünlerden olan bu piller üstün performansıyla sizlere sunulur. Bu ürünler ilk günkü kullanımlarından itibaren gücünü kaybetmeyen dayanıklı bir alt yapıya da sahiptir. Trendyol ile sahip olacağınız bu ürünlerle uzun süreli kullanımlara sahip olarak teknolojinin harikalarını evinize taşıyabilirsiniz. 

Yüksek Enerji Kapasiteli Seçenekler

Enerji gücü yüksek olan bu cihaz sizlere güvenli bir kullanım seçeneği sunar. Şarjlı pil doldurma cihazı ile sık sık ürün değişikliği yapıp satın almaya gerek bile duymazsınız. Bu cihazlar kısa sürede dolum işini halledip sizlere kaldığınız yerden kullanmayı sunar. Ayrıca aygıtları kullanırken herhangi bir aksaklık yaşamamanız adına sizlere yeterli kapasite de sunulur. Şarjlı pil nerede satılır diye merak ediyorsanız Trendyol üzerinden istediğiniz tüm aygıt modellerine özellikleriyle birlikte ulaşıp satın alabilirsiniz. Özellikleri arasında, uzun süreli sunduğu kullanım da yer alır. Ayrıca kanserojen içermeyen bir tasarıma sahiptir. Üretim aşamasında gerçek alaşım ve çeliğin bir araya gelmesiyle dizayn edildiği için iletkenlik gücüde oldukça yüksektir. Bu yüzden kullanım aşamasında iletkenlik açısından hiçbir sorun yaşamazsınız. Şarjlı pil aparatı kolayca açılıp kapanabilen bir özelliğe sahiptir. Aparatı açıp aygıtı cihaz içine üstünde gösterildiği şekilde yerleştirmeniz yeterlidir. Daha sonra belli bir zaman diliminin geçmesini bekleyerek aygıtı şarjda bırakabilirsiniz. Cihaz üzerinde yanan ışıkla dolum işleminin tamamlandığını anlayabilirsiniz. Böylece sağlıklı bir dolum süreci yaşayarak aygıtı şarjdan çıkarabilirsiniz. Şarjlı pil boyutları kullanılacak teknolojik alete göre farklılık gösterir. Kimisi daha ufak çaplı iken kimisi daha büyük bir boyuta sahip olur. Kullanacağınız aletin hangi boyutta yuvaya sahip olduğunu göz önünde bulundurarak aygıt seçimini yapabilirsiniz. Çevre korumaya önem veren kişiler için daha fazla tercih edilen ürünleri pratikliği sayesinde tercih edebilirsiniz. Şarjlı pil markaları bu alanda çeşitlenir. Pil kullanımı oldukça büyük ve geniş bir alanı temsil ettiği için bu alanda marka çeşitliliği de oldukça fazladır. Özellikle bu aygıt alanında öne çıkan markalara sayfada yer veriliyor. Sizlerde dilediğiniz markayı tercih ederek ihtiyacınızı gidermeye başlayabilirsiniz. Her ürün düşük deşarj özelliği sayesinde enerji kapasitesini minimumda tutarak daha uzun bir zaman dilimi içinde kullanmanıza yardımcı olur. Pili doldurduktan sonra uzunca bir süre kullanabilirsiniz. Birçok modele göre güç bakımından eşdeğer özelliğe de sahiptir. Birçok cihazla da uyumlu bir şekilde çalışır. Çevre dostu bir enerji sunduğu için çevreye karşı duyarlı ürünler arasında da yer alır. Ayrıca bu ürünler geri dönüşümlü oldukları için hasara uğradıkları zaman onları pil kutularına atıp katkıda bulunabilirsiniz. Güç kaybı minimum seviyede çalışan bu aygıtlarla lion teknolojisine sahip olan ürünleri elde edebilirsiniz. Kullandığınız aygıtın enerjisi tamamen tükenmeden şarja takılması gerekir. Bu ürünlere set şeklinde sahip olarak biri bitmeden diğerini alıp kullanabilirsiniz.  İhtiyacınız doğrultusunda daha birçok ürüne sahip olabilir ve garantili kullanım gücünden anında yararlanabilirsiniz. 

Düşük Güç Kaybı ile Şarjlı Pil

Pille çalışan elektronikleri uzun süreler kullanıyorsanız aaa şarjlı pil uzun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlar. Uzun süreli kullanımlar için ideal bir üründür. Çok fazla çalışmaya maruz kalsa da üst kısmı kolaylıkla ısınmaz. Böylece rahat bir şekilde çıkarıp takabilirsiniz. 9v şarjlı pil geleneksel aygıtlara oranla yük yoğunluğu oldukça fazladır. Enerji verimliliğini arttırarak çalışır. Cep telefonu ve dizüstü bilgisayarlarda çokça tercih edilir. Uzun süreli cihaz kullanımları için tercih edilerek yüksek güç yoğunluğunu sunar. Kapalı hücre unsurları bulunduğu için bakım gereksinimini minimuma indirerek sizlere ayrıcalık sağlar. 1.2 volt şarjlı pil enerjiyi güçlü bir şekilde aktarma hızını kendinde bulundurur. Maksimum performans sunma gücün düşmez. Şarj süresi de diğer aygıtlara oranla daha hızlıdır. Bu yüzden anında şarj olup sizlere kullanım gücünü tekrar sağlar. Kendi sınıfı içinde üstün bir başarıya sahiptir. 3.7v şarjlı pil ni-mh teknolojisi ile üretildiği için voltaj oranı çok yüksektir. Kolaylıkla bitme gibi bir özelliği yoktur. Ortalama 5 yıllık bir kullanımı sizlere sunar. Böylece sahip olduğunuz anda en az 5 yıl olacak şekilde aynı kalite ile kullanabilirsiniz. Sağlık sektöründe ölçüm aygıtlarında bu ürün öncelikli olarak tercih edilir. Yoğun güç deposu sayesinde en zorlu alanlarda kullanılır. 1.5 volt şarjlı pil kablosuz telefonlardan enerji sarf eden cihazlara kadar geniş kullanım alanına sahiptir. Tüm elektronik aletlerle uyum içinde çalışır. 1000 şarj değerine kadar dolma özelliğine sahiptir. Böylece uzun süreli bir kullanıma da sahip olursunuz. 4.8 v şarjlı pil fotoğraf makinesi ve flaşlar gibi enerjisi çabuk tükenen aletlerde destekleyici rol oynar. Pille çalışan tüm aygıtlar için her özelliğe sahiptir. Dolma aşamasında herhangi bir problem yaratmadan dolum işlemini tamamlar. Ne kadar yüksek çalışma süresine sahip olsa da enerji kaybı çok düşük olur. Teknolojik aygıtlar için pratik bir kullanım özelliği sunar. Uzun ömürlü oldukları için bozulma gibi bir durum yaşanmaz. Trendyol ile sahip olacağınız bu ürünle en zorlu aletleri bile uzun süreli olacak şekilde kullanabilirsiniz. 

Uzun Ömürlü Kullanım

Yüksek enerji yoğunluğuna sahip olan bu ürünler her alanda rahat kullanımı sizlere sunar. 2700 mah şarjlı pil korumalı bir sistem içinde çalışır. Yani zamanla sisteminin çökmesi ve deforme olması gibi bir durum yaşanmaz. Pilin kendiliğinden bitmesi ya da bir anda durması gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Sık sık kullansanız bile verimliliği hiç düşmeden çalışmaya devam eder. 12v şarjlı pil elektronik eşyaların üstün özelliklerine uyum sağlayacak güce sahiptir. Akışkan bir enerjiye sahip olduğu için anında iletim gücü sağlar. Bir anda duraklaması ya da hasara uğraması söz konusu olmaz. Uzun raf ömrüne sahip olduğu için yenilikçi çözümleri sizlere sunar. 6v şarjlı pil elektrik enerjisini kimyasal enerjiye dönüştürerek sizlere verir. Sistemsel açıdan güçlü iletkenliği ile ön plana çıkar. Ürünü tekrar tekrar kullanarak hiç düşmeyen bir verim elde edebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışında çokça kullanılan bu ürün garantili kullanım sürecini sizlere yaşatır. 3000 mah şarjlı pil uzun ömürlü ve dinamik bir dizayna sahiptir. Pili alete taktığınız anda işlem hızı kesintiye uğramadan çalışmaya başlar. Usb şarjlı pil usb kablolu cihazlarda çokça kullanılır. Taşınabilir özelliği ile her alanda rahatlıkla kullanma şansınız olur. Voltaj ayarı çok yüksek olduğu halde enerjiyi tüketme hızı oldukça azdır. 600 mah şarjlı pil kendi sınıfında en üstün işleme sahiptir. Tek kullanımlık pillerle eş değer güce sahip olduğu halde uzun süreli kullanımı ile ön plana çıkar. Ancak tek kullanımlık piller yerine bu ürüne sahip olarak maliyetten de tasarruf edebilirsiniz. Tek bir maliyette sahip olacağınız bu ürünle hem paradan hem de enerjiden tasarruf etmeniz mümkündür. Elektronik alet kullanımında birçok pil geniş kullanım alanı ile yüksek kalite gücüne sahiptir. Trendyol’dan ihtiyaç alanınıza uygun olanı seçerek uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. 

Her Cihaz için Özel Seçimler

Uzun ömürlü ve dinamik yapıları ile ürün sizlere daha kolay bir kullanım sunar. İnce şarjlı pil daha esnek ve kolay bir kullanım alanına sahiptir. İnce şarjlı olduğu için her yerde şarj etme imkanınız vardır. İnce modelleri ürün alanında çok çeşitliliğe sahiptir. Kullanacağınız alete göre seçim yapabilirsiniz. 3v şarjlı pil akıllı teknolojik aletler için sıkça kullanılır. 24 saate kadar kullanım süresi vardır ve kullanımı oldukça pratiktir. Taşınabilir şarj cihazı ile bu süreyi tam 48 saate kadar uzatabilirsiniz. Bu alanda seçeceğiniz modele göre kullanım süreci 72 saate kadar da uzayabilir. 4 lü şarjlı pil set olarak sahip olacağınız modellerden birisidir. Biri bittiği zaman şarj edip diğerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Yüksek güçte taşınabilir şarj çözümünü sağlar. Sayfada her bir ürün performans değerine göre sınıflara ayrılır. Ancak her biri kalite açısından eşdeğer özelliklere sahiptir. Dilediğinizi gönül rahatlığı içinde tercih edebilirsiniz. Lityum şarjlı pil üretim aşamasında enerjiyi iki kat daha hızlı verme kapasitesiyle dizayn edilir. Bu yüzden lityum denilen alaşımdan yapılarak daha güçlü bir mekanizma ortaya çıkartılır. Orta boy şarjlı pil daha standart bir boyutu sizlere sunar. Orta boyda olduğu için birçok ürüne uygundur. Geniş mekanizması ile sağlam bir iletkenlik gücüne sahiptir. Bu alanda birçok farklı ürüne ulaşabilir ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. Her pil farklı donanıma ve özelliğe sahiptir. Bunun için tercih aşamasında ihtiyacınızı göz önünde tutarak seçim yapabilirsiniz. Trendyol ile daha güçlü ve enerjiyi doğru şekilde kullanmanızı sağlayan çeşitliliğe sahip olmanız oldukça kolaydır.

Dayanıklı Özelliği ile Şarjlı Pil

Uzun yıllar sizlere aynı kullanımı ve kaliteyi sunacak birçok ürün bu platformda mevcuttur. 750 mah şarjlı pil günümüzün teknolojik gelişimine ayak uyduracak bir tasarıma sahiptir. Sunduğu yüksek performans gücü ile akıllı teknolojik cihazlarda çokça tercih edilir. Geniş arge alanına sahip oldukları için her cihaza uygun bir kullanım sunarlar. Büyük puntalı şarjlı pil daha geniş ebatlarda üretilir. Bu aygıt geniş ebata sahip olduğu için daha büyük bir enerji depolama gücünü de kendinde bulundurur. Böylece şarj edildiği an kullanımı günlerce sürebilir. Üstelik enerjisi tükenmeye başladığı zaman bile kullanım işlemini performansı düşmeden devam ettirir. D boy şarjlı pil daha büyük ebatlarda bir ürüne sahip olmayı istediğiniz an alternatif olarak sizlere sunulur. Ürün alanında her cihaz için farklı boyutlara sahip olan birçok içerik mevcuttur. Sadece ihtiyacınız doğrultusunda istediğinizi rahatlıkla temin edebilirsiniz. C boy şarjlı pil daha orta boyda olan bir boyuta sahiptir. Her cihazda farklı boyutlarda yuva olur ve ihtiyaç değişir. Cihazlarınız için en kaliteli içeriklere ulaşım sağlayarak ömrünü uzatabilirsiniz. 3 lü küçük şarjlı pil daha ufak boyutlarda tasarlanır. Oldukça kullanışlı bir üründür. Küçük oldukları halde işlem gücü çok geniştir. Elektrik enerjisini kısa sürede muhafaza ederek cihaza iletir. Uzun süreli kullanımlar için 3 lü set şeklinde satılır. AA sınıf kalitesine sahip olduğu için zamanla aşınması ya da yüzeyinde kullanımdan kaynaklı şişkinliğin meydana gelmesi söz konusu değildir.  Garanti süresi içinde hiçbir sorun yaşamadan kullanımınıza sunulur. Daha birçok çeşitlilik aynı kalite ve kullanım özelliği ile donatılarak sizlerin kullanımına sunulur. 

Trendyol ile Sahip Olacağınız Şarjlı Pil

Trendyol’da her ihtiyaca cevap verecek olan birçok ürün çeşitliliği vardır. Geniş çeşitliliğe sahip olanları Trendyol ile ulaşabilir ihtiyacınızı eksiksiz bir şekilde gidermeye başlayabilirsiniz. Yeni nesil 6 lı şarjlı pil yeni teknolojik özelliklerle donatılarak yüzde yüz ihtiyaçlara cevap verecek bir niteliğe sahiptir. Kullandığınız anda sizlere sunduğu geniş imkanları kendiniz test edebilirsiniz. Kaliteli pil test edilip gerekli onayı aldıktan sonra sektöre sunulur. Bu yüzden kalitesinden taviz vermeden kullanma olanağına sahip olabilirsiniz. Kalitesi test edildiği için kullanım aşamasında ısınma, patlama ya da diğer sorunlarla karşılaşmanız söz konusu olmaz. İşitme cihazı şarjlı pil daha hassas kullanıma sahiptir. İşitme cihazı sık kullanıldığı için şarjı hemen tükenir. Onlara özel olarak üretilenler sayesinde işitme sorunu yaşamadan kullanmaya devam edebilirler. Soketli şarjlı pil taşınabilir aleti sayesinde kolaylıkla şarj edilip tekrar kullanımınıza sunulur. Yolculuk esnasında bile cihaz yardımı ile şarj işlemini rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Trendyol ile bu ürüne hızlıca ulaşarak kendinize daha pratik bir alan yaratabilirsiniz. Yüksek lityum gücüne sahip olan bu ürünler ihtiyaç duyulduğu an donanımlı mah gücü ile ısınmadan şarj işleminden geçirilip kullanılabilir. Led ampül, fener ve akü gibi enerjisi çabuk tükenen aletler daha güçlü aygıtlara ihtiyaç duyarlar. Trendyol geniş seçeneklere yer vererek sizlere bu konuda yardımcı olur. Sizler için tasarlanan ürünler AA sınıf kalitesine sahiptir. 6000 mah gücüne sahip olan yüksek kapasiteli aygıtlara bile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her aygıt power güç özelliği ile enerjiyi cihazlara en iyi şekilde aktarır. Enerji bitse bile extra kullanım süreleri ile devamlılığı sağlar. Trendyol üzerinden bütün ürünlere ulaşarak kolayca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.