İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sedye

" araması için 305 sonuç listeleniyor
medikanur Mr Sedyesi
Kargo Bedava

medikanurMr Sedyesi

28.990 TL
Sepete Git
Ahm Cilt Bakım Sedyesi
Kargo Bedava

AhmCilt Bakım Sedyesi

(1)
8.500 TL
Sepete Git
Ahm Manuel Cilt Bakım Sedyesi
Kargo Bedava

AhmManuel Cilt Bakım Sedyesi

8.500 TL
Sepete Git
Sesan Sedye SED-005
Kargo Bedava

SesanSedye SED-005

9.500 TL
Sepete Git

Benzersiz Kalitede Sedye Modelleri Trendyol’da!

Sedye, hastaların taşınması ve müşahede altında tutulması amacı ile sıkça kullanılır. Bu kadar önemli bir görevi olan bu ürünün, kaliteli olması gerekir. Sedye çeşitleri, her ihtiyaca uygun olarak üretilir. Hastanın durumuna ve yaralarına bağlı olarak kullanılması gereken modeller, farklılık gösterir. İşleyişlerinin farklı olmasının yanı sıra ham maddeleri de farklı olabilir. Tahta, plastik, ahşap sedye çeşitleri bulunur. Kullanılacağı yere uygun olan modelin seçilmesi, büyük önem arz eder. Bu şekilde oluşabilecek tatsızlıkların önüne geçilmiş olur. İhtiyaca ve kullanım yerine uygun olarak seçilmeyen ürünler, ilerleyen zamanlarda hastalar açısından olumsuzluklar ortaya çıkarır. Ancak bu modelleri ayrıntılı olarak inceleyerek ve özellikleri hakkında bilgi edinerek size uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz. Sedye modelleri, her ne kadar birbirinden farklı olsalar da hepsi aynı amaca hizmet eder. Hepsi de hastaları güvenli bir şekilde taşımaları için özel olarak tasarlanır. Medikal sedye, sağladığı avantajlar sayesinde sıklıkla tercih edilir. Hastane ve sağlık merkezlerinde çokça görülür. Hastaların konforunu sağlarken taşıyan kişiye de kolaylık sunar. Otomatik sedye de birçok avantaja sahip olarak üretilir. Pek çok özelliği ayarlanabilen bu model, kumanda yardımı ile yönetilir. Her hastanın isteğine ve ihtiyacına uygun olarak ayarlanabilme imkanı tanır. Tedavi sırasında hastanın hareketinin sağlanmasında büyük avantaj sağlar. Tüm bu çeşitlere Trendyol üzerinden ulaşabilir ve cazip fiyat avantajlarıyla sedye satın alabilirsiniz.

Güvenilir ve Konforlu Sedye Modelleri

Güvenilir ve Konforlu Sedye Modelleri

Ürünlerin pek çok çeşidi bulunur. Katlanır sedye, saklaması ve taşınması kolay olduğundan sıklıkla tercih edilir. Bu sayede ürünü, kullanılmadığı zamanlarda kolayca muhafaza edebilir, ihtiyaç halinde dakikalar içinde açarak kullanabilirsiniz. Kombinasyon sedye ise hareket etmekte zorluk çeken hastaların, güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için kullanılır. Ambulans ve normal tip olmak üzere iki çeşidi bulunur. Aynı zamanda tekerli sandalye olarak da kullanılma imkanı tanır. Hastane sedye, daha konforlu olma özelliği ile öne çıkar. Bu modelde pek çok ince ayarı kumandalar yardımı ile yapabilirsiniz. Katlanabilir yan korkulukları bulunur. Hastayı yatıracağınız zaman kapalı konumda olması, büyük avantaj sağlar. Böylece hasta kolayca yatırıldıktan sonra korkuluklar kapatılarak hastanın güvenliği sağlanmış olur. Taşıma kapasitesi oldukça yüksektir. Ebatları büyük olduğundan herkesin kullanımına uygunluk gösterir. Arka ayakları kilitlenebildiğinden olası tehlikelerin önüne geçilmiş olur. Kaşık sedye, acil servislere bağlı olan 112 ambulanslarında kullanılır. Kaza geçiren hastaların olduğu yerden taşınırken hareket etmemesini amaçlar. Böylece hasta daha fazla hırpalanmadan ambulansa taşınmış olur. Hastanın durumunun kötüleşmemesinde ve güvenli bir şekilde taşınmasında büyük rol oynar. Dövme sedye ise dövme işleminin yapıldığı merkezlerde kullanılır. Dövme işleminin uygun pozisyonda yapılması, oldukça önem arz eder. Bu ürün sayesinde dövme yapılacak kişiye doğru duruş pozisyonu ile daha acısız ve sağlıklı bir dövme yapılır. Faraş sedye, ağır yaraları ve kırıkları olan hastaların taşınması için kullanılır. Özellikle omurilik zedelenmeleri olan hastaların taşınmasında ekstra özen gösterilmesi gerekir. Bu ürün, her iki taraftan ikiye ayrılarak sabitlenebilir olduğunda ihtiyaç duyulan güvenli taşımayı sağlar. Portatif sedye aynı zamanda katlanabilir olarak da isimlendirilir. Evde, hastanede, ambulanslarda ve kurtarma araçlarında sıklıkla kullanılır. İki kişi tarafından kullanılan bu ürün, bir kişinin taşınmasını sağlar. Vakum sedye, taşıma işleminde en güvenilir modellerden biri olma özelliği taşır. Bu üründe, hastayı üzerine yatırdıktan sonra içindeki hava boşaltılarak hastanın şeklini alması sağlanır. Oldukça güvenli bir ürün olmasıyla beraber 4 kişinin taşıma işlemini gerçekleştirmesi gerekir. Dar alanlarda kullanıma uygunluğu ile de büyük avantaj sağlar.

İhtiyaca Hitap Eden Kaliteli Sedye Tasarımları

İhtiyaca Hitap Eden Kaliteli Sedye Tasarımları

Bu ürünlerin kullanım amacı, modellerine göre değişiklik gösterir. Motorlu sedye, konfor açısından üst düzeyde olduğundan tercih edilir. Bu modelde kumandalar ile pek çok ayarlama yapılabilir. Örneğin; sırt kısmının durduğu açıya değiştirebilir veya yatağın yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. 4 motorlu sedye ise daha gelişmiş olma özelliği gösterir. Kumanda ile kontrol edilebilen daha fazla seçenek bulunur. Motor sayısındaki artışla beraber rahatlığı da artmış olur. Dolaplı sedye, birçok açıdan avantaj sağlar. Alt kısmındaki dolaplara hastanın ihtiyacı olabilecek şeyler konulur. Oldukça geniş alana sahip bu dolaplar sayesinde işiniz büyük ölçüde kolaylaşmış olur. Branda sedye ise sabit seçeneklerin giremediği yerlere rahatlıkla girebilir. Kumaşı sayesinde taşıma işlemi yırtılma ya da kopma olmadan yapılır. Taşıma kolaylığı sağlaması açısından kulpları bulunur. Tekerlekli sedye, yer değiştirmekte avantaj sağladığından sıklıkla tercih edilir. Fazla güç gerektirmediğinden kullanımı oldukça kolay olur. İtme işlemi ile az sayıda kişiyle beraber taşıma yapılabilir. File sedye, daha esnek bir özellik gösterir. Saklanması ve muhafaza edilmesi kolay olduğundan avantaj sağlar. Taşıma kulpları bulunur. Daha hafif yaralanmalarda kullanılır. Koruma kemerine sahip olduğundan güvenli bir taşıma sağlayarak hastayı korur. Örümcek sedye, sahip olduğu kemerler sayesinde üst düzey bir güvenlik sunar. Bu modellerde travmalı hasta omurga tahtası gibi zeminlere kemerler yardımı ile sabitlenir. Böylece hareketleri en aza indirgenir. Oluşabilecek tehlikeli durumların önüne geçilir. Tam kavraması için 4-6 adet kemeri bulunur. Basket sedye, oldukça hafif ve leke tutmayan malzemeden üretilir. Genel olarak gemilerde, dağlık arazilerde ve helikopterlerde kullanılır. Kızak şeklinde görünür. Tüm arama ve kurtarma bölgelerinde kullanılsa da zorlu bölgelerde daha çok tercih edilir. Tüm bu modelleri Trendyol’dan kolaylıkla inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Sedye Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Sedye Fiyatları

Sedye fiyatları, ürünün modeline ve sunduğu özelliklere bağlı olarak belirlenir. Her modelin kalitesi ve özellikleri kendine ait olduğundan fiyatlar da farklılık gösterir. Oturaklı sedye, kişinin sadece yatarak değil aynı zamanda oturarak da taşınmasını sağlar. İki farklı kullanım şekli olduğundan hastaya ve onu taşıyan kişiye kolaylık sunar. Ayarlanabilir sedye ise kişinin istekleri doğrultusunda ürünün hareket ettirilmesine imkan tanır. Sırt kısmı ayarlanabildiği gibi, hastanın kolay kalkabilmesi için de ürünün uzunluğu alçaltılabilir. Elektrikli sedye de bu özelliklere sahip olarak üretilir. Kullanımında elektriğe ihtiyaç duyulduğundan bu şekilde isimlendirilir. Hidrolik sedye, taşıma kapasitesi açısından sıklıkla tercih edilir. 300 kg ağırlığa kadar taşıma yapabilir. Dokunmatik tuşları sayesinde işinizi kolaylaştırır. Güç kaybı durumunda manuel olarak çalışır. Merdiven sedye ise hastanın merdivenlerde kolay bir şekilde taşınmasına yardımcı olur. Kişi merdivenlerde taşınırken sarsılmaz ve güvenli bir şekilde hastaneye ulaştırılır. Siyah sedye, daha çok güzellik merkezlerinde ve dövme yapılan yerlerde kullanılır. Konforu sağlarken ortama da şık bir hava katar. Sandalye sedye, oturma pozisyonunda kilitlenebilir bir mekanizmaya sahip olarak üretilir. Gerektiğinde de yatar şeklinde pozisyon alarak ihtiyaca göre kullanılır. Kulpları sayesinde en az 2 kişiyle taşınabilir. Sedye yatak ile hastalar rahat bir şekilde istirahat edebilir. Taşınabilir sedye ise hafifliği ile kolay ve hızlı bir şekilde taşınır. İçerisinde yatan kişi zaten ağırlık yapacağından bu ürünün hafif olması kullanım açısından kolaylık sunar. Sedye seti, işlem yapacak kişinin oturması için tabure içerir. Genel olarak güzellik ve dövme merkezlerinde kullanılır. Bu modeller hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını Trendyol üzerinden inceleme yaparak bulabilirsiniz.