İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Kordon Materyali
Mekanizma
Fiyat
Cam Tipi
Garanti Süresi
Cam Şekli
Ek Özellik
Kadran Şekli
Kasa Çapı
Kasa Materyali
Kasa Renk
Kordon Renk
Su Geçirmezlik
Fiyat Geçmişi
Tip
Satıcı Tipi
"

Seiko Presage

" araması için 177 sonuç listeleniyor

Seiko Presage Saat Modelleri Sizleri Bekliyor

1881 yılında Japonya’nın Tokyo kentinde temeli atılan Seiko markası, Japon zanaatkarların elinden çıkan eşsiz otomatik ve mekanik saat modelleri ile dünya genelinde yoğun talep görür. Japon kültürünü yansıtan saat modelleri ile dikkate çeken markanın, her biri eşsiz saatlerden oluşan birçok koleksiyonu bulunur. Markanın en çok talep gören koleksiyonları arasında yer alan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Presage, limited edition yanı sınırlı sayıda üretilen modelleri ile dikkat çekmektedir. Japon kültüründen derin izler taşıyan bu saat koleksiyonu, toplamda 60 adet otomatik saatten meydana gelir. Uzun yıllar boyunca ilk günkü güzellikte kalması için özel yöntemlerle üretilen Presage koleksiyonunda kadın ve erkek kullanıcılar için benzersiz saat seçenekleri yer alır. Her biri kordonundan kadranına çok özel yöntemlerle üretilen bu saatler, klasik ve spor tarzı benimseyen pek çok kullanıcıya hitap eder. Japonya’nın ilk kol saati olarak kabul edilen Laurel’den ilham alınarak tasarlanan Presage modelleri, minimal ve sade tasarımları göz doldurmaktadır. Birer sanat eseri gibi eşsiz olan ve sınırlı sayıda üretildiği için özellikle koleksiyonerler tarafından son derece kıymetli olarak kabul edilen bu saatler, kalitesi ve şık görünümü ile öne çıkıyor. Japon estetik anlayışını gözler önüne seren Presage koleksiyonunda yer alan 60 saat modeli, şık tasarımlarının yanı sıra dayanıklı olmaları ile de öne çıkar.

Japon Zanaatkârların Zamansız Tasarımları

Japon Zanaatkârların Zamansız Tasarımları

Geleneksel Japon işçiliğini yansıtan, şık ve uzun ömürlü Seiko Presage otomatik saat koleksiyonu titizlikle hazırlanan ürünleri ile göz doldurmaktadır. Koleksiyondaki saatlerin kadranları mine taşının aşama aşama işlendiği Urushi sanatı ile hazırlanır. Mineli kadranların defalarca boyanıp parlatılması ile hazır hale getirilen saat kadranları, yıllar geçtikçe daha siyah ve daha parlak hale gelmektedir. Yapım aşamasında hava sıcaklıkları ve nem gibi dış etkenlerden olumsuz etkilendiği için sınırlı sayıda üretilen bu saatlerde, kadranın kalınlığı her yerde aynıdır. Öte yandan, Presage koleksiyonundaki lake kadranlı saat modellerinde özel lake boyama tekniği ile hazırlanan siyah kadranların rengi ise yıllar geçtikçe daha da koyulaşır. Her bir aşamasında yüksek zanaatkârlık izleri bulunan Seiko automatic presage koleksiyonunda yer alan saatlerin tamamı el işçiliği ürünüdür. Bu sebeple, söz konusu saatlerin yapım aşaması oldukça uzun zaman alır. Söz konusu özel üretim aşamaları sebebiyle her biri sınırlı sayıda üretilen bu eşsiz saatler, prestij simgesi olarak kabul edilmekte ve yoğun ilgi görmektedir. Toplamda 60 çeşit saatten oluşan ve bu saatlerin de sınırlı sayıda üretildiği seiko presage automatic özellikleri bakımında da öne çıkmaktadır. Bu koleksiyondaki tüm saat modellerinde 10 bar su geçirmez, bombeli ve yansıma yapmaz özellikteki safir kristal cam kullanılmıştır. Paslanmaz çelik kasa olan tüm modeller, şık tasarımları ile beğeni toplamaktadır. Minimal tasarımları ile kullanıcıların beğenisini toplayan Seiko Presage saatleri, çok yönlü olmaları ile de dikkat çeker. Paslanmaz çelik kasalara sahip saatlerden oluşan Seiko Presage 36, 34, 38.5, 39, 38, 33.8, 42 mm olan farklı kasa çapları ile kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Söz konusu koleksiyonda yer alan otomatik saatler, pile ihtiyaç duymadan, sadece kullanıcının hareketinden elde ettiği enerji ile çalışmaktadır. Bu sistem sayesinde uzun yıllar boyunca çalışmaya devam edecek olan Seiko saatler, hareketsiz kaldığında 41 saate kadar çalışabilecek teknolojiye sahiptir. Kültleşmiş modelleri, sade minimal tasarımları, geleneksel Japon işçiliğini son teknoloji ile birlikte sunan Seiko Presage, meraklıları ve koleksiyonerler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Seiko Presage Fiyat Seçenekleri

Seiko Presage Fiyat Seçenekleri

Japon işçiliğinin kusursuz birer yansıması olan Seiko Presage saat modelleri, farklı ve şık hissetmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Kadın ve erkek kullanıcılara yönelik zarif ve sportif modelleri bulunan bu saatler, kusursuzluk ilkesi ile üretilir. Günlük aktivitelerden özel davetlere günün her saatinde kullanabileceğiniz Seiko Presage Koleksiyonu’nda yer alan saatler, akıllı tasarımları ile konfor vadeder. El işçiliği ürünü olan bu saatler, son derece zahmetli olan üretim sürecine rağmen benzerlerine kıyasla oldukça uygun fiyatlıdır. Birçok kullanıcıya hitap eden fiyatları ile de beğeni toplayan Seiko Presage ürünleri, uzun ömürlü tasarımları ile de kullanıcılara ciddi avantaj sağlar. Seiko Presage Automatic özellikleri bakımından da çok özel saatlerden oluşan bir koleksiyondur. Pili bulunmayan ve hareket enerjisi ile çalışan bu saatler, ihtiyaç duydukları enerjiyi kullanıcının hareket etmesi ile üretip depolayacak şekilde tasarlanmışlardır. Otomatik hareket teknolojisi sayesinde kullanıcı saati bileğine takıp hareket ettiğinde, saatte yer alan ana zemberek, saatin çalışması için gerekli olan enerjiyi depolar. Bu sayede kullanıcı saati kolundan çıkardığında bile saat uzun süre çalışmaya devam eder. Bu yönüyle quartz saat modellerinden ayrılan Seiko Presage fiyatları bakımından da benzer segmentteki saatlerden ayrılır. Sahip olduğu tüm özelliklere ve eşsiz tasarımına rağmen ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile beğeni toplayan bu saatler, uzun ömürlü oldukları için uzun yıllar kullanılabilmektedir. Öte yandan sınırlı sayıda üretilmiş olmaları, söz konusu saatleri yıllar sonra da değerli kılar. Modası geçmeyen saatlerden meydana gelen bu koleksiyonda farklı özelliklere, tasarımlara ve tarzlara sahip pek çok saat bulunur. Seiko Presage saatlerinde kullanılan değerli taşlar, kordon materyalleri, teknolojik özellikler ve işçilik gibi faktörler, saat fiyatlarında belirleyici rol oynar. Öte yandan saatin sınırlı sayıda üretilmesi de yine fiyatı açısından belirleyicidir.

Seiko Presage Otomatik Saat Modelleri Trendyol’da

Seiko Presage Otomatik Saat Modelleri Trendyol’da

Değerli taşlı, sade, sportif, renkli pek .ok modeli bulunan Seiko Presage saatleri, kadın ve erkek kullanıcılara özel, asla modası geçmeyen zamansız tasarımları ile dikkat çekmektedir. Presage koleksiyonlarında yer alan ve iç aksamının bir kısmının göründüğü saat tasarımları ile saat sektörüne yeni bir soluk getiren bu eşsiz saatler, her zaman şık ve farklı olmak isteyenlere hitap eder. Sınırlı sayıda üretilen saat modellerinden meydana gelen ve kültleşmiş koleksiyonları ile tüm dünyada benzersiz ve uzun ömürlü saat olarak tanınan Seiko, Trendyol’da meraklılarının beğenisine sunuluyor. Kendine ve tarzına yatırım yapmak isteyen kullanıcıların tercihi olan Seiko Presage otomatik fiyat seçeneklerine tek tıkla ulaşabileceğiniz Trendyol, markanın birbirinden şık ve eşsiz koleksiyonlarını yakından inceleme avantajı sağlamaktadır. Kullanıcıların yoğun talep gösterdiği Seiko Presage yeşil saat modellerini de kapsayan çok sayıda Presage ürününe sadece bir tıkla ulaşmanızı sağlayan Trendyol, sunduğu cazip fiyat seçenekleri ve sürekli güncellenen avantajlı kampanyaları ile dilediğiniz Seiko ürününe sahip olmanızı kolaylaştırır. Siz de Trendyol’u ziyaret ederek ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilir, kullanıcı yorumlarının yer aldığı Seiko Presage yorum sayfasını okuyabilir, sahip olmak istediğiniz Seiko markalı ürüne yönelik mevcut kampanya ve indirimleri görebilirsiniz. Yüzlerce saat modelinin yer aldığı ve farklı fiyat seçenekleri ile alıcıların beğenisine sunulduğu online alışveriş platformu Trendyol, söz konusu saatlerle ilgili merak ettiğiniz her detayı öğrenme ve kaliteli ürün görsellerini evinizde inceleme ayrıcalığı sağlar. Tüm bu avantajlar sayesinde siz de kendiniz için en uygun Seiko modelini bulabilir, güvenli alışveriş ortamı sayesinde hızlı ödeme yapabilir ve aldığınız ürünün kısa sürede adresinize teslim edilmesi ile akıllı alışveriş deneyimi kazanabilirsiniz.