"

Sert Kapaklı Defter

" araması için 3527 sonuç listeleniyor

Çeşitli Boyut ve Tasarımlarıyla Sert Kapaklı Defter Trendyol'da!

Kartondan, ahşaptan ya da plastik malzemeden üretilen birçok sert kapaklı defter vardır. Olası ıslanma ya da yırtılma gibi durumlara karşı klasik kağıtlara nazaran oldukça dayanıklıdır. Dış yüzeyleri katı olan birçok modeli bulunur. Spiralli ya da ciltli, müzik ya da eskiz için birçok seçenek bulunur. Büyük boy ya da küçük not kağıtları, özel tasarım ürünler de mevcuttur. Kapaklı ya da sade renkli kaplı; klasik kağıtlardaki bütün modellerin katı yüzeyli olanları bulunur. Söz konusu ürünün fiyatları ile klasik kağıt fiyatları arasında çok fark bulunmaz. A1 boyutunda olan ürünlerden A6 boyutundaki seçeneklere kadar geniş yelpazesi bulunur. 36 yapraklı, 400 yapraklı ve müzik, eskiz, not, ajanda, günlük gibi birçok kullanım amacına uygun olarak sert kapaklı defter çeşitleri bulunur. Bunların yanı sıra, özel tasarım ürünler de mevcuttur. Bununla birlikte ihtiyacınızın yanı sıra zevkinize de hitap eden kaliteli ve dayanıklı malzemelere sahip olunabilir. Birden çok deftere ihtiyacınız varsa da farklı model setlerinden kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan tüm seçenekleri tek seferde karşılayabilirsiniz. Set halinde satın almak istemeyen, bütün dersler ya da konular için tek ürün kullanmak isteyenler için ise ayraçlı, bir diğer adıyla bölmeli tasarımlar bulunur. Yaprak sayısı da fazla olduğu için uzun süre kullanılabilir. Söz konusu kağıtların çok geniş bir yelpazede olduğu için ihtiyacınıza uygun seçenekler sunar. Her kullanım alanına uygun renklerin yanında siyah sert kapaklı defter çok tercih edilir. Ayraçlı ya da set halinde piyasaya sunulan dayanıklı kaplı toplu kağıtlar zevkinize uygun şekilde dizayn edilir. Solma, yıpranma ve yırtılma ihtimalleri çok azdır. Çünkü sert kartondan ya da plastikten üretilen dış kapları sayesinde içeriğinde bulunan sayfalar da korunur. Sayfaların içinden yaprak koparmak istediğinizde de yine bu sert kapak sayesinde defterinizin tümüne zarar gelmez. Dayanıklı ve pratik kullanım imkanının yanı sıra bu sert kapaklı spiralli defter çok ağır değildir. Bu sayede fonksiyonlu sayfaları kolaylıkla yanınızda taşıyabilir, Trendyol aracılığı ile tüm modelleri kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Sert Kapaklı Defterlerin Kullanım Alanları

Sert Kapaklı Defterlerin Kullanım Alanları

Her alanda yazı yazmaya ihtiyaç duyulur. Bu da kağıt ihtiyacını ön plana çıkarır. Ayrıca her alana uygun farklı seçenekleri ile öne çıkan birçok ürün vardır. Not, müzik ve sert kapaklı eskiz defteri gibi çok sayıda model bulunur. Kullanım amacına uyumlu olarak üretilen her biri ise farklı ebatta dizayn edilir. Eskiz ya da karakalem çalışmalarınız için oldukça kullanışlı olan eskiz sayfaları farklı yaprak sayısında çeşitleri bulunur. Çizgisiz, çizgili şekilde üretilen eskiz sayfaları, hem bu çalışmalara yeni başlayanlar hem de eskiz ve karakalem çalışmalarında ilerlemiş olanlar rahatlıkla kullanabilir. Hem öğrenciler için oldukça gerekli bir ihtiyaç olan not sayfaları, aynı zamanda çalışanlar ve günlük hayatta çoğu kişi tarafından kullanılır. Kareli, çizgili, çizgisiz tüm seçenekler okul malzemeleri kategorisinde incelenebilir. Sert kapaklı not defteri sayfalarına istenilen her şey yazılabilir. Her ebatta ve yaprak sayısında model skalada yer alır. Not ve okul içinde kullanılacak sayfaların yanında her ebatta ajanda ile günlükler de kolayca bulunabilir. Günlüklere, günlük olarak yaşadıklarınızı ya da anılarınızı yazarak gelecekte dönüp okuyacağınız anılar biriktirebilirsiniz. Ajandalara ileriki tarihlerde katılacağınız etkinlikler, not olarak eklenebilir. Böylece zaman, kolay bir şekilde yönetilir. Günlükler sayesinde hem geçmişinizi ileriki zamanlarda yad edebilir, hem de gelecekte yapacaklarınızın notunu alarak planlarınızı oluşturabilirsiniz. Okulda tutulan notları güvenli bir şekilde muhafaza edilen çeşitlerinin yanı sıra, müzik çalışmalarınız için sayfalar mevcuttur. Bu sayede müzik yaparken solfej notları kolayca tutulur. Rahatça notaları yazabileceğiniz sert kapaklı müzik defteri de A4, A5 gibi ebatları içerir. Ayrıca 60, 90, 120 yaprak gibi birçok farklı sayfa sayısına sahip çeşitler tercihinize sunulur. Not tutulan sayfaları not için, çizgili olanları ise şiir ya da hikayeler yazmak için kullanılır. Bu tarz ürünler sadece öğrenciler için derslerinde ya da çalışanların işleri için değil, sanatsal notlar almak için de kullanılabilir. Söz konusu kitapçıklar hem solma ve yıpranma gibi zamanla oluşacak etkenlerden hem de sudan ıslanma gibi dış etkenlerden az etkilendikleri için uzun seneler boyunca muhafaza edilebilir. Sert kapaklı defter kullananlar harita metod sayfalarını ise geometri, matematik ya da teknik çizim gibi derslerde ve çalışmalarda tercih eder. Hem yapılan çizim, geometri ya da denemelerinizi, hem de özel performans derslerinde tercih edilebilir.Yani, eski zamanlardan beri kullanılan klasik modellerin her biri dayanıklı karton kaplı malzeme çeşitlerinde de sıklıkla bulunur. Dış yüzeyi özel tasarlanan ajanda tarzı kitapçıklara ünlü şair ve yazarların hoşunuza giden şiirlerini ya da öykülerini not alabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan tüm sayfaların farklı versiyonlarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sert kapaklı defter online olarak Trendyol'da satışa sunulur. Ürünlere ulaşmak için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Zevkinize Uygun Özel Tasarım ya da Klasik Sert Kapaklar

Zevkinize Uygun Özel Tasarım ya da Klasik Sert Kapaklar

Dış yüzeyi dayanıklı olan defter modellerinin kaplık tasarımları da çeşitlilik gösterir. Bazıları mavi, sarı ya da siyah gibi sade renklerde olan bu dayanıklı kapların bazıları ise özel tasarım olarak üretilir. Özel tasarım olanların bazıları çizgi film karakterleri içerirken, bazıları ise taraftar renklerinde olabilir. Çocuğunuz için özel olarak üretilen çizgi film karakterli lisanslı özel tasarım sert kapaklı çizgili defter çocuğunuzun hem çok hoşuna gider, hem de yanında şevkle taşımasını sağlar. Bu tarz özel tasarım çeşitlerinin yanında, uzay motifi ya da hayvan figürleri gibi değişik illüstrasyon uygulanmış özel tasarımlar da yer alır. Harry Potter gibi sevilen filmlerin tasarımı bulunan kaplılar da beğenilen figürlerden biridir. Ayrıca Atatürk fotoğrafı ya da imzası bulunan özel tasarım sert kapak çizgisiz defter gibi de çok çeşitli bir yelpazeye sahiptir. Bu sebeple, hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için ihtiyacınıza uygundur. Özel zevklere ve hobilere hitap eder. Özel tasarımlı ürünler hem çocuklara hem de yetişkinlere uygun olarak üretilir. İhtiyaçlar düşünülerek hazırlanması dışında göze de hitap eder. Bu tarz özel tasarımlar hem not, ajanda, günlük ve okul kitapçıkları gibi birçok alana hizmet eder. Sanat ile uğraşan kişiler müzik ve çizim gibi kullanımlara uygun olan özellikleri bulunur. Bu yüzden hangi alan amacıyla çizim ya da yazım kağıdı ararsanız, zevkinize uygun özel tasarımlı bir çeşit bulmanız mümkündür. Kendiniz için alabileceğiniz bu sert karton kapaklı defter çeşitleri, sevdikleriniz için de güzel ve anlamlı bir hediye olabilir. Aynı zamanda kullandıkça kendinizi hatırlatmanın bir yolu olur. Hediye edilen kişi uzun süre boyunca kullanabilir. Bu sayede hem sevdiklerinize anlamlı bir hediye verirken bütçeniz de zorlanmamış olur. Sevdiklerinizin günlük hayatta da işine yarayacak bir ürüne sahip olması sağlanır. Hatıralar gibi uzun seneler boyunca dahi eskimez. Dış etkenlerden minimum seviyede etkilenir. Kişinin yanında rahatlıkla taşıyabileceği ergonomik yapıdadır. Aynı zamanda Trendyol'da ürünleri kişiye özel yaptırabilme imkanı sunan mağazalar vardır. İsteğe uygun sert kapaklı kareli defter çeşitlerini kişiselleştirerek satın alabilirsiniz.

Çoklu İhtiyaçlar İçin Sert Kapaklı Defter Setleri

Çoklu İhtiyaçlar İçin Sert Kapaklı Defter Setleri

İhtiyaç duyulan defterler birden fazla satın alınarak da elde edilebilir. Özellikle sert kapaklı defter A4, A5 kağıdı büyüklüğünde olanlar set halinde satışa sunulur. Bu çeşitleri tek seferde toplu almak teker teker almaya göre daha avantajlıdır. İster birkaç tane A5 boyutunda not kağıdı, ister A4 boyutunda birkaç tane ders defteri gibi seçeneklere setler sayesinde ulaşmak oldukça kolaydır. Özellikle öğrencilerin işine yarayacak setlerin içerisinde farklı yaprak sayılarında ve farklı boylarda ürünler mevcuttur. Fakat aynı boy tercih edilecekse yine istenilen boyut ve yaprak sayısında seçenekler sunulur. Her setin içerisinde de farklı sayıda yazı kağıdı bulunur. Böylece ihtiyacınız olan kadar defter bulunan bir sete kolayca sahip olunabilir. Bazı setlerde 2 ya da 3 adet içerik bulunurken, bazılarında ise 6 ya da daha fazla çeşit bulunur. Bu setler içerisinde bulunan yazı ürünlerinin bazıları özel tasarım kaplı olur. Bazıları ise düz klasik kaplara sahip olur. Bu sayede istediğiniz miktarda ürün beğeninize sunulur. Hem de ihtiyaç duyulan çizgili, kareli, A4, A5 boyutunda, spiralli ciltli, mavi, siyah, pembe ve özel tasarım gibi klasik renklerde de birçok ürün grubunu bünyesinde bulundurur. Çoklu alımlarda birden fazla ürünü daha avantajlı fiyatlara satın almak tercih edilebilir. Set halinde bulunanların bazıları okul ihtiyaçlarınız için özel olarak üretilir. Bazılarında ise müzik ve eskiz gibi çeşitli kullanım amaçları için farklı modeller bulunur. Bu yüzden set halinde satılan sert kapaklı defter tavsiye edilenlerin başında gelir. Set içerisinde bulunan çeşitlerin özellikleri ürün açıklaması kısmından incelenip seçim yapılabilir. Bu sayede hem yanlış bir seçim yapmanın önüne geçilmiş olur. İhtiyaç duyulan ders defterlerini Trendyol aracılığıyla bulup hemen göz atabilirsiniz.

Sert Kapaklı Defter Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sert Kapaklı Defter Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yazı kağıdı satın almaya karar verdiğinizde, öncelikle ihtiyacınıza uygun alanın ne olduğunu belirlemeniz gerekir. Çizgili, kareli, çizgisiz ve harita metod ürünlerinin her biri farklı yerlerde ve alanlarda kullanılır. Ayrıca ders ve not kağıtlarının yanında müzik denemeleri, eskiz çalışmaları, günlük ve ajanda gibi seçenekler bulunur. Bunlar not kağıtlarından farklılık gösterir. Sert kapaklı telli defter A4 ya da A5 kağıdı boyutlarında üretildiği gibi not kağıtları boyutunda da faaliyet gösterir. Bu kategoride büyük boy veya küçük boy olarak birçok seçenek sunulur. İstenilen her boyda satın alabileceğiniz bu ürün boyutları, müzik ve eskiz için tasarlanan modellerde de geçerlidir. Ayrıca ıslanma ya da güneş ısısına maruz kaldığında kolayca solma yapmaz. Dış etkenlerden minimum derecede etkilenir. Ebatlar da birbirinden oldukça farklılık gösterir. Ürünlerin sayfa boyutları ise bir diğer önemli etkendir. A4 boyutundaki çeşitlerin yanı sıra, A5, A6 gibi ufak boyutlarda satışa sunulan parşömenler mevcuttur. Aynı zamanda A3, A2, A1 gibi büyük boylarda toplu yazı kitapçığı bulunur. A5 ve A6 boyutundakiler günlük, ajanda ve not kağıdı olarak yaygın kullanılır. A1, A2 ve A3 gibi büyük boylardakiler ise eskiz ve karakalem çalışmaları için idealdir. Büyük boyları ile performans ödevi gibi önemli projeler kolayca yapılabilir yahut okul defteri olarak kullanılabilir. Uzun süre boyunca tek bir konu üzerine kullanılacak bir ürün arayışında olanlar için 200, 300, 400 yapraklı sayfalar uygundur. Kısa süre kullanılacak defterler için 60, 72 ya da 120 yapraklı olanlar tercih edilebilir. Sert kapaklı lastikli defter bu kapsamda birçok çeşit içerir. Kendi alanınıza uygun bütün seçenekleri Trendyol'dan görüntüleyebilir, ihtiyacınız olan çeşitlerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Sevdikleriniz İçin Hediye Olarak Sert Kapaklı Defterler

Sevdikleriniz İçin Hediye Olarak Sert Kapaklı Defterler

Kağıttan oluşan ürün çeşitleri insanların sevdiklerine hediye verebileceği armağanların başlarında gelir. Sert kapaklı defter indirim günlerinde avantajlı hale gelir. Bunun yanında ise uzun süreli bir kullanım imkanı sunar. Böylece sevdiklerinizin severek ve uzun zaman boyunca kullanacağı bir ürün olarak tercih edilir. Yazı kağıtları gencinden yaşlısına, çocuğundan yetişkinine her yaşta insanın zaman zaman farklı amaçlarla ihtiyacı olan malzemelerdir. Bu yüzden de cazip bir hediye halini alır. Öğrenci ya da öğretmen olan sevdikleriniz için özel tasarım okul defteri satın alınabilir. Resim yapan bir arkadaşınız için A3 boyutundakiler tercih edilebilir. Müzikle ilgilenen yakınınız için solfej notlarını yazabileceği müzik notalarına uygun çeşidi seçilebilir. Çok yoğun bir tempoda çalışan kişiler için ajanda tarzı takvimli modeller bu tempoya uygun olarak üretilir. Sadece sevdikleriniz için hediyelik değil, kendi ihtiyaçlarınız için de farklı kullanımlar oluşturulabilir. Defterler günlük hayatta da oldukça yaygın olarak kullanılan bir ürün olduğu için hediye amacıyla aldığınız kişinin de bir köşeye koyup unutacağı bir nesne değildir. Günlük hayatında sürekli olarak kullanabileceği bir üründür. Aynı zamanda kullandığı zamanlarda da sizi hatırlayacak olması sebebiyle de tercih edilebilir. Verdiğiniz hediye ile sevdikleriniz mutlu olur. Kağıt içerikli modeller uygun fiyatlı olarak satıldığı için de pahalı bir hediye olmaktan çıkar. Aynı zamanda bütçenize zarar vermez. Hem de sevdiklerinizin işine yarayacak bir hediye haline gelir. Ayrıca sert kapaklı defter yorum yapan kişilerin deneyimleri müşteriye oldukça yararlı bilgiler verir. Bu değerlendirmeler ürünü gerçekten satın almış kişiler tarafından yapılır. Bu sayede sevdiklerinizi uygun fiyatlı, anlamlı bir hediye ile mutlu edebilirsiniz. Günlük hayatlarında kullanacakları bir hediye satın almak için Trendyol'u tercih edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Sert Kapaklı Defterler

Her Bütçeye Uygun Sert Kapaklı Defterler

Kullanım alanı oldukça fazla olan bu gereçlerin ayraçlı modelleri de satışa sunulur. Ayraçlı seçenekler ise farklı bölümlere ya da öğrenciler için dersleri ayırmak amacıyla tasarlanır. Bu tarz çeşitlerin içinde 200 ve 400 yaprak olmak üzere belirli sayılarda sayfa bulunur. Sert kapaklı defter fiyatları ile klasiklerin fiyatları arasında pek farklılık bulunmaz. Fiyatlar ise alacağınız defterin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Defterin boyutu, yaprak sayısı, ayraçlı olup olmaması ve set halinde olup olmaması ürünün özelliklerini belirleyici unsurlardır. Set halinde bulunanlar tek satılanlara nazaran uygun fiyatta olur. Çünkü çoklu satın alım olduğu için bu setlerde indirim olabilir. Fiyat farklılıklarının bir diğer sebebi de markalar olabilir. Bütün bu özelliklerine ve çeşitliliğine rağmen hesaplı fiyata sahip birçok model vardır. Her bütçeye uygun seçenekler bulunması, müşterilerin beğenisini kazanır. Ayraçlı model seçmiş olan ve farklı ders ya da konulara yer ayırmak isteyenler için seçilen model uygundur. İhtiyacınız olan sayıda, boyutta ve yaprak sayısına sahip olanı seçtikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Spiralli ve ciltli modellerde de her ebatta ve sayıda çeşitler bulunur. İster üstten spiralli, ister dikey spiralli, isterseniz de ciltli seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Telli defterlerde oldukça kullanışlıdır. Bir yaprak koparıldığında diğer yaprakların şekli değişmez. Bir diğer adıyla lastikli, spiralli, ciltli olarak bilinen çeşitler her alanda işe yarar. Sevdiklerinizin hoşuna giden ilgi alanına giren konuda özel tasarım kaplı bir defter bulabilirsiniz. Bu modelleri kullanmak için kalem, silgi gibi kırtasiye ve ofis ürünlerinden ihtiyacınız olanlarına da ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla Trendyol üzerinden sert kapaklı defter satın alabilirsiniz.