Fırça Kılı Sertliği
Fiyat
Kullanım Amacı
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Seyahat Diş Fırçası

" araması için 176 sonuç listeleniyor

Pratik Seyahat Diş Fırçası Modelleri Trendyol'da!

Günlük yapılması gereken kişisel bakım rutinleri arasında diş temizliği çok önemlidir. Kadın, erkek, çocuk demeden düzenli uygulanması gereken bakımlardan biridir. Seyahatlerde normal diş fırçasını yanında götürmek bazı hijyenik sorunlara yol açabilir. Seyahat tipi diş fırçası çeşitleri yolculuklarda hijyen koşullarına uygundur. Katlanır, kapaklı, bölünebilir gibi çeşitleri vardır. Fırça bölümü hazne içinde kalarak dışarıdan gelebilecek olan bakteri ve mikroplara karşı koruma sağlar. Boylarının küçülebilir ya da küçük olması saklama ve taşıma kolaylığı sağlar. Seyahat diş fırçası markaları arasında modeller değişiklik gösterebilir. Saklama haznesi olan modeller, normal manuel modeller ile aynı boyuttadır. Farklı tasarımları Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Seyahat Diş Fırçası Çeşitleri

Kullanışlı Seyahat Diş Fırçası Çeşitleri

Birçok farklı şekilde seyahat diş fırçası modelleri bulunur. Bazı modeller tam saklama koşulları sağlarken bazıları fırça bölümünü saklama üzerine tasarlanır. Fırça bölümü saklama üzerine tasarlanan modeller aynı zamanda küçülebilir. Katlanarak ve ikiye bölünerek küçülürler. Katlanan modellerde fırça gövde üzerindeki boşluktan açılır ve kapanır. Bölünebilir modellerde ise sap kısmı ve fırça kısmı birbirinden ayrılır. Sap bölümü fırça için saklama haznesi görevi görür. Ayrı hazneye sahip olan tiplerde ise fırça kısmına takılıp çıkarılabilen bir parça vardır. Seyahat diş fırçası fiyatları modeller ve markalar arasında değişkenlik gösterir. Yetişkinlere uygun modellerin yanı sıra çocuklar içinde seyahat diş fırçası seçenekleri vardır. Küçük yaşlarda diş temizleme alışkanlığı edinmek, çocuklar için oldukça önemlidir. Bu alışkanlığın bozulmaması için rutinlerin aksatılmaması da büyük önem taşır. Çocuklar için üretilen modellerde sevdikleri çizgi film karakterleri vardır. Bu renkli çeşitler çocuklara tatillerde de diş temizliğini aksatmamak için onları heveslendirir. İhtiyaçlarınızı karşılayan tasarımları satın almak için Trendyol’dan yararlanabilirsiniz.

Hijyenik ve Pratik Seyahat Diş Fırçası

Hijyenik ve Pratik Seyahat Diş Fırçası

Diş fırçalarını saklama koşulları oldukça önemlidir. Seyahatlerde bu sebeple saklama koşulları da büyük önem taşır. Üzerlerine yapışabilecek olan toz, bakteri ve mikroplar sağlık açısından uygun değildir. Seyahat diş fırçası yorumlarına bakıldığı zaman yolculuklarda saklama koşulları açısından oldukça iyi olduğu görülebilir. Fırça koruma altına alınarak ağız ile temas eden kısmı mümkün oldukça temiz tutulur. Tatil planları öncesinde seyahat diş fırçası indirimlerinden yararlanarak temin edebilirsiniz. Yolculuk öncesi hem hazırda olur hem de indirim dönemlerindeki uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ürünler, kişisel oldukları için ikili set halinde olarak satılan modellerde renk çeşitliliği vardır. İkili renk kombinleri şeklinde set halinde olurlar. İster çift olarak ister tekli ürün olarak tercih edebilirsiniz. Tercihe göre şarjlı diş fırçalarının da seyahat boyları vardır. Farklı tasarımlara ulaşmak için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Seyahat Diş Fırçası Kullanım Avantajları

Seyahat Diş Fırçası Kullanım Avantajları

Yolculuk sırasında diş fırçasını saklama koşulları önemlidir. Seyahat boyu diş fırçası kullanmak hem alan tasarrufu hem de hijyenik saklama koşullarını sağlar. Valiz içerisinde ya da çanta içerisinde yer alan diğer parçalarla temasının önüne geçilir. Ayrı bir kişisel bakım çantası içerisine konulduğunda çok fazla yer kaplamaz. Şarjlı model alışkanlığına sahip bile olunsa seyahat boy çeşidi ile alışkanlık devamlılığı sağlanır. Şarjlı modeller seyahat kabı ile birlikte iyi şekilde muhafaza edilebilir. Kişisel özelliklere kıl sertliği seçilebilir. Ev konforu yolculuklara taşınır. Aynı zamanda sadece seyahatler için değil günlük çantada da taşınıp kişisel bakımın gün içerisinde de yapılmasına olanak sağlar. Boyutları küçülebildiği için kol çantasına dahi sığabilir. Gün içinde diş temizliğini aksatmak istemeyenler için bu şekilde de kullanımı sağlanır. Trendyol‘dan istenilen modelde seyahat diş fırçası satın alabilirsiniz.