"

Sırt Yastığı

" araması için 1635 sonuç listeleniyor

Ergonomik Sırt Yastığı Seçenekleri Trendyol'da!

Çeşitli sağlık sorunları ve uzun zaman boyunca yanlış pozisyonlarda oturmak sırtta ağrılara sebep olabilir. Önceden geçirdiğiniz bir ameliyat, sürekli ağır eşya kaldırmak, ofiste uzun saatler aynı pozisyonda oturmak bel ağrısına sebep olabilir. Bu gibi sorunların olmasını önlemek ve var olan sorunları iyileştirmek için sırt yastığı kullanabilirsiniz. Evde ders çalışırken veya bilgisayar başında çok vakit geçiriyorsanız, kullanılması tavsiye edilen bir üründür. Belli bir zaman dik ve sağlıklı bir pozisyonda otursanız bile, bir süre sonra duruşunuz bozulmaya başlayabilir. Ergonomik sandalye sırt yastığı, oturduğunuz tüm süre boyunca dik bir şekilde oturabilmenizi sağlar. Çoğu model farklı sandalye tiplerinde kullanılabilir şekildedir. Bu yüzden tek bir ürünü araba, ofis veya ev koltuğunuzda kullanabilirsiniz. Bel boşluğunu kapatan ortopedik tasarımlar aynı zamanda boyun ağrılarının da önüne geçebilir. Yaptığınız işe daha iyi bir şekilde odaklanıp, daha verimli çalışabilirsiniz. Araç sırt yastığı ise yolda uzun vakit geçiriyorsanız veya mesafe olarak uzak bir yere gidiyorsanız, sürüş konforunuzu artırabilir. Araba sürerken dikkatli olmanız gerektiği için konforlu ve rahat olmanız önemlidir. Dikdörtgen ve üçgen şekline benzeyen tasarımlardan size maksimum konfor sağlayacağını düşündüğünüz bir modeli seçebilirsiniz. Sırt destek yastığı modellerini verimli bir şekilde çalışmanıza ve gününüzü daha konforlu geçirmenize yardımcı olur. Sağlığınızı korumak ve daha keyifli günler geçirmek için bel destek ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Sağlıklı Oturuş Pozisyonu için Sırt Yastığı Desteği

Sağlıklı Oturuş Pozisyonu için Sırt Yastığı Desteği

Ortopedik sırt yastığı modelleri pek çok yaştan kişilere uygun olan bir üründür. Öğrenim çağında olan çocuklar, sınavlara hazırlanan gençler, iş yerinde uzun zaman geçiren yetişkinler ve sağlık sorunları nedeniyle bel ağrısı yaşayan kişiler sırt ısıtıcı yastık modellerini kullanabilir. Var olan sağlık sorunlarını hafifletmesinin yanı sıra bel ağrısı yaşamamak için de tercih edebilirsiniz. Eğer uzun süre sağlıksız ve yanlış bir pozisyonda oturursanız, vücudunuz buna alışır. Aynı durum doğru pozisyonda oturduğunuzda da geçerlidir. Dolayısıyla herhangi bir ağrı yaşamadan kendinizi doğru bir duruşa alıştırmak pek çok sorunun önüne geçebilir. Bel destek ürünleri bu noktada oldukça faydalı olabilir. Yanlış olan duruşu düzeltmek ve doğru duruşu kalıcı kılmak için sandalyenize kolay bir şekilde ortopedik destek ürününü takabilirsiniz. Pratik bir şekilde değiştirilebilen kılıfını dilediğini zaman yıkayıp hijyenik hale getirebilirsiniz. Kendi arabanızda veya otobüste yolculuk ederken de kullanabileceğiniz modeller, neredeyse her an rahat etmenizi sağlar. Uzun yolculuklarda sürücünün rahat etmesi, dikkatli bir şekilde araba sürebilmesi için önemlidir. Sürücü rahat ve konforlu ise, güvenli bir sürüş gerçekleştirebilir. Araba ortopedik sırt yastığı ve medikal sırt minderi şehirlerarası yolculuk ederken de faydalı olabilir. Genellikle dar ve az konforlu olan bu koltuklarda, bazen yarım gün süren yolculuklar olabilir. Bu uzun zaman dilimini keyifli bir şekilde geçirmek için farklı olan medikal sırt yastığı modellerini inceleyebilirsiniz.

Sırt Yastığı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sırt Yastığı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sırt dayama yastığı modellerinde pek çok marka, tasarım ve seçenek bulunur. Çok yumuşak olan modeller siz kullandıkça ezilmeye ve dolayısıyla işlevini yerine getirmemeye başlar. Çok sert olan yastıklar ise bel şeklini aldığı almaya başladığı için yeteri kadar rahatlık sağlamayabilir. Orta sertlik derecesine sahip bir model size maksimum konfor sağlayabilir. Dikdörtgen veya üçgen benzeri modeller arasından kanepe sırt yastığını ise kullanacağınız alana göre tercih yapabilirsiniz. Sandalyenin genişliği ve uzunluğu bu noktada belirleyici bir faktör olabilir. Araba koltuğu ya da ofisinizde kullandığınız koltuk için farklı modeller tercih edebilirsiniz. Sırt ağrısı için medikal koltuk minderi seçimi önemlidir. Trendyol’da bulunan açıklamalar kısmından hoşunuza giden ürünler hakkında detaylı bilgi edinerek doğru bir seçim yapabilirsiniz. Yastık seçimi kadar kullanılan sırt yastığı kılıfı ve kumaşta önemlidir. Uzun süre boyunca sırtınızla temas edeceği için hava alan bir kumaş olmalıdır. Ofis koltuk sırt yastığı hava almayan bir kumaşa sahip olmazsa, özellikle sıcak havalarda daha az rahat etmenize neden olur. Kumaşın sağlam olması uzun ömürlü bir kullanım imkânı da sunar. Boyut olarak da farklı seçenekler bulunur. Eğer ortalama olarak 80-85 kg altında bir kiloya sahipseniz, standart boyutta olan modelleri tercih edebilirsiniz. Standart boyut genellikle pek çok insan için yeterli konforu sağlayabilir. Çok büyük sırt yastığı modeller rahatlık sağlasa da ofis gibi resmi kurumlarda pek şık görünmeyebilir. Bunlar dışında renkli tasarımları tercih ederek iş yerinize veya evinize eğlenceli bir hava da katabilirsiniz. Sırt yastığı yorumlarına bakarak modeller arasında anne ve bebekler için de seçenekler bulunduğu görülür. Ergonomik bebek destek ürünü çocuğunuz yerde otururken rahat ve güvende olmasını sağlar. Çember şeklinde ve orta kısmında bebeğin yaslanmasını sağlayan ekstra bir alan bulunur. Henüz yeni oturmaya başlamış bebekler için oldukça kullanışlı bir üründür. Bebeğinizin yerde yatarken veya otururken kucağınıza almanıza gerek kalmaz. Siz aynı odada başka işlerle meşgulken, bebeğiniz orada oyuncakları ile oynayıp, uyuyabilir. Siz de bebeğinizin yanına uzanmak veya yerde uyumak için sünger hamile sırt yastığı modellerini kullanabilirsiniz. Hamilelik döneminde de size büyük bir konfor sağlar. Ters U harfine benzeyen bir şekli vardır. Tüm vücudunuzu sarar ve özellikle hamilelik döneminde karnınızı yukarıda tutarak rahat etmenize yardımcı olur. Hamilelik sonrasında da sırt masaj yastığı oldukça kullanışlı olabilir. Trendyol’da bebek sırt yastığı ve hamile yastık modellerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Ortopedik Sırt Yastığı Fiyatları

Bütçe Dostu Ortopedik Sırt Yastığı Fiyatları

Günümüzde pek çok insan işi gereği uzun saatlerini sandalye başında geçirir. Bu durum bel ağrısı gibi rahatsızlıklara neden olabilir. Veya öncesinde beli ile ilgili sorun yaşamış insanların oturma pozisyonlarına daha çok dikkat etmesi gerekir. Bu ve çeşitli pek çok neden dolayı insanlar ofis sırt yastığı ürünlerine ihtiyaç duyabilir. Trendyol’da bulunan araba sırt yastığı modelleri geniş kullanım imkânı sunması ile pek çok kişinin beğenisini toplar. Uzun otobüs yolculuklarında, iş yerinde, evde veya arabada sırt yastığı tavsiyesi ile daha sağlıklı ve rahat bir şekilde oturabilirsiniz. Kamburluk gibi çeşitli sağlık sorunlarının önüne geçebilir ve daha konforlu bir şekilde çalışabilirsiniz. Arka üstü yatma-bel destek yastığı modelleri bütçe dostu fiyatlar ile kişilere sunulur. Ürünün boyutlarına, markasına göre farklı sırt yastığı fiyatları belirlenebilir. Bazı modeller beraberinde ortopedik bir minder ile satılır. Set halinde olan modeller tekli satılan ürünlere göre farklı fiyatta olabilir. Bilinen markalara ait pek çok model bulabilirsiniz. Sırt yastığı kullananlar tercih ettikleri alanların sayısına bağlı olarak diledikleri ürünü sipariş edebilirler. Mavi, bordo, kırmızı ve siyah renklerinden zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz. Ayrıca sevimli hayvan figürleri bulunan yastık tasarımları da seçenekleriniz arasındadır. Çocuğunuz veya kendiniz için bu modelleri de inceleyebilirsiniz. Trendyol’da cebinize dost fiyatlarıyla yüzünüzü güldüren sırt yastığı satın alarak sağlığınızı koruyabilir ve rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz. Sırt yastığı online alışveriş imkânı ile kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. İş ve çalışma sürecinizi daha verimli ve keyifli geçirmenizi sağlayan modelleri kolay bir şekilde inceleyebilir, hoşunuza giden bir veya birden fazla sırt yastığı indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.